Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #26
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Én lehet nem erőltetem a frissitest, hacsak nem fog működni az éjszaka.

    M6 gumik kapcsán pedig még majd megnezem az SFX fájlt, hátha az M3as gumihangokat át lehet hozni.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nálam az új rank app nem rögzíti az időket! Van aki használja már a leg frissebb verziót és felírta az idejét?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Én lehet nem erőltetem a frissitest, hacsak nem fog működni az éjszaka.
    Némileg szebb az új, de más különbséget nem érzek alapvető dolgokban. Az éjszaka eleve úgy van benne, hogy van belőle nappali és éjjeli verzió, szóval nem tudnánk napszak változást belevinni a versenybe. És hát az éjszaka sem az, vagy valami varázslatra még szükség van hozzá.

    Viszont ez a content/tracks mappában "le mans 2017" név alatt fut, a korábbi meg "circuit de la sarthe", szóval elvileg így két verzió is van már ebből a pályából. A most használt az a frissítettnek egy régebbi verziója? Vagy létezik, hogy két teljesen különböző forrás?

  4. #29
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Leírás szerint többek között javították, hogy az egyenesben a pálya szélét nem veszi vágásnak.

  5. #30
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Némileg szebb az új, de más különbséget nem érzek alapvető dolgokban. Az éjszaka eleve úgy van benne, hogy van belőle nappali és éjjeli verzió, szóval nem tudnánk napszak változást belevinni a versenybe. És hát az éjszaka sem az, vagy valami varázslatra még szükség van hozzá.

    Viszont ez a content/tracks mappában "le mans 2017" név alatt fut, a korábbi meg "circuit de la sarthe", szóval elvileg így két verzió is van már ebből a pályából. A most használt az a frissítettnek egy régebbi verziója? Vagy létezik, hogy két teljesen különböző forrás?
    Forrás ugyanaz, csak továbbfejlesztett verziója már a leírás alapján.
    Attól függ hogy esti etapot tartsunk e vagy sem, H a fényviszonyok / lámpák mennyire teszik ezt lehetővé. Mindenesetre a futam a tervek szerint nem déli fényviszonyok között lesz, az tuti
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #31
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Leírás szerint többek között javították, hogy az egyenesben a pálya szélét nem veszi vágásnak.
    Próbáltam az egyenesben néha, tényleg nem vette annak és nem is porzott az út, szóval szélesebbre aszfaltozták. Nem feltétlen rossz szerintem sem így.

  7. #32
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az új rank app nem rögzíti az időket! Van aki használja már a leg frissebb verziót és felírta az idejét?
    Nem biztos hogy az lesz a baj, mert nekem a mai időimet úgy látom nem írta, pedig én a régit használom.

  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Forrás ugyanaz, csak továbbfejlesztett verziója már a leírás alapján.
    Attól függ hogy esti etapot tartsunk e vagy sem, H a fényviszonyok / lámpák mennyire teszik ezt lehetővé. Mindenesetre a futam a tervek szerint nem déli fényviszonyok között lesz, az tuti
    Sztem az este túl nagy rizikó, nem éri meg, nem erre lett tervezve.
    Viszont a sötétedést (alkonyatot) úgy lehetne beállítani, hogy a verseny végére pont a horizonton járjon a napocska.

  9. #34
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos hogy az lesz a baj, mert nekem a mai időimet úgy látom nem írta, pedig én a régit használom.
    És ahogy elnézem a BMW M6 és Aston Martin idők is csak a rankra kerültek fel , nem a preQ táblára.

    ) Laszlo Zrubecz BEST: 3:42:375 TOTAL: 54:19:660 Laps:4 SesID:23 HasFinished:false
    2) Laszlo Zrubecz BEST: 3:50:895 TOTAL: 19:15:718 Laps:2 SesID:15 HasFinished:false
    3) Laszlo Zrubecz BEST: 3:52:570 TOTAL: 29:50:324 Laps:2 SesID:19 HasFinished:false
    4) Tamas Zelfel BEST: 4:08:434 TOTAL: 103:38:616 Laps:4 SesID:9 HasFinished:false
    5) Gabor Sarkozi BEST: 4:17:906 TOTAL: 98:55:924 Laps:5 SesID:1 HasFinished:false

    Sőt volt tegnap még jó pár nem rögzült. Lányi kollégának szólok is mindjart.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 06. 16. 17:34.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #35
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    És ahogy elnézem a BMW M6 és Aston Martin idők is csak a rankra kerültek fel , nem a preQ táblára.

    ) Laszlo Zrubecz BEST: 3:42:375 TOTAL: 54:19:660 Laps:4 SesID:23 HasFinished:false
    2) Laszlo Zrubecz BEST: 3:50:895 TOTAL: 19:15:718 Laps:2 SesID:15 HasFinished:false
    3) Laszlo Zrubecz BEST: 3:52:570 TOTAL: 29:50:324 Laps:2 SesID:19 HasFinished:false
    4) Tamas Zelfel BEST: 4:08:434 TOTAL: 103:38:616 Laps:4 SesID:9 HasFinished:false
    5) Gabor Sarkozi BEST: 4:17:906 TOTAL: 98:55:924 Laps:5 SesID:1 HasFinished:false

    Sőt volt tegnap még jó pár nem rögzült. Lányi kollégának szólok is mindjart.
    Nekem is volt időm M6-al, Ferrarival, Astonnal és ma Porsche-val is. Személy szerint nem hiányzik nekem, csak jelzem.

  11. #36
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Nálam is van Ferrari, Porsche, Aston
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  12. #37
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Tomi intézkedett, valami masolasnal felrement, mostmár rögzíteni fog
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  13. #38
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    hali nekem mindhárom szerver elérhető, de a Le Mans-t még csak nem is látom mi lehet az oka?
    bemásoltam az új pályát is, de erre sem javult meg

  14. #39
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    hali nekem mindhárom szerver elérhető, de a Le Mans-t még csak nem is látom mi lehet az oka?
    bemásoltam az új pályát is, de erre sem javult meg
    Pálya ők, de a ket autó?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #40
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    rendben akkor nekem sem a szomszédom a hülye elfelejtettem, hogy a Corsánál az összes autó meg kell, hogy legyen, meg amúgy azt hittem, hogy megvan, mert töltöttem már le ilyet de ezek szerint már nincsenek meg, köszi

  16. #41
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    most már jó nem gondoltam, hogy ezért még csak meg sem jelenik a szerver, köszi

  17. #42
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Mentem egy-két hosszabb etapot, hogy a gumikopást csekkoljam. Szerintem lehetne növelni a kopás mértékén, mert simán végigmentem egy 12 körös, azaz kb. 50 perces etapot a medumon. Ahogy néztem a fogyasztásokat a GT autóknál, mindenképp két kiállás lesz, de így a taktika gyakorlatilag a med-med-med lesz mindenkinél.
    Esetleg a soft-ot érdemes volna engedélyezni, mert azzal lehetne játszani, hogy med-med-soft vagy esetleg med-soft-soft. Kreatívabbak soft-med-hard kombóval is kísérletezhetnek

  18. #43
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem egy-két hosszabb etapot, hogy a gumikopást csekkoljam. Szerintem lehetne növelni a kopás mértékén, mert simán végigmentem egy 12 körös, azaz kb. 50 perces etapot a medumon. Ahogy néztem a fogyasztásokat a GT autóknál, mindenképp két kiállás lesz, de így a taktika gyakorlatilag a med-med-med lesz mindenkinél
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Miért kell 130% kopás és fogyasztás?
    Na így legyen a szabályalkoto okos

    Hidd el a kopott medium az egy LMPn nagyon nem kellemes, arra is gondolni kell. Ráadásul az ABS hiánya majd nagyon fog fájni már 130%nal is a verseny hevében.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #44
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na így legyen a szabályalkoto okos

    Hidd el a kopott medium az egy LMPn nagyon nem kellemes, arra is gondolni kell. Ráadásul az ABS hiánya majd nagyon fog fájni már 130%nal is a verseny hevében.
    Meg ahogy 30-40 perc után elkezd majd összefésülődni a GTE és az LMP mezőny, a gumikopás lesz a legkisebb gond.

  20. #45
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na így legyen a szabályalkoto okos

    Hidd el a kopott medium az egy LMPn nagyon nem kellemes, arra is gondolni kell. Ráadásul az ABS hiánya majd nagyon fog fájni már 130%nal is a verseny hevében.
    Jahh, mondjuk sejtettem, hogy az LMP-k esetleg jobban eszik a gumit és ahhoz optimalizáltad a százalékokat. Jó, akkor legyen így, nyilván nem egyszerű ezt multiclass-ban összehangolni. Illetve a soft használata nem megoldható? Ha jól emlékszem, azt mondtad, az LMP-nél az nem érdemi opció, tehát valószínűleg azt úgysem választaná senki. A GT osztályban viszont az is egy taktikai lehetőség volna, de így nem zavarna bele az LMP-sek játékába.

  21. #46
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jahh, mondjuk sejtettem, hogy az LMP-k esetleg jobban eszik a gumit és ahhoz optimalizáltad a százalékokat. Jó, akkor legyen így, nyilván nem egyszerű ezt multiclass-ban összehangolni. Illetve a soft használata nem megoldható? Ha jól emlékszem, azt mondtad, az LMP-nél az nem érdemi opció, tehát valószínűleg azt úgysem választaná senki. A GT osztályban viszont az is egy taktikai lehetőség volna, de így nem zavarna bele az LMP-sek játékába.
    Az az egy oka van h soft legyen, h a versenygumit nyuzza mindenji a prekvalin is. Nem szivesen dobnam vissza...a GTben a benzin fogyasztas szorasa epp eleg izgalmat fog okozni, amikor a C7el majd 10mpekkel tobbet kell a boxban allni, majd tempobol visszahozni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  22. #47
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az az egy oka van h soft legyen, h a versenygumit nyuzza mindenji a prekvalin is. Nem szivesen dobnam vissza...a GTben a benzin fogyasztas szorasa epp eleg izgalmat fog okozni, amikor a C7el majd 10mpekkel tobbet kell a boxban allni, majd tempobol visszahozni
    Apropo fogyasztás - ma 120 literrel telenyomtam az M6-ost és elindultam egy offline versenyen. Féltávnál csodálkoztam rá, hogy még mindig 120 liter van a tankban, ami maradt is a 12. kör végéig. Majd kipróbálom prekval szerveren, hogy ott is csinálja-e ezt tele tank esetén? Nem teli tankkal indulva nem volt gond prekvalon eddig.

  23. #48
    Egyedi festés használatára lesz lehetőség?

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Apropo fogyasztás - ma 120 literrel telenyomtam az M6-ost és elindultam egy offline versenyen. Féltávnál csodálkoztam rá, hogy még mindig 120 liter van a tankban, ami maradt is a 12. kör végéig. Majd kipróbálom prekval szerveren, hogy ott is csinálja-e ezt tele tank esetén? Nem teli tankkal indulva nem volt gond prekvalon eddig.
    Ki volt kapcsolva online a fogyasztas.

  25. #50
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Egyedi festés használatára lesz lehetőség?
    Nem!

    A korábbi ötletet megfogadva, az LMP kategória fehér festéssel megy, a GT-ben főleg piros árnyalatok lesznek, de ha nem akkoris valami színes.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 2 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •