Találatok: 1 - 22 (22 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC Seat Leon SC - Albert Park - 08.05

    Kedves Versenyzők!



    Jön a harmadik futam a Masters Seat Leon Summer Cup-ban. Technikai okok miatt a tervezett franciaországi lebonyolítást módosítani kellett, így új helyszínünk Ausztrália - Albert Park (ismertebb nevén Melbourne).
    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul.


    2. Futam: Albert Park (Melbourne) - rank (letöltés)
    Autók: Seat Leon TCR 1.4[LETÖLTÉS]
    Időpont:
    2018.08.05. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Futam hossza: 13 kör (~2*25 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 100%
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    100%
    Levegő hőmérséklet:
    25 fok
    Pálya hőmérséklet:
    35 fok
    Pitek száma: 26 (szerver elosztás kalkulátor)


    A futamon történő induláshoz érvényes köridő és nevezés leadása szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal Summer Cup /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters


    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters Seat Leon Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni, mind kulturáltan viselkedni. Kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben pedig kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 07. 24. 07:20.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Prekvalifikációs szerver megy.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 07. 23. 18:53.

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A futamtáv 13 kör lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük, mint mindig!

  6. #6
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezésekalapján:

    1-17. helyezett: GTR-Masters.hu - Summer Cup #A - Nyilas L. -> Kovacsfi N.

    Teszt szerver megy belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!
    19:30-kor belépés az éles szerverre. Próbarajt nem lesz most!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #7
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Streamelni fogom a futamot majd akit érdekel nézzen be

    Belső kamerás kép

    https://www.twitch.tv/bazsi_tv

  8. #8
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Streamelni fogom a futamot majd akit érdekel nézzen be

    Belső kamerás kép

    https://www.twitch.tv/bazsi_tv

    Szuper, köszi
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  9. #9
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    nem szuper mert nem engedbe a jelszóval...

    a másik ez mi ?

    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)

    20:14 van és már megy a verseny.....

  10. #10
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Streamelni fogom a futamot majd akit érdekel nézzen be

    Belső kamerás kép

    https://www.twitch.tv/bazsi_tv
    Látom, idő előtt te is lementél, itt már lövöldöztél

    Nekem sem tartott sokáig a futam, illetve nem volt kedvem ismét pókhálósra törött autóval küzdeni féltávot. Tóth Levente talán látni fogja a videóból, hogy ártatlan vagyok az első körben elszenvedett kiforgatásában, Balogh Gábornak meg köszönöm a pár kanyarnyi nagyon korrekt csatát, amibe aztán belefolyt Csatay Gábor, aminek következtében a falban kötöttem ki...

  11. #11
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Gyorsan szeretnék elnézést kérni Eriktől, ....szerintem ott kicsit lassabban mentetek, gondolom a tumultus miatt, én meg egy pillanarta elmabmultam és nem fekeztem időben. Mea Culpa ...amikor neked mentem, akkor már álltam a feken, de nem volt elég .... meg akartalak várni, csak olyan sokan elmentek mellettünk, hogy gondoltam akkor rámegyek a 10. helyre.. sry!!!

  12. #12
    Na ezek jó kis versenyek voltak, bár a második talán már egy fokkal "túl túraautósra" sikerült.

    Az első futamon végig Hegedűs Benjáminnal csatáztam, azt élveztem nagyon, oda-vissza előzgettük egymást és szerintem kocc se nagyon volt közben.

    A másodikon viszont Homoki Csaba autója lagolt és előre-hátra hintázott a pályán előttem, úgyhogy egyenesben baromi nehéz volt őt követni, az egyes kanyarban löktem is rajta egyet emiatt (bocsi), aztán meg a futam végén szerintem picit félreértettük egymást és elszállt a 13-asban, azon meg úgy meglepődtem, hogy én is buktam utána egy helyet. Kár, hogy már itt is egyre inkább lankad az érdeklődés.

    (Jól vettem észre, hogy ez a pálya Codemasters F1-ből van konvertálva? Valahogy irtóra olyan érzés volt menet közben.)

  13. #13
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Gyorsan szeretnék elnézést kérni Eriktől, ....szerintem ott kicsit lassabban mentetek, gondolom a tumultus miatt, én meg egy pillanarta elmabmultam és nem fekeztem időben. Mea Culpa ...amikor neked mentem, akkor már álltam a feken, de nem volt elég .... meg akartalak várni, csak olyan sokan elmentek mellettünk, hogy gondoltam akkor rámegyek a 10. helyre.. sry!!!
    ...ja és szerintem volt egy bug!
    Az első verseny, asszem, 3. körének a felénél kb, jó kis csatában voltunk többen és egyszer csak amikor fékeztem, akkor semmi fékerő, Átmentem az előttem lévőn és a következő pillanatban, a pálya szélén találtam magam.

  14. #14
    Én is egy bocsánatkéréssel kezdenék, a második futamon Andrást indokolatlanul kilöktem.. Bocsi! utána próbáltalak visszaengedni, csak kiléptél.

    Egyébként az első verseny viszonylag nyugisan telt, a 3.-4. kör (nem emlékszem melyik) elején az az egymás mellett hárman, meg még előttünk Balázs-helyzet izgalmas volt, főleg hogy kocc sem nagyon lett belőle talán.

    A második futam... szokás szerint húsdaráló. Az első kanyarban már hárman vagy négyen kicsúsztak, jó kis lehetőség volt előrekerülni, sikerült is, aztána második vagy harmadik körben féktávon összeakadtam valakivel, már nem emlékszem, de az biztos, hogy nem fért be elém, annak ellenére, hogy ő ebben biztos volt (replay-t megintcsak nem sikerült menteni, hátha van valakinek?)
    Sikerült a 10. helyen visszamászni a pályára, valóban leszállt a vörös köd, ennek lett áldozata András, mégegyszer bocsi. Aztán a végén még Balázzsal csatáztunk egyet, bár a hsz-a alapján én csak a lepattanóra csaptam le

  15. #15
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    ...ja és szerintem volt egy bug!
    Az első verseny, asszem, 3. körének a felénél kb, jó kis csatában voltunk többen és egyszer csak amikor fékeztem, akkor semmi fékerő, Átmentem az előttem lévőn és a következő pillanatban, a pálya szélén találtam magam.
    lag tud ilyet csinálni, jártam már hasonlóan én is.

  16. #16
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Látom, idő előtt te is lementél, itt már lövöldöztél

    Nekem sem tartott sokáig a futam, illetve nem volt kedvem ismét pókhálósra törött autóval küzdeni féltávot. Tóth Levente talán látni fogja a videóból, hogy ártatlan vagyok az első körben elszenvedett kiforgatásában, Balogh Gábornak meg köszönöm a pár kanyarnyi nagyon korrekt csatát, amibe aztán belefolyt Csatay Gábor, aminek következtében a falban kötöttem ki...

    be se tudtam lépni a szerverre.......

  17. #17
    Láttam Erik, vétlen voltál!
    Jó kis fun futamok voltak (pedig kitettek mindkétszer)!

  18. #18
    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam Erik, vétlen voltál!
    Jó kis fun futamok voltak (pedig kitettek mindkétszer)!
    Levente, szerintem en voltam az, aki Eriket megpöckölte, és attól álltál keresztbe, elnézést.

  19. #19
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Gyorsan szeretnék elnézést kérni Eriktől, ....szerintem ott kicsit lassabban mentetek, gondolom a tumultus miatt, én meg egy pillanarta elmabmultam és nem fekeztem időben. Mea Culpa ...amikor neked mentem, akkor már álltam a feken, de nem volt elég .... meg akartalak várni, csak olyan sokan elmentek mellettünk, hogy gondoltam akkor rámegyek a 10. helyre.. sry!!!
    Persze, hogy lassabban kicsit, hiszen kanyarok óta egymás mellett fordultunk
    Amúgy nem probléma, nem készültem a versenyre gyakorlatilag semmit, de pont azért nem is érdemes, mert szinte mindig van, aki belém rongyol.

  20. #20
    Ha esetleg valakit érdekel, a két futam az én nézőpontomból:
    R1
    https://www.youtube.com/watch?v=uI9ox6meqXs
    R2
    https://www.youtube.com/watch?v=yhWnTcZ4IOM

  21. #21
    Idézet Eredetileg Zippair írta Hozzászólás megtekintése
    Levente, szerintem en voltam az, aki Eriket megpöckölte, és attól álltál keresztbe, elnézést.
    Spongyat ra, a 2. futamon milyen jot versenyeztunk korokon keresztul torott szelvedokkel?

  22. #22
    Fel tudna valaki tölteni replayt az első futamról? Valamiért összekavarodott a mentés és csak a 2.at mentette le

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •