Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Itt csak arra céloztam hogy korábban előjött, hogy lehet úgy előnyt szerezni, hogy az app azt mondja hogy szabályos. (Többféleképp is, nem vezetném le mégegyszer.) Erre azt mondtátok, hogy az ilyeneket a vb külön büntetheti, de kérdem hogyan ha a vb nem látja a határokat.
    Így viszont nem tudok reagálni rá, ha nem tudom milyen konkrét esetekről beszélsz, amire azt mondtuk, hogy büntethetjük. Én itt az olyan páros szituációkat tudom elképzelni, amikor pályaelhagyással előzöl, vagy tartasz magad mögött vkit, de ez ilyenkor már túlmutat a vágás témakörén...


    Egyéb iránt a VB fenntartja a jogot, hogy bármit megbüntethet, amit csak akar:

    "Az imént leírt szabályok általános érvényűek, ezért természetesen nem terjedhetnek ki az összes lehetséges szituációra. A végső döntéseket minden esetbe a versenybíróság hozza meg az adott eset körültekintő mérlegelése után. A fentiekben nem részletezett, de a Fair Play és a szabályok szellemétől eltérő versenyzői magatartás az eset súlyosságától függően szintén büntetéssel sújtható."

  2. #27
    Légyszi versenybírók próbáljátok megérteni amit Balázs ír, mert teljesen jó dolgokat hoz fel és ritka normális stílusban. Legalább most ne ez az egymás mellett elbeszélés menjen... Bocs, hogy beleugatok úgy, hogy egyelőre nem is indultam a szezonban, de remélem ez megváltozik a jövőben.

  3. #28
    Balázs én nagyjából értem amit mondani akarsz, bár szerintem is néhol nem teljesen átgondolt a dolog. Nem mondanám kuszaságnak, csak nem gondoltál át teljes körűen mindent. Az is rendben van, hogy segítő szándékkal írod, ami jó is, mert ilyen ötletelésekből jöhetnek új és jó gondolatok, vagy gondolat ébresztők.

    Az időmérős bünti rendszer például elsőre jónak tűnhet, de csak steril körülmények között. A legnagyobb baj, hogy honnan is tudhatnánk, hogy hány rajthelyet nyertél? Nézzük a második leggyorsabb kört? És ha az is vágott? Ha a harmadik is? Ha csak egy mért kört futott? Mindezek mellett ez azért elég nagy plusz meló is lenne.
    De a jó megoldást te is leírtad:
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Itt teljesen működőképes lehet, ha az app a pályaelhagyást figyeli és mindenféle felesleges információ helyett időmérőn csak annyi ír, hogy érvénytelen a köröd és piros mint azt állat.
    Pont ez van most is, az app jelez, hogy érvénytelen kör, csak annyi kell, hogy észre vegyétek ezt és elvegyétek a gázt a kör végéig

    Hogy az app jól működik-e?
    Szerintünk igen. Nem egy új fejlesztés, évek óta van, ráadásul ez a funkció is évek óta benne van, csak hivatalosan nem használtuk vágás kezelésre. De gyakorlatilag sok sok tesztkilóméter van benne. Ettől természetesen nem kizárt, hogy van benne bug, de a vágások jelzésénél elég kiforrott a dolog, ha hiba gyanújával találkoztok, jelezzétek nekünk és meg fogjuk vizsgálni.

    Nem érted, hogy látható hatarok nélkül hogy büntetünk. Az app nagyon pontosan láthatóan meghatározza a pálya határokat, ráadásul azonnal vezetes közben a tudomásodra is hozza, nem kell replayeken elemezni sem a versenyzőknek, sem a VB-nek. A VB-nek könnyítés, hogy ezeket az eredményeket elmenti egy logba, amit az eredmények feldolgozásánál a program kiír nekünk, nem kell végig striguláznunk mindenki futamát. Ott van az AC beépített vágás kezelője, azt senki nem kérdőjelezi meg, ha az elveszi a köröd, a Rank app ugyanez, csak szigorúbb.

    A sarkított példád előfordulhat valóban, ez a rendszer bevezetése előtt a mi fejünkben is megfordult. Nem mondtuk azt, hogy jelen formájában a rank app a tökéletes megoldás, csak annyit mondtunk, hogy jobb, mint a korábbi vágáskezeléses módszer (ami egy elméletben tök jó dolog volt, de gyakorlatban semmilyen, mert nehezen ellenőrizhető volt, rengeteg plusz munkát igényelt, mivel erre nem volt kapacitás, tulajdonképpen nem is volt figyelve, ezért nem is nagyon volt betartva, mindenki másképp értelmezte, prekvalifikáción meg abszolut ellenőrizhetetlen volt). Ahogy az elején is hangsúlyoztuk, a jelenlegi rendszer legnagyobb előnye, hogy egzakt és mindenkire egyenlő érvényű, mindemelett kevesebb időt és energiát kíván a VB részéről is. Van rá ötletünk, hogyan lehetne ezen kicsit szigorítani, amivel korrigálni lehetne a fenti sarkított példádat, de egyelőre most kezdtük el használni, igyekszünk szezon közben minél kevesebbet változtatni.

    A spa-i futamot teljesen felesleges összehasonlítani a mostaniakkal, az egy teljesen más rendszerben volt, nem összevethető a kettő.

    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Erre a javaslatom: talán valami iRacing-hez hasonló rendszer. Tökmindegy ki hogy vág, szerez-e előny vagy sem, kapja érte az X-et, amiből egy meghatározott mennyiség után kap BUÁ-t, DQ-t, akármit.
    Gondold csak végig, most nagyjából így működik a dolog, csak ráadásképp tudjuk azt figyelni, hogy nyertél-e időt, így adott helyzetben (pl. futamon) külön tudjuk választani a pályaelhagyást a vágástól.
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ez lehet hogy néha önhibán kívül következne be, de mindenkinek ugyanannyi van, ossza be.
    Ismét egyet értünk, ezt mondjuk mi is, időmérőn 0 pályaelhagyás, futamon 3 durva vágás, tessék beosztani, utána BUÁ
    De olyan megoldás nincs, hogy van az app által meghatározott határ, de azt majd még bizonyos szempontok alapján a VB felülvizsgálja. Azért ezt neked is érezned kell, hogy ez viszont kuszaság.

    Nem vesszük támadásnak amit írtál, mint mondtam ilyen beszélgetésekből kisülhetnek jó dolgok, de látnod kell neked is, hogy azért nem minden fekete es fehér, nagyon nehéz jól működő ötletet előrántani a farzsebből.
    A jelenlegi rendszer van ahol szigorúbb, van ahol megengedőbb, de szerintem mindenképpen előrelépés a korábbihoz képest.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 10. 13. 00:02.

  4. #29
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Balázs én nagyjából értem amit mondani akarsz, bár szerintem is néhol nem teljesen átgondolt a dolog. Nem mondanám kuszaságnak, csak nem gondoltál át teljes körűen mindent. Az is rendben van, hogy segítő szándékkal írod, ami jó is, mert ilyen ötletelésekből jöhetnek új és jó gondolatok, vagy gondolat ébresztők.
    Szeritem átgondoltam, csak nem fejtettem ki teljeskörűen mindent, illetve van amire ahogy mondtam nekem sincs jobb ötletem.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az időmérős bünti rendszer például elsőre jónak tűnhet, de csak steril körülmények között. A legnagyobb baj, hogy honnan is tudhatnánk, hogy hány rajthelyet nyertél? Nézzük a második leggyorsabb kört? És ha az is vágott? Ha a harmadik is? Ha csak egy mért kört futott? Mindezek mellett ez azért elég nagy plusz meló is lenne.
    De a jó megoldást te is leírtad:
    Pont ez van most is, az app jelez, hogy érvénytelen kör, csak annyi kell, hogy észre vegyétek ezt és elvegyétek a gázt a kör végéig
    Valóban ez van, de felesleges plusz információkkal, ami az adott esetben tökmindegy. Az embert az érdekli, hogy érvényes vagy nem, nem más információkból azt leszűrni szerintem. De ez végül is lehet elvárható is.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy az app jól működik-e?
    Szerintünk igen. Nem egy új fejlesztés, évek óta van, ráadásul ez a funkció is évek óta benne van, csak hivatalosan nem használtuk vágás kezelésre. De gyakorlatilag sok sok tesztkilóméter van benne. Ettől természetesen nem kizárt, hogy van benne bug, de a vágások jelzésénél elég kiforrott a dolog, ha hiba gyanújával találkoztok, jelezzétek nekünk és meg fogjuk vizsgálni.
    Jó, ilyen területen kicsit lehet hogy túlzottan kételkedő vagyok, ez azért nem egy olyan program ami tanusítás nélkül nem használható, végül is nem élet halál kérédse, de azért jogos lehet bárki által valómegkérdőjelezése.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érted, hogy látható hatarok nélkül hogy büntetünk. Az app nagyon pontosan láthatóan meghatározza a pálya határokat, ráadásul azonnal vezetes közben a tudomásodra is hozza, nem kell replayeken elemezni sem a versenyzőknek, sem a VB-nek. A VB-nek könnyítés, hogy ezeket az eredményeket elmenti egy logba, amit az eredmények feldolgozásánál a program kiír nekünk, nem kell végig striguláznunk mindenki futamát. Ott van az AC beépített vágás kezelője, azt senki nem kérdőjelezi meg, ha az elveszi a köröd, a Rank app ugyanez, csak szigorúbb.
    Pontosan értem, hogy büntettek látható határok nélkül. Csak megkérdőjeleztem, hogy ez valóban jó dolog-e, hogy csak egy appra lehet hagyatkozni.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A sarkított példád előfordulhat valóban, ez a rendszer bevezetése előtt a mi fejünkben is megfordult. Nem mondtuk azt, hogy jelen formájában a rank app a tökéletes megoldás, csak annyit mondtunk, hogy jobb, mint a korábbi vágáskezeléses módszer (ami egy elméletben tök jó dolog volt, de gyakorlatban semmilyen, mert nehezen ellenőrizhető volt, rengeteg plusz munkát igényelt, mivel erre nem volt kapacitás, tulajdonképpen nem is volt figyelve, ezért nem is nagyon volt betartva, mindenki másképp értelmezte, prekvalifikáción meg abszolut ellenőrizhetetlen volt). Ahogy az elején is hangsúlyoztuk, a jelenlegi rendszer legnagyobb előnye, hogy egzakt és mindenkire egyenlő érvényű, mindemelett kevesebb időt és energiát kíván a VB részéről is. Van rá ötletünk, hogyan lehetne ezen kicsit szigorítani, amivel korrigálni lehetne a fenti sarkított példádat, de egyelőre most kezdtük el használni, igyekszünk szezon közben minél kevesebbet változtatni.
    Az igaz hogy mindenkire egyenlő érvényű, de én úgy érzem, hogy nem túl sok mindent enged így egy futamon.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A spa-i futamot teljesen felesleges összehasonlítani a mostaniakkal, az egy teljesen más rendszerben volt, nem összevethető a kettő.
    Nem teljesen felesleges, mert a cél pontosan ugyanaz: büntetni az előnyszerzéssel való vágásokat. És ez történt a spa-i futamon is. De a mostani app és szabály ebben a formában csak a vágással történt legjobb kör futást bünteti gyakorlatilag, ami az előzőnek nagyon kis százaléka, így a szimpla vágás előnyszerzéssel (a kör végén esetleg elbénázva azt az előnyt) továbbra sincs büntetve.
    Itt akkor annyit tisztáznék, hogy ha pl az 1. kanyart levágom, nem adom vissza, majd a 3. szektorban véletlen elbénázok kicsit egy kanyart, akkor visszamenőleg már nem is vágás az 1. kanyar? Mert ha jól értem az app szerint nem, de szerintem józanész alapján igen.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Gondold csak végig, most nagyjából így működik a dolog, csak ráadásképp tudjuk azt figyelni, hogy nyertél-e időt, így adott helyzetben (pl. futamon) külön tudjuk választani a pályaelhagyást a vágástól.
    Amennyiben a kör befejezéséig nem adod vissza az előnyt, a VB az ilyen vágásokat fogja számolni a szabályzatban említett 3 vágás tekintetében.
    A szabályban lévő sorból egyértelmáen következik, hogy nem minden vágást büntet az app, csak ha nem bénázod el a kör másik felét, de ettől még előnyszerzés.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ismét egyet értünk, ezt mondjuk mi is, időmérőn 0 pályaelhagyás, futamon 3 durva vágás, tessék beosztani, utána BUÁ
    Nem egészen ezt mondtam, ha visszaolvasol.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    De olyan megoldás nincs, hogy van az app által meghatározott határ, de azt majd még bizonyos szempontok alapján a VB felülvizsgálja. Azért ezt neked is érezned kell, hogy ez viszont kuszaság.
    Egyáltalám nem kuszaság. Pontosan azért mert nagyon nem fekete-fehér az egész versenyzés, sokszor egy app szerintem nem tud egyértelműen eldönteni mindent. Ilyen esetben a vb-nek kell felülvizsgálnia a dolgot. Legyen szó akár egy app által nem jelzett vágásról vagy bármi másról. Ilyenkor viszont kell ember általál felfogható határ. Természetesen ez csak úgy működik, ha az egyértelműen és pontosan megegyezik az app által értelmezett határokkal. Kicsit ide tartozik az az eset mikor valaki nem hagy helyet valaki másnak, majd kiderül, hogy azon a helyen az app végülis még engedi h kimenj a fűre is, szóval hagytál helyet Azért szerintem egyértelműen sok hátránya van annak ha nincs látható határ.

    Erre az egyik ligában ahol versenyeztem párat az volt a megoldás hogy ténylegesen volt briefing és ott elmondták, képekkel illusztrálták, hogy hol mi a határ, ki hogy viselkedjen. Már ez is megoldja a csak fehér vonal problémáját. És amúgy még a hangulata is megvan és nem is rettenetesen nagy effort. De persze azért kétségképp melós.

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vesszük támadásnak amit írtál, mint mondtam ilyen beszélgetésekből kisülhetnek jó dolgok, de látnod kell neked is, hogy azért nem minden fekete es fehér, nagyon nehéz jól működő ötletet előrántani a farzsebből.
    A jelenlegi rendszer van ahol szigorúbb, van ahol megengedőbb, de szerintem mindenképpen előrelépés a korábbihoz képest.
    Teljes mértékben tisztában vagyok vele, mennyire nem fekete-fehérek ezek az esetek, ezért is írtam nagyrészét.

  5. #30
    Az alap vágás ellenőrzést jelenleg az app végzi, de a végső ítéletet a VB hozza meg. Érvényes pályahasználat tekintetében az app adatai a mérvadóak. Kétségtelen, hogy előfordulhatnak olyan szituációk, ahol az app szabályos pályahasználatot mutat, de szabálytalan esemény történik, pl. leszorítással történő előzés stb., ezeket az eseteket továbbra is meg lehet óvni, es a VB el fogja bírálni az adott eseményt.
    Szabályértelmezesben azt is leírtuk valahol, hogy terelésnél továbbra is a fehér vonalon belül kell hagyni legalább egy autónyi helyet a másiknak, ellenkező esetben óvható a szitu és büntetés járhat érte.

    Azért egy epés megjegyzesem hadd legyen.
    Az elmúlt években fehér vonal szabály volt, akkor az volt a gond, hiogy bezzeg Jóskapista vágva közlekedik, milyen dolog már, szar a rendszer. Spa-n és a GT4-ben Fujiban volt vágás ellenőrzés, amiből konkrétan látszott, hogy a mezőny nagy része tojik a fehér vonalra, úgy használja a pályát, ahogy kiadja. Egyik embernek ennyi fért bele, másiknak annyi.
    Most az új rendszerben hirtelen túl sokat enged az app, fehér vonalon belül akartok közlekedni

  6. #31
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki utánanézne, hogy nálunk (BB Racing Team) miért nem került be a csapatnál silverstonera a pont?
    Javítottam.

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    a mostani app és szabály ebben a formában csak a vágással történt legjobb kör futást bünteti gyakorlatilag, ami az előzőnek nagyon kis százaléka, így a szimpla vágás előnyszerzéssel (a kör végén esetleg elbénázva azt az előnyt) továbbra sincs büntetve.
    Itt akkor annyit tisztáznék, hogy ha pl az 1. kanyart levágom, nem adom vissza, majd a 3. szektorban véletlen elbénázok kicsit egy kanyart, akkor visszamenőleg már nem is vágás az 1. kanyar? Mert ha jól értem az app szerint nem, de szerintem józanész alapján igen.
    Nem teljesen így működik az app, ahogy leírod, de jelen esetben csak Barzo Laci van abban a helyzetben, hogy ezt a számítási modellt hitelesen elmagyarázza.
    Mindenesetre azt kérem, hogy aki visszaélési lehetőséget tapasztal a gyakorlatban, a jelezze ezt felénk lehetőleg replay és log feltöltésével.

    Egyáltalám nem kuszaság. Pontosan azért mert nagyon nem fekete-fehér az egész versenyzés, sokszor egy app szerintem nem tud egyértelműen eldönteni mindent. Ilyen esetben a vb-nek kell felülvizsgálnia a dolgot. Legyen szó akár egy app által nem jelzett vágásról vagy bármi másról. Ilyenkor viszont kell ember általál felfogható határ. Természetesen ez csak úgy működik, ha az egyértelműen és pontosan megegyezik az app által értelmezett határokkal. Kicsit ide tartozik az az eset mikor valaki nem hagy helyet valaki másnak, majd kiderül, hogy azon a helyen az app végülis még engedi h kimenj a fűre is, szóval hagytál helyet Azért szerintem egyértelműen sok hátránya van annak ha nincs látható határ.
    Az app egyértelműen el tudja dönteni, hogy elhagytad-e a pályát vagy sem, nincs olyan pályaelhagyás, amit nem jelez. És értelem szerűen nem lehet párhuzamosan két határt bevezetni - egy emberileg láthatót és egy app szerintit -, mert vagy ez van érvényben, vagy az. Jelenleg a kettőt nem tudjuk egységesíteni, mert a fehér vonal sajnos csak optikai objektum, nincs lemodellezve oly módon, hogy az app áltat feldolgozható legyen és sajnos ez a többi szemmel látható pályaelemre is igaz. Épp ezért, ha az app szerint másfél méterre a pályától is lehet közlekedni egy adott kanyarban, akkor ez van, az is szabályos és kész, bár bízunk benne, hogy azért ilyen nem lesz.

    Illetve minden olyan esetben, ahol pályaelhagyáson felül egy páros szituáció is fennáll két autó között, ott szabadon lehet óvni, de az ott már jóval többről fog szólni, mint egy vágás. Tehát ha mondjuk vki úgy előz, hogy az app szerint is levág egy sikán-t, de a kör végéig megoldja a visszalassítást, vagy még azt se, csak nem gyűlik neki össze a 3 vágás a verseny végéig, attól még fariplay szellemében meg fogjuk büntetni, ha ez a tudomásunkra jut. De itt sem a pályaelhagyás határa változik, hanem a rendszer előnyszerzésre vonatkozó engedményeivel való visszaélés szerepel majd a "vádiratban". Azt is bátran meg lehet óvni, ha vki leszorít a fehér vonalon kívülre, amikor egymás mellett vagytok, de ezek a szituációk már túlmutatnak a vágás témakörén.


    Erre az egyik ligában ahol versenyeztem párat az volt a megoldás hogy ténylegesen volt briefing és ott elmondták, képekkel illusztrálták, hogy hol mi a határ, ki hogy viselkedjen. Már ez is megoldja a csak fehér vonal problémáját. És amúgy még a hangulata is megvan és nem is rettenetesen nagy effort. De persze azért kétségképp melós.
    Mi nagyon egyszerűen megoldjuk a Briefing-et azzal, hogy mindig az a határ, amit az app mond, nincs kivétel.
    Ez sem a következő és sem az azutáni versenyen sem változik. Nem hiszem (remélem), hogy ezt újra és újra és újra el kell majd mondani.

    Bár én a fehér vonal szabálynál sem értettem, hogy miért kellett újra és újra mindig ugyan azt elmondani, amikor ez felmerült, hogy igen itt is, meg itt is, meg még itt is a fehér vonal van...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 10. 13. 16:11.

  8. #33
    Figyelem, versenynaptár változás!

    Sebring pálya utolsó szakaszának vágáskezelése nem felel meg a bajnokságban jelenleg használt feltételeknek, így bár nagyon sajnáljuk, de ki kell vennünk a versenynaptárból.
    Helyette Paul Ricard WTCC verzión fogjuk megrendezni a 12.02-i GT4 futamot.

    Megértéseteket köszönjük!

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nagyon helyes dontes.

    Bar az is igaz, hogy fantasztikus a palya es az app nelkul ez a problema fel sem merult volna.

  10. #35
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon helyes dontes.

    Bar az is igaz, hogy fantasztikus a palya es az app nelkul ez a problema fel sem merult volna.
    A pálya hátsó részén abszolut nincsenek megcsinálva a pályahatárok, igy sem a rank app, sem a gyári vágáskezelő nem tud mit kezdeni a problémával, tehát a probléma rank apptól függetlenül is meglenne. Inkább úgy fogalmaznék, hogy sajnos még a rank app sem tud segíteni rajta.

  11. #36
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya hátsó részén abszolut nincsenek megcsinálva a pályahatárok, igy sem a rank app, sem a gyári vágáskezelő nem tud mit kezdeni a problémával, tehát a probléma rank apptól függetlenül is meglenne. Inkább úgy fogalmaznék, hogy sajnos még a rank app sem tud segíteni rajta.
    Ez igy igaz, de en arra gondoltam,hogy ha a mezonybol senki nem vagna, akkor ez az egesz okafogyott lenne. Sajnos nem az.

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igy igaz, de en arra gondoltam,hogy ha a mezonybol senki nem vagna, akkor ez az egesz okafogyott lenne. Sajnos nem az.
    Én ezt a témát, akkor engedtem el, amikor kijött az IRacing.
    Körbementem és azt mondtam hogy végre! Ezt eddig is így kellet volna csinálni, mi tartott ennyi ideig? Meg van oldva a vágás.
    Nem fogod elhinni mi történt. Vagyis de, tudod.
    Telesírták a fórumot. Mi az hogy nem lehet vágni. Képregényeket, meg videókat gyártottak, amit végig balf*kodtak, majd levonták a következtetést. A rendszer a hibás! Vágni akarunk, meg füvön akarunk előzni.
    És persze a leghangosabbak azok voltak, akik addig azért flameltek, mert a vágás az milyen rossz.

    Szerintem ez a téma akkor fog megszűnni, ha majd nem emberek versenyeznek a pályán.

    Én legutóbb Silverstone-ban úgy a 30. helyről jöttem fel valahova 8.-nak. Egy embert sem láttam vágással előnyt szerezni és nem hiszem hogy a Rank App előtt ez nagyon másképp volt. Ez a téma kicsit olyan mint mikor lát az ember egy baromi nagy füstöt, de sehol sem találja hogy mi ég.

  13. #38
    A Ginetta-t géténégyesítették Így talán a következő szezonra bővülhet a mezőny. Már csak a Lotus Evora-t kellene egy szintre hozni a GT4-es kocsikkal.
    https://www.racedepartment.com/downl...e?update=43177

    After some more testing, this is now balanced with the Porsche and Maserati GT4 cars.

    What has changed:
    Decreased the power
    Increased the weight
    Activated ABS
    Activated TC

    Ok this takes away the real details I have ( apart from the TC and ABS, that was my fault) but as I explained the SRO BOP this car differently at every track and this car is based on the British GT4 series.

    I have tested this as Donington, Brands Hatch, Silverstone, Monza and depending on the circuit, does depend on the car that wins.

    Short tracks, the Ginetta is quicker, medium tracks the Porsche is quicker and longer tracks the Maserati is quicker, what I have found.

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Véget ért a Masters GT4 2018 őszi bajnokság, köszönjük szépen a részvételt mindenkinek és reméljük mindannyian jól érzetétek magatokat mind a pályán, mind a fórumon!
    Nem is maradt más hátra, mint hogy kihirdessük a végeredményt.

    GT4 eredmények:





    A győztes:
    Piski Tamás


    A második helyezett:
    Pfennig Kristóf


    A harmadik helyezett dobogós:
    Szarka András



    A csapatbajnokság győztese:
    Masters Racing
    Piski Tamás, Lányi Tamás, Asztalos András


    Második helyezett csapat:
    Stuttgarter Racers
    Szűcs Tamás, Balogh András, Horváth Márk


    Harmadik helyezett csapat:
    Masters 911
    Pfennig Kristóf, Heimler Tamás, Tóth Szabolcs


    A 2018 őszi GT kupa teljes végeredmény itt olvasható:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/ac2018_a02
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •