Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (74 összesen)

Téma: AC FunRace: GT 1H - 09.09

  1. #1
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069

    AC FunRace: GT 1H - 09.09

    Kedves Versenyzők!



    Az őszi bajnokságok bemelegítéseként egy ingyenes nyílt futamot szervezünk a GT bajnokság gépparkjával. Azért kösse fel mindenki a gatyót, mert a futamtáv 2 óra 24 perc lesz. Remek alkalom ez élesben kipróbálni az autókat, így könnyebben tudtok dönteni, mivel induljatok az éles GT bajnokságban.
    Kiemelten fontos a Masters Rank App használata, mert a prekvalifikációra csak ezen keresztül rögzülnek az app által érvényesnek minősített körök.
    (A futam kezdetéig az autók súlyozásának változtatásának jogát fenntartjuk.)

    Helyszín: Spa OSRW verzió - rank (letöltés)
    Autók:
    GT2 Class:
    Maserati MC12 GT1, BMW M3 GT2, Corvette C7.R (+40 kg), Ferrari 458 GT2, Porsche 911 RSR 2017 (+45 kg)
    GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R):
    Audi R8 LMS 2016 (+30 kg), BMW Z4 GT3 (+40 kg), Ferrari 488 GT3 (+20 kg), Lamborghini Huracan GT3 (+40 kg), McLaren 650 GT3 (+40 kg), Mercedes AMG GT3 (+20 kg), Nissan GT-R GT3 (+20 kg), Porsche 911 GT3 R (+20 kg)

    Időpont: 2018.09.09. (vasárnap)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Race: 20:30 - 1 óra

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 70%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu 2.4H FUN #( A-B-C)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu 2.4H FUN #Prequal
    Gyakorló Jelszó: masters

    Eddigi köridők: ACFUN - Time Table
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    A futamon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #2, #3 , a Red Pack, a Porsche Pack Vol3, valamint a Ready to Race Pack eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu 2.4H FUN #Prequal szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban a futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon!


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 09. 09. 17:26.

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Server contains unavailable content hibauzenetet kapok, pedig a palyat letoltottem, az autok pedig gyariak.

    Mi lehet a baj?

  3. #3
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Server contains unavailable content hibauzenetet kapok, pedig a palyat letoltottem, az autok pedig gyariak.

    Mi lehet a baj?
    Elnézést!
    Reszeltem rajta, rá tudsz nézni?

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést!
    Reszeltem rajta, rá tudsz nézni?
    Most mukodik, koszonom!

  5. #5
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Figyeljetek oda, hogy a köridők csak a 25 verzió feletti Rank app-al rögzülnek!

    Update:
    26-os verzió szükséges a rank app-ból
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 08. 29. 19:28.

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Figyeljetek oda, hogy a köridők csak a 25 verzió feletti Rank app-al rögzülnek!
    Nekem 26-os van es sajnos azzal sem. Hozzafer a szerverhez, mutatja az eddigi legjobbamat, kiirja a session legjobb idejet, de a prekvalban nem latszom.

    Update: Ahogy latom senkinek nem rogzul az ideje.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 08. 28. 21:33.

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 26-os van es sajnos azzal sem. Hozzafer a szerverhez, mutatja az eddigi legjobbamat, kiirja a session legjobb idejet, de a prekvalban nem latszom.

    Update: Ahogy latom senkinek nem rogzul az ideje.
    Köszi Tomi. Nálunk volt a hiba, javítottam.
    Téged viszont nem látlak a logban 26-os Rank App-al.

    A 26-os Rank App-ot tegyétek fel, avval rögzülnek az idők.

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Tomi. Nálunk volt a hiba, javítottam.
    Téged viszont nem látlak a logban 26-os Rank App-al.

    A 26-os Rank App-ot tegyétek fel, avval rögzülnek az idők.
    Koszi Laci!

    Eskuszom mukodik, kommunikal, de valami megsem klappol.

    En mar a szervert sem latom. Feladtam mara...

  9. #9
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    sziasztok nekem is gond van a 26-al, connection OK meg minden, de állandóan piros

  10. #10
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Nálam minden okés, délelőtt futottam a kört, látom is a prekvaliban.

  11. #11
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    oh jólvan már az enyém is ott van, akkor lehet, hogy nem vártam meg amíg visszamentem a főmenübe

    meg az is lehet, hogy idő közben megjavult csak nem láttam, mert én nem rakom ki menet közben, összesen a realtime leaderboard, a chat, meg a térkép van kint , vagy a másik ami lehet, hogy valahol vágtam és azt nem láttam az előbb említett ok miatt, mert egy 2:18.8xx idővel zártam, de a Radilliont valószínűleg már vágásként kezelte
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2018. 08. 29. 15:55.

  12. #12
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    A rank app mindaddig piros míg nem futsz egy érvényes kört a pályán, addig vágottnak vesz mindent. Miután felcsatlakoztál a szerverre, kijössz a boxból, fuss a felvezető után egy olyan kört, ami érvényes (nem hagyod el a pályát sehol, nem vágsz, nem csúszol ki a pályáról), ezután fogod látni az appon is hogy mikor vagy érvénytelen részen, és az érvényes köröket rögzíteni fogja. Alul látszik is, hogy adott körben mennyi pályaelhagyás volt és ebből mennyi számít vágásnak.

  13. #13
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    oké köszi valószínűleg akkor ez volt, mert utána úgy voltam vele (amikor másodjára is piros volt), hogyhagyom az egészet és megpróbálok jó beállítást találni és ugye addigra meg már bezártam az appot

  14. #14
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Sajnos nem jelenik meg az idom, pedig futottam ervenyes koridot. Mi a teendo?
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 08. 29. 17:35.

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem jelenik meg az idom, edig futottam ervenyes koridot. Mi a teendo?
    A BMW Z4-el futottál egy 2:19.458-et a 25-ös rank app-al. 26-ost ha felteszed, jó lesz.

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A BMW Z4-el futottál egy 2:19.458-et a 25-ös rank app-al. 26-ost ha felteszed, jó lesz.
    Siker! Koszonom Laci.

  17. #17
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251

    Post

    azt megkérdezhetem, hogy miért a Corvette kapta a több súlyt?, meg amúgy szerintem alapul vehetnénk a le mansi eredményeket, mert ha jól emlékszek ott úgy volt, hogy a Porsche egy kicsivel többet kapott mint kellett volna a Ferrari meg nem eleget

    ja és szerintem lehetne úgy csinálni, hogy amikor megvan az egyensúly akkor azaz autó amelyik a legkevesebbet kapta akkor arról levenni a súlyt és a többiről is annak megfelelően, hogy mekkora volt a különbség a legkönnyebbhez képest, mert a lényeg az autók közötti különbség nem az, hogy addig rakosgatjuk a súlyokat amíg ugyanolyan lassú nem lesz mindegyik

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    azt megkérdezhetem, hogy miért a Corvette kapta a több súlyt?, meg amúgy szerintem alapul vehetnénk a le mansi eredményeket, mert ha jól emlékszek ott úgy volt, hogy a Porsche egy kicsivel többet kapott mint kellett volna a Ferrari meg nem eleget

    ja és szerintem lehetne úgy csinálni, hogy amikor megvan az egyensúly akkor azaz autó amelyik a legkevesebbet kapta akkor arról levenni a súlyt és a többiről is annak megfelelően, hogy mekkora volt a különbség a legkönnyebbhez képest, mert a lényeg az autók közötti különbség nem az, hogy addig rakosgatjuk a súlyokat amíg ugyanolyan lassú nem lesz mindegyik
    A jelenlegi BOP nem a végleges. A Porsche és Corvett eddig "hanyagolva volt" a többi autóhoz képest, így ott még bármi lehet.
    Itt megoszthatod a véleményed. pl hogy a Corvetten 30kg sok, 20kg kéne rá. Vagy a 30kg kevés, 100kg kéne rá. stb.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 08. 29. 23:32.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Siker! Koszonom Laci.

  20. #20
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi BOP nem a végleges. A Porsche és Corvett eddig "hanyagolva volt" a többi autóhoz képest, így ott még bármi lehet.
    Itt megoszthatod a véleményed. pl hogy a Corvetten 30kg sok, 20kg kéne rá. Vagy a 30kg kevés, 100kg kéne rá. stb.
    Spa-n még csak a Corvettel mentem, szóval én nem tudom, hogy mekkora a különbség, csak a le mansi versenyből indultam ki, de a lényeg igazából csak a hozzászólás második fele volt, hogy amelyik autóra a legkevesebb súly kéne arra semmit nem kell rakni és utána a többiről is annak megfelelően levenni stb, de az majd kiderül úgyis, hogy melyikre mennyi súly kell, meg amúgy is pályafüggő

  21. #21
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Spa-n még csak a Corvettel mentem, szóval én nem tudom, hogy mekkora a különbség, csak a le mansi versenyből indultam ki, de a lényeg igazából csak a hozzászólás második fele volt, hogy amelyik autóra a legkevesebb súly kéne arra semmit nem kell rakni és utána a többiről is annak megfelelően levenni stb, de az majd kiderül úgyis, hogy melyikre mennyi súly kell, meg amúgy is pályafüggő
    A ferrari 458 GT2 az alap, arra nem kerül súly, minden más ahhoz kerül igazításra.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    de a lényeg igazából csak a hozzászólás második fele volt, hogy amelyik autóra a legkevesebb súly kéne arra semmit nem kell rakni és utána a többiről is annak megfelelően levenni stb, de az majd kiderül úgyis, hogy melyikre mennyi súly kell, meg amúgy is pályafüggő
    Csak a matek kedvéért: ha egyik autón van 50 kiló plusz súly a másikon meg 60 és adott estben úgy vannak egálban, akkor a 0 és 10 kiló már nem lesz egál, mivel a a kisebb pluszsúly máshogy viszonyul a kocsik alapsúlyához képest és a menetképességeket is más arányban befolyásolja..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 08. 30. 21:39.

  23. #23
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Sziasztok!

    Úgy látom senki sem akar a Maserati MC12 GT1, és az Audi R8 LMS 2016 menni (Ready to race).
    Engem ez a csomag nem hozott lázba így nem is vettem, veszem meg.
    Ha kikerülne akkor indulnék én is.

  24. #24
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Úgy látom senki sem akar a Maserati MC12 GT1, és az Audi R8 LMS 2016 menni (Ready to race).
    Engem ez a csomag nem hozott lázba így nem is vettem, veszem meg.
    Ha kikerülne akkor indulnék én is.
    Még lehet, hogy indul valaki.
    De indítok majd egy olyan preki szervert, ahol nem lesz bent ez a 2 kocsi, tudsz gyakorolni, és ha futamra sem nevez velük senki, akkor szerencséd lesz

  25. #25
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Egy kérdés még a BoP-hoz. Ha jól értem akkor most a GT2-őt és a GT3-at egy szintre akarjátok hozni?

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •