Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 73 (73 összesen)
  1. #51
    Benke Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 10. 08.
    Város
    Bergen (D) vagy Budapest
    Üzenetek
    6
    Bocsánat a késésért, de a Windows elkezdte magát updatelni kb 25 perce... de még csak 27%-nál jár... remélem összekapja magát és még időben befejezi!

  2. #52
    Éles szerver megy, lehet csatlakozni!
    Jó szórakozást!

  3. #53

  4. #54
    valaki esetleg mentett replayt? annyira idegben voltam, hogy még azt is elfelejtettem..

  5. #55
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    valaki esetleg mentett replayt? annyira idegben voltam, hogy még azt is elfelejtettem..
    R2-t elmentettem (mert azon meg kell nézzek pár dolgot), ha esetleg az érdekel....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #56
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    valaki esetleg mentett replayt? annyira idegben voltam, hogy még azt is elfelejtettem..
    Nekem lesz két fullos elvileg. Már megy fel, kb fél óra.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  7. #57
    hát én elnézést kérek mindenkitől akit meg-/kipöcköltem, de a prekvalin sikerült jó időt összehozni viszont a rendes kvalira mintha elfelejtettem volna, hogy kell itt menni, köszönhetően ennek a sz*r modnak, én nem tudom, hogy miért, de iszonyat rossz a kormányszög egyes kanyarokban meg hol betapad hol nem szóval továbbra sem a barátom, egy kicsit félkésznek tűnik az egész, a második versenyen meg valaki sikeresen meglökött az utolsó kanyarban onnantól pókhálós lett a szélvédő, mert találkoztam a fallal, utána meg valamikor az első kanyarban nekem jött valaki hátulról valami lett a felfüggesztéssel és onnantól kezdve balra állt egy kicsit a kormány, aztán emiatt később neki mentem a box falnak az utolsó kanyarnál és emiatt meg 90 fokkal balra állt a kormány az egyenesben, szóval olyan igazi tcr-es verseny volt

    race 1: https://drive.google.com/file/d/1-pa...ew?usp=sharing
    race 2: https://drive.google.com/file/d/1Qys...ew?usp=sharing

  8. #58
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    R2-t elmentettem (mert azon meg kell nézzek pár dolgot), ha esetleg az érdekel....
    az kell, köszi!

  9. #59

  10. #60
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem lesz két fullos elvileg. Már megy fel, kb fél óra.
    https://drive.google.com/open?id=1-h...ndQSys56NuxUTH
    https://drive.google.com/open?id=1Yk...atzZpyJvUXV-wg
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  11. #61
    Jó móka volt.
    Erik, ne haragudj! Amatőr hiba volt. Próbáltam alád fordulni de elcsíptem az autód sarkát - aztán még egyszer...
    Szőcs Attilával nagyon jót mentünk 10 körön át R1ben. A visszajátszást megnézve kár volt, hogy a T2ben mindig lepofoztál az ívről, talán akkor még nagyobb móka lett volna ha oda vissza tudunk előzgetni.

  12. #62
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    az kell, köszi!
    Bocsi most néztem meg, ami limit be van állítva amiatt csak a második felét mentette el, úgyhogy én is letöltöm vki másét aki feltöltötte (köszi nekik), mert így a sajátomba nem volt benne ami főleg érdekel.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  13. #63
    Megint nem mentem verseny próbát, úgyhogy ez a qualira maradt. Annyira nem tudtam két egyforma kört menni ezzel az autóval, hogy jobb is volt ez így. Nagyon óvatosra vettem az elejét, mert ahhoz vagyok szokva, hogy ha hozzáérek valakihez, akkor garantáltan mindketten meglátjuk a fényt az alagút végén. T1-ben ennek ellenére kaptam egy kis maflást, majd a Mansell előtt volt egy three-wide amiben mind a hárman megszívtuk. Innen már mindegy is volt, hogy eleve valami gumigyilkos teszt setuppal indultam el és a felétől csak 2 körönként tudtam használhatóbb tempót menni. Amúgy sem szerettem meg ezt a vasat, de ebben a formában rendesen utáltam.
    A második verseny sokkal jobban sikerülhetett volna, erős küzdelem volt a top 10-be kerülésért, csak sajnos nagyon nem egy ütemben érkeztünk meg a Lotushoz az egyik kollégával. Kirántottam inkább balra nehogy megtoljam, csak elém ugrott két betonfal...
    Nem túl eredményes, de élvezetes versenyek voltak. Akivel "találkoztam", mindenki korrekten versenyzett, köszönöm nekik és a szervezőknek külön hála a lebonyolításért!
    Lehetne az, hogy ezzel az autóval inkább tolatunk?
    Csodával határos módon a technika is végig bírta a hajtást, nem volt nagyobb fps esés. Igaz ennél lejjebb már nem is lehet venni a grafikát és az összes app lekerült a képről.
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2018. 07. 09. 02:54.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  14. #64
    Fúh, hát ez elég felemásra sikeredett, az első futamon szinte végig Pokornyi Balázzsal csatáztam, ami elég szórakoztató volt, aztán gondolom a gumija fogyhatott nagyobb ütemben, mert a végén sikerült megelőzni.

    A második versenyen viszont nagyon bosszantott az a hiba, elnézést Dérer Ramontól, nem is szerettem volna ott előzni, csak egyszerűen mélyebbre sikerült a féktáv, mint szerettem volna és elpöcköltem a hátulját. Utána rendesen visszazuhantam és volt még pár csatám a középmezőnyben, de így összességében nem vagyok túl elégedett.

  15. #65
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én is csatlakozom jó kis móka volt, érdemes volt újra elővenni a kormányt.
    Már vagy több mint fél éve fel se raktam a kormányt, de ez a TCR Seat amúgy is érdekelt, így a Hungaroringen meg főleg, tegnap installáltam egy pár kört, meg állítgattam...még van mit belőni mert még jó pár dolog nem az igazi meg hiányzik is, de már lehet menni, ezért gyorsan ránéztem a pre-q szerverre, sikerült is pár kör után értelmesen körbetalálni, így gondoltam ma ránézek a versenyre is.....
    Q: Magamat is meglepve a végére összeraktam a legjobb körömet, ami elég lett a polera :O
    R1: Itt kb a rajtba el is dőlt minden Gombos Gergő jobban rajtolt így a 2.-3. kanyar után már előttem volt innen már sok izgalom nem volt el tudott lépni szépen lassan összerakva a tizedeket én pedig a 3.-4.helyezettől (aki talán a Kenéz - Ősz páros volt), így egy nem túl izgalmas, de dobogó lett a vége. 2.hely.
    R2: Ez várható volt hogy izgisebb lesz a tömegből indulva, fogalmam nem volt mennyire lehet evvel a kocsival csatázni (a tempó úgy éreztem nem rossz), a rajt nem volt rossz, szépen lassan loptam a pozíciókat...a 3. körben talán Kenéz Sándorral értünk össze elég szerencsétlenül (nem értettem ott mi a szitu már előttem voltál, a T2-nél pedig már sztem teljesen előttem lettél voltál...de miért indultál egyenesen mintha nem lennék melletted így a kocsim orrán kiforgattad magad, nem tudtam már mit tenni...mert mire észrevettem, hogy nem mész befelé már előttem voltál keresztbe - nem tudom ki ott a hibás így replayt nézve se, ha úgy érzed nyugodtan óvd meg nem tudom van e most erre ilyen intézmény, amúgy meg bocsánat)....Gombos Gergővel itt is egymásra találtunk, együtt araszoltunk előre szépen, majd az utolsó előtti körben szépen felértünk az Ősz - Heimler párosra már a dobogós helyeket a szemünk előtt látva Az utolsó körre célegyenesbe együtt érkeztünk, így egy négyest alkottunk én belső íven gondoltam Gergő szélárnyékába megyek a lopakodó pályán, így a féktávot is úgy mértem hogy megyek mögötte belső íven, nyitva is maradt az ív bejáratnál, aztán mire odaértem előttem volt Heimler Tamás, aki bezárta a kaput ahol gondoltam elkanyarodok, így már menekülni nem tudtam ezért jött a koccc....amiért bocsánat de elkerülni nem tudtam már (óvd meg nyugodtan ha úgy érzed), innen a maradék egy kört már körbe mentünk előttem még vki kiforgott neki a helyét megörököltem, de a dobogót már nem sikerült megcsípni. 4.hely.
    Jó kis karikázás volt, ha tudok lehet jövök a következő futamokra is.....majd kiderül
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #66
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, ne haragudj! Amatőr hiba volt. Próbáltam alád fordulni de elcsíptem az autód sarkát - aztán még egyszer...
    Még nem néztem vissza replay-t, csak sejtettem, hogy te toltál meg hátulról Én is úgy éreztem, hagytam elég helyet ott neked, amikor belső íven elfordultam. Megesik az ilyen, fátylat rá...
    Utána Benke Norbival volt nagy küzdés az első futam végéig, de nem nagyon tudtam megelőzni, nagyon hasonló tempót mentünk. Aztán az utolsó két körre el is engedtem a dolgot.

    A második futamra meg egyszerűen elfelejtettem kiállni, így a boxból mentem a mezőny után. 2-3 kör alatt utol is értem, előrébb jutottam 3-4 hellyel, aztán Várkonyi Zolival a nyakamban üldöztük Benke Norbit és egy bolyt előttünk. Zolival volt egy oda-vissza előzésünk, az nagyon korrektül ment. A 9-10. kör végén aztán a célegyenesre fordítóban Márton Zoliék "bandája" akadt kicsit össze, valaki ott annyira szűken próbált maradni, hogy a kocsija jobb első sarka elkapta a kezdődő szalagkorlátot, a felfelé és keresztbe forduló kocsit esélyem nem volt kikerülni, így nekem is pókhálósra tört a szélvédő. Visszakecmeregtem és Krajsek Milánt volt szerencsém kb. 2 körön át bosszantani, de végül elment nekem. Nem erőltettem a dolgot a kicsit romos autóval.

    Az első körök tömegjeleneteinek kivételével tényleg korrekt volt mindenki, akivel találkoztam, de hátulról nézve néha az előttem-mellettem küzdőket néha volt olyan érzésem, hogy nem mindenki van tisztában vele, hogy van mellette más kocsi. Például R1 első körében, amikor a Mansell felé 3-an mentünk egymás mellett és most én voltam a szerencsés, aki megúszta, míg a két "szomszédom" egymást tolta ki.

  17. #67
    Várkonyi Zoltán 3 Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 07. 08.
    Üzenetek
    1
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem néztem vissza replay-t, csak sejtettem, hogy te toltál meg hátulról Én is úgy éreztem, hagytam elég helyet ott neked, amikor belső íven elfordultam. Megesik az ilyen, fátylat rá...
    Utána Benke Norbival volt nagy küzdés az első futam végéig, de nem nagyon tudtam megelőzni, nagyon hasonló tempót mentünk. Aztán az utolsó két körre el is engedtem a dolgot.

    A második futamra meg egyszerűen elfelejtettem kiállni, így a boxból mentem a mezőny után. 2-3 kör alatt utol is értem, előrébb jutottam 3-4 hellyel, aztán Várkonyi Zolival a nyakamban üldöztük Benke Norbit és egy bolyt előttünk. Zolival volt egy oda-vissza előzésünk, az nagyon korrektül ment. A 9-10. kör végén aztán a célegyenesre fordítóban Márton Zoliék "bandája" akadt kicsit össze, valaki ott annyira szűken próbált maradni, hogy a kocsija jobb első sarka elkapta a kezdődő szalagkorlátot, a felfelé és keresztbe forduló kocsit esélyem nem volt kikerülni, így nekem is pókhálósra tört a szélvédő. Visszakecmeregtem és Krajsek Milánt volt szerencsém kb. 2 körön át bosszantani, de végül elment nekem. Nem erőltettem a dolgot a kicsit romos autóval.

    Az első körök tömegjeleneteinek kivételével tényleg korrekt volt mindenki, akivel találkoztam, de hátulról nézve néha az előttem-mellettem küzdőket néha volt olyan érzésem, hogy nem mindenki van tisztában vele, hogy van mellette más kocsi. Például R1 első körében, amikor a Mansell felé 3-an mentünk egymás mellett és most én voltam a szerencsés, aki megúszta, míg a két "szomszédom" egymást tolta ki.
    Jajj de jó csata volt köztünk fair oda - vissza kis pofonok élvezetes volt. Csak kár, hogy az utolsó kanyarban be fordult eléd a srác.

  18. #68
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Visszakecmeregtem és Krajsek Milánt volt szerencsém kb. 2 körön át bosszantani...
    Nem volt abban semmi bosszantó, sőt! Sajnos az enyém is túl volt akkor már egy kisebb törésteszten és a betonkorlát nem volt olyan korrekt, mint a versenyzőtársaim.
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2018. 07. 09. 10:27.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  19. #69
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Fúh, hát ez elég felemásra sikeredett, az első futamon szinte végig Pokornyi Balázzsal csatáztam, ami elég szórakoztató volt, aztán gondolom a gumija fogyhatott nagyobb ütemben, mert a végén sikerült megelőzni.
    Tényleg jót csatáztunk, remélem végig fair voltam. Talán egyszer volt olyan mikor a féktávom keresztezte volna a tied, nem lett kontakt, de azért lehet mégse úgy kellett volna csinálnom. Ja, de ahogy mondod, rettenetesen szétgyilkoltam a gumikat, folyamatosan estem le az ívekről. Utána sajnos unokatesómmal Hegedűs Benjáminnal jól kiütöttük egymást.. Legalább így izgi volt a 2. futamon 16-ról 5-re feljönni

  20. #70
    aki neki ment a korlátnak az én voltam, mert valaki a kör elején neki ment a jobb hátsó kerekemnek és félre állt a kormányt utána és a korlátnál meg pont akkor tapadt be az eleje amikor nem kellett volna plusz még túl sokat is tekertem jobbra szóval ez lett a vége, tényleg nem értem ezt az autót, a többi első kerekessel nincs bajom, de ez...

  21. #71
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én is csatlakozom jó kis móka volt, érdemes volt újra elővenni a kormányt.
    Már vagy több mint fél éve fel se raktam a kormányt, de ez a TCR Seat amúgy is érdekelt, így a Hungaroringen meg főleg, tegnap installáltam egy pár kört, meg állítgattam...még van mit belőni mert még jó pár dolog nem az igazi meg hiányzik is, de már lehet menni, ezért gyorsan ránéztem a pre-q szerverre, sikerült is pár kör után értelmesen körbetalálni, így gondoltam ma ránézek a versenyre is.....
    Q: Magamat is meglepve a végére összeraktam a legjobb körömet, ami elég lett a polera :O
    R1: Itt kb a rajtba el is dőlt minden Gombos Gergő jobban rajtolt így a 2.-3. kanyar után már előttem volt innen már sok izgalom nem volt el tudott lépni szépen lassan összerakva a tizedeket én pedig a 3.-4.helyezettől (aki talán a Kenéz - Ősz páros volt), így egy nem túl izgalmas, de dobogó lett a vége. 2.hely.
    R2: Ez várható volt hogy izgisebb lesz a tömegből indulva, fogalmam nem volt mennyire lehet evvel a kocsival csatázni (a tempó úgy éreztem nem rossz), a rajt nem volt rossz, szépen lassan loptam a pozíciókat...a 3. körben talán Kenéz Sándorral értünk össze elég szerencsétlenül (nem értettem ott mi a szitu már előttem voltál, a T2-nél pedig már sztem teljesen előttem lettél voltál...de miért indultál egyenesen mintha nem lennék melletted így a kocsim orrán kiforgattad magad, nem tudtam már mit tenni...mert mire észrevettem, hogy nem mész befelé már előttem voltál keresztbe - nem tudom ki ott a hibás így replayt nézve se, ha úgy érzed nyugodtan óvd meg nem tudom van e most erre ilyen intézmény, amúgy meg bocsánat)....Gombos Gergővel itt is egymásra találtunk, együtt araszoltunk előre szépen, majd az utolsó előtti körben szépen felértünk az Ősz - Heimler párosra már a dobogós helyeket a szemünk előtt látva Az utolsó körre célegyenesbe együtt érkeztünk, így egy négyest alkottunk én belső íven gondoltam Gergő szélárnyékába megyek a lopakodó pályán, így a féktávot is úgy mértem hogy megyek mögötte belső íven, nyitva is maradt az ív bejáratnál, aztán mire odaértem előttem volt Heimler Tamás, aki bezárta a kaput ahol gondoltam elkanyarodok, így már menekülni nem tudtam ezért jött a koccc....amiért bocsánat de elkerülni nem tudtam már (óvd meg nyugodtan ha úgy érzed), innen a maradék egy kört már körbe mentünk előttem még vki kiforgott neki a helyét megörököltem, de a dobogót már nem sikerült megcsípni. 4.hely.
    Jó kis karikázás volt, ha tudok lehet jövök a következő futamokra is.....majd kiderül
    Ne is mondd, engem azért jobban megviselt az a kör, sőt, maradandó nyomot hagyott.. kvázi 9 körön keresztül jókat tudtam menni, majd már nem is emlékszem mi történt, de a 13. körre már hárman vagy négyen fordultunk rá. Felnéztem a körszámlálóra, 13/13, háh, mondom ez megvan, csak az nem az én köreim voltak hanem a race leaderé... nem is váltottam el a negyediket, lévén az kihúzza a célig, erre egy lökést éreztem hátulról, nyilván valaki nem értett egyet ezzel az elképzeléssel Itt teljesen széthulltam fejben, és a Mansell után már 4 hellyel hátrébb voltam.. De ha abból indulok ki, hogy első valamire való éles verseny és a Hungaroring alapból nem fekszik nekem nem is rossz az a két 6. hely Majd a Nürburgringen remélem jobbat tudok menni!
    Egyébként tényleg nagyon élvezetes futam volt, szerintem azért mindenki a fair playt (a túraautós fair playt :P) betartva ment, izgalmas volt.

    Edit: most hogy megnéztem azt az ominózus utolsó két kört.. Ősz Balázs, bocsi azért a sikánért, nincs mentségem, de örülök hogy nem került pozíciódba. Péter: aki kiforgott, na az is én voltam, szerintem teljesen elnyalódtak a gumik attól a fél körön keresztül keresztben autózástól, egymás oldalán
    Utoljára módosította: hardrada_; 2018. 07. 09. 17:45.

  22. #72
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg hardrada_ írta Hozzászólás megtekintése
    Ne is mondd, engem azért jobban megviselt az a kör, sőt, maradandó nyomot hagyott.. kvázi 9 körön keresztül jókat tudtam menni, majd már nem is emlékszem mi történt, de a 13. körre már hárman vagy négyen fordultunk rá. Felnéztem a körszámlálóra, 13/13, háh, mondom ez megvan, csak az nem az én köreim voltak hanem a race leaderé... nem is váltottam el a negyediket, lévén az kihúzza a célig, erre egy lökést éreztem hátulról, nyilván valaki nem értett egyet ezzel az elképzeléssel Itt teljesen széthulltam fejben, és a Mansell után már 4 hellyel hátrébb voltam.. De ha abból indulok ki, hogy első valamire való éles verseny és a Hungaroring alapból nem fekszik nekem nem is rossz az a két 6. hely Majd a Nürburgringen remélem jobbat tudok menni!
    Egyébként tényleg nagyon élvezetes futam volt, szerintem azért mindenki a fair playt (a túraautós fair playt :P) betartva ment, izgalmas volt.

    Edit: most hogy megnéztem azt az ominózus utolsó két kört.. Ősz Balázs, bocsi azért a sikánért, nincs mentségem, de örülök hogy nem került pozíciódba. Péter: aki kiforgott, na az is én voltam, szerintem teljesen elnyalódtak a gumik attól a fél körön keresztül keresztben autózástól, egymás oldalán
    Ja okés akkor így egy kicsit érthetőbb, bár kár érte mert simán dobogós lettél volna ha nem nézed be a körszámot és megmarad a koncentráció az utolsó körre szerintem.
    Én csak mentem Gergővel és mikor láttam, hogy a 2.-3. van előttünk megörültem és reménykedtem a célig le tudunk/tudok még onnan valakit vadászni, így mikor utolsó előtti körre odaértünk, mentem az árral hátha sikerül pozíciókat fogni, aztán ez lett....ja azt láttam a replaybe, hogy te ott kaptál mindenfélét a célegyenesre azt hittem, hogy az egy kis visszakocc volt vmi korábbiért.....igen megnézve a replayt tényleg te csúsztál ki a sikán előtt.
    Amúgy én nem éreztem különösebben, hogy a gumi elkopott volna, a végén is jó kört tudtam menni ha épp tiszta volt a pálya...de lehet a setup, meg a vezetési stílus ad a dologhoz.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #73
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Ja okés akkor így egy kicsit érthetőbb, bár kár érte mert simán dobogós lettél volna ha nem nézed be a körszámot és megmarad a koncentráció az utolsó körre szerintem.
    Én csak mentem Gergővel és mikor láttam, hogy a 2.-3. van előttünk megörültem és reménykedtem a célig le tudunk/tudok még onnan valakit vadászni, így mikor utolsó előtti körre odaértünk, mentem az árral hátha sikerül pozíciókat fogni, aztán ez lett....ja azt láttam a replaybe, hogy te ott kaptál mindenfélét a célegyenesre azt hittem, hogy az egy kis visszakocc volt vmi korábbiért.....igen megnézve a replayt tényleg te csúsztál ki a sikán előtt.
    Amúgy én nem éreztem különösebben, hogy a gumi elkopott volna, a végén is jó kört tudtam menni ha épp tiszta volt a pálya...de lehet a setup, meg a vezetési stílus ad a dologhoz.....
    Valószínüleg meg lehetett volna a második hely, ezért voltam mérges utána, de ez ilyen, legalább megtanultam, hogy mire és mikor kell figyelni ezzel az autóval. Kár érte, biztos vagyok benne, hogy nagyon fognak hiányozni ezek a pontok a bajnokság végén. Elsőre azért szerintem akkor sem volt rossz, igazából elégedett is lehetnék

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •