Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (57 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a Lada is az
    És lehet, hogy lesz majd kínai gyártó is a jövőben a WTCR-ben, az meg aztán pláne

  2. #27
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A rizskályhák nagyon barátságosak, talán a legstabilabbak. A Seat is az, de Portiamo-ban eléggé igényelte a nagyobb hátsó szárnyat. Az Audi is jó, de szintén hajlamosabb csúszkálni. Nagyon hasonló időt mentem mindegyikkel. Egy komplett 25 perces prekval etap során próbáltam kihozni belőlük. Az Audi-val kezdtem, így annak a 2-5 tized hátránya írható annak rovására, hogy nem lőttem be annyira a féktávokat, íveket.
    A Peugeot még kipróbálom.

    Szerintem szimpátia alapján dönts, mert olyan nagy különbségek nem lesznek köztük szerintem. Valószínűleg pályáról pályára is változhat. Nálam is billeg a mérleg az Audi és a Honda közt. Előbbi azért, mert Audi és jó a hangja, a másik meg azért, mert kezes és Coronel

    Ha gondolod, mint a mezőny senior csapata mehetünk együtt, idén úgyis most vagyunk ketten együtt pont 100 évesek. Ha benne vagy, akkor rád bíznám, hogy Audi vagy Honda? Előbbi esetében a 23-as rajtszámmal induló N. Berthon festését favorizálom, Honda-nál meg nem is kérdéses a DHL-es szerződés Én viszont jövő hétfőig eltűnök és sanszosan gépközelbe sem leszek, így az esetleges jelentkezést kérlek add le, ha kell.
    Én is köszönöm a setupokat! Egy senior csapatba én is szívesen beszállnék ha lehet!

  3. #28
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Én is köszönöm a setupokat! Egy senior csapatba én is szívesen beszállnék ha lehet!
    Részemről rendben

  4. #29
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32

    Smile

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A rizskályhák nagyon barátságosak, talán a legstabilabbak. A Seat is az, de Portiamo-ban eléggé igényelte a nagyobb hátsó szárnyat. Az Audi is jó, de szintén hajlamosabb csúszkálni. Nagyon hasonló időt mentem mindegyikkel. Egy komplett 25 perces prekval etap során próbáltam kihozni belőlük. Az Audi-val kezdtem, így annak a 2-5 tized hátránya írható annak rovására, hogy nem lőttem be annyira a féktávokat, íveket.
    A Peugeot még kipróbálom.

    Szerintem szimpátia alapján dönts, mert olyan nagy különbségek nem lesznek köztük szerintem. Valószínűleg pályáról pályára is változhat. Nálam is billeg a mérleg az Audi és a Honda közt. Előbbi azért, mert Audi és jó a hangja, a másik meg azért, mert kezes és Coronel

    Ha gondolod, mint a mezőny senior csapata mehetünk együtt, idén úgyis most vagyunk ketten együtt pont 100 évesek. Ha benne vagy, akkor rád bíznám, hogy Audi vagy Honda? Előbbi esetében a 23-as rajtszámmal induló N. Berthon festését favorizálom, Honda-nál meg nem is kérdéses a DHL-es szerződés Én viszont jövő hétfőig eltűnök és sanszosan gépközelbe sem leszek, így az esetleges jelentkezést kérlek add le, ha kell.

  5. #30
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A WTCR futamok este 20:00-kor fognak kezdődni az alábbi időtervvel:

    19:00 Practice 1 (1 h)
    20:00 Qual 1 (10 min)
    20:12 Race 1 (25 min)
    20:39 Race 2 (18 min) a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal (az első 10 fordul)
    21:01 Practice 2 (5 min)
    21:07 Qual 2 (3 min) Superpole
    21:11 Race 3 (18 min)

    Hali! hol tudom megnézni a jelszót?

  6. #31
    Újraindítottam a szervert 10 perc Qual, 10 perc Race ( ha akartok még menni )

  7. #32
    A tesztverseny margójára:

    A zökkenőmentes startok érdekében azt érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Primary functions menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz

    A működése pedig a következő:
    1. Tartsd lenyomva a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Ezt követően a Launch Control gombot akár a piros lámpák kialvása előtt is elengedheted, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. Az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

    Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rosszul sikerült indulások elkerülhetők a használatával.
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 08. 29. 21:55. Indoklás: pontosítás

  8. #33
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztverseny margójára:

    A zökkenőmentes startok érdekében azt érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Primary functions menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz

    A működése pedig a következő:
    1. Nyomd meg a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Ezt követően a Launch Control gombot akár a piros lámpák kialvása előtt is elengedheted, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. Az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

    Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rosszul sikerült indulások elkerülhetők a használatával.
    Na ezt jó tudni, köszi!

  9. #34
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26

    Csapatnevezés

    Erik!

    Nem akarlak felizgatni túlságosan, főleg a korodra való tekintettel, de téged még élő szerződés köt az ALS Motorsport csapatához! Természetesen van lehetőseg kihátrálásra, de az bizonyos megszorításokkal jár (pályán való elengedés..stb).

  10. #35
    Idézet Eredetileg sirmook írta Hozzászólás megtekintése
    Erik!

    Nem akarlak felizgatni túlságosan, főleg a korodra való tekintettel, de téged még élő szerződés köt az ALS Motorsport csapatához! Természetesen van lehetőseg kihátrálásra, de az bizonyos megszorításokkal jár (pályán való elengedés..stb).
    Ohbaz..., még a végén úgy járok, mint Hülkenberg, amikor két csapathoz is aláírt

    A pályán való elengedés belefér, ha utolérsz valamikor

  11. #36
    Idézet Eredetileg sirmook írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen van lehetőseg kihátrálásra, de az bizonyos megszorításokkal jár (pályán való elengedés..stb).
    Erik megtáltosodott, nincs szüksége elengedésre, simán átgázol a mezőnyön, ha csak nem a poleból indul 😃

  12. #37
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Erik megtáltosodott, nincs szüksége elengedésre, simán átgázol a mezőnyön, ha csak nem a poleból indul 😃
    Viccet félretéve, üdvözöljük a senior csapatot és természetesen jofi következmények nélkül elengedünk! Remélem egy színvonalas jó bajnokság lesz, sok nevezővel( a végéig) és sok emlékezetes csatával! Találkozunk a pályán! (Apám ez de nyálas duma volt)

  13. #38
    Idézet Eredetileg sirmook írta Hozzászólás megtekintése
    Viccet félretéve, üdvözöljük a senior csapatot és természetesen jofi következmények nélkül elengedünk! Remélem egy színvonalas jó bajnokság lesz, sok nevezővel( a végéig) és sok emlékezetes csatával! Találkozunk a pályán! (Apám ez de nyálas duma volt)
    Korban mit jelent itt a senior? Csak, hogy hová soroljam magam...

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Korban mit jelent itt a senior? Csak, hogy hová soroljam magam...
    Namivan már ebben is versenyeztek, hogy ki az idősebb?

  15. #40
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Korban mit jelent itt a senior? Csak, hogy hová soroljam magam...
    Még Hegyi Zsolti dobta fel az ötletet 2-3 éve, aztán nem valósult meg, illetve nem itt. Mondjuk 40 felett már tekinthető senior-nak a nép ebben a műfajban, de ha még versenyzünk pár évet, felemeljük 50-re az alsó korhatárt
    Felrémlik egy WTCC futam 5-6 évvel korábbról, amikor a dobogón kb. 150 év volt az összéletkor, mert Tarquini, Menu és Engstler végeztek az első három helyen. Hasonló itt mondjuk nem sanszos, túl gyorsak ezek a mai fiatalok...

  16. #41
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32

    Cool senior csapat

    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Korban mit jelent itt a senior? Csak, hogy hová soroljam magam...
    Nézd meg mikor csatlakoztam a ligához.

  17. #42
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd meg mikor csatlakoztam a ligához.
    OFF
    Akkor már én is toltam... max nem itt toltam... Rallysimfans reg: 2005-10-11...
    Basszus most nézem, hogy ide is 10-11 a reg dátuma, csak 2015... ebből kiindulva átlag 10 évente regelek egy szimes fórumra...
    ON

  18. #43
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    prekval idő óne

    Sziasztok!

    Nem jelenik meg a prekval idő a táblázatban (Moscow)

  19. #44
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem jelenik meg a prekval idő a táblázatban (Moscow)
    Javítva! (Idén minden pályán ez lesz egy fejlesztés miatt, de ha nem is jelenik meg akkor is megvan az időtök)

  20. #45
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Javítva! (Idén minden pályán ez lesz egy fejlesztés miatt, de ha nem is jelenik meg akkor is megvan az időtök)
    Köszi.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  21. #46
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A WTCR futamok este 20:00-kor fognak kezdődni az alábbi időtervvel:

    19:00 Practice 1 (1 h)
    20:00 Qual 1 (10 min)
    20:12 Race 1 (25 min)
    20:39 Race 2 (18 min) a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal (az első 10 fordul)
    21:01 Practice 2 (5 min)
    21:07 Qual 2 (3 min) Superpole
    21:11 Race 3 (18 min)
    Ha az első futamra nem érek haza akkor mikor tudok legkorábban csatlakozni a szerverhez ?

  22. #47
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Ha az első futamra nem érek haza akkor mikor tudok legkorábban csatlakozni a szerverhez ?
    Csak az utolsó futamra tudsz akkor jönni : 21:01 Practice 2

  23. #48
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Csak az utolsó futamra tudsz akkor jönni : 21:01 Practice 2
    köszike

  24. #49
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Hali
    Egy kis help kellene
    Nem látáom a most szerdai versenynek a topikját ez mi ért van vagy nem lesz megszervezve?
    Annyit látok csak ami a képen van.


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  25. #50
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Egy kis help kellene
    Nem látáom a most szerdai versenynek a topikját ez mi ért van vagy nem lesz megszervezve?
    Annyit látok csak ami a képen van.
    Lesz futam, csak elfelejtettem ide betenni a linket Köszi, hogy szóltál!
    Paul Ricard

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •