Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)
  1. #26
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam bekavarni ha már így jártam, de amúgy ilyen esetekben, a szabályokat betartva, vissza szabad menni a szerverre?
    Nem kavarsz be senkinek és visszamehetsz. Életben is előfordul, hogy valaki kihagyja az egyik futamot technikai okok miatt

  2. #27
    Nyilas László - Elnézést a harmadik futamért. Én hibám. Sajnálom, mert jót csatáztunk.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Nyilas László - Elnézést a harmadik futamért. Én hibám. Sajnálom, mert jót csatáztunk.
    Részemről nincs probléma, benne van. Sajnálom Én is, tényleg jó lett volna a végéig közel menni...talán a gumikat is be tudtam volna osztani 18 percre. Gratula!!

  4. #29
    Számomra érdekes tanulság volt ez a verseny, nyáron a szabadidőm egy részében azzal szórakoztam, hogy az összes általam használt szimulátort megpróbáltam egymáshoz minél közelebb állítani minden téren, és ennek részeként kerestem egy olyan univerzális vertikális látószöget, ami mindegyikben beállítható, közel áll a matematikailag helyes értékhez, de egy mezei widescreen monitoron még nem ad túl szűk képet, ami pusztán vezetés szempontjából baromi jól működik, viszont mint most kiderült, sűrű mezőnyben bizonyos szituációkban eléggé problémás tud lenni.

    Rögtön az R1-T1-ben volt az az incidens Ladányi Péterrel, amiből én csak annyit észleltem, hogy keresztben elszáll előttem egy Honda, TV kamerából nézve a replayen viszont (még ha a belső ívválasztás azért nem is volt túl szerencsés) teljesen elkerülhetőnek tűnt annak ellenére, hogy én az előttem lévő Civic ívét követtem, aki mellett volt belül egy Alfa, ezért azt feltételeztem hibásan, hogy el fogunk férni. Úgyhogy elnézést kérek.

    A másik eset pedig Csahók Olivér elleni incidens volt a harmadik futamon, én bevallom azt a késői behúzást már kissé Verstappenesnek éreztem, nagyon hirtelen kellett visszarántanom az autót a külső ívre és nem is sikerült már összeszedni a hátulját a féktávon.

    Úgyhogy kissé felemásra sikerült ez kezdésnek, igyekszem tanulni belőle és ezentúl egy három monitoros és/vagy VR konfig beszerzéséig - bármennyire is ellenzem - be fogom kapcsolni a spottert a CrewChiefben, biztos, ami biztos.

  5. #30
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    S
    Rögtön az R1-T1-ben volt az az incidens Ladányi Péterrel, amiből én csak annyit észleltem, hogy keresztben elszáll előttem egy Honda, TV kamerából nézve a replayen viszont (még ha a belső ívválasztás azért nem is volt túl szerencsés) teljesen elkerülhetőnek tűnt annak ellenére, hogy én az előttem lévő Civic ívét követtem, aki mellett volt belül egy Alfa, ezért azt feltételeztem hibásan, hogy el fogunk férni. Úgyhogy elnézést kérek.
    Gyorsan megnéztem az esetet, ami felettébb érdekes, legalábbis az én replayemben ( de szép szó ) már Ladányi Peti autója akkor megbicsaklik amikor még hozzá sem értél. ( szóval már akkor nekimentél amikor nem mentél neki )

  6. #31
    Sziasztok,

    gondoltam új tagként és új indulóként én is megosztanám a tapasztalataimat. Bár sosem voltam profi sim-es és azért nem is tettem bele több ezer kilométert pár nap alatt, igyekeztem kicsit készülgetni az első futamra. Az egy órás gyakorlás igen frusztráló volt, mivel sehogy sem sikerült az első fél órában egy tiszta kört összeraknom. De mikor beindult a szekér, elég biztató volt, mert nem volt a vártnál nagyobb lemaradásom.
    Egyébként ott nem tapasztaltam semmilyen villogást, a LAG-teszt alatt sem. Viszont miután utoljára visszatértem a boxba, hirtelen egyedül találtam magam, pár percre rá a szerver is ledobott, így újra fel kellett lépnem. Onnantól viszont indult a műsor, mert mindenki villogott körülöttem és a többi autó hangja is szaggatott, saját magamnál nem tapasztaltam semmit.
    Aztán nem is tudom, mit történt, mert nálam ugyanúgy egy egy órás practice indult, az időmérőről látszólag teljesen lemaradtam.
    Az első verseny rajtrácsán ugyanúgy villogott mindenki körülöttem, így inkább rajt utáni első kanyarban félreálltam és DNF-eltem, mivel nem tudtam milyen tempóra leszek képes, és egy esetleges lekörözés esetén nem akartam senki versenyét tönkretenni, mert a villogás miatt nem látom pontosan, hol van. Ráadásul a szerver megint ledobott, és nem engedett vissza. Így az első két verseny ment a levesbe.
    Végül a harmadik versenyen ugyanúgy villogás, de miután lemaradtam és légüres térben autóztam, már nem jelentett problémát.
    Meglátjuk Imola-ban hogy alakulnak a dolgok.

  7. #32
    No, jól sikerült az utolsó pillanatban elkövetett márkaváltás, az Audi jól szerepelt, hiszen mindhárom futamon az 5-8. helyek körül versenyeztem vele, bár csak a Practice-en kezdtem vele másfél hét kihagyás után barátkozni. Futam után meg is beszéltük a senior klubban, hogy váltunk, legyen már az is a mezőnyben, ne csak Hondák...
    Az első futam mondjuk úgy, félig vakon ment le a LAG miatt. Többet nem láttam az ellenfeleket, mint láttam. Fogjuk fel gyakorlatnak, persze minden Krúcsíf meg hasonlók nélkül Legtöbbször Krisztiánnal futottunk össze, meg előzgettük oda-vissza egymást, illetve Csahók Olivérrel, akivel a célegyenesre fordulva sikerült összeakadni. Valószínűleg nem látta, hogy mellette vagyok belül. Külső-belső kameraállásból is megvan, hogy mennyire eltünedezett, és gondolom én is neki.
    A második futam már jobb volt, nemigen villogtak mások, talán emiatt bátrabbak is voltak. Jártam a harmadik pozícióban is, de egy kis hiba miatt veszítettem pozíciót, majd Epinger Norbi pöckölt meg kigyorsításon a T6 után, ami miatt még 1-2 helyet buktam. Polgár Balázs és Csahók Olivér afférját páholyból néztem, illetve Krisztián T1-es megbicsaklását is, amit alig sikerült kikerülnöm.
    A harmadik futamon jr. Leéb Pisti szórakoztatott a legtöbbet, vele volt egy oda-vissza előzésünk, kicsit olyan bevetődős módra. Szerintem ez még belefért, bár ezzel megszegtem a volt csapattárs elengedésére vonatkozó kitételt a nemlétező szerződésünkben

    Egy kis videó a számomra érdekesebb momentumokról:

  8. #33
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    No, jól sikerült az utolsó pillanatban elkövetett márkaváltás, az Audi jól szerepelt, hiszen mindhárom futamon az 5-8. helyek körül versenyeztem vele, bár csak a Practice-en kezdtem vele másfél hét kihagyás után barátkozni. Futam után meg is beszéltük a senior klubban, hogy váltunk, legyen már az is a mezőnyben, ne csak Hondák...
    Az első futam mondjuk úgy, félig vakon ment le a LAG miatt. Többet nem láttam az ellenfeleket, mint láttam. Fogjuk fel gyakorlatnak, persze minden Krúcsíf meg hasonlók nélkül Legtöbbször Krisztiánnal futottunk össze, meg előzgettük oda-vissza egymást, illetve Csahók Olivérrel, akivel a célegyenesre fordulva sikerült összeakadni. Valószínűleg nem látta, hogy mellette vagyok belül. Külső-belső kameraállásból is megvan, hogy mennyire eltünedezett, és gondolom én is neki.
    A második futam már jobb volt, nemigen villogtak mások, talán emiatt bátrabbak is voltak. Jártam a harmadik pozícióban is, de egy kis hiba miatt veszítettem pozíciót, majd Epinger Norbi pöckölt meg kigyorsításon a T6 után, ami miatt még 1-2 helyet buktam. Polgár Balázs és Csahók Olivér afférját páholyból néztem, illetve Krisztián T1-es megbicsaklását is, amit alig sikerült kikerülnöm.
    A harmadik futamon jr. Leéb Pisti szórakoztatott a legtöbbet, vele volt egy oda-vissza előzésünk, kicsit olyan bevetődős módra. Szerintem ez még belefért, bár ezzel megszegtem a volt csapattárs elengedésére vonatkozó kitételt a nemlétező szerződésünkben

    Egy kis videó a számomra érdekesebb momentumokról:
    Egy élmény lehetett ilyen lag mellett versenyezni. Nálam szerencsére nem volt ilyen probléma. Még nem néztem vissza a replayt, de ez elég jó kis összefoglaló
    Krisztián T1-es keringőjét neked legalább sikerült elkerülnöd Nekem kicsit szélesre sikerült a kanyar az előzés miatt, így már csak kívülről tudtam kerülni, de még így is csúszóra elkaptam a Civic oldalát, miközben Krisztián gépészkedett
    Amúgy jó verseny volt 👍

  9. #34
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Krisztián T1-es keringőjét neked legalább sikerült elkerülnöd Nekem kicsit szélesre sikerült a kanyar az előzés miatt, így már csak kívülről tudtam kerülni, de még így is csúszóra elkaptam a Civic oldalát, miközben Krisztián gépészkedett
    Amúgy jó verseny volt 👍
    Na ja, kopptól-koppig tekergettem a kormányt


  10. #35
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja, kopptól-koppig tekergettem a kormányt

    😂

  11. #36
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Visszanéztem a replayt, mit mondjak, izgalmasabb volt, mint a F1
    Ősz Balázzsal elég jól elszórakoztattuk egymást

  12. #37
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Sziasztok,

    Mikor lesznek fent az eredmények/statisztikák a portugál futamról?

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Mikor lesznek fent az eredmények/statisztikák a portugál futamról?
    RaceRoom-osan szólva: soonTM
    Viccet félre téve, elnézést rövidesen pótoljuk.

  14. #39
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    RaceRoom-osan szólva: soonTM
    Viccet félre téve, elnézést rövidesen pótoljuk.
    Köszi

  15. #40
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Portimao

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •