Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)
  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, olyan kérdésem volna, hogy az lehetséges hogy rossz emberhez pakolta az időmet a rendszer? Mert futottam kört, el is mentette Kiss Gergő néven a pre-kvaliban, de az nem én vagyok Első futamomra készülök, korábban nem volt.
    Szia.
    Két gond van a profiloddal.
    - A játékban használt névnél, vesszővel kell elválasztani ha több nevet használsz és nem lehet felesleges space, csak annyi amennyit a neved tartalmaz.
    Ezt javítottam.
    - Már van egy "Gergo Kiss" versenyzőnk, így ezt a nevet már nem tudod használni. A játékban használt névnek, egyedinek kell lennie.
    Ha megvan hogy milyen nevet szeretnél, akkor küld el egy szervezőnek, vagy nekem és módosítjuk.

    Átmenetileg átneveztelek "Gergo2 Kiss"-re. Ha ezt állítod be AC-ban akkor működni fog minden és tudsz nevezni és indulni a futamon.

  2. #27
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Norberto169 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Megcsinálatm mindent amit a leirásokban kértetek.AZ időm is ott van a Preqvaliban csak éppen nevezni nem tudok mert azt irja ki hogy "Nem vagyok regisztrálva a RANKON" pedig mikor belépek azt irja ki az oldal hogy már regisztrálva vagyok
    Szia.
    Telepítened kell és futni egy érvényes kört a Rank App-al. Amit itt tudsz ellenőrizni. http://rank.gtr-masters.hu/pblist/Norberto169
    Ennek hiányában csak szervezői engedéllyel indulhatsz a futamon, amit a szervezőktől kell kérned.

    Rank App-ról itt találsz infót:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank

  3. #28
    Hali, sajnos így néz ki nem tudok jönni nevezésem ellenére. Kis fiam viszem az ügyeletre.

  4. #29
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.
    Telepítened kell és futni egy érvényes kört a Rank App-al. Amit itt tudsz ellenőrizni. http://rank.gtr-masters.hu/pblist/Norberto169
    Ennek hiányában csak szervezői engedéllyel indulhatsz a futamon, amit a szervezőktől kell kérned.

    Rank App-ról itt találsz infót:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank
    Feltelepítettem az App-ot, ahogy le van írva. Próbáltam a "_25" és a "_24"-eset is. Engedélyeztem a .exe-t a tűzfalon is (gondolom arra gondolt a szerzője a leírásnak), ki és befelé. AC-n belül amikor jobb oldalra húzom az egeret ki tudom választani ezt az appot, ott is van a kijelzőmön, amikor megfutom a kört akkor pedig "jegyzi" is. Viszont az időt se a Rank-on se pedig a pre-kvalinál nem látom. Ami érdekes, hogy rá megyek a saját eredményeimre a profilomnál, és egy másik srácét adja ki. Soha nem indultam ezen az oldalon Race versenyen, vagy pedig AC teszt versenyen. Ez a mai lett volna az első, de már kicsúsztam belőle

  5. #30
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    gyors ba help
    mi a jelszó
    ?

  6. #31
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Van ponttáblázat a végeredményről?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  7. #32
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Van ponttáblázat a végeredményről?
    Ma délután igyekszem megcsinálni.

    Update:
    Az imolai futameredményeket feltöltöttem.
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 08. 30. 15:20.

  8. #33
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ma délután igyekszem megcsinálni.

    Update:
    Az imolai futameredményeket feltöltöttem.
    Csak a táblázat a két legrosszabb futamot dobja el a kiírás szerinti egy helyett, de egyébként köszi.

  9. #34
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a táblázat a két legrosszabb futamot dobja el a kiírás szerinti egy helyett, de egyébként köszi.
    Igen, több lépésben kell rendbe rakni az eredményt. Most feltöltöttem az utolsó futam eredményeit, de az oldalunk 2 dobós futamra van fejlesztve, ezért majd csinálok egy excel táblát a hivatalos végeredménnyel, csak ne haragudjatok, kérek még pár napot.

  10. #35
    Kedves Versenyzők!

    Véget ért a Masters Seat Leon Summer Cup 2018, köszönjük szépen a részvételt mindenkinek és reméljük mindannyian jól érzetétek magatokat mind a pályán és mind a fórumon!
    Nem is maradt más hátra, mint hogy kihirdessük az igen szorosra sikeredett végeredményt!


    A győztes:
    Polgár Balázs 'balage06'

    Második:
    Heimler Tamás 'hardrada_'

    Harmadik:
    Nagy Zsolt 'nagi'


    A nyári kupa teljes végeredmény itt olvasható:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/ac2018_sc1



    Gratulálunk a nagyszerű teljesítményhez, az első két helyezett között 0,5 pont volt a végelszámolásban
    Remélem mindenkivel találkozunk a pályán a hamarosan induló Masters GT Őszi bajnokságban, vagy a Masters GT4 Őszi bajnokságban!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •