Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 50 (50 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*15 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.



    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-17. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Homoki Szabó Csaba
    18-29. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Heimler Tamás -> Kiss Szabolcs


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos idén nem valószínű közvetítés egyik bajnojságban sem
    Kár hogy nem lesz, pedig belenéztem volna mi történik. Múltkori is nagyon hangulatos volt amit elcsíptem
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #29
    Teszt szerverek mennek, lehet csatlakozni

  5. #30
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy nem lesz, pedig belenéztem volna mi történik. Múltkori is nagyon hangulatos volt amit elcsíptem
    Neked nem nézegetni kéne, hanem hajtani a vadakat!

  6. #31
    sajnos nekem nem megy.
    azt mondja: no available slot

    mi lehet a gond?
    köszi

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Teszt szerverek mennek, lehet csatlakozni

  7. #32
    Idézet Eredetileg mpeter írta Hozzászólás megtekintése
    sajnos nekem nem megy.
    azt mondja: no available slot

    mi lehet a gond?
    köszi
    B szerverre be kell engedjen

  8. #33
    Éles szerverek mennek

  9. #34
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mostantol zrubi nezettsege fog megsokszorozodni 😀👋
    Hát ha valakit érdekel a B szerver

    https://www.youtube.com/channel/UC6w...ZuWfhTIBw/live

  10. #35
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Nem lesz közvetítés?!

    Nagy kár...
    Most is épp néztem volna a futamot..

  11. #36
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha valakit érdekel a B szerver

    https://www.youtube.com/channel/UC6w...ZuWfhTIBw/live
    Sajnos csak második verseny, második körére értem ide. Gratulálok Zrubi, szépen versenyeztél! Volt benne pár hiba, de azt leszámítva kitűnően vezettél. Kicsit vérzett a szívem, hogy nem vagyok ott a mezőnyben, de én döntöttem így.

  12. #37

  13. #38
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Schubert Dávidtól és Homoki Csabától elnézést kérek az első versenyen történt incidensek miatt, óvjátok meg nyugodtan, mégegyszer sry.

  14. #39
    Burszky Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 09. 28.
    Város
    Bátka
    Üzenetek
    64
    "B" szerver.

    Első futam (rajt után) 2. kanyarjában valakibe oldalból nekimentem.Bocsánatott kérek de nemdirekt volt.Nem helyezkedtem jól és kicsivel rövidebb féktávott vettem Még egyszer elnézést

  15. #40
    B szerveren jó futamok voltak, bár versenytávon egyelőre legfeljebb a consistency-t tudom pozitívumként kiemelni, a második szektorban főleg a két középtempós balosban kriminálisan lassú voltam a környezetemben levőkhöz képest, az első futam végén Szabi is viszonylag könnyedén elkapott, aztán a második futamon is vesztettem pár pozíciót, de voltak közben szórakoztató csaták. Köszi és grat mindenkinek, főleg a két Tamásnak, nagyot mentek mindkét versenyen!

  16. #41

    Flag

    "A" szerveren is jó futamok voltak. Jó volt végre ismét versenyezni! 1. futamon Gombos Gergő, Vizner Gábor, Balogh András hármassal jól egymásra találtunk, nagyon élveztem azokat a csatákat. Szerintem az összes lehetséges sorrendet kipróbáltuk. Volt 1-2 kocc, de remélem sportszerű tudtam maradni, nagyon próbálkoztam, bár azért volt hogy T1 kijáraton belefékező autót nem tudtam lereagálni. 2. futamon inkább csak hátrafelé estem. Itt 1-2 kör védekezés után mindig sikerült olyat hibáznom, hogy le tudjanak előzni, de ezt a futamot is nagyon élveztem. Köszi mindenkinek!

  17. #42
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nekem egészen kellemes sétakocsikázás lett belőle - sajnálom hogy nem értem haza időben, pedig elég jó átlagtempót sikerült az M6on produkálni
    Mire összeállt a rendszer a B szerver már elrajtolt és az első körében volt, de kiderült, hogy nincs hangja a porschemnak, így mire befejeztem a Fonsecker pakk beszerzését és visszamentem volt két köröm, hogy a második futamra ne nullkörösen álljak ki.
    2. futam nem kezdődött jól, rutinból egyesbe raktam kuplunggal, de ez egy áthajtásost eredményezett. Ennek tükrében egész elégedett lehetek a 12mpes hátránnyal a Tamásékhoz képest, de igazából csak a legelégedettebb az a vezetési élménnyel lehetek, mert most nagyon tetszett, annak ellenére hogy kicsit orrtolós volt a gép és az minden csak nem előnyös egy A1Ringen. Kellett volna még vagy 4-5 kör míg felérek Zelfiékre és akkor lett volna esélyem nem csak az óra ellen küzdeni, de majd a Merdzsóval
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  18. #43
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Schubert Dávidtól és Homoki Csabától elnézést kérek az első versenyen történt incidensek miatt, óvjátok meg nyugodtan, mégegyszer sry.
    Részemről semmi probléma, én nem éreztem semmi olyat ami gáz lett volna a dologba.. így belülről úgy tűnt, hogy ez a "ez benne van" kategória volt.

    Rövid összegzés:

    Q.: Szokásos gyenge mutatvány talán 16. helyre sikerült qualizni.. Az egy körös tempó nem volt erősségem soha sajnos..

    R1.: Sikerült belekeveredjek több kisebb pitty-puttyba, így sajnos csak a mezőny végén sikerült harcoljak az viszont élvezetes volt. Volt, hogy kb. fél körön keresztül egymás mellett mentünk valakivel. A tempó is jó volt, de sajnos már nagy volt a lemaradásom, így esélytelen volt a TOP10.

    R2: Jó rajt után a verseny 1/3-ig egész jól mentem tempóm sem volt rossz, de utána teljesen szétestem fejbe, és hibát hibára halmoztam így sajnos P11 lett a vége.. ha sikerült volna az R1-es tempómmal végig menni akár 5.-8. hely is meg lehetett volna. Csak ugye "ha"'-val kezdődő mondatnak nem igazán van értelme..

  19. #44
    Szerintem mindkét futam remekül sikerült a B szerveren, az első nagyon izgalmas lett a végére, Lányi Tamással nagyjából azonos időket tudtunk futni, én az első szektorban voltam gyors, ő pedig a harmadikban, úgyhogy a másodikon mentek a harcok, aminek eredményeképp a 13-14. kör környékén felértem rá, és ment az adok-kapok két körön keresztül. Hatalmas csata volt, végtelenül sportszerűen, nagyon tetszett! Aztán a második futam is tartogatott izgalmakat a fordított rajtrács miatt, Tamás beragadt talán az első kanyar környékén, így elhappolhattam előle a 9. helyet, onnantól kisebb-nagyobb szünetekkel verekedtük át magunkat a mezőnyön. Remélem minden futam ilyen érdekes lesz!

    Illetve valakit meglöktem a második futamon, azért elnézést is kérek, féktávon csúsztam bele a visszafordító előtt, egyszerűen én ott rövidebbeket fékeztem addig Bocsánat!

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    a második szektorban főleg a két középtempós balosban kriminálisan lassú voltam a környezetemben levőkhöz képest, az első futam végén Szabi is viszonylag könnyedén elkapott
    Azért szépen leizzadtam, amíg felértem rád... utána amikor már szagot fogtam és láttam hol mész rosszul és azt is, hogy én hol kapok tőled, onnan már nekem is könnyebb volt összerakni pár jobb kört, de szerencsére végig izgalmasan alakult a párbaj és a befutó, nagyon élveztem a meccsünket!

    Amúgy szeretném megkérdezni, hogy nem láttatok-e lagolni futamok alatt... a 2. futamon pár kör után "connection lost" lett nálam, de nem tudom, volt-e vmi látható előjele/előzménye...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 09. 17. 16:35.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Volt, hogy kb. fél körön keresztül egymás mellett mentünk valakivel.
    Az tényleg jó volt!

  22. #47
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Neked nem nézegetni kéne, hanem hajtani a vadakat!
    Amúgy tegnap elgondolkodtam rajta, de hirtelen nem lett volna sok értelme, meg szervertag se vagyok, szal azért belenéztem volna, na mindegy.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #48
    Csapatként (Japo RT) nem kaptunk pontokat csak egyénileg, megnéznézek?
    Kösz előre is!

    Amúgy a B szerveren nagyon kultúrált és izgalmas csaták voltak, remek idénynyitó futam volt!

  24. #49
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Csapatként (Japo RT) nem kaptunk pontokat csak egyénileg, megnéznézek?
    Kösz előre is!

    Amúgy a B szerveren nagyon kultúrált és izgalmas csaták voltak, remek idénynyitó futam volt!
    Javítottam, köszi hogy jelezted.

  25. #50
    A futam nekem nagyon jól sikerült, nem is feltétlenül a helyezés miatt, hanem az élmény miatt.
    Az első futamon végig nyomás alatt tartott Heimler Tomi, de valamivel gyorsabb volt nálam, így az utolsó pár kör jó kis csatákkal telt, volt oda vissza egymás mellett, de végig egymásra figyelve, nagyon élveztem!
    A második futam is jó volt, próbáltam Tomival menni, néhol jó is volt hogy törte az utat, én meg mentem a lepattanó lehetőségekre, aztán ahogy közeledtünk az elejéhez, egyre nehezebb volt előzni, de mindenki korrekten versenyzett.
    Sok ilyen futamot szeretnék még! Köszi és grat!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •