Oldal: 4 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #76
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    nem a Corvette problémás, azzal nincs gond, hanem a BMW könnyebb, de sokkal, mármint vezetni

  2. #77
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    nem a Corvette problémás, azzal nincs gond, hanem a BMW könnyebb, de sokkal, mármint vezetni
    Szerintem ennek ahhoz is köze van amiért nem szeretjük a mod autókat nagy általánosságban - kidolgozás kívül sokkal könnyebb mint belül...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #78
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    csináltam azóta egy jobb beállítást, amivel stabilabb szóval mindegy már

  4. #79
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    csináltam azóta egy jobb beállítást, amivel stabilabb szóval mindegy már
    Na ugye.. hajrá!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #80
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Hot lap Porsche 919

    Az utolso ket sikanban maradt sajnos meg 5-6 tized. A Kers-t a kigyorsitas pillanatatol addig hasznalom, amig a hatodikat el nem valtom.



    Setup: P919.rar

  6. #81
    ja hogy itt van KERS.

  7. #82
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    ja hogy itt van KERS.
    Én se értem mi történik. Nekem 310rol már lassul, nem H 320ig elmenjen
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #83
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    de ezt nem értem, az Audiban két pillanatra rányomok manuálisan a KERS-re és többet nem engedi használni

  9. #84
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Tisztázzuk már ezt a KERS dolgot - biztos nem arról van szó hogy az MGU-t állítod Charging/Hotlap között kézzel?
    Van az autókban tényleg extra KERS gomb?

    --- az én értelmezésemben a kettő ugyanaz effektivitásban. MGU Hotlap mode = 100% power delivery. ---

    Ennek ellenére látom Tominál hogy elképesztő végsebességet produkált a videóban, de nem vagyok benne biztos, hogy az irányadó és a szerveren futotta. Lehet csak replay bug de a TC 3 állás, valamint a 2 MGU állás a kormány jobb oldalán is falsul mutatkozik.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 06. 22. 11:11.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #85
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztázzuk már ezt a KERS dolgot - biztos nem arról van szó hogy az MGU-t állítod Charging/Hotlap között kézzel?
    Van az autókban tényleg extra KERS gomb?

    --- az én értelmezésemben a kettő ugyanaz effektivitásban. MGU Hotlap mode = 100% power delivery. ---

    Ennek ellenére látom Tominál hogy elképesztő végsebességet produkált a videóban, de nem vagyok benne biztos, hogy az irányadó és a szerveren futotta. Lehet csak replay bug de a TC 3 állás, valamint a 2 MGU állás a kormány jobb oldalán is falsul mutatkozik.
    Tisztazzuk. A kort a szerveren futottam, a muszerfalon levo ido ezredre megegyezik a prekval tablazatban talalhato idovel.

    Az autokban van egy MGU modvalaszto gomb es egy KERS override gomb. A modvalaszto arra szolgal, hogy melyik programot hasznalod az gyariak beallitottak kozul. A koromet en charging modban futottam es manualisan hasznaltam az override gomb segitsegevel az elektromos rasegitest.
    Charging modban is hasznalja az elektromotorokat az auto, a turbolag ellensulyozasara alacsony fordulaton, szoval ha igy mesz vegig a palyan, akkor is fogyni fog valamennyi az engedelyezett 8MJ-bol akkor is, ha egy pillanatra nem nyomod meg a gombot.

    A Hotlap mod majdnem ugyanaz, amit en csinalok, de ott magasabb sebessegnel is vesz ki energiat az akkukbol es a kor vegere elfogy, en pedig a kigyorsitasokra osztom el. Az, hogy neked alacsonyabb a vegsebesseged azert lehet, mert mas beallitast hasznalsz. Ahogy a feltoltott setupban lathatod, en hatso szarny 0-val megyek.

  11. #86
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A Hotlap mod majdnem ugyanaz, amit en csinalok, de ott magasabb sebessegnel is vesz ki energiat az akkukbol es a kor vegere elfogy, en pedig a kigyorsitasokra osztom el. Az, hogy neked alacsonyabb a vegsebesseged azert lehet, mert mas beallitast hasznalsz. Ahogy a feltoltott setupban lathatod, en hatso szarny 0-val megyek.
    Hát akkor ez csak a setupon múlik, mert nekem is chargingon fut a kocsi és az egyenesekre történő kigyorsításokon váltok egy gombnyomással hotlapra, majd 280nál visszateszem chargingra, ami szintén egy 6. fokozatot jelent. Más kérdés, hogy én ennél kisebb szárnyállással amivel én futottam a palánkon kötök ki a Porsche kanyarokban…


    UI: mivel felborítottad a balanszot az Erőben, kutyakötelességed meghajtani a másik két gépet is
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #87
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor ez csak a setupon múlik, mert nekem is chargingon fut a kocsi és az egyenesekre történő kigyorsításokon váltok egy gombnyomással hotlapra, majd 280nál visszateszem chargingra, ami szintén egy 6. fokozatot jelent. Más kérdés, hogy én ennél kisebb szárnyállással amivel én futottam a palánkon kötök ki a Porsche kanyarokban…


    UI: mivel felborítottad a balanszot az Erőben, kutyakötelességed meghajtani a másik két gépet is
    Nekem is k*rva sok idobe telt eljutni setupban addig, hogy ez ne igy legyen. Azert is osztottam meg, hogy nektek mar ne kelljen ezzel szivni. A hetvegere elutazom, csak a GT3 futamra erek haza eppen - remelem -, igy max a jovo heten.

  13. #88
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    GT-ben nekem itt a Porsche kanyarokban csúnyán ott maradt pár tized

    https://www.youtube.com/watch?v=P0HJoBVwhRw
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2018. 06. 23. 01:11.

  14. #89
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy a feltoltott setupban lathatod, en hatso szarny 0-val megyek.

    riszpekt.

  15. #90
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Csak én vagyok olyan perverz hogy szívesen összeereszteném az öreg és modern GT-t inkább
    Corvette, Porsche, BMW, Ferrari
    sztem nem lenne nagyobb a köridő különbség (sokkal) mint az lmp - gt között most
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post259312
    Az igazi lemanson is bizonyított hogy az LMP-k egy vicc..a GT ért valamit
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #91
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Csak én vagyok olyan perverz hogy szívesen összeereszteném az öreg és modern GT-t inkább
    Igen, csak te. Kihaló faj vagy sajnos és már én sem tudok olyan helyet, ahol még 9 másikat találnék hogy egy mezonyocskere való összejöjjön.
    Ha tudnék, bedobnek legalább két 90es GT1est de nincs kinek. Kristoffal meg megunnatok egymást félóra után.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #92
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Sziasztok!

    Szeretnék nevezni 919-essel, mentem időt is, de a nevem szürkén szerepel.
    Lenne további teendőm, vagy akkor már ez is nevezésnek számít?

  18. #93
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék nevezni 919-essel, mentem időt is, de a nevem szürkén szerepel.
    Lenne további teendőm, vagy akkor már ez is nevezésnek számít?
    Rosszul szerepel a neved a játékban valószínűleg ezért érvénytelennek jelez a lista. Fordítsd meg a neved a játékban, ha nem segít akkor a Rank App topikban biztos van megoldás rá.

    @Szarka Andris: most hogy ilyen szépen meghajtottál mindent, mehet is vissza az eredeti BOP a Porschera
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #94
    Toyotabán érzek még,2-3 mp hátrány kb reális.

  20. #95
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    @Szarka Andris: most hogy ilyen szépen meghajtottál mindent, mehet is vissza az eredeti BOP a Porschera [/QUOTE]

    Köszönöm a segítséget!

    Porschéval szerintem lehet bőven menni 3:30-at
    Audival szerintem 3:31 körül.
    Toyotát majd még a mai nap folyamán meghajtom

    Az Audi viszont lassabb, mint a Porsche.

  21. #96

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    @Szarka Andris: most hogy ilyen szépen meghajtottál mindent, mehet is vissza az eredeti BOP a Porschera
    Köszönöm a segítséget!

    Porschéval szerintem lehet bőven menni 3:30-at
    Audival szerintem 3:31 körül.
    Toyotát majd még a mai nap folyamán meghajtom

    Az Audi viszont lassabb, mint a Porsche.[/QUOTE]

    na igen, mind a két időben maradt még bőven. Ezért írtam 2-3 mp-t. A te időidet nézve reálisan akkor 1-2 mp lehet a különbség. szóval a porschet ehhez mérten kéne fojtani.

    hozzátartozik még hogy a megtett gyors köreim száma kb így alakul:
    porsche: 30+
    audi: 3 (+1-2)
    toyota: 5 (+1-2)
    Utoljára módosította: Szarka András; 2018. 06. 24. 01:36.

  22. #97
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Exclamation

    A Porsche minden körülmények között a leggyorsabb lesz, a Toyota pedig a leglassabb egy körön.
    Elméletileg versenykörülmények között már az Audi legalább pariban van a Porscheval...ha 24orank lenne és a sok kiállás miatt a dizel fogyasztással kompenzálni lehetne a tempó hátrányt, de így is kevesebb nafta kell neki ami előny lesz.

    Van olyan, aki jönne LMPbe, de semmiképpen sem akar Porscheba szállni? Mert ha igen akkor jön a 100%-os kezdeti fojtas vissza, míg az Audi marad 20%on, ha viszont minden LMP induló beleegyezik a Porsche-only vonalba akkor akár szabadjára is lehet ereszteni a Porit, de akkor már kelleni fog a szárny rá

    Továbbá mindenkit szeretnek megkérni hogy kezdjen el nevezni a futamra - az autó még variálható, de fontos lenne tudni a két osztály létszámát,
    H a GT/LMPben hány induloval számolhatunk
    .
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #98
    Kovács Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    41
    akinek van GT-s setupja és bedobná a közösbe, annak nagyon megköszönném, nagy segítség lenne

  24. #99
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    akinek van GT-s setupja és bedobná a közösbe, annak nagyon megköszönném, nagy segítség lenne
    Egy tavalyi Tömöl Tomi C7et tudtam vadászni: https://drive.google.com/file/d/0B9-...?usp=drive_web
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #100
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    akinek van GT-s setupja és bedobná a közösbe, annak nagyon megköszönném, nagy segítség lenne
    A BMW M6 GTE-hez ezt állítottam be:
    https://www.dropbox.com/s/ob9t4bve8t...-race.ini?dl=0
    Stabilra van belőve, a hátsó szárny csökkentésével még növelhető a sebesség az egyenesekben, és ezzel párhuzamosan az eldobás veszélye is a kanyargós részeken. 2 kiállásra lőttem be, 12-12 körös etapokkal.

Oldal: 4 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •