Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)

Téma: AC Seat Leon Summer Cup 2018

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.795
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, olyan kérdésem volna, hogy az lehetséges hogy rossz emberhez pakolta az időmet a rendszer? Mert futottam kört, el is mentette Kiss Gergő néven a pre-kvaliban, de az nem én vagyok Első futamomra készülök, korábban nem volt.
    Szia.
    Két gond van a profiloddal.
    - A játékban használt névnél, vesszővel kell elválasztani ha több nevet használsz és nem lehet felesleges space, csak annyi amennyit a neved tartalmaz.
    Ezt javítottam.
    - Már van egy "Gergo Kiss" versenyzőnk, így ezt a nevet már nem tudod használni. A játékban használt névnek, egyedinek kell lennie.
    Ha megvan hogy milyen nevet szeretnél, akkor küld el egy szervezőnek, vagy nekem és módosítjuk.

Átmenetileg átneveztelek "Gergo2 Kiss"-re. Ha ezt állítod be AC-ban akkor működni fog minden és tudsz nevezni és indulni a futamon.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.795
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Megcsinálatm mindent amit a leirásokban kértetek.AZ időm is ott van a Preqvaliban csak éppen nevezni nem tudok mert azt irja ki hogy "Nem vagyok regisztrálva a RANKON" pedig mikor belépek azt irja ki az oldal hogy már regisztrálva vagyok
    Szia.
    Telepítened kell és futni egy érvényes kört a Rank App-al. Amit itt tudsz ellenőrizni. http://rank.gtr-masters.hu/pblist/Norberto169
    Ennek hiányában csak szervezői engedéllyel indulhatsz a futamon, amit a szervezőktől kell kérned.

Rank App-ról itt találsz infót:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank

Nyilas László Versenyző
    Üzenetek
    17
    Hali, sajnos így néz ki nem tudok jönni nevezésem ellenére. Kis fiam viszem az ügyeletre.

Kiss Geri ROOKIE Szervertag
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Telepítened kell és futni egy érvényes kört a Rank App-al. Amit itt tudsz ellenőrizni. http://rank.gtr-masters.hu/pblist/Norberto169
    Ennek hiányában csak szervezői engedéllyel indulhatsz a futamon, amit a szervezőktől kell kérned.

Rank App-ról itt találsz infót:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank
    Feltelepítettem az App-ot, ahogy le van írva. Próbáltam a "_25" és a "_24"-eset is. Engedélyeztem a .exe-t a tűzfalon is (gondolom arra gondolt a szerzője a leírásnak), ki és befelé. AC-n belül amikor jobb oldalra húzom az egeret ki tudom választani ezt az appot, ott is van a kijelzőmön, amikor megfutom a kört akkor pedig "jegyzi" is. Viszont az időt se a Rank-on se pedig a pre-kvalinál nem látom. Ami érdekes, hogy rá megyek a saját eredményeimre a profilomnál, és egy másik srácét adja ki. Soha nem indultam ezen az oldalon Race versenyen, vagy pedig AC teszt versenyen. Ez a mai lett volna az első, de már kicsúsztam belőle

Varga Bazsi Szervertag 2019
    Város
    Tiszaújváros
    Üzenetek
    55
    gyors ba help
    mi a jelszó
    ?

Demeter Tamás Versenyző
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    110
    Van ponttáblázat a végeredményről?
    i7-4790+16GB DDR3@1600MHZ + GTX970 G1 Gaming 4GB + Win10

Lányi Tamás Adminisztrátor
    Életkor
    38
    Üzenetek
    2.020
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Van ponttáblázat a végeredményről?
    Ma délután igyekszem megcsinálni.

Update:
    Az imolai futameredményeket feltöltöttem.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 08. 30. 15:20.

Polgár Balázs Szervező balage06 logója
    Életkor
    27
    Üzenetek
    862
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ma délután igyekszem megcsinálni.

Update:
    Az imolai futameredményeket feltöltöttem.
    Csak a táblázat a két legrosszabb futamot dobja el a kiírás szerinti egy helyett, de egyébként köszi.

Életkor
    38
    Üzenetek
    2.020
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a táblázat a két legrosszabb futamot dobja el a kiírás szerinti egy helyett, de egyébként köszi.
    Igen, több lépésben kell rendbe rakni az eredményt. Most feltöltöttem az utolsó futam eredményeit, de az oldalunk 2 dobós futamra van fejlesztve, ezért majd csinálok egy excel táblát a hivatalos végeredménnyel, csak ne haragudjatok, kérek még pár napot.

Életkor
    38
    Üzenetek
    2.020
    Kedves Versenyzők!

Véget ért a Masters Seat Leon Summer Cup 2018, köszönjük szépen a részvételt mindenkinek és reméljük mindannyian jól érzetétek magatokat mind a pályán és mind a fórumon!
    Nem is maradt más hátra, mint hogy kihirdessük az igen szorosra sikeredett végeredményt!

A győztes:
    Polgár Balázs 'balage06'

Második:
    Heimler Tamás 'hardrada_'

Harmadik:
    Nagy Zsolt 'nagi'

A nyári kupa teljes végeredmény itt olvasható:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/ac2018_sc1

Gratulálunk a nagyszerű teljesítményhez, az első két helyezett között 0,5 pont volt a végelszámolásban
    Remélem mindenkivel találkozunk a pályán a hamarosan induló Masters GT Őszi bajnokságban, vagy a Masters GT4 Őszi bajnokságban!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •