Szavazás eredménye: Mely pályákat látnád szávesen az őszi GT bajnokság versenynaptárjában? (max. 5)

  • Autodrom most

    1 2,86%
  • Bikernieki High Speed Ring

    9 25,71%
  • Brands Hatch

    20 57,14%
  • Circuit of the Americas

    9 25,71%
  • Donington

    23 65,71%
  • Hockenheim

    16 45,71%
  • Nurburgring GT

    19 54,29%
  • Paul Ricard Blancpain

    16 45,71%
  • Red Bull Ring

    24 68,57%
  • Sentul International Circuit

    2 5,71%
  • Sebring

    21 60,00%
  • Snetterton

    4 11,43%
  • Sonoma

    7 20,00%
Szavazók
35 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 30 (30 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, hogy beleszólok! Mostanában nem versenyeztem, de fontolgatom a visszatérést, szóval lehet, hogy érint a téma.

    Bathurst egy szuper pálya. Dimbes-dombos, egyedi kanyarkombinációk, hosszú egyenes, ahol lehet pihenni... mi kell még? Valóban ott vannak a falak, de itt legalább biztosan a fehér vonalak között kell maradni Megítélésem szerint ezerszer jobb, mint egy Paul Ricard, ahol azt se lehet látni, hogy merre kell menni a sok pályavariáció miatt.

    Zoldert pár éve próbáltam, de baj volt a boxkiállásokkal… valaki ellenőrizte esetleg ebből a szempontból? Egyébként az is szuper pálya, bár előzni tényleg nem egyszerű. A WTCC-sek meg szinte semmilyen pályán sem tudtak, legfeljebb Kínában, ahol volt 1,5 kilométer egyenes
    Sebringet és zoldert megnéztem, számolja a köröket boxkiállásnál is.

    Bathurst szerintem is jó pálya és még sokan mások szerint is. Az AC-s megvalósítás is kiváló. Korábban is képben volt, ahogy most is. Van rajta egyenes, dombok, meg van egy esses, ami tömeges mészárlást rendezett már egy korábbi bajnoki futamon
    Most kimaradt, de nincs elfelejtve.

  2. #27
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Bathurst szerintem is jó pálya és még sokan mások szerint is. Az AC-s megvalósítás is kiváló. Korábban is képben volt, ahogy most is. Van rajta egyenes, dombok, meg van egy esses, ami tömeges mészárlást rendezett már egy korábbi bajnoki futamon
    Ezért írtam, hogy a nem feltétlen a pálya hibája, ha ott nagy balesetek vannak. Köszönöm a megerősítést

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem frissebb emlékeim vannak, mondjuk egy vagy másfél évesek. Mentünk ott nem egy futamot, korrektül nem volt egyszerű előzni. Persze mindent ki lehet erőszakolni és utána lehet írni, hogy "bocs".
    Hát akkor az nem feltétlenül a pálya hibája... én Zoldernél kevés akciódúsabb pályát ismerek. Hely van, lehetőség van.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 08. 24. 10:01.

  4. #29
    Már csak pár óra a szavazás lezárásáig, aki még nem tette le a voksát, de szeretné, ne habozzon sokáig!

  5. #30
    A szavazás eredményeképp a választható pályák közül a versenynaptárban szerepelni fog:
    Brands Hatch
    Donington
    Nurburgring GT
    Red Bull Ring
    Sebring

    Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a szavazáson!
    Hamarosan indul is a GT4 bajnokság első prekvalifikációja a Red Bull Ringen.

    Az első futamig melegítsetek be nyílt fun futamunkon, ahol megismerkedhettek új GT bajnokságunk autóival!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •