Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)

Téma: AC FunRace: GT 1H - 09.09

  1. #51
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Sokan ahogy néztem lággyal prequaloztatok, az még érdekesebb számomra.

    A 911 RSR az még mindig elmelegíti idővel a közepeset és keménnyel érdemes vele menni?
    itt az idő kipróbálni

    Ha én vezetem ~10 kör után kockás lesz a gumi a DFGT meg ilyenkor rázza a kormányt mintha macskakövön mennék.
    pedig egyébként tetszik a gép nagyon.

    Fura, hogy a corvette-tel nincs ilyen bajom, azzal viszont lassú vagyok, pedig az is nagyon bejönne feelingre

  2. #52
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Ha egyórás a futam, akkor - bár nem neveztem - én is jönnék! A prekvalifikáción teljesítettem a 107%-ot Szó lehet róla?
    Gyere, elvileg mindenből van 1-1 szabad autó

  3. #53
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Szerver megy, lehet csatlakozni, ha valami nem jo ,szoljatok

  4. #54
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere, elvileg mindenből van 1-1 szabad autó
    Köszi!

  5. #55
    Az RSR nekem is kockákra koptatja a gumikat

  6. #56
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    itt az idő kipróbálni

    Ha én vezetem ~10 kör után kockás lesz a gumi a DFGT meg ilyenkor rázza a kormányt mintha macskakövön mennék.
    pedig egyébként tetszik a gép nagyon.

    Fura, hogy a corvette-tel nincs ilyen bajom, azzal viszont lassú vagyok, pedig az is nagyon bejönne feelingre
    T300al sem sokkal jobb a helyzet, 5. körben már eléggé rázott aztán lesz vagy 25
    Hőmérsékletek viszont a meddel sem voltak vészesek nálam, bár nem is megyek nagyon gyorsan

    Most így fél év szünet után VR-ban nem néz ki valami szépen a játék amúgy iRacing-hez képest de lehet hogy valamit elállítottam (1.5ös a PPD pedig az Oculus-os iniben)

    szerk: már jó
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2018. 09. 09. 19:34.

  7. #57
    Nem látom a szervert

  8. #58
    Megvan mar

  9. #59
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    ott van az pedig...
    szűrők? refresh?

  10. #60
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935

  11. #61
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Hát, töröltem is a játékot inkább, VR-al vicces. Azt még elviselném, hogy kattintgatni kell és hogy folyamatosan szaggat a játékban az egér VR alatt ami sehol máshol nem, de még azt is, bár nehezen, hogy a kormányról nem lehet centerezni a hmd-t.

    Viszont az egy kicsit vicces hogy időmérő végén rákattintottam valakire hogy megnézzem a körét, amire eltűnt minden kezelőfelület és a versenyre se jött vissza. Kb az utolsó másodpercben sikerült helyrehozni az egészet. Valami kamera gombbal (F1-től F10ig mindent nyomtam) úgy váltottam, hogy visszajött a felület, aztán még a HMD-t is touchal centerezni kellett. Ezek után egyből nyomtam a gázt, de a kuplungot nem, így elindultam előre. Viszont nem kaptam büntetést, szóval tényleg pont a rajtra értem vissza (Zrubi streamjén pont látni)

    Ezek után alul valami overlay jelent meg a versenyen, ami az időmérőn persze nem volt ott. Próbáltam kikapcsolni az első pár körben sikertelenül. Aztán megtaláltam a gombját (F8 vagy F9 talán) amit nyomtam párszor, amire először oldalt jelent meg egy másik majd fekete képernyőm lett kb 2 másodpercig. Várhatnak arra hogy Competizione vásárló leszek

    Az a pár kör mindenesetre élvezetes volt, köszi érte

  12. #62
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Köszi mindenkinek aki részt vett a futamon!

    Simresult eredmény

  13. #63
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Röviden, tömören a mclarennek sok a 40 kiló! Időmérőn még oké üres tankkal, de megtankolva csak akadály voltam a pályán. Szépen lassan egyenként előzött mindenki.
    Annyira nincs végsebesség, hogy komolyan rossz volt így versenyezni.Szélárnyékban is csak maradtam le a poritól.

  14. #64
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nem lett túl izgalmas
    Nagyrészt egyedül autóztam, az elemekkel küzdve.
    Kétszer is megforogtam, először amikor Zelfivel próbáltam számomra ismeretlen íven, vele együtt befordulni, majd később a nagy unatkozástól elbambulva egyszer a T1-ben is túlfordultam. Persze pont háttal a menetiránynak megállva Így piruettenként +15 sec lett a lemaradásom

    Előttem, utánam kipotyogtak páran így aztán egyedül körözés maradt.
    Hasznos tapasztalat, hogy ugyan a MED gumi végig "bírta" csak én nem bírtam vezetni így már a Nissant

  15. #65
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Röviden, tömören a mclarennek sok a 40 kiló! Időmérőn még oké üres tankkal, de megtankolva csak akadály voltam a pályán. Szépen lassan egyenként előzött mindenki.
    Ha a Mekiről elveszünk, akkor a többi GT3 is jön vele gondolom, te lehetsz a referencia, mert az élen a C7 és a Porsche látszólag patent Én nem éreztem hogy gáz lenne amúgy a GT3 pont ugyanazon emberek környékén végeztem ahogy szoktam.

    Szerintem az Erő egyensúlyban van nagyátlagban, kicsit lehetne talán feljebb tolni a GT3akat.

    *Ja és még én szégyelltem magam néha, hogy megcsúszás után milyen off lehet menni a dombtetőn, mert mégcsak be sem jelezte. Bezzeg a Pouhonban kaptam a lecsúszásokért rendesen az arcomra...*
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #66
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Márk, rendben volt az Eau Rouge? Tudom ott csak a hülyék előznek...

  17. #67
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Márk, rendben volt az Eau Rouge? Tudom ott csak a hülyék előznek...
    Haha Persze rendben volt én voltam a gyáva és elvettem inkább...

  18. #68
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a Mekiről elveszünk, akkor a többi GT3 is jön vele gondolom, te lehetsz a referencia, mert az élen a C7 és a Porsche látszólag patent Én nem éreztem hogy gáz lenne amúgy a GT3 pont ugyanazon emberek környékén végeztem ahogy szoktam.

    Szerintem az Erő egyensúlyban van nagyátlagban, kicsit lehetne talán feljebb tolni a GT3akat.

    *Ja és még én szégyelltem magam néha, hogy megcsúszás után milyen off lehet menni a dombtetőn, mert mégcsak be sem jelezte. Bezzeg a Pouhonban kaptam a lecsúszásokért rendesen az arcomra...*
    Meg kell nézni a köridőket. Gyalázatos. Ha így marad akkor szerintem GT2- es bajnokság lesz ebből.

  19. #69
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Meg kell nézni a köridőket. Gyalázatos. Ha így marad akkor szerintem GT2- es bajnokság lesz ebből.
    A legszelesebb, egyik leggyorsabb palyan mentunk, ami a GT2-nek baromira fekszik, a Mekinek meg nagyon nem. Andras a prekvalon bement 18 ala a Lamboval, ha azzal jon ove a pole GT3-as autoval.

    A versenyre meg gondolom nem keszultel kulon es meglepett a med gumi.

  20. #70
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    na hali, előszőr is köszi a szervezést, meg így utólag azt is, hogy nem 2,4 óra lett, mert ma így az időmérő után már eszembe jutott, hogy milyen jó az, hogy csak 1 óra lesz, mert nem igazán lettem volna topon végig szerintem. Na de a lényeg a verseny, számomra kb olyan volt mint Le Mans, az első körben volt akció utána semmi, DE! ez nem jelentette azt, hogy izgalom nem volt, ugyanis a verseny felénél, nem tűnt biztatónak az, hogy az üzemanyag is csak félig van már, ergó az idő lejárta után nem tudtam volna még egy kört menni. Ezért aztán a felétől átváltottam sportból economy módba vagyis 1:20 feletti időket mentem leginkább, talán még 21 is volt, viszont a dobogó az azért jött össze leginkább, mert a két Porsche, két Tamással a fedélzeten, csúnyán lemaradt valamiért és ezért jutottam akkora előnyhöz, hogy megtehessem azt, hogy nem nyomom neki annyira vagyis spórolni tudtam a benzinnel, mert egyébként ők ketten jöttek fel, mint a talaj víz Az első kanyarban valahogy nyertem egy helyet bár nem biztos, hogy ott történt mivel arra figyeltem, hogy ne fékezzek későn meg túl korán se, nehogy engem találjon el valaki, ezután a Pouhon előtti balosba Márk lecsúszott az ívről így én mellé kerültem és vaciláltam, hogy most így már az elején bepróbáljam vagy ne, de végül amellett döntöttem, hogy maradok baloldalt a fehér vonalon remélvén azt, hogy betapadnak a mediumok és lám sikerült, bár ehhez annak is köze van, hogy McLaren túlsúlyos volt, mint utóbb kiderült. A benzin meg azért lett végül kevés, mert nem gondoltam, hogy versenyben tudnék menni 1:20 alatti időket, a prekvalon gyakorlás közben más volt a szitu és ezért maradtam annál, hogy 1:20-al számolok, a vicc az, hogy nem a számolással volt gond , mert így, hogy nagyjábol 1:20-as körátlaggal zártam tényleg kijött volna az a 27 kör, csak hát ugye volt ám ott 1:19.4 is és emiatt egy kicsit jobban fogyott a benzin mint kellet volna , részemről ennyi

  21. #71
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    én még csak csak bevállalnám a Maseratit, csak hát a több mint évtizedes gumitechnológiai hátránnyal nem biztos hogy megéri...
    jah, és valami a skinnel se stimmel, mert fehér...
    Sziszka a te szemszögedből hogy láttad a kiesésedet? Mert én nagyon meglepődtem, amikor elrepültél előlem. Végig figyeltem rád, hogy a pályáról lefelé vagy visszafelé fogsz pörögni a megcsúszásod után. Kellően lassítottam is, és tartottam egy biztonságos távolságot, ennek ellenére mégis felrepültél a levegőbe. A replayt is visszanéztem és közel egy autónyi hely volt köztünk amikor megemelkedett az autód hátulja és kirepültél a bukótérbe.
    Ha mégis miattam estél ki, akkor nagyon sajnálom , nem tudom, hogy ott mi történhetett, mert többekkel tudtam a verseny során akár lökhárítón is autózni kontakt nélkül.

  22. #72
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Sziszka a te szemszögedből hogy láttad a kiesésedet? Mert én nagyon meglepődtem, amikor elrepültél előlem. Végig figyeltem rád, hogy a pályáról lefelé vagy visszafelé fogsz pörögni a megcsúszásod után. Kellően lassítottam is, és tartottam egy biztonságos távolságot, ennek ellenére mégis felrepültél a levegőbe. A replayt is visszanéztem és közel egy autónyi hely volt köztünk amikor megemelkedett az autód hátulja és kirepültél a bukótérbe.
    Ha mégis miattam estél ki, akkor nagyon sajnálom , nem tudom, hogy ott mi történhetett, mert többekkel tudtam a verseny során akár lökhárítón is autózni kontakt nélkül.
    hát, nemtom...bal oldalam bepirult, én replayemen nem nagyon van biztonsági távolság ...amúgy sikerült volna sztem megfognom...legalábbis addig úgy éreztem hogy jót driftelek
    mondjuk veled máskor is tudtunk menni közel és nem volt gond, ez benne van...
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #73
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    valaki tudna felrakni replay fájlt? tökmindegy milyen minőség, csak az első kör miatt kell mert véletlenül highon hagytam aminőséget és ezért a komplett első kör nincs meg

  24. #74
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    hát, nemtom...bal oldalam bepirult, én replayemen nem nagyon van biztonsági távolság ...amúgy sikerült volna sztem megfognom...legalábbis addig úgy éreztem hogy jót driftelek
    mondjuk veled máskor is tudtunk menni közel és nem volt gond, ez benne van...
    Sejtettem, hogy nem azonos volt a két oldalon látott kép. Én így láttam: https://youtu.be/kVBoNFIZD9o
    Sajnálom az esetet, pedig kimondottam örültem, mikor megláttalak magam előtt. Gondoltam egy jót csatázunk majd, ehelyett ez lett.
    Valami hasonló lehetett Zelfi és közöttem is, (mert nem feltételezek szándékosságot részéről sem,) amikor ő hasonló szituban letolt a pályáról.
    Nem tudom mi lehetett, mert a pingem végig 17-es volt, és fps is szinte állandóan 100 felett.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •