Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 42 (42 összesen)
    Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.413
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a Lada is az
    És lehet, hogy lesz majd kínai gyártó is a jövőben a WTCR-ben, az meg aztán pláne

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A rizskályhák nagyon barátságosak, talán a legstabilabbak. A Seat is az, de Portiamo-ban eléggé igényelte a nagyobb hátsó szárnyat. Az Audi is jó, de szintén hajlamosabb csúszkálni. Nagyon hasonló időt mentem mindegyikkel. Egy komplett 25 perces prekval etap során próbáltam kihozni belőlük. Az Audi-val kezdtem, így annak a 2-5 tized hátránya írható annak rovására, hogy nem lőttem be annyira a féktávokat, íveket.
    A Peugeot még kipróbálom.

Szerintem szimpátia alapján dönts, mert olyan nagy különbségek nem lesznek köztük szerintem. Valószínűleg pályáról pályára is változhat. Nálam is billeg a mérleg az Audi és a Honda közt. Előbbi azért, mert Audi és jó a hangja, a másik meg azért, mert kezes és Coronel

Ha gondolod, mint a mezőny senior csapata mehetünk együtt, idén úgyis most vagyunk ketten együtt pont 100 évesek. Ha benne vagy, akkor rád bíznám, hogy Audi vagy Honda? Előbbi esetében a 23-as rajtszámmal induló N. Berthon festését favorizálom, Honda-nál meg nem is kérdéses a DHL-es szerződés Én viszont jövő hétfőig eltűnök és sanszosan gépközelbe sem leszek, így az esetleges jelentkezést kérlek add le, ha kell.
    Én is köszönöm a setupokat! Egy senior csapatba én is szívesen beszállnék ha lehet!

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.413
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Én is köszönöm a setupokat! Egy senior csapatba én is szívesen beszállnék ha lehet!
    Részemről rendben

Tullner Attila Szervertag 2019 tullner attila logója
    Város
    Győr
    Üzenetek
    18

Smile

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A rizskályhák nagyon barátságosak, talán a legstabilabbak. A Seat is az, de Portiamo-ban eléggé igényelte a nagyobb hátsó szárnyat. Az Audi is jó, de szintén hajlamosabb csúszkálni. Nagyon hasonló időt mentem mindegyikkel. Egy komplett 25 perces prekval etap során próbáltam kihozni belőlük. Az Audi-val kezdtem, így annak a 2-5 tized hátránya írható annak rovására, hogy nem lőttem be annyira a féktávokat, íveket.
    A Peugeot még kipróbálom.

Szerintem szimpátia alapján dönts, mert olyan nagy különbségek nem lesznek köztük szerintem. Valószínűleg pályáról pályára is változhat. Nálam is billeg a mérleg az Audi és a Honda közt. Előbbi azért, mert Audi és jó a hangja, a másik meg azért, mert kezes és Coronel

Ha gondolod, mint a mezőny senior csapata mehetünk együtt, idén úgyis most vagyunk ketten együtt pont 100 évesek. Ha benne vagy, akkor rád bíznám, hogy Audi vagy Honda? Előbbi esetében a 23-as rajtszámmal induló N. Berthon festését favorizálom, Honda-nál meg nem is kérdéses a DHL-es szerződés Én viszont jövő hétfőig eltűnök és sanszosan gépközelbe sem leszek, így az esetleges jelentkezést kérlek add le, ha kell.

Nagy Gábor Szervertag 2019 ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    62
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A WTCR futamok este 20:00-kor fognak kezdődni az alábbi időtervvel:

19:00 Practice 1 (1 h)
    20:00 Qual 1 (10 min)
    20:12 Race 1 (25 min)
    20:39 Race 2 (18 min) a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal (az első 10 fordul)
    21:01 Practice 2 (5 min)
    21:07 Qual 2 (3 min) Superpole
    21:11 Race 3 (18 min)

Hali! hol tudom megnézni a jelszót?

Újraindítottam a szervert 10 perc Qual, 10 perc Race ( ha akartok még menni )

A tesztverseny margójára:

A zökkenőmentes startok érdekében azt érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Primary functions menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz

A működése pedig a következő:
    1. Tartsd lenyomva a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Ezt követően a Launch Control gombot akár a piros lámpák kialvása előtt is elengedheted, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. Az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rosszul sikerült indulások elkerülhetők a használatával.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 08. 29. 21:55. Indoklás: pontosítás

Epinger Norbert Szervertag 2018
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    16
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztverseny margójára:

A zökkenőmentes startok érdekében azt érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Primary functions menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz

A működése pedig a következő:
    1. Nyomd meg a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Ezt követően a Launch Control gombot akár a piros lámpák kialvása előtt is elengedheted, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. Az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rosszul sikerült indulások elkerülhetők a használatával.
    Na ezt jó tudni, köszi!

ifj. Leéb István Szervertag 2018
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    13

Csapatnevezés

Erik!

Nem akarlak felizgatni túlságosan, főleg a korodra való tekintettel, de téged még élő szerződés köt az ALS Motorsport csapatához! Természetesen van lehetőseg kihátrálásra, de az bizonyos megszorításokkal jár (pályán való elengedés..stb).

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.413
    Idézet Eredetileg sirmook írta Hozzászólás megtekintése
    Erik!

Nem akarlak felizgatni túlságosan, főleg a korodra való tekintettel, de téged még élő szerződés köt az ALS Motorsport csapatához! Természetesen van lehetőseg kihátrálásra, de az bizonyos megszorításokkal jár (pályán való elengedés..stb).
    Ohbaz..., még a végén úgy járok, mint Hülkenberg, amikor két csapathoz is aláírt

A pályán való elengedés belefér, ha utolérsz valamikor

Természetesen van lehetőseg kihátrálásra, de az bizonyos megszorításokkal jár (pályán való elengedés..stb).
    Erik megtáltosodott, nincs szüksége elengedésre, simán átgázol a mezőnyön, ha csak nem a poleból indul 😃

ifj. Leéb István Szervertag 2018
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Erik megtáltosodott, nincs szüksége elengedésre, simán átgázol a mezőnyön, ha csak nem a poleból indul 😃
    Viccet félretéve, üdvözöljük a senior csapatot és természetesen jofi következmények nélkül elengedünk! Remélem egy színvonalas jó bajnokság lesz, sok nevezővel( a végéig) és sok emlékezetes csatával! Találkozunk a pályán! (Apám ez de nyálas duma volt)

Viccet félretéve, üdvözöljük a senior csapatot és természetesen jofi következmények nélkül elengedünk! Remélem egy színvonalas jó bajnokság lesz, sok nevezővel( a végéig) és sok emlékezetes csatával! Találkozunk a pályán! (Apám ez de nyálas duma volt)
    Korban mit jelent itt a senior? Csak, hogy hová soroljam magam...

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.666
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Namivan már ebben is versenyeztek, hogy ki az idősebb?

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.413
    Még Hegyi Zsolti dobta fel az ötletet 2-3 éve, aztán nem valósult meg, illetve nem itt. Mondjuk 40 felett már tekinthető senior-nak a nép ebben a műfajban, de ha még versenyzünk pár évet, felemeljük 50-re az alsó korhatárt
    Felrémlik egy WTCC futam 5-6 évvel korábbról, amikor a dobogón kb. 150 év volt az összéletkor, mert Tarquini, Menu és Engstler végeztek az első három helyen. Hasonló itt mondjuk nem sanszos, túl gyorsak ezek a mai fiatalok...

Tullner Attila Szervertag 2019 tullner attila logója
    Város
    Győr
    Üzenetek
    18

Cool senior csapat

Nézd meg mikor csatlakoztam a ligához.

Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd meg mikor csatlakoztam a ligához.
    OFF
    Akkor már én is toltam... max nem itt toltam... Rallysimfans reg: 2005-10-11...
    Basszus most nézem, hogy ide is 10-11 a reg dátuma, csak 2015... ebből kiindulva átlag 10 évente regelek egy szimes fórumra...
    ON

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •