Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #151
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na mi lesz az LMP osztállyal? Remélem nem toltok ki velem, hogy ott kell indulnom mert VR-ban klausztrofóbiás leszek abban a cockpitben
    Tessék nevezni!

    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs, hogy beleszólok, de ez a folyamatos súly változtatgatás nem túl jó. Tesztelsz pár napot, belövöd a setet, aztán egyik pillanatról a másikra kap az autó plusz kilókat, melytől megváltozik az egyensúlya és ha nincs időd a futamig tesztelni, akkor majd bíbelődsz élesben?
    Emellett a porsche kapott +75 kilót, tegnaphoz képest még 25-öt, miközben pont el kellett volna venni, a chevire meg nem +50-et rakni, max 25-öt, mert ennyivel nem gyorsabb a másik autónál szerintem.
    De ez csupán szubjektív vélemény
    A Porsche a kihirdetéstől kezdve 75kg-ra volt kiírva, de valamiért az elmúlt 1,5 napban rossz Bop volt beállítva a szerveren a Corvettes újraindítást követően, elnézést érte, nem rekonstruáltam még a történteket.
    A Corvette +50kilójában szerepet kapott az a tény is, hogy nagyon nyugodt és ezt kompenzálni kell valamilyen szinten, hogy versenyre kellhessen vele a Porschen kívül más is.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 06. 29. 12:12.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #152
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    mivel a Porsche-t én nyugdíjaztam így lenne egy kérdesem azokhoz akik a +75 kilóval próbálkoztak, hogy milyen időt tudtatok menni?, mert én a Corvettel (+50 kilóval) elég nehezen tudtam már a 4.05 elejét is elérni ugyanazzal a setup-al amivel a 03-at mentem

  3. #153
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    mivel a Porsche-t én nyugdíjaztam így lenne egy kérdesem azokhoz akik a +75 kilóval próbálkoztak, hogy milyen időt tudtatok menni?, mert én a Corvettel (+50 kilóval) elég nehezen tudtam már a 4.05 elejét is elérni ugyanazzal a setup-al amivel a 03-at mentem
    4:04-4:05 a GT Class eleje most elnézve a logokat. Jó leszel vele
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #154
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    mivel a Porsche-t én nyugdíjaztam így lenne egy kérdesem azokhoz akik a +75 kilóval próbálkoztak, hogy milyen időt tudtatok menni?, mert én a Corvettel (+50 kilóval) elég nehezen tudtam már a 4.05 elejét is elérni ugyanazzal a setup-al amivel a 03-at mentem
    Nálam is ugyanez van. Egy-két pici hiba és inkább 4:06 úgyhogy reális az időd.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #155
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nem gondoltam, hogy a porit az 50kg után ennyire megviseli még az a plusz 25kg, de sajna sokat rontott rajta. Sokkal orrtolósabb, a segge instabilabb, de legalabb egyenesben tud versenyezni a corvettel. Remelem a kanyargos reszen nem maradok le nagyon.
    Ezekkel a sulyozásokkal viszont lehet a ferrari került előnybe. Kívancsi leszek a versenyre, remélem a ~40 emberből neveznek meg páran estig!

  6. #156
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gondoltam, hogy a porit az 50kg után ennyire megviseli még az a plusz 25kg, de sajna sokat rontott rajta. Sokkal orrtolósabb, a segge instabilabb, de legalabb egyenesben tud versenyezni a corvettel. Remelem a kanyargos reszen nem maradok le nagyon.
    Ezekkel a sulyozásokkal viszont lehet a ferrari került előnybe. Kívancsi leszek a versenyre, remélem a ~40 emberből neveznek meg páran estig!
    Főleg az LMP hiányos, ami meg tavaly ment nagyon. Egy FB promó esetleg?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #157
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Főleg az LMP hiányos, ami meg tavaly ment nagyon. Egy FB promó esetleg?
    Egész héten ment a promo a kulnbozo fb csoportokban, de majd megprobalok kirakni még valamit.

  8. #158
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egész héten ment a promo a kulnbozo fb csoportokban, de majd megprobalok kirakni még valamit.
    Akkor hagyd, nem tudtam. Csak a fő oldalunkon láttám
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #159
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    oké köszi a "feedback"-et a mezőnyhöz meg annyit hozzátennék, hogy tényleg jobb lenne, ha több autó lenne, de azért az a majdnem 20 is szép szám már, meg biztos, hogy jönnek még, vasárnap van, szóval még van idő tesztelni meg kitalálni, hogy mivel neveznek akik még nem tették meg

  10. #160
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Question

    Ez a KERS, hogy nem bír egy kört nagyon megnehezíti a jó idő elérését.
    Átraktam manuálisra de úgy még rosszabb idő sikerült eddig. 3:42 megy automatán 3:50 Manuálisan. Kis segítség jól jönni, hogy csináljam. Meddig nyomjam, mikor nyomjam.

    Másik, én úgy kb. 40 körre számítok és 9 kör egy tank. ti mire számítotok?

  11. #161
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a KERS, hogy nem bír egy kört nagyon megnehezíti a jó idő elérését.
    Átraktam manuálisra de úgy még rosszabb idő sikerült eddig. 3:42 megy automatán 3:50 Manuálisan. Kis segítség jól jönni, hogy csináljam. Meddig nyomjam, mikor nyomjam.

    Másik, én úgy kb. 40 körre számítok és 9 kör egy tank. ti mire számítotok?
    A KERS kibirna, de a visszanyerheto energia mennyisege szabalyozva van. Ezert van az, hogy nyomod es nincs ero, pedig meg van a zold csikbol. Mindig a kigyorsitasokon hasznald, amig le nem forog az 5-6 sebesseg, utana mar ne.

  12. #162
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig a kigyorsitasokon hasznald, amig le nem forog az 5-6 sebesseg, utana mar ne.
    Mondjuk az Audi a Mulsanne kigyorsításán így is kifogy

  13. #163
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk az Audi a Mulsanne kigyorsításán így is kifogy
    Nyomd rovidebben a kigyorsitasokon.

  14. #164
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nem mentem meg multiclass futamon.
    GT-osztalyban indulok, mi a megfelelo viselkedesi mod az lmp-kel mikor utolérnek?
    Maradok a versenyíven, vagy lehuzodok?

  15. #165
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mentem meg multiclass futamon.
    GT-osztalyban indulok, mi a megfelelo viselkedesi mod az lmp-kel mikor utolérnek?
    Maradok a versenyíven, vagy lehuzodok?
    Üdvözlünk a GTR-Masters.hu szerverén!
    ...
    GT osztály jogosult az ideális íven haladni és kiszámíthatóan közlekedni ott.
    LMP osztálytól pedig fokozott figyelmet és türelmet kérünk a lekörözéseknél.
    Az egyenesekben a jobbra tartásra fokozottan figyeljünk!
    ...

    De szerencsetekre kevés az LMP autó, nem kell a tükröt annyira nézni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #166
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mentem meg multiclass futamon.
    GT-osztalyban indulok, mi a megfelelo viselkedesi mod az lmp-kel mikor utolérnek?
    Maradok a versenyíven, vagy lehuzodok?
    A pálya végén lévő Porsche kanyaroknál szerintem le sem lehet húzódni aki ott ér valakit utol akkor kell 1-2 másodperc türelem tőle. Többi helyen szerintem nem lesz gond annyival gyorsabb a prototípus kocsi és sokkal rövidebb féktávot is tud venni.

  17. #167
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mentem meg multiclass futamon.
    GT-osztalyban indulok, mi a megfelelo viselkedesi mod az lmp-kel mikor utolérnek?
    Maradok a versenyíven, vagy lehuzodok?
    Ha olyan helyen ér utol, ahol nem egyértelmű, hogy hol tud elmenni, igyekszem azt jelezni az ideális ívről lehúzódással (amennyiben nem vagyok épp küzdésben valakivel). Ezzel kevesebbet veszítek, mintha félreértjük egymást és törik a vas.

    Egyébként meg a kategórián belüli küzdést is érdemes átgondolni, hogy érdemes-e? Mondjuk bealvás ellen jó, nem biztos, hogy okos taktika foggal-körömmel védeni egy pozíciót egy két és félórás versenyen.

  18. #168
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha olyan helyen ér utol, ahol nem egyértelmű, hogy hol tud elmenni, igyekszem azt jelezni az ideális ívről lehúzódással (amennyiben nem vagyok épp küzdésben valakivel). Ezzel kevesebbet veszítek, mintha félreértjük egymást és törik a vas.

    Egyébként meg a kategórián belüli küzdést is érdemes átgondolni, hogy érdemes-e? Mondjuk bealvás ellen jó, nem biztos, hogy okos taktika foggal-körömmel védeni egy pozíciót egy két és félórás versenyen.
    Szerintem az M6 elég jól bírja a strapát, tessék csak küzdeni, ne csak körözni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #169
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha olyan helyen ér utol, ahol nem egyértelmű, hogy hol tud elmenni, igyekszem azt jelezni az ideális ívről lehúzódással (amennyiben nem vagyok épp küzdésben valakivel). Ezzel kevesebbet veszítek, mintha félreértjük egymást és törik a vas.

    Egyébként meg a kategórián belüli küzdést is érdemes átgondolni, hogy érdemes-e? Mondjuk bealvás ellen jó, nem biztos, hogy okos taktika foggal-körömmel védeni egy pozíciót egy két és félórás versenyen.
    Azért nem volt ez annyira rossz kérdés.
    Az üdvözlő szöveget szerintem kevesen olvassák el, a fórumon meg még nem volt szó róla.

    A porival annyira nem veszélyeztet, hogy bárkivel is csatázzak, ugyhogy inkább próbálok konzekvensen menni

  20. #170
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    86
    hali
    neveztem ugyan, de úgy tűnik nem tudok indulni, vmi van az AC-vel. játék közben bejön egy fekete képernyő meg loading felirat, a háttérben meg a játék fut tovább. újratelepítettem, de ugyanaz van. más játék nem csinálja.

  21. #171
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a KERS, hogy nem bír egy kört nagyon megnehezíti a jó idő elérését.
    Átraktam manuálisra de úgy még rosszabb idő sikerült eddig. 3:42 megy automatán 3:50 Manuálisan. Kis segítség jól jönni, hogy csináljam. Meddig nyomjam, mikor nyomjam.

    Másik, én úgy kb. 40 körre számítok és 9 kör egy tank. ti mire számítotok?
    Szia!

    Semmiképpen ne használd automatán, úgy a legrosszabb.
    http://www.grandprixhistory.org/images/sarthe.jpg
    Nyisd meg ezt és nézd meg a kanyarokat: Porschnéval: hibrid az első sikán után csak a kigyorsításnál, utána a Tetre Rougeban 260ig (Audinál csak pár pillanatra nyomod meg először itt. Utána Playstation sikánból kigyorsítva is 260ig (Audinál kb 210ig), majd a rá következő sikánban ugyanígy. Akkor jön ezután a Mulsanne Porschénál ugyanúgy 260ig (Audinál megint 210ig). Ezután csak a Arnageból kigyorsítva a Porschénál megint 260ig (Audi 210), majd az utolsó sikánból kijövet amennyi még maradt Én így használom, ugyanígy használják a valóságban is. Nézz esetleg 1-2 onboard videót Porschéról, vagy Audiról.
    9 kör egy tank és szerintem 4x kell majd kiállni. Kb annyi kör lesz, igen.

    Remélem segítettem

  22. #172
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Sose húzódjanak le a GT-k. A valóságban is így van. Majd az LMP kikerüli őket, úgy is sokkal gyorsabb. Egyenesben sem kell lehúzódni, csak a gond lehet belőle, a kanyarnál (pl Porsche kanyarok) meg kifejezetten nem ajánlott.

  23. #173
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha olyan helyen ér utol, ahol nem egyértelmű, hogy hol tud elmenni, igyekszem azt jelezni az ideális ívről lehúzódással (amennyiben nem vagyok épp küzdésben valakivel). Ezzel kevesebbet veszítek, mintha félreértjük egymást és törik a vas.

    Egyébként meg a kategórián belüli küzdést is érdemes átgondolni, hogy érdemes-e? Mondjuk bealvás ellen jó, nem biztos, hogy okos taktika foggal-körömmel védeni egy pozíciót egy két és félórás versenyen.
    Ne húzódj le soha, mindig maradj az íven, majd az LMP kikerül.

  24. #174
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az M6 elég jól bírja a strapát, tessék csak küzdeni, ne csak körözni
    Az egyébként tényleg egy tank

  25. #175
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Ne húzódj le soha, mindig maradj az íven, majd az LMP kikerül.
    Rendben, megbeszéltük

Oldal: 7 / 12 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •