Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    Summer Cupban van óvás?
    nincs
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    "A szerver replayek

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    nincs
    Akkor amolyan jó túraautósan, döntsem el a pályán következő alkalommal?

  4. #29
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Na az R2 hamar veget ert, nem akartam megint 15 kort vegig versenyezni az órával.. bocs, hogy ts-tol nem köszöntem el, nem akartam belezavarni a meccsbe.. utolag is “sziasztok”
    Ebben nekem is részem volt, bocsi, előttetek összementek 3-an és én meg nem fékeztem korábban, mert úgy tűnt, hogy mire odaérek ti addigra már gyorsultok, sajna nem így lett, kb 3 ilyet elkerültem előtte (azokban más volt a helyzet), de itt nem sikerült mégegyszer bocs. Amúgy meg nem volt rossz egyik verseny sem csak, ha tudtam volna 1.30 alatt menni az jó lett volna, nagyon nem értem ezt az autót még.

  5. #30
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Mi volt a probléma Bazsi??
    Bevágások, utolsó kenyarba olyan figyelmetlenül jöttél vissza a pályára kb állóra kellet fékeznem magam, azt m,ár nem tudom hogy te voltél-e de valaki le is szorított. úgy hogy számomra ez a verseny az online nyílt lobby-s kategória volt

  6. #31
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Bevágások, utolsó kenyarba olyan figyelmetlenül jöttél vissza a pályára kb állóra kellet fékeznem magam, azt m,ár nem tudom hogy te voltél-e de valaki le is szorított. úgy hogy számomra ez a verseny az online nyílt lobby-s kategória volt
    Nem hiszem hogy voltak bevágások!! próbáltam védeni a belső ívet amig lehet. Lehet egyszer-kétszer hibáztam!! DE AZ TÚLZÁS HGY PUBLIC SZERVERESEKHEZ HASONLÍTASZ!!!

  7. #32

  8. #33
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem hogy voltak bevágások!! próbáltam védeni a belső ívet amig lehet. Lehet egyszer-kétszer hibáztam!! DE AZ TÚLZÁS HGY PUBLIC SZERVERESEKHEZ HASONLÍTASZ!!!
    Ugy elmérted a féktávot vagy nem tudom, hogy mit csináltál... De jól kiütöttél. Annyira szerintem nem túlzás...

  9. #34
    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy elmérted a féktávot vagy nem tudom, hogy mit csináltál... De jól kiütöttél. Annyira szerintem nem túlzás...
    Abban az esetben igen.

  10. #35
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem hogy voltak bevágások!! próbáltam védeni a belső ívet amig lehet. Lehet egyszer-kétszer hibáztam!! DE AZ TÚLZÁS HGY PUBLIC SZERVERESEKHEZ HASONLÍTASZ!!!
    nem Téged hasonlítottam ehez! hanem a versenyt mind a 2 versenyt törött kocsival nyomtam végig, nem szoktam szólni semmi ért soha de ez most nagyon sok volt nekem is, én próbáltam figyelni, de ez nem 1 emberről szól

  11. #36
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    nem Téged hasonlítottam ehez! hanem a versenyt mind a 2 versenyt törött kocsival nyomtam végig, nem szoktam szólni semmi ért soha de ez most nagyon sok volt nekem is, én próbáltam figyelni, de ez nem 1 emberről szól
    Ez így igaz de a summer cup majdnem mindig ilyen. A hungaroringen engem is kilöktek mindkét futamon!!! nekem sem esett jól!!
    Versenyzünk és sajnos néha a hiba is benne van! sajnálom Ramon NEM AKARTALAK MEGLÖKNI!! hibáztam ha legközelebb vissza akrod adni akkor várlak.

  12. #37
    A szerver

    Jó kis csaták voltak, pedig azt hittem, hogy majd csak nézelődök, ahogy mindenki kikerül (kvalin volt vagy 8 tized lemaradásom), de úgy néz ki a versenytempo azért megvan. Ami zavart, hogy a második futamon volt azért egy viszonylag komoly blokkolás kanyarcsúcsponton, kb 3 helyet vesztettem, satuznom kellett hogy ne találjam telibe Radi Petit..

    Szerintem azért az necces, de ez ilyen, benne van, bár nem esett jól!

    Amúgy hogy működik ilyenkor a pontozás/eredmények, ha két szerver van?

  13. #38
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy hogy működik ilyenkor a pontozás/eredmények, ha két szerver van?
    Szarul

    De röviden:
    Az A-n érvényesen befutók után jönnek a B-sek.

  14. #39
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Szarul

    De röviden:
    Az A-n érvényesen befutók után jönnek a B-sek.

    wow ez tényleg érdekes.. bár máshogy nem tudom elképzelni, hogy hogy lehetne eldönteni

    Köszi az infot!

  15. #40
    De jó sokan voltatok!
    Tegnap még úgy volt, hogy tudok jönni tölteléknek, de végül nem csak a felkészülés maradt ki, hanem a verseny is.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  16. #41
    Eléggé bosszant az a baleset a második futamon. Ha a száraz tényeket nézem, akkor az én hibám volt, én jöttem hátul, nekem kellett volna jobban figyelni, úgyhogy elnézést kérek érte. Csak szerintem ebben az esetben elég szerencsétlen volt az egész, meglepően nagy lett a törésig a sebességkülönbség, megvártam, hogy melyik oldalt választhatom, ezt követően kihúzódtam a pálya jobb szélére, de bevallom erre a jobbra húzás + korai fékezés kombóra abban a helyzetben már nem számítottam. Beletapostam a fékbe, amit észleltem a dolgot, de sajnos már nem tudtam mit tenni.

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Köszi a tegnapi szépszámú részvételt! Sajnos ketté kellett osztani a nevezetteket a boxok miatt. (2 emberen múlott)

    "A" szerveren jó kis futamok voltak szerintem. Az első futam nekem simán ment, előzni is sikerült rögtön az első körben de Gombos Gerit nem tudtam megfogni sajnos így P2.
    A 2.futamon sajnos a második körben bebénaztam egy nagyot - leszorítottam Kenéz Sanyit és ki forogtam rajta. Elnézést is kérek ezért az amatőr hibáért Sanyi! Utána még volt egy két pitty-putty elöttem és sikerült is előznöm így P4 lett a vége.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Mikorra várhatók az eredmények?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  19. #44
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Mikorra várhatók az eredmények?
    Hivatalos eredmények holnap meglesznek, simresults verziót igyekszem ma este feltölteni.

  20. #45
    Fain verseny volt. Pár embert viszont hiányolok az élmezőnyből. A második futam szórakoztató és egyben nehéz is volt. Bekerültem egy versenybalesetbe és utana nagyon nehéz volt felzárkózni, mert többen is ügyesen védekeztek, de végül egy győzelmet és egy ötödik helyet sikerült behúzni.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  21. #46

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •