Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    2006-os FIA GT-be nevező manufaktúrák

    Nem tudja véletlenül valaki, hogy a GT1 és GT2 kategóriában idén milyen gépeket láthatunk? Van már hivatalos rajtsorrend? A Maserati MC12-t nem láttam egyetlen tesztnapon sem, talán kiszálltak?

  2. #2

    Post Re: 2006-os FIA GT-be nevező manufaktúrák

    Itt a hivatalos oldal, ezen nézzél körbe...
    http://www.fiagt.com/index.php

  3. #3

    Re: 2006-os FIA GT-be nevező manufaktúrák

    Már többször jól körbenéztem, de nincs entry list sehol sem.

  4. #4

    Re: 2006-os FIA GT-be nevező manufaktúrák

    Olvastam ma azt hiszem a Mix magazinban, hogy Palikék tárgyalnak a FIA-val, hogy újra idehozzanak GT futamot a Ringre. És nem egy szezonra hanem, hosszú távra terveznek.
    Babinszki Gábor

  5. #5
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: 2006-os FIA GT-be nevező manufaktúrák

    Idézet Eredetileg Captain írta
    Olvastam ma azt hiszem a Mix magazinban, hogy Palikék tárgyalnak a FIA-val, hogy újra idehozzanak GT futamot a Ringre. És nem egy szezonra hanem, hosszú távra terveznek.
    Istenem de jó is lenne! Azt hiszem kint lennék a futamokon, nem egy szezonban, hanem hosszú távon!!

  6. #6

    Re: 2006-os FIA GT-be nevező manufaktúrák

    Elvileg a gyorsasági OB naptárban van egy csillaggal jelölt időpont, június elején ahol azt tervezik , hogy GT futamot rendeznek a Hungaroringen. A Suzukiknak és Clioknak ez egy futam pluszt jelentene, mivel a GT-k előtt ők is indulnának. Azt hiszem, hogy március elejéig kellett döntésnek születnie de attól félek, hogy a nagy hallgatás azt jelenti hogy sajna idén még nem lesz semmi.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •