Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (46 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 - Imola 09.19

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Második helyszínünk az Appenninek keleti részének síkságán fekvő kisváros Imola. Négy autósport fanatikus, Alfredo Campagnoli, Gualtiero Vighi, Graziano Golinelli és Ugo Montevecchi ötlete volt, hogy régi közutakat összekapcsolva, egy versenypályát alakítsanak ki. A 17 kanyarból álló pályát 1950 márciusában kezdték el építeni, hossza 4,909 km. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    2. Futam: 09.19. - Szerda Imola - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 09.17. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK (HAMAROSAN)
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Nincsenek meg az idők

    Sziasztok!

    2X mentem időt a PREQUAL szerveren IMOLA-ban, de nem jeleníti meg az időmet. Én csinálok valamit rosszul?

    Köszi.

  3. #3
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    2X mentem időt a PREQUAL szerveren IMOLA-ban, de nem jeleníti meg az időmet. Én csinálok valamit rosszul?

    Köszi.
    Köszi, hogy szóltál! Nem nálad van a hiba!
    soonTM javítjuk

  4. #4
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Örülök, hogy segíthettem (meglesznek az idők?)


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  5. #5
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Örülök, hogy segíthettem (meglesznek az idők?)


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Persze a LOG fájlok megvannak.

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    2X mentem időt a PREQUAL szerveren IMOLA-ban, de nem jeleníti meg az időmet. Én csinálok valamit rosszul?

    Köszi.
    Szia! Javítva, fenn van az időd.

  7. #7
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Köszi


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  8. #8
    Szerver fut!

    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters

  9. #9
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Sziasztok,
    Költözés miatt 2 hétig nem lesz internetem. Mit gondoltok tudok lag nélkül játszani 4G mobilnettel?

  10. #10
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Költözés miatt 2 hétig nem lesz internetem. Mit gondoltok tudok lag nélkül játszani 4G mobilnettel?
    A korábbi tapasztalatok alapján sajnos a mobilnet nem ideális ilyen célra. De egy próbát megérhet, a lag teszten úgyis kiderül, ha problémás a kapcsolat.

  11. #11
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A korábbi tapasztalatok alapján sajnos a mobilnet nem ideális ilyen célra. De egy próbát megérhet, a lag teszten úgyis kiderül, ha problémás a kapcsolat.
    Köszi Balázs, teszek egy próbát, hátha... Sajnálnám pont Imolát kihagyni.

  12. #12
    Kicsit last-minute, de itt van az Imolai onboardom most kivételesen egy Hyundai-al Remélem segíteni fog valamennyit nektek!


  13. #13
    Idézet Eredetileg pinczes97 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit last-minute, de itt van az Imolai onboardom most kivételesen egy Hyundai-al Remélem segíteni fog valamennyit nektek!
    Köszönjük. Mindig jó látni, hogy tulajdonképpen ugyanúgy megyek, csak 2 másodperccel lassabban
    Jobban kihasználod a pálya széleit, precízebben mész, amivel adott kanyarokban mondjuk 2-4 tized is nyerhető. Igazából a nehéz az, hogy egy körben legyen minden kanyarvétel pontos és gyors.

  14. #14
    Szerverbeosztás:

    01-16. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Szerverjelszó ITT található!

    19​:30-kor LAG teszt!

    Kérünk mindenkit, hogy időben lépjen be a szerverre!

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

  15. #15
    Korcsmáros György Versenyző Gyuribácsi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    46

    Nevezés

    Nem neveztem, indulhatok?

  16. #16
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99

  17. #17
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Gratula mindenkinek!

    R1: nem volt az igazi nem találtam igazán a tempot. Epringer Norbival megizzasztottuk egymást rendesen, bocsánat ha túl kemény voltam. P4 lett a vége.

    R2: Meg lett a P1 de Füredi Zoli megizzasztott rendesen, az uccsó körbe izzadtam ám . Norbi bocsánat a lökésért már sajna nem tudtalak elkerülni

    R3: Ez is nagyon jó volt Kenéz Sanyival nagyot meccseltünk, de sehol sem fértem be Epringer Norbi basszus nagyon sajnálom, hogy az uccsó két körre ledobott a szever. Érdekes lett volna a vége. Végül így P2.

  18. #18
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula mindenkinek!

    R1: nem volt az igazi nem találtam igazán a tempot. Epringer Norbival megizzasztottuk egymást rendesen, bocsánat ha túl kemény voltam. P4 lett a vége.

    R2: Meg lett a P1 de Füredi Zoli megizzasztott rendesen, az uccsó körbe izzadtam ám . Norbi bocsánat a lökésért már sajna nem tudtalak elkerülni

    R3: Ez is nagyon jó volt Kenéz Sanyival nagyot meccseltünk, de sehol sem fértem be Epringer Norbi basszus nagyon sajnálom, hogy az uccsó két körre ledobott a szever. Érdekes lett volna a vége. Végül így P2.
    Hát nem gondoltam volna, h ennyire működni fog mobilnettel, de a végén csak ledobott a szerver, pedig jó lehetett volna.
    Ősz Balázs, szerintem teljesen fair play volt, és nagyon kemény, imádtam, köszi
    Az R3 végén mikor melléd értem és ledobott, na ott azt hittem, elsírom magam

  19. #19
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    141
    Sziasztok!

    Nagy megkönnyebbülés számomra, hogy mind a három versenyt le tudtam futni, a korábbi netszakadásos kudarcok után.

    R1: Q1 pole engem nagyon meglepett, ráadásul úgy, hogy érzésre nem volt jó a kör...
    Aztán aggódtam, nehogy megint idő előtt távozzak, majd Kenéz Sanyit próbáltam üldözni, kevés sikerrel, így behoztam a gépjárművet P2-be.

    R2: kivárásra autóztam, majd sikerült minden adódó alkalmat kihasználni, és a végén Ősz Balázst megszorongatni, jó csata volt. (ismét P2)

    R3: a rajt után kizökkentett a ritmusból Epringer Norbi, aki eszeveszettül indult az élen álló kettős után... Majd mikor sajnos eltűnt előlem, én próbáltam felzárkózni, ami az utolsó körre 1,5 msp-re sikerült, azaz nem jött össze... Mindegy, P3-nak is örülök.

    Remélhetőleg a technikai hibákat kiküszöbölve, már várom a következő versenyt.

  20. #20
    Vegyes érzelmeim vannak Imola-val kapcsolatban most.

    1. verseny - Jó küzdés volt a 7-8. hely környékén, amíg meg nem toltam a dombtetőn a balosban Csahók Olivért és emiatt vesztett pár helyet. Elnézést, az én hibám volt. Nem fékeztem el magam, csak egyszerűen nagyobb tempóval tudtam ott fordulni és "utolértem" Olivért. Utána megvártam, hogy legalább én visszaadjam a pozíciót neki, de láttam, hogy a hiányzik a kocsijának az eleje. Így már esélye sem volt, visszaelőztem. Majd a 2. kanyarkombinációnál beleálltam a falba, aztán elkecmeregtem a boxig és kicsit neteztem, míg mindenki befejezte a futamot

    2. verseny - Indulás az utolsó helyről, aztán szépen jöttem fel, immáron nagyon óvatosan. Olivérrel megint meccseltünk egy jót, aztán az utolsó előtti körben hibázott és elmentem neki, így lett belőle egy 7. helyezés, amit a gép megfejelt egy másfél perces büntivel, mert az első futamon gyorshajtottam a boxban.

    3. verseny - Superpole szolidan sikerült, indulás a középmezőnyből, Fellenbeck Zsolti mögött autózva. Mivel csapattárs, nagyon óvatosan követtem, de a második kör elején a T1-nél megbicsaklott a kocsija, így megelőztem. Örültem is vagy másfél körig, amíg kicsit meg nem fordultam a dombtetőn a balosban, veszítve pár helyet, besoroltam jóval hátrébb. Egy-két előzés után aztán magányos autózásra álltam be Zelfi, Olivér és Ladányi Peti mögött. Azzal elvoltam a célig...

  21. #21
    Kenéz Sándor Versenyző kenezs01 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 04.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    62
    Q: Bár minden adott volt, a kivezető körömön ketten is maguk elé engedtek, ezúton köszönöm nekik, a 4 "gyors" köröm egyikét sem sikerült igazán összeraknom, de így is P2-re jó volt az időm. Gratulálok Füredi Zoli csapattársamnak, aki megszerezte a pole-t.

    R1: Zolit sikerült a 2. körben megelőznöm, aztán autóztam a saját tempómat, más érdekes dolog nem történt ezen a futamon, így P1-ben zártam.

    R2: Nehéz volt előre jönni a 10. helyről, a futam vége fele egy amatőr hibát vétve visszaestem a 8. helyre. Végül P6-ig visszajöttem.

    SP: Egy nagyon óvatos, biztonsági kört mentem, de a legnagyobb meglepetésre így is meglett a pole.

    R3: Jól sikerült a rajt, Ősz Balázs ellen kellett védekeznem az első kanyarban majd végig az egész futamon során. 2-3 tizeden belül volt folyamatosan, nem hagyott pihenni egy másodpercre sem Nagyon jó csata volt, élveztem, gratulálok Balázs.

  22. #22
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Imola

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

  23. #23
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Egy olyan kérdésem lenne hoy nem lehetne megadni a kör számokat hogy melyik verseny hány körös lesz mind a két versenyen eztel szenvedtem mert kiszámoltam és jóval túl lett tankolva a kocsi :/ úgy hogy ez lenne a kérésem kérdésem hogy nem-e lehet ne megadni a következő futamra?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  24. #24
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem lenne hoy nem lehetne megadni a kör számokat hogy melyik verseny hány körös lesz mind a két versenyen eztel szenvedtem mert kiszámoltam és jóval túl lett tankolva a kocsi :/ úgy hogy ez lenne a kérésem kérdésem hogy nem-e lehet ne megadni a következő futamra?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Nem tudjuk a pontos körszámot megadni, mert az-az élmenők tempójától függ ( és ha a körszám alapján tankolsz, akkor is sok fog maradni a végére ) Ezt csak úgy tudod, ha single player mode-ban lefutod a versenytávokat. ( Én a maximum közelébe szoktam állítani az AI-k erősségét, az kb. megfelel az UFO-k tudásával )
    Van egy egyszerűbb mód, ha nincs kedved, időd tesztelni. TS-en szinte minden verseny előtt megbeszéljük, hogy kb. mennyi üzemanyag kell.

  25. #25
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem lenne hoy nem lehetne megadni a kör számokat hogy melyik verseny hány körös lesz mind a két versenyen eztel szenvedtem mert kiszámoltam és jóval túl lett tankolva a kocsi :/ úgy hogy ez lenne a kérésem kérdésem hogy nem-e lehet ne megadni a következő futamra?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
    Az a gond ezzel, hogy az első helyezett tempójától is függ a körszám. Én azt szoktam csinálni, hogy a prequal legjobb körével számolok egy "legrosszabb esetet", azt a tempót feltehetőleg az első sem fogja tudni tartani (a versenytáv megadott időhosszát elosztom a kör hosszával, aztán felfelé kerekítem, így meglesz a maximális körszám).

    VISZONT a RaceRoom emellett még valamivel túl is becsüli a szükséges benzin mennyiségét, erre egy fapados megoldás, hogy tankolsz a lehető legkevesebbet a kocsiba, amire mondjuk már azt jelzi, hogy három körig elég (mondjuk 7 litert). Mész egy három körös etapot, a célvonalon megnézed, hogy mennyi maradt a tankban (például 2.2 liter), kivonod az eredetiből: 7-2.2 = 4.8 liter, elosztod hárommal: 4.8 / 3 = 1.6 liter körönként, ezt felszorzod az előbb kiszámolt körszámmal és még rátankolsz 2-3 litert biztonságból és megvagy. RaceRoomban ilyen egyszerűen működnek a dolgok.

    Szerk.: Egyébként a CrewChief app is tud adni egy becslést erre, ha bekapcsolod benne a hangfelismerést. Ha bemondod neki a mikrofonba, hogy "Calculate fuel for XX laps", akkor kiszámolja neked. Viszont ezt a funkciót én személy szerint még sosem használtam, szóval nem garantálom, hogy optimális értéket ad vissza.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 09. 20. 09:32.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •