Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (157 összesen)
  1. #1

    AC GT - Red Bull Ring - 09.23

    Kedves Versenyzők!

    Megújult Masters GT Bajnokságunk első futama új kihívásokkal érkezik, többek között bemutatkozik a GT2-es kategória. Tartsatok velünk a közkedvelt Red Bull Ringi pályán!



    1. Futam: Red Bull Ring osrw - rank (bővített rajtrács letöltés)
    Autók:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)


    Időpont: 2018.09.23.. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 60 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 35 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 09. 26. 08:37.

  2. #2
    Fontos!

    A köridők rögzítéséhez a 26-os verziójú Masters Rank App szükséges. Az appot a főmenüben kötelező bekapcsolni, a játék felületére már mindenki maga dönti el, hogy kirakja-e, de ajánlott, mivel a szabályos pályahasználathoz (vágáellenőrzés magyarázata) így kap pontos és azonnali visszajelzést a versenyző.

    Az autók súlyozása még nem végleges, a péntek estig (2018.09.14.) összegyűlt adatok alapján fogjuk meghatározni a végleges értékeket (nyugalom, több már nem valószínű, inkább lefelé várható változás).

  3. #3


    Az autók súlyozása még nem végleges, a péntek estig (2018.09.14.) összegyűlt adatok alapján fogjuk meghatározni a végleges értékeket (nyugalom, több már nem valószínű, inkább lefelé várható változás).[/QUOTE]

    Nem kotekedni akarok! Csak nem ertem. Eredetileg az volt az elkepzeles, hogy a gt2esek az abs hianya miatt kb fel mp-vel legyenek gyorsabbak a gt3-asoknal, ugye? Ehhez kepest a legjobb gt2es 7tized hatranyban van a legjobb gt3astol.
    Es nem azert mert a lambo olyan gyors az egyenesben! Mivel a gt3as porsche is veri es a vegsebessegre az egyik leglassabb gt3as, a mclaren is elottuk van. Szerintem a Spa fun race egyaltalan nem mutatta meg a valos kulonbseget a ket kategoria kozott. Csak az derult ki belole h a gt2es medium gumik jobbak mint a gt3as. Ezek utan kivancsian varom hogy mi lesz a vegleges bop!

  4. #4
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése

    Az autók súlyozása még nem végleges, a péntek estig (2018.09.14.) összegyűlt adatok alapján fogjuk meghatározni a végleges értékeket (nyugalom, több már nem valószínű, inkább lefelé várható változás).
    Nem kotekedni akarok! Csak nem ertem. Eredetileg az volt az elkepzeles, hogy a gt2esek az abs hianya miatt kb fel mp-vel legyenek gyorsabbak a gt3-asoknal, ugye? Ehhez kepest a legjobb gt2es 7tized hatranyban van a legjobb gt3astol.
    Es nem azert mert a lambo olyan gyors az egyenesben! Mivel a gt3as porsche is veri es a vegsebessegre az egyik leglassabb gt3as, a mclaren is elottuk van. Szerintem a Spa fun race egyaltalan nem mutatta meg a valos kulonbseget a ket kategoria kozott. Csak az derult ki belole h a gt2es medium gumik jobbak mint a gt3as. Ezek utan kivancsian varom hogy mi lesz a vegleges bop!
    A lényeg hogy te és Piski mindig több kilót kapjon mint a többiek
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #5
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A lényeg hogy te és Piski mindig több kilót kapjon mint a többiek
    Támogatom!

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A lényeg hogy te és Piski mindig több kilót kapjon mint a többiek
    En mar megint miert?

    4 tizeddel le vagyok maradva keremalassan.

  7. #7
    sziasztok, vázolom a szituációt az én szemszögemből: a Corvette-nek sok az 55kg, és a Porschénak is sok az ami van, a spai futam során mivel mindenki, csak Chevy, RSR és 458 GT2-vel ment, az előbbi 2 az nagyon el lett találva egymáshoz képest, asszem C7 + 40 kg volt az RSR meg 45, a lényeg, hogy a kettő között maximum 10 kg súly lehet de lehet az 5 jobb és ebből a C7 a könyebb, RSR a nehezebb, ami viszont biztos, hogy a Ferrarit nem szabad súly nélkül hagyni, gondoljatok vissza Le Mans-ra, a 2 458-as úgy alázta versenyben a többieket, hogy öröm volt nézni, viszont 1 körön meg lassabb volt súly nélkül, szóval nem tudom, hogy ezt, hogy lehet megoldani, hogy időmérőn és futamon is egyensúly legyen, de a spai futamon is Szabó Zoli úgy jött fel, mint a talaj víz, utolsó helyről rajtolva ha jól emlékszek és a végén már láttam a tükörben, hogy ott van. Mondjuk ebben az is benne volt, hogy vissza kellett fognom magam a benzin miatt, de akkor is, szerintem a 458-nak is kell súly, nyilván nem annyi, mint a C7-nek meg az RSR-nek, hiszen nincsenek egy szinten, vagy pedig, ha az alap ötlet úgyis az volt, hogy gyorsabbak legyenek GT2-es akkor ne kapjon semmit a Ferrari, de viszont a C7,RSR csak 20-30-at kapjon max. A GT3-as tempóról nem tudok nyilatkozni, de versenyben ugyanannyira voltak le maradva Spaban, mint az időmérőn szóval a kettő között van összefüggés, vagyis ezt kéne elérni a 458-nál (nem azt, hogy lemaradjon, hanem az egyforma tempót kvalin, futamon). Úgyhogy szerintem Chevyről meg a Porschéról le kéne venni 10-15 kg-ot, a GT3-ba nem szólók bele, mert sok az autó és miután nem megyek mindegyikkel ezért nem is tudom, hogy mekkora a különbség köztük. Asszem ennyi lett volna röviden, bocs, hogy megint beleszólók, hogy mit kéne csinálni, de ezt nem tudom 2 sorban leírni .

  8. #8
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok, vázolom a szituációt az én szemszögemből: a Corvette-nek sok az 55kg, és a Porschénak is sok az ami van, a spai futam során mivel mindenki, csak Chevy, RSR és 458 GT2-vel ment, az előbbi 2 az nagyon el lett találva egymáshoz képest, asszem C7 + 40 kg volt az RSR meg 45, a lényeg, hogy a kettő között maximum 10 kg súly lehet de lehet az 5 jobb és ebből a C7 a könyebb, RSR a nehezebb, ami viszont biztos, hogy a Ferrarit nem szabad súly nélkül hagyni, gondoljatok vissza Le Mans-ra, a 2 458-as úgy alázta versenyben a többieket, hogy öröm volt nézni, viszont 1 körön meg lassabb volt súly nélkül, szóval nem tudom, hogy ezt, hogy lehet megoldani, hogy időmérőn és futamon is egyensúly legyen, de a spai futamon is Szabó Zoli úgy jött fel, mint a talaj víz, utolsó helyről rajtolva ha jól emlékszek és a végén már láttam a tükörben, hogy ott van. Mondjuk ebben az is benne volt, hogy vissza kellett fognom magam a benzin miatt, de akkor is, szerintem a 458-nak is kell súly, nyilván nem annyi, mint a C7-nek meg az RSR-nek, hiszen nincsenek egy szinten, vagy pedig, ha az alap ötlet úgyis az volt, hogy gyorsabbak legyenek GT2-es akkor ne kapjon semmit a Ferrari, de viszont a C7,RSR csak 20-30-at kapjon max. A GT3-as tempóról nem tudok nyilatkozni, de versenyben ugyanannyira voltak le maradva Spaban, mint az időmérőn szóval a kettő között van összefüggés, vagyis ezt kéne elérni a 458-nál (nem azt, hogy lemaradjon, hanem az egyforma tempót kvalin, futamon). Úgyhogy szerintem Chevyről meg a Porschéról le kéne venni 10-15 kg-ot, a GT3-ba nem szólók bele, mert sok az autó és miután nem megyek mindegyikkel ezért nem is tudom, hogy mekkora a különbség köztük. Asszem ennyi lett volna röviden, bocs, hogy megint beleszólók, hogy mit kéne csinálni, de ezt nem tudom 2 sorban leírni .
    Csak azért jöttem fel, mert körönként több mint 1 secet kaptál az elejétől. Lassabb köröket mentél, mint 98%-os tapadás mellett a megtankolt versenykörök.
    Asztalos Andrishoz képest 2-3 tizedek voltak, ami a Prequal alapján teljesen jó.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  9. #9
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azért jöttem fel, mert körönként több mint 1 secet kaptál az elejétől. Lassabb köröket mentél, mint 98%-os tapadás mellett a megtankolt versenykörök.
    Asztalos Andrishoz képest 2-3 tizedek voltak, ami a Prequal alapján teljesen jó.
    tudom, ezért írtam oda azt is, hogy ebben az is benne volt, hogy spóroltam a benzinnel, kb. 20 percen át a féktávok előtt elvettem a gázt

  10. #10
    mondjuk így végig gondolva tényleg nem volt azzal baj, csak megzavart az, hogy majdnem azonos időkkel, hogy jöttél fel a végéről, de mivel a végén én 2 21-et mentem majdnem, így tényleg megvan az oka

  11. #11
    Erdeklodnek, hogy mikor tudjuk meg a vegleges bop ertekeket?

  12. #12
    Figyelem!

    Az autók végleges bop értékei:
    GT2 Class:
    BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+50 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+50 kg)
    GT3 Class :
    Audi R8 LMS 2016 (+20 kg), BMW Z4 GT3 (+30 kg), Ferrari 488 GT3 (+10 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+30 kg), McLaren 650 GT3 (+30 kg), Mercedes AMG GT3 (+10 kg), Nissan GT-R GT3 (+10 kg), Porsche 911 GT3 R (+10 kg)

    A szervereket szombaton fogom átállítani, igyekszem mielőbb.

  13. #13
    A végleges súlyokat beállítottam a szervereken.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    bocs, hogy megint beleszólók, hogy mit kéne csinálni, de ezt nem tudom 2 sorban leírni .
    Annyit azért vegyetek figyelembe, hogy a versenyző az egyik legkomolyabb tényező a képletben és két külön ember két külön autóval futott teljesítményét csak nagyon komoly fenntartásokkal és/vagy nagyon-nagyon ellenőrzött körülmények között lehet csak egymással érdemben összevetni. A BoP kialakításakor a srácok többnyire úgy dolgoztak, hogy ugyanazon ember futott több autóval nagyon hasonló körülmények között teszt session-öket... de persze még itt is árnyalja az összehasonlítást, hogy mennyire sikerült eltalálni a setup-ot és az is, hogy egy adott verda mennyire fekszik vkinek, vagy sem.

    Összességében az elmúlt sok-sok év tapasztalata alapján azt hiszem amit nyugodtan kijelenthetek, hogy a 60-90-120 perces versenyeken elsősorban nem az autón fog múlni, hogy kit hányadikként intenek le a futam végén, hanem túlnyomó részt a vezetési képességeken és a konzekvens teljesítményen, aminek a jelentőségéhez képest eltörpül pár kiló ide vagy oda. Amit meg sajnos mindenkinek el kell tudnia fogadni, hogy a súlyokat sosem lehet tökéletesen belőni, illetve pályáról-pályára is folyamatosan változni fog az egyes kocsik ütőképessége a súlytól függetlenül is.

    Mindazonáltal a BoP ismeretében mindenkinek a saját döntése és felelőssége a számára legjobb autót választani a futamokon való részvételre. Ha vki úgy véli, hogy a teljes versenytávon az egyik kocsi előnyösebb mint a másik, akkor válassza azt, de ha más szempontok alapján mégis egy másik típus mellett dönt, akkor fogadja el annak a következményeit.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 15. 11:02.

  15. #15
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Akkor én előveszem a csoda setupot az M3-ra

  16. #16
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Annyit azért vegyetek figyelembe, hogy a versenyző az egyik legkomolyabb tényező a képletben és két külön ember két külön autóval futott teljesítményét csak nagyon komoly fenntartásokkal és/vagy nagyon-nagyon ellenőrzött körülmények között lehet csak egymással érdemben összevetni. A BoP kialakításakor a srácok többnyire úgy dolgoztak, hogy ugyanazon ember futott több autóval nagyon hasonló körülmények között teszt session-öket... de persze még itt is árnyalja az összehasonlítást, hogy mennyire sikerült eltalálni a setup-ot és az is, hogy egy adott verda mennyire fekszik vkinek, vagy sem.

    Összességében az elmúlt sok-sok év tapasztalata alapján azt hiszem amit nyugodtan kijelenthetek, hogy a 60-90-120 perces versenyeken elsősorban nem az autón fog múlni, hogy kit hányadikként intenek le a futam végén, hanem túlnyomó részt a vezetési képességeken és a konzekvens teljesítményen, aminek a jelentőségéhez képest eltörpül pár kiló ide vagy oda. Amit meg sajnos mindenkinek el kell tudnia fogadni, hogy a súlyokat sosem lehet tökéletesen belőni, illetve pályáról-pályára is folyamatosan változni fog az egyes kocsik ütőképessége a súlytól függetlenül is.

    Mindazonáltal a BoP ismeretében mindenkinek a saját döntése és felelőssége a számára legjobb autót választani a futamokon való részvételre. Ha vki úgy véli, hogy a teljes versenytávon az egyik kocsi előnyösebb mint a másik, akkor válassza azt, de ha más szempontok alapján mégis egy másik típus mellett dönt, akkor fogadja el annak a következményeit.
    a gt2-n belül ez igaz, de most a gt3-ra is gondolni kell és hiába vannak különböző emberek különböző autókkal a gt3 igencsak gyorsabb némelyik autóval, tehát mivel 2 kategória van, de igazából csak 1 a BoP miatt, így még nehezebb eldönteni, hogy mi a helyes BoP, szerintem ehhez több idő kéne, de hát majd az A1 ring megmutatja, hogy mi az ábra

    én meg amúgy a Corvette-el megyek mindenképp, annak több értelme van, hogy egy autóból megpróbálom kihozni a legtöbbet, mint hogy mindegyikre rááldozok 2-3 órát, hogy egy tisztességes setupot összehozzak, az túl sok időt emészt fel, de a gt2 még mindig nincsen 1:30-on belül az A1 ringen vagy red bull ring tökmindegy, persze ez addig még változhat, de mivel nem lesz több változtatás a BoP-ban így érdekes lesz

  17. #17
    Zoli, mar én is akartam neked válaszolni a bop-al kapcsolatban, de sok logisztikai teendőm volt, így bocsi kicsit megcsúszva teszem.
    Nem volt egyszerű meghatározni a végleges súlyozást, sokat dolgoztunk rajta, és reméljük, hogy a teljes szezont nézve sikerült eltalálni. Most elég közel vannak az autók egymáshoz mind kategóriák között, mind kategóriákon belül.
    Némi háttérinfo, hogy érthetőbb legyen a végeredmény.
    Nem láttátok, de több pilótával, több pályán is teszteltünk, mire kialakult a spa-i bop, azóta hozzávettük még az akkori futam tapasztalatait.
    A gt2 ferrarival az a helyzet, hogy az RSR és C7R pároshoz képest sokkal nehezebb vezetni. Beülsz, mész, azt hiszed tök gyors vagy, aztán a kör végén azt látod, hogy 2 mp-vel lassabb vagy a többi kocsitól. Aki ennek ellenére ki tudja autozni rendesen, megérdemli, hogy gyors legyen, de hidd el a pori és a chevy meg igy is jobb.
    Hasonló a helyzet csak kicsiben a chevyvel, könnyebb stabilan vezetni, és valamivel kezesebb, mint az RSR, igy az 5 kg-os súlyelőnyet elvettük, most ugyanannyit kap a pori es a chevy is az 50 kg-al, ez csak 5 kg-al több, mint ami volt a porin spaban.
    A futam után az volt a tapasztalat, hogy versenyen a GT2 még így is erősebb, és pl a mekin megtankolva sok volt a 40 kg.
    A red bull ringi preki alapjan lehet azt mondani, hogy most erősebb lett a GT3, de szerintünk futamon más lesz a helyzet, aztán más pályakon más lesz a kép.
    Ami még fontos, amit előttem Szabi is leírt és a teszteket is így csináltuk, ugyanannak a pilótának különböző kocsikkal futott idejeit kell nézni. Nem sok értelme van összehasonlítani pl. az én RSR-es időmet Piski Tomi lambós idejével, mert amúgy is sokkal gyorsabb nálam.
    Reméljük sikerült olyan bop-okat meghatározni, ami izgalmas futamokat hozhat!

    Azt azért halkan jegyzem meg, hogy GT3-ban a mekivel mentem, és ritkán voltam prekin 1 mp-n belül az elsőhöz, és nem hiszem hogy ekkorát fejlődtem volna a nyári holt szezonban

  18. #18
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli, mar én is akartam neked válaszolni a bop-al kapcsolatban, de sok logisztikai teendőm volt, így bocsi kicsit megcsúszva teszem.
    Nem volt egyszerű meghatározni a végleges súlyozást, sokat dolgoztunk rajta, és reméljük, hogy a teljes szezont nézve sikerült eltalálni. Most elég közel vannak az autók egymáshoz mind kategóriák között, mind kategóriákon belül.
    Némi háttérinfo, hogy érthetőbb legyen a végeredmény.
    Nem láttátok, de több pilótával, több pályán is teszteltünk, mire kialakult a spa-i bop, azóta hozzávettük még az akkori futam tapasztalatait.
    A gt2 ferrarival az a helyzet, hogy az RSR és C7R pároshoz képest sokkal nehezebb vezetni. Beülsz, mész, azt hiszed tök gyors vagy, aztán a kör végén azt látod, hogy 2 mp-vel lassabb vagy a többi kocsitól. Aki ennek ellenére ki tudja autozni rendesen, megérdemli, hogy gyors legyen, de hidd el a pori és a chevy meg igy is jobb.
    Hasonló a helyzet csak kicsiben a chevyvel, könnyebb stabilan vezetni, és valamivel kezesebb, mint az RSR, igy az 5 kg-os súlyelőnyet elvettük, most ugyanannyit kap a pori es a chevy is az 50 kg-al, ez csak 5 kg-al több, mint ami volt a porin spaban.
    A futam után az volt a tapasztalat, hogy versenyen a GT2 még így is erősebb, és pl a mekin megtankolva sok volt a 40 kg.
    A red bull ringi preki alapjan lehet azt mondani, hogy most erősebb lett a GT3, de szerintünk futamon más lesz a helyzet, aztán más pályakon más lesz a kép.
    Ami még fontos, amit előttem Szabi is leírt és a teszteket is így csináltuk, ugyanannak a pilótának különböző kocsikkal futott idejeit kell nézni. Nem sok értelme van összehasonlítani pl. az én RSR-es időmet Piski Tomi lambós idejével, mert amúgy is sokkal gyorsabb nálam.
    Reméljük sikerült olyan bop-okat meghatározni, ami izgalmas futamokat hozhat!

    Azt azért halkan jegyzem meg, hogy GT3-ban a mekivel mentem, és ritkán voltam prekin 1 mp-n belül az elsőhöz, és nem hiszem hogy ekkorát fejlődtem volna a nyári holt szezonban
    köszi így egy kicsivel világosabb, hogy mi állt a háttérben , ezért írtam én is, hogy majd a versenyen dől el, hogy jó lesz-e

  19. #19

    Porsche RSR hotlap és setup


  20. #20
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Vajon melyik kocsival megy be Tomi 1.29 alá?

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Vajon melyik kocsival megy be Tomi 1.29 alá?
    Meg nincs 29 alatt, azt majd kvalin


  22. #22
    csak én nem látom az 1-es szervert vagy másnak sincs?

    oké már visszajött

  23. #23
    A futamtáv 60 kör lesz!

  24. #24
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na mi lesz végül a felállás - maradunk 24 fősen vagy bővített rajtrács?

    Nem mindegy hogy 1körre gyúrjak most vagy már mehet a versenysetup
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #25
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Gyors kérdés, ha egy kanyar előtt vki elhagyja a pályát és "véletlenül" az adott kanyarba összeütközünk, akkor ugye Ő lesz a hibás nem körültekintő visszatérés miatt?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •