Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (157 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mindegy hogy 1körre gyúrjak most vagy már mehet a versenysetup
    Mindig csak 1körre

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na mi lesz végül a felállás - maradunk 24 fősen vagy bővített rajtrács?

    Nem mindegy hogy 1körre gyúrjak most vagy már mehet a versenysetup
    Tobb szerver legyen, egyebkent 30nal tobben leszunk, ugy hiszem!

  3. #28
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Gyors kérdés, ha egy kanyar előtt vki elhagyja a pályát és "véletlenül" az adott kanyarba összeütközünk, akkor ugye Ő lesz a hibás nem körültekintő visszatérés miatt?
    Ha a rank szerint a palya resze, akkor a palya resze, nincs azon kivul. Terelni is addig lehet es leszoritas is csak ezen tul van, tehat ha a feher vonalon tul hagyok egy autonyi helyet, akkor hagytam eleg helyet.

    Szamomra igy logikus, de erositsen vagy cafoljon meg a Vb!

    Amugy a feher vonalas szoveget nem akarjatok kivenni az udvozlo szovegbol?

  4. #29
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a rank szerint a palya resze, akkor a palya resze, nincs azon kivul. Terelni is addig lehet es leszoritas is csak ezen tul van, tehat ha a feher vonalon tul hagyok egy autonyi helyet, akkor hagytam eleg helyet.

    Szamomra igy logikus, de erositsen vagy cafoljon meg a Vb!

    Amugy a feher vonalas szoveget nem akarjatok kivenni az udvozlo szovegbol?
    Sztem helyet hagyni a vonalakon belül kéne. Az szemmel látható. De majd a VB dönt.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  5. #30
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    ...Amugy a feher vonalas szoveget nem akarjatok kivenni az udvozlo szovegbol?
    Már kivettem, csak azóta nem volt szerver újraindítás.

  6. #31
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Egy Ferraris kör is legyen akkor már:

    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  7. #32
    azzal egyet tudok érteni, hogy ne mindenhol a fehér vonal legyen a határ, mint ahogy az életben is van, de az, hogy az ív belső kerék legyen az ív külső rázókövön az számomra egy csöppet abnormális, persze , ha meg lehet csinálni és az egy jobb ívet ad akkor nyílván meg lehet próbálni, de attól még elveszi a " varázsát" az egésznek, mivel egyáltalán nem használnak ilyen íveket ( most csak erről a pályáról van szó), ebbe ugyanakkor az is beletartozik, hogy a valóéletben a rázókövön túl nem illik fékezni, mert egy poros, gumidarabos, sz*ros rész az egész és egyáltalán nem lehetne nagyobb, gyorsabb íveket menni, de ez meg egy játék és lehet ilyeneket csinálni, viszont szerintem ez akkor sem túl jó

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A vb meghatarozta a szabalyokat, mindenkire ugyanaz vonatkozik, ezen belul egy versenyzonek pedig el kell menni a hatarokig.

    Amig a feher vonalhoz volt kotve a szabaly, siman vagtak egy csomoan, en meg tartottam magam hozza. Nezd meg az elozo szezonban a spai futamot.

    Most a Rankapp mondja meg mi fer bele, most azzal nem ertenek egyet emberek. Nincs jo megoldas, ami mindenkinek tetszik, de ez legalabb automatikusan kontrollalhato es mindenkire egyforman ervenyes.

    A Vb allasfoglalasat pedig tovabbra is varom a korabbiakkal kapcsolatban.

  9. #34
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a Setup Market appban található Setupok mennyire "megbízhatóak"? Sajnos nem vagyok egy nagy setup guru, valamennyi fogalmam van a dologról, de időm meg nincs sok állítgatni. Nem is azzal van bajom, hogy az ott beírt időket nem tudom, de a Gt4-hez képest nagy a lemaradásom..

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a Setup Market appban található Setupok mennyire "megbízhatóak"? Sajnos nem vagyok egy nagy setup guru, valamennyi fogalmam van a dologról, de időm meg nincs sok állítgatni. Nem is azzal van bajom, hogy az ott beírt időket nem tudom, de a Gt4-hez képest nagy a lemaradásom..
    Lutri, lehet jo is, szar is. Viszont itt a mastersen eleg sok megosztott set van, amik hasznalhatoak.

    A lemaradasod 95%-a viszont nem setup kerdese, hidd el nekem, akkora hatasa ennek nincs.

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy a Setup Market appban található Setupok mennyire "megbízhatóak"? Sajnos nem vagyok egy nagy setup guru, valamennyi fogalmam van a dologról, de időm meg nincs sok állítgatni. Nem is azzal van bajom, hogy az ott beírt időket nem tudom, de a Gt4-hez képest nagy a lemaradásom..
    Gyors kör setup-al.:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post261392

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Vajon melyik kocsival megy be Tomi 1.29 alá?
    Ferrari lett a megfejtes


  13. #38
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Annyira elbszottak ezek az ívek, képtelen vagyok két kanyarnál tovább nézni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #39
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira elbszottak ezek az ívek, képtelen vagyok két kanyarnál tovább nézni
    Érdekes dolgok ezek... Egy évvel ez előtt ennyi szélesitésért engem valszeg kizártak volna a ligából, nem hogy BUÁ-t kapjak. De hát változnak az idők
    Azért kiváncsi leszek a féktávokon való csatákra a rázók mőgőtt.

  15. #40
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Annyira elbszottak ezek az ívek, képtelen vagyok két kanyarnál tovább nézni
    Igen, ez már azért kicsit sok, de ezt engedi a pálya. Ettől függetlenül nem tartom kövötendő példának!

    Halkan jegyzem meg mellékesen:
    Ennyit a minőségi gyári pályákról... Spa is hasonló, bár ahogy nézem Red Bull Ringnek sikerült überelni. Jó minőségű addonoknál ennél szigorúbb pálya határok vannak.

  16. #41
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Meg nincs 29 alatt, azt majd kvalin

    Na meg is van!

  17. #42
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Maximalisan egyetertek veletek, de a versenyzes azt jelenti, hogy a szabalyok adta kereteken belul a maximumot kell kihozni.

    Amig a feher vonalhoz kellett alkalmaszkodni, addig azt tettem, most az apphoz, az pedig ilyen.

    Ez a szervezok dontese volt, nem az enyem.

    Tobbszor rakerdeztem, hogy ez igy rendben van-e, hiszen szet lehet vagni a palyat, azt a valaszt kaptam, hogy igen.

  18. #43
    szerintem akkor 24-től vissza kéne rakni az eredeti szabályt

    a másik meg, hogy lehet gyorsabban menni így, de ezt versenyen tartani érdekes lesz, plusz még annyi, hogy mivel 2 teljesen eltérő íven is lehet szabályosan menni, elég veszélyes lesz, hogy ki mit tart pálya határnak, értem én, hogy az appot kell figyelni, de agyban nehéz átállni arra, hogy fehér vonalon túl is lehet versenyezni

  19. #44
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes dolgok ezek... Egy évvel ez előtt ennyi szélesitésért engem valszeg kizártak volna a ligából, nem hogy BUÁ-t kapjak. De hát változnak az idők
    Azért kiváncsi leszek a féktávokon való csatákra a rázók mőgőtt.
    Új szelek fújnak, új szabályok vannak. Ahogy Lányi Tomi is írja: nem szép, de szabályos a jelenlegi technikai háttér mellett, majd máshol normálisan kell közlekedni.
    A versenyen majd úgyis egymással fog küzdeni mindenkit, nem a pálya határaival.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #45
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Új szelek fújnak, új szabályok vannak. Ahogy Lányi Tomi is írja: nem szép, de szabályos a jelenlegi technikai háttér mellett, majd máshol normálisan kell közlekedni.
    A versenyen majd úgyis egymással fog küzdeni mindenkit, nem a pálya határaival.
    Persze. Jogos. Ez nem a VB, versenyzők,app hibája, hanem a pályáé. Ha a rázó mögötti rész nem tapadna ugyanúgy mint az aszfalt, mindjárt más lenne a helyzet..

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Silverstoneban nem lesz ilyen, ott ha lemesz a palyarol, lassulsz.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez már azért kicsit sok, de ezt engedi a pálya. Ettől függetlenül nem tartom kövötendő példának!

    Halkan jegyzem meg mellékesen:
    Ennyit a minőségi gyári pályákról... Spa is hasonló, bár ahogy nézem Red Bull Ringnek sikerült überelni. Jó minőségű addonoknál ennél szigorúbb pálya határok vannak.
    Teljesen felesleges morális kérdést csinálni ebből, lett hozva egy szabály, miszerint amit a pálya (azaz az App) enged, azt szabad. Amíg ez a szabály van érvényben, addig ez a követendő példa!

    Egyedül a hely hagyás kérdését kell még tisztázni, hogy side by side szituációknál a pálya mely pontjától kell biztosítani a védekezőknek az ~1 autónyi helyet a szabályosan támadók részére.

  23. #48
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Tökéletes megoldás nincs ,de igazságos van.
    Itt most mindenkire ugyanaz vonatkozik,nincs olyan hogy valaki lecsalt valamit de nem vették észre,és ezért előnyt szerzett!Mindenki tud menni 10 kört a verseny előtti hetekben úgy,hogy megnézi meddig mehet el! Amúgy a legtöbb pályán szigorúbbak határok!
    Aztán ha majd lesz ennél pontosabban működő megoldás,én csak örülni fogok neki

  24. #49

    Szabályzat pontosítás

    A gyakorlásokon, időmérőn és futamon is a Rank app által meghatározott pálya határokon belül kell haladni.
    Előzési kísérletnél szintén a Rank app által szabályosnak ítélt keretek között kell mozogni azzal a kitétellel, hogy sem a támadó sem a védekező fél még terelés céljából sem kényszerítheti a másikat a fehér vonalon kívülre. A konkrét szituációkat óvás esetén a VB minden esetben egyedileg fogja elbírálni.

    Szerkesztve:
    Egyik fél sem szorítható a fehér vonalon kívülre semmilyen mértékben, tehát a korábban érvényes 1 autónyi helyet továbbra is meg kell hagyni a fent említett szituációban.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 09. 21. 18:55.

  25. #50
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 09. 21. 23:34.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •