Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: Teamspeak

  1. #1

    Smile Teamspeak

    Sziasztok!

    Én új vagyok közöttetek és kérdezném hogy valami kommunikáló progit nem e akartok használni a versenyek alatt. Ne csak írni lehessen.

  2. #2

    Re: Teamspeak

    Erről a Ventiloról írjatok már valamit légyszi. Most töltöttem le. Hogy kell használni, stb.. Köszönöm! A Teamspeak is érdekelne a progi megvan csak még nem tettem fel.

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Teamspeak

    GET REAL, gyerekek! Csak pitboard és Zizics Jani!

    Tréfát félretéve, egy repülőgép-szimulátoros légicsatában el tudom képzelni a beszédet, de autóversenyzés közben engem kifejezetten zavarna bármiféle kommunikáció.

    Szerkesztve: Ööö.. okés, edzés közben talán lehetne dumálni
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4

    Re: Teamspeak

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    GET REAL, gyerekek! Csak pitboard és Zizics Jani!

    Tréfát félretéve, egy repülőgép-szimulátoros légicsatában el tudom képzelni a beszédet, de autóversenyzés közben engem kifejezetten zavarna bármiféle kommunikáció.

    Szerkesztve: Ööö.. okés, edzés közben talán lehetne dumálni



    Nem éppen a verseny közben gondoltam, hogy beszélgetni fogok hanem a felkészülésnél. Most főleg hasznát venném a nordschleifei pálya elsajátítása közben. Persze ahhoz partner is kell.

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Teamspeak

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    GET REAL, gyerekek! Csak pitboard és Zizics Jani!

    Tréfát félretéve, egy repülőgép-szimulátoros légicsatában el tudom képzelni a beszédet, de autóversenyzés közben engem kifejezetten zavarna bármiféle kommunikáció.

    Szerkesztve: Ööö.. okés, edzés közben talán lehetne dumálni
    Leo, kb. ugyanígy gondoltam mint Te, annak ellenére, hogy több mint egy éve üzemeltem be a Ventrilo szervert. De két hete használom, és borzasztó sajnálom hogy eddig kihagytam, nagyon sokat segít és hihetetlen hasznos.

  6. #6

    Re: Teamspeak

    Fel lehet menni arra a szerverre?


    Alábbi üzenetre: köszi
    Utoljára módosította: Mészy; 2006. 03. 21. 17:12.
    Image Hosted by ImageShack.us
    Mészáros József - Rolling Stones Racing
    Fehér Norbert - Rolling Stones Racing
    Szabó Jácint - Rolling Stones Racing

  7. #7
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Teamspeak

    Mi a Ventrilo-t használjuk, erre be van üzemelve egy saját szerver. A Ventrilo 2.14-es változatát használjuk, ami letölthető a http://www.gtr-masters.hu/download/o...entrilo214.exe címről.
    Részletes csatlakozási infókat küldeni fogok email-ben minden szervertagnak.

  8. #8

    Re: Teamspeak

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Mi a Ventrilo-t használjuk, erre be van üzemelve egy saját szerver. A Ventrilo 2.14-es változatát használjuk, ami letölthető a http://www.gtr-masters.hu/download/o...entrilo214.exe címről.
    Részletes csatlakozási infókat küldeni fogok email-ben minden szervertagnak.

    Fúú, azt megköszönném!
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  9. #9
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Teamspeak

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    GET REAL, gyerekek! Csak pitboard és Zizics Jani!

    Tréfát félretéve, egy repülőgép-szimulátoros légicsatában el tudom képzelni a beszédet, de autóversenyzés közben engem kifejezetten zavarna bármiféle kommunikáció.

    Szerkesztve: Ööö.. okés, edzés közben talán lehetne dumálni
    Igen, repülő-szimulátorban nélkülözhetetlen! Elég sokat "vadásztam" régebben, és hát az valami leírhatatlan, mikor a sok kávédaráló cikázik egymás között, a füledbe meg löki a vakert a köteléktársad, hogy "9 óránál IL-2-esek csapjunk közéjük!" stb.
    Mondjuk a versenypályán nem kell levadászni egymást, de az edzés-felkészülés alatt biztos mindenkinek hasznára lenne.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  10. #10
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Teamspeak

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Igen, repülő-szimulátorban nélkülözhetetlen! Elég sokat "vadásztam" régebben, és hát az valami leírhatatlan, mikor a sok kávédaráló cikázik egymás között, a füledbe meg löki a vakert a köteléktársad, hogy "9 óránál IL-2-esek csapjunk közéjük!" stb.
    Mondjuk a versenypályán nem kell levadászni egymást, de az edzés-felkészülés alatt biztos mindenkinek hasznára lenne.
    Akkor már értem a tegnapi kamikáze akciódat.
    Csak vicc volt.

    Amúgy ez az edzés és verseny közbeni rádiózás engem is érdekelne, mert sokszor az elalvás veszélye fenyeget.

  11. #11

    Re: Teamspeak

    Sziasztok

    köszönöm a sok hozzászólást, és én is inkább a felkészülésekre gondoltam.
    De esetleg jó lehet versenyben is, bár lehet abból kiabálás is lenne.
    Én majd jövő hónaptól szeretnék befizetni a szerverre de addig is ha lehet adjátok meg a ventrilló beállítást hátha segítség kell..

    Köszi még 1x

  12. #12

    Ventrilo

    Az lenne a kérdésem, hogy mikortól lehetlesz használni a Ventrit? Nekünk volna rá igényünk + szerintem másoknak is. Köszönjük!

  13. #13
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Teamspeak

    nappal volna igény nekem is.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •