Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2018 - Portimao 09.05

    Kedves Versenyzők!

    Kezdődik a Masters WTCR 2018 Őszi bajnoksága! Első helyszínünk a Portugáliában fekvő Autodromo do Algarve, közismert nevén a Portimao Circuit. A változatos kanyarkombinációkból és nagy szintkülönbségekből álló pálya hossza 4.692 km. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    1. Futam: 09.05. - Szerda Portimao Circuit - rank
    Autók: WTCR 2018 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Race 2: 18 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 18 perc

    Shakedown időpont: 09.03. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK (HAMAROSAN)
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2018 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 08. 24. 23:49.

  2. #2
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Mentem pár karikát a Honda – Hyundai – Cupra - Audi négyessel. Így persze, hogy az Audival lett itt a legjobb az időm

    20 perceket mentem, de még simán lehet javulni.

    Megosztanám veletek a setuppokat (de felelősséget nem vállalok ):
    Honda
    Hyundai
    Cupra
    Audi

    Pro tipp: A hurkákra figyeljetek mert fel tudja borítani az embert

  3. #3
    20.00 és 20.30 közt futottam Seat-al is időt. Lehet, hogy az AC verseny miatt azt nem regisztrálta? 1:51,4xx volt.

    Csak azért érdekel, mert most ugyanazon pályán, már a balanszsúlyok változtatása után jó lenne összehasonlítani minden kocsi idejét.

  4. #4
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    20.00 és 20.30 közt futottam Seat-al is időt. Lehet, hogy az AC verseny miatt azt nem regisztrálta? 1:51,4xx volt.

    Csak azért érdekel, mert most ugyanazon pályán, már a balanszsúlyok változtatása után jó lenne összehasonlítani minden kocsi idejét.

    Holnap ránézünk.

  5. #5
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Holnap ránézünk.
    Nem élet-halál kérdés, csak hátha egy hiba és másnál is előfordulhat.

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    20.00 és 20.30 közt futottam Seat-al is időt. Lehet, hogy az AC verseny miatt azt nem regisztrálta? 1:51,4xx volt.

    Csak azért érdekel, mert most ugyanazon pályán, már a balanszsúlyok változtatása után jó lenne összehasonlítani minden kocsi idejét.
    Javítottam, Sector3 változtatott az autó elnevezésén (Seat Cupra TCR -> Cupra TCR), így ezért nem ismerte fel a weboldal. Köszi, hogy szóltál.
    Akinek esetleg még van hiányzó Cuprá-s ideje az szóljon és felvisszük.

  7. #7
    WTCR TESZT Futam: 08.29. - Szerda Portimao Circuit

    Ezen a héten szerdán teszteljük a 3 futamos rendszert, rövidített versenytávokkal.

    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc ( 20 órakor kezdődik )
    Race 1: 10 perc
    Race 2: 10 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 3: 10 perc

  8. #8
    Azt lehetne hogy legyen egy hosszabb practice, a 25 perces quali nem sok. Köszi.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Nyil írta Hozzászólás megtekintése
    Azt lehetne hogy legyen egy hosszabb practice, a 25 perces quali nem sok. Köszi.
    1 órás practice lesz az első quali előtt ami 10 perces.

    Most nem kimondottan a versenyzés eredményességre törekedünk, hanem a fő cél, hogy a szerver terhelhetőségét és a verseny lebonyolítását teszteljük.

    Ezért aki tud az mindenképpen jöjjön
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 08. 27. 19:04.

  10. #10
    A 7-ből a szerintem 5 leginkább érdemeset kipróbáltam itt Portimao-ban, nagy időkülönbségek nincsenek. Mindegyikkel becsatlakoztam egy prekval session-be, aztán utána nyomtam vele még egy 25 perces egészet, így nagyjából mindegyikre ugyanannyi idő jutott, bő félóra. A legjobb idő 1:51,1 és a legrosszabb 1:51,7 közt csak 6 tized van, ami mondhatni matematikai különbség. Ez alapján én biztosan nem tudnám kijelenteni ennyi gyakorlás után, hogy melyik autó jobb vagy rosszabb. Leginkább kezesnek a Honda és a Hyndai tűnik, a másik háromnak a hátulja kicsit jobban csúszkál, de lehet, csak ezen a pályán jellemző ez. A Peugeot volt az utolsó, amit kipróbáltam, de ez egy kicsit küzdősebb volt, a féktávokat kevésbé éreztem vele konzekvensnek. Ugyanakkor benne van ebben is a pár tizeddel jobb köridő.
    Summa summarum, akinek amelyik szimpatikusabb, szerintem...

    Az itt tovább finomított setup-ok:
    Audi A3 LMS TCR - Portimao qual
    Honda Civic TCR - Portimao qual
    Hyundai i30 N TCR - Portimao qual
    Seat Cupra TCR - Portimao qual
    Peugeot 308 TCR - Portimao qual

  11. #11
    Sziasztok!
    Bár nekem valószínűleg nem lesz időm indulni a bajnokságba, mégis szeretnék segíteni nektek hátha valakinek ez a videó hozza meg az utolsó tizedeket Időn még lehetne javítani kevesebb tankkal/hibával, de ezt már rátok bízom, hogy kiautózzátok


  12. #12
    Idézet Eredetileg pinczes97 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Bár nekem valószínűleg nem lesz időm indulni a bajnokságba, mégis szeretnék segíteni nektek hátha valakinek ez a videó hozza meg az utolsó tizedeket Időn még lehetne javítani kevesebb tankkal/hibával, de ezt már rátok bízom, hogy kiautózzátok
    Köszi Ádám! Azért remélem, hogy mégis lesz majd időd. Nem kell Neked olyan sokat készülni rá

  13. #13
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Egy kis segítség hova kell rakni a setup-okat? most kezdtem és még nem nagyon igazodok ki ebbe.
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A 7-ből a szerintem 5 leginkább érdemeset kipróbáltam itt Portimao-ban, nagy időkülönbségek nincsenek. Mindegyikkel becsatlakoztam egy prekval session-be, aztán utána nyomtam vele még egy 25 perces egészet, így nagyjából mindegyikre ugyanannyi idő jutott, bő félóra. A legjobb idő 1:51,1 és a legrosszabb 1:51,7 közt csak 6 tized van, ami mondhatni matematikai különbség. Ez alapján én biztosan nem tudnám kijelenteni ennyi gyakorlás után, hogy melyik autó jobb vagy rosszabb. Leginkább kezesnek a Honda és a Hyndai tűnik, a másik háromnak a hátulja kicsit jobban csúszkál, de lehet, csak ezen a pályán jellemző ez. A Peugeot volt az utolsó, amit kipróbáltam, de ez egy kicsit küzdősebb volt, a féktávokat kevésbé éreztem vele konzekvensnek. Ugyanakkor benne van ebben is a pár tizeddel jobb köridő.
    Summa summarum, akinek amelyik szimpatikusabb, szerintem...

    Az itt tovább finomított setup-ok:
    Audi A3 LMS TCR - Portimao qual
    Honda Civic TCR - Portimao qual
    Hyundai i30 N TCR - Portimao qual
    Seat Cupra TCR - Portimao qual
    Peugeot 308 TCR - Portimao qual

  14. #14
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kis segítség hova kell rakni a setup-okat? most kezdtem és még nem nagyon igazodok ki ebbe.
    Ide kell bemásolni : C:\Users\xxxxxxxxxxxxxx\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups\track\

  15. #15
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Ádám! Azért remélem, hogy mégis lesz majd időd. Nem kell Neked olyan sokat készülni rá
    Az a baj, hogy egy időbe vannak ezek a versenyek és a nemzetközi versenyeim. Tehát így sajnos rip :/ Viszont ha igény van rá akkor minden fordulóról feltehetek ilyesfajta videót, hátha segít valamit. Lehet setupot is mellékelek mellé, de ez majd még kiderül... D

  16. #16
    Idézet Eredetileg pinczes97 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy egy időbe vannak ezek a versenyek és a nemzetközi versenyeim. Tehát így sajnos rip :/ Viszont ha igény van rá akkor minden fordulóról feltehetek ilyesfajta videót, hátha segít valamit. Lehet setupot is mellékelek mellé, de ez majd még kiderül... D
    Sok sikert! Előre is köszi!

  17. #17
    Este 20:00-kor Shakedown. Aki tud jöjjön kormányt tekergetni meg pedált taposni

  18. #18
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Este 20:00-kor Shakedown. Aki tud jöjjön kormányt tekergetni meg pedált taposni
    Rám fér már egy kis gyakorlás pár nap kihagyás után.

    És akkor innentől a Hondára koncentrálok, a csapat döntött, hogy marad a DHL-es kézbesítőszolgálat

  19. #19

    SHAKEDOWN

    Szerver fut!

    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*

    jelszó: masters

    Jó szórakozást és eredményes gyakorlást!

  20. #20
    Ne felejtsen el NEVEZNI az aki indulni szeretne az esti futamon!

    http://www.gtr-masters.hu/prequal/R3E_wtcr01
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 09. 05. 12:11.

  21. #21
    Szerverbeosztás:

    01-22. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  22. #22
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Belső kamerás felvétel itt lesz ha gondoljátok nézzetek be

    https://www.twitch.tv/bazsi_tv

  23. #23
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    141
    Ledobott a szerver... Ilyenkor Game Over? (gondolom, mert visszalépni nem fogok tudni, még a superpole-ra sem)
    Jól kezdődik...

  24. #24
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    Ledobott a szerver... Ilyenkor Game Over? (gondolom, mert visszalépni nem fogok tudni, még a superpole-ra sem)
    Jól kezdődik...
    Super pole új időmérő, akkor lehet csatlakozni (sőt a practice 2-n is)

  25. #25
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    141
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Super pole új időmérő, akkor lehet csatlakozni (sőt a practice 2-n is)
    Nem akartam bekavarni ha már így jártam, de amúgy ilyen esetekben, a szabályokat betartva, vissza szabad menni a szerverre?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •