Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: Masters GT4 Bajnokság (AC)

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.879

Trophy Masters GT4 Bajnokság (AC)

Indul a Masters GT4 Bajnokság!

A tavaszi első GT4 bajnokságunk után szeptember 16-tól újra pályára küldjük a két főszereplőt, hogy ismét megküzdjenek egymással. Választhatod a testesebb, ABS nélküli, izmosabb Maseratit, vagy a kis fürge ABS-es Porschét, garantáltan mozgalmas futamokban és nagy csatákban lesz részed. Lássuk idén sikerül-e letaszítani a trónról a Maseratit!

A versenyek dupla futamos formában kerülnek megrendezésre. Az első futam első 10 helyezettje fordított sorrendben indul a második futamon.A versenynaptár megegyezik a GT bajnokságéval, így a futamok tökéletesen alkalmasak felkészülésként, a pályák alapos megismerésére, versenyrutin megszerzésére.

A bajnokságot minden versenyző 1 fix autóval teljesítheti, azonban minden résztevő rendelkezik egy db joker-rel, amit beváltva lehetőség van másik autó volánja mögé átülni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni!

A bajnokság 9 versenyéből a 7 legjobb egyéni eredmény számít bele végértékelésbe, a futamok vasárnap esténként 20:00-kor fognak kezdődni. További részletek az egyes futamok topikjaiban.

A GT4-es futamok utáni héten azonos pályákon futjuk GT bajnokságunkat, ahol erősebb és technikailag fejlettebb autókkal próbálhatjátok ki hosszabb távú futamokon, hogy milyen egy másfajta, taktikusabb versenyzési stílus.

Versenynaptár:
    1. futam: 09.16 - 20:00 - Red Bull Ring: az 1. futam topikja
    2. futam: 09.30 - 20:00 - Silverstone: a 2. futam topikja
    3. futam: 10.14 - 20:00 - Donington: a 3. futam topikja
    4. futam: 11.04 - 20:00 - Zolder: a 4. futam topikja
    5. futam: 11.18 - 20:00 - Chang International Circuit: az 5. futam topikja
    6. futam: 12.02 - 20:00 - Sebring: a 6. futam topikja
    7. futam: 12.16 - 20:00 - Nurburgring GT: a 7. futam topikja
    8. futam: 01.13 - 20:00 - Brands Hatch: a 8. futam topikja
    9. futam: 01.27 - 20:00 - Istanbul Park: a 9. futam topikja

A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

• Az Assetto Corsa, a Red Pack és a Porsche Pack I eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • minimum 26-os verziójú Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához, és a vágások ellenőrzéséhez
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT4 szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2017/2018
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!

Jelentkezés, csapatnevezés: Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Pontverseny: hamarosan...
    TrackPack: hamarosan...
    Skinpack: hamarosan...

Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 09. 06. 16:59.

Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Város
    Eger
    Életkor
    44
    Üzenetek
    542
    Csak szeretném jelezni, hogy ennél a bajnokságnál szerencsére egyetlen Forma-1 futammal sincs ütközés. Olyan ugyan előfordul, hogy valamelyik verseny a Forma-1 futam napjára esik, de a kezdési időpontok eltérőek. Még a végén leadom a nevezésem

Polgár Balázs Szervező balage06 logója
    Életkor
    27
    Üzenetek
    832
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Csak szeretném jelezni, hogy ennél a bajnokságnál szerencsére egyetlen Forma-1 futammal sincs ütközés. Olyan ugyan előfordul, hogy valamelyik verseny a Forma-1 futam napjára esik, de a kezdési időpontok eltérőek. Még a végén leadom a nevezésem
    Mondjuk ebből a szempontból végre az F1 is megérkezett a 21. századba, mert ugyan az élő streameket még hónapok alatt se rakta rendbe teljesen a Tata (mai napig rejtély számomra, hogy miért pont őket bízták meg vele), viszont már végre van hivatalos TV app Androidon és iOS-en is és a felvételről visszajátszás legalább már egészen megbízhatóan működik F1TV-n, úgyhogy akkor tudom megnézni a hétvége eseményeit, amikor épp kényelmes/ráérek.

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.809
    Lesznek közvetítéseink az idén?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.

Homoki-Szabó Csaba Szervertag 2019
    Város
    Norwich
    Üzenetek
    166

szervertagság

Sziasztok,

Nem enged nevezni, mert azt írja nem vagyok szervertag. A héten átutaltam a 3000 Ft-ot. Ellenőriznétek? Köszi

üdv Homoki-Szabó Csaba

Piski Tamás Szervertag 2019
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.597
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Nem enged nevezni, mert azt írja nem vagyok szervertag. A héten átutaltam a 3000 Ft-ot. Ellenőriznétek? Köszi

üdv Homoki-Szabó Csaba
    Szia Csaba!

Kapcsolat menupont alatt a fooldalon kell jelezni. Amig ott nem teszed meg, addig nem keresi senki az utalast, igy aktivalva sem leszel.

Város
    Norwich
    Üzenetek
    166
    köszi

Életkor
    38
    Üzenetek
    1.879
    Az AC GT4 - Skinhasználat topik első hozzászólásban található és letölthető a GT4 bajnokság skinpakkja!

Város
    Norwich
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Csaba!

Kapcsolat menupont alatt a fooldalon kell jelezni. Amig ott nem teszed meg, addig nem keresi senki az utalast, igy aktivalva sem leszel.
    Írtam még tegnap és semmi. Így jó lesz versenyezni

Piski Tamás Szervertag 2019
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.597
    Írtam még tegnap és semmi. Így jó lesz versenyezni
    Szabi azt irta, hogy meg a futam elott leadminisztralja, nincs mi miatt agodnod!

Város
    Norwich
    Üzenetek
    166
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi azt irta, hogy meg a futam elott leadminisztralja, nincs mi miatt agodnod!
    Köszi,

Akkor kiadós pedál nyomogatást estére!

Város
    Norwich
    Üzenetek
    166
    sziasztok,

Tóth Levente is szeretne indulni, ha nem késő még. Nem volt ideje tesztelni.

Életkor
    38
    Üzenetek
    1.879
    sziasztok,

Tóth Levente is szeretne indulni, ha nem késő még. Nem volt ideje tesztelni.
    19:00-ig fusson egy időt a szerveren, és tud nevezni a futamra.
    Azért fontos, hogy tudjon biztonságosan közlekedni. Mivel a pálya elég közismert, gondolom nem lesz probléma.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •