Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 28 (28 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Valami hiba biztos van vagy volt mert nekem meg a profil oldalamra nem tette ki, hogy megvettem az egész csomagot. Érdekes módon van a storeba 1499 vRP-m és ha megnézem a history-t akkor 17:16-ra írja a steam-ről a feltőltést és 18:24-re meg azt, hogy megvettem a csomagot amikor kb ahogy rányomtam a jóváhagyásra meg is volt a pakk. Most meg ott vírit a vRP. Ha nem javul meg akkor írok majd a supportnak maximum.


    Összességében eddig nagyon jónak néz ki ez a pakk
    Hasonló anomália volt régebben nekem, amikor megvettem valamit, aztán kétszer vonta le a pontokat, majd egy nappal később visszaadta, amit feleslegesen vont le. Illetve volt olyan is, hogy megvettem valamit, de csak órákkal később landolt nálam a cucc.

    Nekem vegyes érzéseim vannak a csomaggal kapcsolatban. Egyrészt minden kocsi más, csak az Alfa-t nem próbáltam tegnap ki, a végére elfogyott a nép Ellenben mindegyik hasonlóan orrtolós, a végén már automatikusan húztam 51/49%-ra a fékerő balanszt, meg 88%-ra a fékerőt, hogy ne blokkoljon és menjen egyenesen, mint a balta. Valószínű, hogy rendesen kell majd tesztelni és setup-olni, hogy kezes és konzekvens viselkedést csikarjunk ki belőlük. Az biztos, hogy így legalább lesz választék, köridőkben is eléggé hasonlónak éreztem őket. A Hyundai elsőre jóval stabilabbnak tűnt a Honda-nál, de ide az áttételezése pont nagyon nem volt jó. A VW-nek meg rövid az áttétele, azzal Monza-ban vagy Spa-ban lehet leforgás (azt nem lehetett állítani). A Peugeot szimpatikusan nyugodtan viselkedett, talán a legjóindulatúbb volt mind közül, a Seat-ot leszámítva. A Cupra hasonlóan az AC-shoz, itt is nagyon stabilnak tűnt. A VW például kifejezetten csúszós seggű volt, de ez a tulajdonság nem volt kirívó, az Audi is képes volt hasonlóra.
    Ami nem tetszett, hogy a fék az nagyon zsenge, amit csak a hang múlt alul. Kristóf rendre akkor szúrt be a T1-nél az öreg BMW-vel, amikor csak akart. A hangjuk viszont lehet, hogy valós, de pocsék. Egyszerűen halk, néha nem is hallottam a motort, csak láttam, hogy a képembe villog a váltást jelző pilács vagy visszaváltáskor eggyel többet, kevesebbet váltottam vissza. Főként a Hyundai-nál zavaró volt, hogy nem lehet elég gyorsan visszagangolni. Erre a másik véglet a Peugeot, az nem volt olyan hisztis.

    Lehet, célszerű lenne egy tesztszervert indítani, akár hetente más jellegű pályán, hogy tudjunk köridőket hasonliígatni. Az biztos, hogy most változatos mezőny állhat össze és remélem, nem fog más liga konkurens bajnokságot indítani (legalábbis hétköznapi időpontban, ami fontos lehet sokaknak).

  2. #27
    Akinek bármi gondja volt a vásárlásnál, az indítson itt egy support ticketet (lehetőleg a RaceRoom profilja feltüntetésével, hogy ne kelljen plusz egy kört futni), ha minden igaz, akkor beazonosítást követően jóváírják, ha hiányzik valami (nekem mondjuk még nem reagáltak, de tegnap 23:00 körül írtam, szóval elnézem ):
    http://support.raceroomracingexperience.com/

    Egyébként meg nekem is tetszik ez a pakk, jó bajnokság alapanyag lehet belőle. Tegnap minden kocsit az alapbeállításokkal próbáltam ki és mindegyiknek megvan a saját karaktere, de mégis közel vannak egymáshoz időben, szóval a TCR lényegét sikerült visszaadni. Nekem egyedül annyi csalódás, hogy a Cupra hangja cockpitben kissé visszafogottabb, mint az AC modban (de még így se rossz).
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 08. 16. 10:00.

  3. #28
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek bármi gondja volt a vásárlásnál, az indítson itt egy support ticketet (lehetőleg a RaceRoom profilja feltüntetésével, hogy ne kelljen plusz egy kört futni), ha minden igaz, akkor beazonosítást követően jóváírják, ha hiányzik valami (nekem mondjuk még nem reagáltak, de tegnap 23:00 körül írtam, szóval elnézem ):
    http://support.raceroomracingexperience.com/

    Egyébként meg nekem is tetszik ez a pakk, jó bajnokság alapanyag lehet belőle. Tegnap minden kocsit az alapbeállításokkal próbáltam ki és mindegyiknek megvan a saját karaktere, de mégis közel vannak egymáshoz időben, szóval a TCR lényegét sikerült visszaadni. Nekem egyedül annyi csalódás, hogy a Cupra hangja cockpitben kissé visszafogottabb, mint az AC modban (de még így se rossz).
    Köszi, akkor majd délután/este írok nekik Profil feltüntetésnél elég ha a profilomra mutató RR-es linket rakom be nekik? Meg képet is kapnak a vásárlásról.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •