Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem lenne hoy nem lehetne megadni a kör számokat hogy melyik verseny hány körös lesz mind a két versenyen eztel szenvedtem mert kiszámoltam és jóval túl lett tankolva a kocsi :/ úgy hogy ez lenne a kérésem kérdésem hogy nem-e lehet ne megadni a következő futamra?
    Nincs baj a köridő felszorzásával, csak annyit kell belekalkulálni, hogy a Raceroom bő 10%-al több fogyasztást számol a ténylegesnél. Mindazonáltal, szerinted mennyi időt veszítesz, ha marad a kocsiban 10 liter?

  2. #27
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: Imola

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK
    A második futamon én 7. lettem, csak hozzáadott másfél percet az időmhöz a Raceroom, mert amikor az első versenyen a törött kocsival bevánszorogtam a boxba, sikerült gyorshajtanom.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mindazonáltal, szerinted mennyi időt veszítesz, ha marad a kocsiban 10 liter?
    Szoros csatában azért számíthat, az egyenértékű azzal, mintha egy 10 kilós ballasztal versenyeznél, hiszen az a felesleges benzin a rajt pillanatától a célig ott van, ez könnyen előnybe hozhat valakit, aki egyébként ugyanazt a tempót tudná.

  4. #29
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szoros csatában azért számíthat, az egyenértékű azzal, mintha egy 10 kilós ballasztal versenyeznél, hiszen az a felesleges benzin a rajt pillanatától a célig ott van, ez könnyen előnybe hozhat valakit, aki egyébként ugyanazt a tempót tudná.
    Igen, szoros csatában, leginkább az időmérőn 5-10 századmásodpercért, mert kb. ennyit számít, hogy az autó 1120 vagy 1130 kg. Amikor viszont nem tudod megelőzni az 1 másodperccel lassabb előtted lévőt, mert olyan a pálya (erről Alonso, Scumacher és Hakkinen is tudna mesélni), akkor nagyjából tökéletesen mindegy.

  5. #30
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Kis szabadidőben összedobott összefoglaló videót hoztam nektek, amolyan próbaként, hátha nézhető. Jelzem, teljesen ismeretlen még a terület,
    úgyhogy csak teszt üzem. Készül a többi is, csak még az akadozás és egyéb kisebb probléma miatt vmit még finomítani kell a beállításokon.

    https://www.youtube.com/watch?v=TH7nJrtgU5k

  6. #31
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kis szabadidőben összedobott összefoglaló videót hoztam nektek, amolyan próbaként, hátha nézhető. Jelzem, teljesen ismeretlen még a terület,
    úgyhogy csak teszt üzem. Készül a többi is, csak még az akadozás és egyéb kisebb probléma miatt vmit még finomítani kell a beállításokon.

    https://www.youtube.com/watch?v=TH7nJrtgU5k
    Teljesen jó lett ez! Külön tetszik, hogy nem tuctuc zene van alatta, hanem igazi. És nem is emlékeztem, hogy milyet sikerült driftelnem

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem lenne hoy nem lehetne megadni a kör számokat hogy melyik verseny hány körös lesz mind a két versenyen eztel szenvedtem mert kiszámoltam és jóval túl lett tankolva a kocsi :/ úgy hogy ez lenne a kérésem kérdésem hogy nem-e lehet ne megadni a következő futamra?
    Miért nem számolsz perc alapú fogyasztást?
    Tudtommal a versenyautókban amúgy is ez a standard számolási módszer...


    Illetve hát neked is pont ugyanannyira nehéz jól eltalálni a optimális értéket, mint bárki másnak.. ez is a verseny része.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 27. 11:19.

  8. #33
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kis szabadidőben összedobott összefoglaló videót hoztam nektek, amolyan próbaként, hátha nézhető. Jelzem, teljesen ismeretlen még a terület,
    úgyhogy csak teszt üzem. Készül a többi is, csak még az akadozás és egyéb kisebb probléma miatt vmit még finomítani kell a beállításokon.

    https://www.youtube.com/watch?v=TH7nJrtgU5k
    Ha nem titok lenne egy-két kérdésem. A videó összeállítását milyen programmal csináltad, illetve milyen minőségben? A másik, a videó végén és elején az animáció ( időmérő, verseny eredmény ) hogy készült? Valamilyen sablonból készítetted, vagy teljes egészében saját munka ?

    Amúgy jó lett a videó, ahogyan Erik is említette jó a zene választás is. Egy-egy ilyen kis klip, válogatás szerintem jó reklám tud lenni egy-egy bajnokságnak. Csak így tovább

  9. #34
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem titok lenne egy-két kérdésem. A videó összeállítását milyen programmal csináltad, illetve milyen minőségben? A másik, a videó végén és elején az animáció ( időmérő, verseny eredmény ) hogy készült? Valamilyen sablonból készítetted, vagy teljes egészében saját munka ?

    Amúgy jó lett a videó, ahogyan Erik is említette jó a zene választás is. Egy-egy ilyen kis klip, válogatás szerintem jó reklám tud lenni egy-egy bajnokságnak. Csak így tovább
    A felvételt OBS studioval, a vágást és a többit pedig Movavi Video Editorral dobtam össze, minőséget még csak kapcsolgatom össze-vissza, próbálom belőni. A rögzitett videók vmiért akadoznak, ezt még próbálom kideríteni mitől lehet, a többit azért is hagytam félbe. A táblázat saját kreálmány, a WTCR közvetítésekben használt grafika alapján, nyilván egyszerűsítve.
    Igen pont ez volt a cél, h ha már nincs közvetítés, legalább ennyi legyen. A táblázatokkal átláthatóbb az egész, a harmadik futam végére meg megy a összetett pontállás is.
    Utoljára módosította: BikerWeasel; 2018. 09. 27. 12:25.

  10. #35
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kis szabadidőben összedobott összefoglaló videót hoztam nektek, amolyan próbaként, hátha nézhető. Jelzem, teljesen ismeretlen még a terület,
    úgyhogy csak teszt üzem. Készül a többi is, csak még az akadozás és egyéb kisebb probléma miatt vmit még finomítani kell a beállításokon.

    https://www.youtube.com/watch?v=TH7nJrtgU5k

    Király lett, köszönjük
    Mindig jó visszanézni a csatákat, szóval én várom a többi videót

  11. #36
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210

    Thumbs up

    Csatlakozok, nagyon jó lett

    Már el is felejtettem mennyit csatáztam Norbival az első futamon, jól elvoltunk

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    A rögzitett videók vmiért akadoznak, ezt még próbálom kideríteni mitől lehet, a többit azért is hagytam félbe.
    Rögzítésre javaslom inkább minkét VGA gyártó saját szoftverét és 60 fps-sel, ezt ma már szimes videóknál a minimum és talán nem lesz annyira darabos. Persze arra is ügyelni kell a rögzítés alatt, hogy a replay lejátszása közben is meglegyen bőven a 60 fps.

  13. #38
    Igazából teljesen mindegy, NVIDIA kártyák esetén az OBS és a hivatalos app is az NVENC-et használja (hacsak nem állítgat az ember nagyon félre valamit), régebben teszteltem és minőség szempontjából teljesen ugyanolyan az eredmény, egy ideje én is az OBS-t használom. Viszont sajnos a RaceRoom sajátossága, hogy bármit csinálsz, a felvétel egy picit döcög (talán a DX9 miatt, nem tudom), de ez ne is zavarjon, mert szerintem aki R3E témában néz videókat YouTube-on, az eleve hozzá van szokva. Georg Ortnernek egy 1080 Ti és dedikált streamer gép mellett is enyhén szaggat, szóval tényleg nehéz mit tenni. Köszi az összefoglalót!

    Nálam jelenleg így van beállítva, ezzel egy GTX 1060 6GB vállalható nyersanyagot készít 60 FPS-el. De arra érdemes figyelni, hogy a szerkesztett videót is lehetőleg 60 FPS-el kódold a végén.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 09. 27. 22:35.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont sajnos a RaceRoom sajátossága, hogy bármit csinálsz, a felvétel egy picit döcög (talán a DX9 miatt, nem tudom), de ez ne is zavarjon, mert szerintem aki R3E témában néz videókat YouTube-on, az eleve hozzá van szokva.
    Nézem, nézem és tényleg... pedig anno úgy emlékeztem, hogy ez jól sikerült:


  15. #40
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézem, nézem és tényleg... pedig anno úgy emlékeztem, hogy ez jól sikerült:
    Ez már a kivételesen jól sikerült kategória. De egy teljes mezőny rögzítésekor ezt a szintet elég nehéz hozni, mert egyrészt azóta magasabb polygonszámú modellekkel is dolgoznak, plusz használható pár olyan effekt (pl. DOF), ami TV kamerákon nagyon jól fest, csak egyben plusz terhelést is jelent.

  16. #41
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Kösz a hozzászólásokat és a tanácsokat, hasznukat tudtam venni és sikerült javítani a minőségen, ami remélhetőleg még javul.
    A youtube remélem nem fog rinyálni a zenék miatt, mert ugyan írja, h beadvány van szerzői jogok megsértése miatt, viszont az összes zene az általuk engedélyezett kategóriában van.
    Itt a másik két videó:

    R2:
    https://www.youtube.com/watch?v=zn7jIGfkEos&t=11s

    R3:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZWys6bEDmrw&t=7s

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a hozzászólásokat és a tanácsokat, hasznukat tudtam venni és sikerült javítani a minőségen, ami remélhetőleg még javul.
    A youtube remélem nem fog rinyálni a zenék miatt, mert ugyan írja, h beadvány van szerzői jogok megsértése miatt, viszont az összes zene az általuk engedélyezett kategóriában van.
    Itt a másik két videó:

    R2:
    https://www.youtube.com/watch?v=zn7jIGfkEos&t=11s

    R3:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZWys6bEDmrw&t=7s
    Jó lett nagyon! Köszönjük!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a hozzászólásokat és a tanácsokat, hasznukat tudtam venni és sikerült javítani a minőségen, ami remélhetőleg még javul.
    A youtube remélem nem fog rinyálni a zenék miatt, mert ugyan írja, h beadvány van szerzői jogok megsértése miatt, viszont az összes zene az általuk engedélyezett kategóriában van.
    Itt a másik két videó:

    R2:
    https://www.youtube.com/watch?v=zn7jIGfkEos&t=11s

    R3:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZWys6bEDmrw&t=7s
    Pár jól eltalált felirat sokat tud dobni az ilyen jellegű videókon.

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a hozzászólásokat és a tanácsokat, hasznukat tudtam venni és sikerült javítani a minőségen, ami remélhetőleg még javul.
    A youtube remélem nem fog rinyálni a zenék miatt, mert ugyan írja, h beadvány van szerzői jogok megsértése miatt, viszont az összes zene az általuk engedélyezett kategóriában van.
    Szia, sokkal jobb lett , ami a zenét illeti szerintem érdemes úgy alákeverni, hogy ne nyomja el a motorhangokat.

  20. #45
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz a hozzászólásokat és a tanácsokat, hasznukat tudtam venni és sikerült javítani a minőségen, ami remélhetőleg még javul.
    A youtube remélem nem fog rinyálni a zenék miatt, mert ugyan írja, h beadvány van szerzői jogok megsértése miatt, viszont az összes zene az általuk engedélyezett kategóriában van.
    Itt a másik két videó:

    R2:
    https://www.youtube.com/watch?v=zn7jIGfkEos&t=11s

    R3:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZWys6bEDmrw&t=7s
    Ezek is nagyon jók lettek. A 3. futamnak a videója alatt nagyon jó a zene

    Amúgy azt az RR bugot ki vette észre, hogy amikor ki írta a nevet a játék nem a magyar zászlót tette oda hanem az adott festéshez tartozó versenyző nemzetét

  21. #46
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek is nagyon jók lettek. A 3. futamnak a videója alatt nagyon jó a zene
    Jaja, lehet összedobálni sörre, akármire Petinek

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •