Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)
  1. #1

    R3E FunRace: WTCR - Hungaroring 08.15

    Kedves Versenyzők!

    Ma este rendkívüli RaceRoom FUN futamot tartunk! A friss, ropogós WTCR autókat hajtjuk meg a Hugaroringen.



    Szimulátor: RaceRoom(INGYENES)
    Pálya: Hungaroring
    Autók: WTCR
    Időpont: 2018.08.15. - szerda
    Kezdés: 20:00
    Időmérő: 10 perc
    Futamtáv:
    10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Szerver: GTR-Masters.hu - FUN
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Az induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: WTCR
    • Pálya: Hungaroring
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani a RaceRoom-ban is használt neved
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Én biztos nem veszem meg egyenlőre aztán majd meglátjuk. De szívesen növelném a létszámot más kocsival. TT vagy Wtcc 13 kocsi vagy dtm 92 nem lógna ki nagyon a sorból. Valószínűleg lassabbak is.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Én biztos nem veszem meg egyenlőre aztán majd meglátjuk. De szívesen növelném a létszámot más kocsival. TT vagy Wtcc 13 kocsi vagy dtm 92 nem lógna ki nagyon a sorból. Valószínűleg lassabbak is.
    Elég egyetlen kocsit megvenni ahhoz, hogy felléphess a szerverre.

  4. #4
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    tudom ismerem a játékot, de nem szeretnék ilyen autót, mert szerintem kb. olyan lesz mint az újabb wtcc autók vagy a TT amik nagyon nem jöttek be.
    wtcc 13-nál még jó volt. Pl. avval szívesen csatlakoznék.

  5. #5
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    tudom ismerem a játékot, de nem szeretnék ilyen autót, mert szerintem kb. olyan lesz mint az újabb wtcc autók vagy a TT amik nagyon nem jöttek be.
    wtcc 13-nál még jó volt. Pl. avval szívesen csatlakoznék.
    Nem biztos az, mert azóta új ember foglalkozik náluk a fizikai modellel (Alex Hodgkinson).

  6. #6
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Cool

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos az, mert azóta új ember foglalkozik náluk a fizikai modellel (Alex Hodgkinson).
    Szerencsére ez az a játék ahol ingyen ki lehet próbálni mielőtt megveszem

  7. #7
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Csak én tudom úgy, hogy egy nappal odébb tolták a release date-et? (JF Chardon, Twitter)
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  8. #8
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én tudom úgy, hogy egy nappal odébb tolták a release date-et? (JF Chardon, Twitter)
    A patch dátumát igen, de azt tegnapról mára

  9. #9
    Nagyon rég nem Raceroomoztam, de adok neki egy esélyt. Jövünk egy páran? Van valami infó arról, hogy mikorra végeznek a frissítéssel?
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  10. #10
    Én benevezek, ha meglesz addigra a pakk. Ha ezen múlik, hozzá lehet szerintem csapni a 2013-as WTCC csomagot, hadd legyünk többen a pályán!

  11. #11
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én benevezek, ha meglesz addigra a pakk. Ha ezen múlik, hozzá lehet szerintem csapni a 2013-as WTCC csomagot, hadd legyünk többen a pályán!
    A WTCR csomag elérhető már. Nem hiszem, hogy sok plusz ember jönne mással, hiszen "mindenki" ezt várta

  12. #12
    Na én biztos nem veszek 4 ercsiért egy autót. Amúgy a szokásos mizéria. Letöltöttem, állítgatom, szar, továbbra is állítgatom és még mindig szar, aztán letörlöm Régi szép emlékek. Nem véletlen hagytam én abba ezzel a versenyzést
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  13. #13
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A WTCR csomag elérhető már. Nem hiszem, hogy sok plusz ember jönne mással, hiszen "mindenki" ezt várta
    Eggyel többen volnánk, ha Kristóf jönne 2013-assal. Ha nem választja senki, akkor sem történik semmi... Semmibe nem kerül, elfér ott.
    Abban sem vagyok biztos, hogy 5 rugóért mindenki azonnal megveszi az egészet. Ha meg 8-an megvesszük, akkor bőven elférünk a pályán
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 08. 15. 17:45.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Eggyel többen volnánk, ha Kristóf jönne 2013-assal. Ha nem választja senki, akkor sem történik semmi... Semmibe nem kerül, elfér ott.
    Abban sem vagyok biztos, hogy 5 rugóért mindenki azonnal megveszi az egészet. Ha meg 8-an megvesszük, akkor bőven elférünk a pályán
    Amikor Kristóf jön mindig kilök, kiforgat, leszorít Persze, egy kattintás semmibe se kerül. Beteszem a 2013 WTCC csomagot is.

  15. #15
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha meg 8-an megvesszük...
    A WTCR-nél nagyobb húzó nevet aligha találhattak volna. A hétvégén, 4 euro ért egy pohár levest kaptam a turista házban... Akit ennyiért nem érdekel, később sem hiszem hogy megveszi.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor Kristóf jön mindig kilök, kiforgat, leszorít
    Bocs, erről megfeledkeztem, hogy közveszélyes. Ez esetben természetesen indítványozzuk a WTCC 2013 pack Raceroom-ból való törlését is

  17. #17
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A WTCR-nél nagyobb húzó nevet aligha találhattak volna. A hétvégén, 4 euro ért egy pohár levest kaptam a turista házban... Akit ennyiért nem érdekel, később sem hiszem hogy megveszi.
    Tudom és egyetértek, csak majd kiderül, hányan leszünk

  18. #18
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom és egyetértek, csak majd kiderül, hányan leszünk
    Ha előre aggódsz, attól jó lesz?
    Szerintem a WTCR a legjobb befektetésük, ha evvel sem tudnak vásárlókat szerezni, akkor nem sok jövőt jósolok nekik.

  19. #19
    Szerver fut!
    szerver:GTR-MASTERS.HU-FUN
    Jelszó: masters
    Jó Szórakozást!
    (WTCR 2018, WTCC 2013)

  20. #20
    Gyertek-gyertek már 14-en vagyunk és jó a buli

  21. #21
    Berthon skinje csak nekem maradt le a packból vásárlásnál? Azt az egy festést nem vásároltam meg szerinte.

  22. #22
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Berthon skinje csak nekem maradt le a packból vásárlásnál? Azt az egy festést nem vásároltam meg szerinte.
    Nekem nem maradt le.

  23. #23
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Berthon skinje csak nekem maradt le a packból vásárlásnál? Azt az egy festést nem vásároltam meg szerinte.
    Nálam is mutatott egy skin-t, hogy azt vegyem meg, habár az egész csomagot megvettem.

  24. #24
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is mutatott egy skin-t, hogy azt vegyem meg, habár az egész csomagot megvettem.
    BMW egy picit gyorsabb, bár egyenesbe meg a TcR kocsi elmegy picit a tbb lóerő miatt, de féktávon meg kanyarba vissza lehet hozni.

    Jó volt körözni Erik, köszi! Szerintem vágok is belőle egy videot. Rajt az brutál kedvez a hátsokerekes BMW-nek.

  25. #25
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is mutatott egy skin-t, hogy azt vegyem meg, habár az egész csomagot megvettem.
    Valami hiba biztos van vagy volt mert nekem meg a profil oldalamra nem tette ki, hogy megvettem az egész csomagot. Érdekes módon van a storeba 1499 vRP-m és ha megnézem a history-t akkor 17:16-ra írja a steam-ről a feltőltést és 18:24-re meg azt, hogy megvettem a csomagot amikor kb ahogy rányomtam a jóváhagyásra meg is volt a pakk. Most meg ott vírit a vRP. Ha nem javul meg akkor írok majd a supportnak maximum.


    Összességében eddig nagyon jónak néz ki ez a pakk

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •