Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 5 6 7 8 9 10 11 12 UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #201
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet ezt lejátszani?

  2. #202
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Töltsd fel a tiédet...a GT látszólag egy katyvasz.
    Simresultson látod hol a fájl. Azt az out-ot keresd.
    Az enyém felülíródott ahogy váltott a szerver sessiont
    De jah közben rájöttem hogy csak összekeveredett a GT
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  3. #203
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Mediumban 930mb lett.

    Simresilts meg azert ilyen, mert ha X%-nál kevesebb kört teljesit valaki az elsőhöz képest, azt dnf-re veszi, és azok között már nem rangsorol. Es ugye a gt az lmphez képest pár körrel kevesebbet futott.
    Nem a DNF a baj, hanem H Széchy nagyon előkelő helyen rangsorolt
    Bár hang alapján nálam is az Aston lenne az első GTben!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #204
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    bemásolod a dokumentumok mappában a AC-n belül a replay-be és a járékban úgy jelenik meg minta sajátod

  5. #205
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a DNF a baj, hanem H Széchy nagyon előkelő helyen rangsorolt
    Bár hang alapján nálam is az Aston lenne az első GTben!
    Nem csak Szabi van rossz helyen, hanem az egesz gt.

  6. #206
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet ezt lejátszani?
    bemásolod a dokumentumok mappában az AC mappán belül a replay-be és a játékon belül ott lesz ahol a sajátjaid is

  7. #207
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hivatalos végeredmény

    Kristóf képe alapján a Mammel Erik - Szűcs Tamás helyezésében van egyedül képzavar.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 07. 02. 10:15.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #208
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Flag

    Csatolt képek Csatolt képek

  9. #209
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    bemásolod a dokumentumok mappában az AC mappán belül a replay-be és a játékon belül ott lesz ahol a sajátjaid is
    Köszi!

  10. #210
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Srácok a verseny során volt 3 olyan laggom, hogy az valami elképesztő... Anno semmi ilyen nem volt, tökéletesen futott.
    Ez mitől lehet? Win10 miatt esetleg? Vagy egyéb?
    Ez így konkrétan majdnem játszhatatlan, csak a laggokkal buktam 40-50 másodpercet...

  11. #211
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Fu gyerekek...

    Csak háromszor fagytam meg, egyszer kb 15-20 mp-re. Ott totál azt hittem, hogy ki is lép...
    Ebből kettőt élőben is láthattam/tapasztalhattam...
    Hát először csak csodálkoztam, másodszor már gyanakodtam, hogy direkt csinálod, mert unatkozol ott az elején

  12. #212
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Mire kellene szerintetek tovább lépni innen az ac-hez: i7 3770K @4.2, 1070ti, oculus (majdnem minimum graf., 1x pd és 2x aa mellett is beesett 45-ös limit alá némi tumultus és egy kis füst miatt) ?
    Valaki a VR-t használók közül tudna segíteni Milánnak? Picit elsiklottunk felette. Én csak ilyen leírásokat tudok durrogtatni:
    https://www.racedepartment.com/threa...ing-up.131806/

    Egyébként meg jó volt ez, szerintem utoljára a GTR 2-vel teljesítettem ilyen versenytávot, úgyhogy bevallom a végére ezt már picit megéreztem. Kovács Gerivel egész szoros volt az eleje meg a vége, alapvetően ő volt a gyorsabb, csak az Audinál hamarabb végeznek a tankolással. Aztán a legvégén ha jól raktam össze a képet, akkor az utolsó tervezett kiállásánál túl keveset tankolt és az utolsó kör előtt volt egy extra kiállása, úgyhogy gondoltam ha tudom még megizzasztom egy picit, a Mulsanne egyenes legvégén sikerült is mellé-elé érni, csak aztán a kigyorsításon kifogytam a nitróból és ott eldőlt.

    A GTE lekörözéseknél akadt 1-2 melegebb helyzet, amit elbénáztam, azokért elnézést kérek, főleg Szűcs Tamástól, egyszer neki kellett félrerántania, hogy ne legyen ütközés belőle, ott teljesen elszámoltam, hogy a boosttal együtt ilyen gyorsan ekkora lesz a sebességkülönbség.

    Illetve volt egy bosszantó megforgásom is a Mulsanne első törésében, ott valamelyik 911-es átvágta a sikánt és pont a holtterembe került, aztán annyira arra figyeltem, hogy visszavág-e elém, hogy végül én dobtam el a kigyorsításon.

  13. #213
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok a verseny során volt 3 olyan laggom, hogy az valami elképesztő... Anno semmi ilyen nem volt, tökéletesen futott.
    Ez mitől lehet? Win10 miatt esetleg? Vagy egyéb?
    Ez így konkrétan majdnem játszhatatlan, csak a laggokkal buktam 40-50 másodpercet...
    Olvasd át ezt a témát - ha még nem tetted volna. Hátha találsz benne hasznosat.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...rsa-Config-FPS

    TL;DR
    sok mindentől lehet, a legtipikusabb problémák:
    - túl sok effekt/részletesség/árnyék/füst/post processing az AC-ban, és simán csak nem bírja a géped
    - hátérben futó windows update
    - háttérben futó víruskergető
    - internet elérés problémák. az AC nagyon nem díjazza a nagy ping időt és/vagy lagot.

  14. #214
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki a VR-t használók közül tudna segíteni Milánnak? Picit elsiklottunk felette. Én csak ilyen leírásokat tudok durrogtatni:
    https://www.racedepartment.com/threa...ing-up.131806/
    Van VR topikunk szerintem itt megtalál mindent Milán - én is sokat szenvedtem míg elfogadható szintre került minden. Az FPS topik meg a másik ahol szintén talál infokat
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #215
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Sziasztok! Először is elnézést azoktól, akiknek gondot okoztam!
    Sajnos elég neccesre sikerült ez az indulás.
    (Nem volt a héten időm gyakorolni, a futam előtt kellett újraraknom a gépet..., ezért lépkedtem én is ki-be, mert még állítgatnom kellett ezt-azt és most menetem először az új pedálommal.)
    Így az időmérő utolsó 5 percére odaérve mért idő nélkül vágtam neki. A lekörözések viszont sokszor nehezebbek voltak, mint gondoltam. Néha nem tudtam kiszámolni hogy vajon a kanyarig még felérek-e, nyomjak egy kis boostot vagy mi legye, hogy még az egyenesben meglegyen. Ebből lett néha az hogy felértem, de pont féktávra, +30 km/h-val, amiből óriási elfékezés és rosszabb esetben a GT-s megzavarása lett.. Legjobban azt sajnáltam, mikor pont a GT 1-2. sikerült így megszívatnom, pedig ahogy láttam elég jót csatáztak. Pedig direkt figyeltem, hogy épp kit kell körözni..

  16. #216
    Szabó Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    9
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve volt egy bosszantó megforgásom is a Mulsanne első törésében, ott valamelyik 911-es átvágta a sikánt és pont a holtterembe került, aztán annyira arra figyeltem, hogy visszavág-e elém, hogy végül én dobtam el a kigyorsításon.
    Ez szerintem én voltam. Későn kezdtem el fékezni a sikán előtt, túl nagy volt a lendületem, próbáltam az aszfalton tartani a kocsit, mikor megérkeztél mellém. Utána azon voltam, hogy ne keveredjek eléd véletlenül sem. Szerencsére egész jól összeszedtem a kocsit, és csak a kigyorsításnál a tükörből láttam, hogy megpördülsz. Akkor azt gondoltam, hogy túl korán álltál a gázra, azért történt a baleset.

  17. #217
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Van VR topikunk szerintem itt megtalál mindent Milán - én is sokat szenvedtem míg elfogadható szintre került minden. Az FPS topik meg a másik ahol szintén talál infokat
    Sajnos ez a pálya nagyon eszi az FPS-t, ha van egy 20-as mezőny, főleg a Porschétól a Dunlop kanyarig.
    De már egy éve ígérgetek nekem egy COTA-WEC kombót

  18. #218
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A lekörözések viszont sokszor nehezebbek voltak, mint gondoltam. Néha nem tudtam kiszámolni hogy vajon a kanyarig még felérek-e, nyomjak egy kis boostot vagy mi legye, hogy még az egyenesben meglegyen.
    Hát ha én egy valamire nem tudok panaszkodni a futamon, akkor az a lekörözöttek viselkedése volt. Miután túl voltam az első Porsche kanyaros külsőíves előzésemen utána már éreztem, hogy nem lesz ebből baj. Egyetlen egy incidens volt, de abból sem volt kontakt – Indianapolis után csúszott meg a kocsi kigyorsításon, míg a belső íven egy Corvette volt, bocs ha megijesztettelek
    Erik megint Párizs felé kanyarodott ha látott közeledni, pedig a saját futamunkat ennyire tényleg nem kell beáldozni J és másoktól is jött félreállás. Köszönöm mindenkinek a korrekt viselkedést! Egy ilyen sok új arccal megtűzdelt mezőnytől egy idegen multi-class futamon ez nagyon szép teljesítmény, hogy lehoztuk baleset nélkül!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #219
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez a pálya nagyon eszi az FPS-t, ha van egy 20-as mezőny, főleg a Porschétól a Dunlop kanyarig.
    De már egy éve ígérgetek nekem egy COTA-WEC kombót
    Igazából kész van az, csak embereket vadászni nehéz rá. (A porsche 75kgos BOP már az ottani tesztekből lett megörökölve)

    Általában Le Mans kapcsán lehet behúzni egy mezőnyre való embert. Találunk a nyári kupa és a GT3 között időt egy COTAnak ezt megígérem idén is, aztán meglátjuk hogy leszünk-e majd elegen rá!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #220
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha én egy valamire nem tudok panaszkodni a futamon, akkor az a lekörözöttek viselkedése volt. Miután túl voltam az első Porsche kanyaros külsőíves előzésemen utána már éreztem, hogy nem lesz ebből baj. Egyetlen egy incidens volt, de abból sem volt kontakt – Indianapolis után csúszott meg a kocsi kigyorsításon, míg a belső íven egy Corvette volt, bocs ha megijesztettelek
    Erik megint Párizs felé kanyarodott ha látott közeledni, pedig a saját futamunkat ennyire tényleg nem kell beáldozni J és másoktól is jött félreállás. Köszönöm mindenkinek a korrekt viselkedést! Egy ilyen sok új arccal megtűzdelt mezőnytől egy idegen multi-class futamon ez nagyon szép teljesítmény, hogy lehoztuk baleset nélkül!
    Nem is a lekörözöttekre értettem, tényleg mindenki nagyon korrekt volt és figyelt. Inkább azt éreztem, hogy én bénázok sokszor. Mondjuk nem is egyszer forogtam meg.

  21. #221
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Amúgy egy pár kérdést szervezői mivoltomból hadd kérdezzek:
    1. GT BOP: egy körön én most jónak érzem a Porsche-Corvette-Ferrari triót , de látszólag a futam eredmények alapján a Ferka ellépett. Hibázott mindenki / tankolásokon ment el / tényleg túl jó lett a Ferrari?
    2. GT: Egyáltalán mennyire volt szoros? Én láttam a C7eseket együtt még 2 óra után is, de a többiek?
    3. GT-class BOP: ha lenne futam augusztus második felében, restrictorral fogjuk le a mezőny elejét, hogy az Aston/M6 is versenyképes legyen?
    4. LMP class: engedjük el a BOPot és nézzük meg csak 2016os Porscheval egy eseményt?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  22. #222
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg JDMKid írta Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem én voltam. Későn kezdtem el fékezni a sikán előtt, túl nagy volt a lendületem, próbáltam az aszfalton tartani a kocsit, mikor megérkeztél mellém. Utána azon voltam, hogy ne keveredjek eléd véletlenül sem. Szerencsére egész jól összeszedtem a kocsit, és csak a kigyorsításnál a tükörből láttam, hogy megpördülsz. Akkor azt gondoltam, hogy túl korán álltál a gázra, azért történt a baleset.
    Visszanéztem, miközben jobbra figyeltem, véletlenül rátettem a gépet a belső rázóra pont abban a pillanatban, mikor a gázra léptem, amiatt csúszott el És nem sok híja volt, hogy eltaláljalak, az lett volna igazán kínos. De legalább így csak magamat szívattam meg jelentősebben.

  23. #223
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Erik megint Párizs felé kanyarodott ha látott közeledni...
    Azt hiszem, amikor először értél utol, az esett pont az Indianapolis féktávjára és ott én balra húzódtam, hogy neked maradjon az ideálisabb vonal. Aztán valahogy nem sikerült befordulni és ott kicsit elszambáztam a balos utáni bukótérbe. Azt mondhatni elb@sztam...
    Igazából a lekörözések akkor tűntek neccesnek csak, ha pont egy-egy féktávra estek, ráadásul az Indianapolis-nál ez egy törés, kanyar is egyben. A másik ilyen a célegyenes előtti dupla sikán volt, de ott én mindig mentem a saját ívemen, ha az azokat megelőző féktávig nem tudott elmenni az LMP nekem. Ott egyszer Kristóffal nem értettük egymást meg igazán, de végül kölcsönös kormánycibálással megoldottuk ütközés nélkül

  24. #224
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy egy pár kérdést szervezői mivoltomból hadd kérdezzek:
    GT-class BOP: ha lenne futam augusztus második felében, restrictorral fogjuk le a mezőny elejét, hogy az Aston/M6 is versenyképes legyen?
    Tényleg úgy tűnt, hogy az M6 lassabb. Szűcs Tomi a Porsche-val olyan simán ment el nekem egyenesben, amire nem számítottam, még szélárnyékkal sem. Az mondjuk a prekval-ból is sejthető volt, hogy van 2-3 mp hátránya a Corvette-911-Ferrai trióhoz képest.

  25. #225
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy egy pár kérdést szervezői mivoltomból hadd kérdezzek:
    1. GT BOP: egy körön én most jónak érzem a Porsche-Corvette-Ferrari triót , de látszólag a futam eredmények alapján a Ferka ellépett. Hibázott mindenki / tankolásokon ment el / tényleg túl jó lett a Ferrari?
    2. GT: Egyáltalán mennyire volt szoros? Én láttam a C7eseket együtt még 2 óra után is, de a többiek?
    3. GT-class BOP: ha lenne futam augusztus második felében, restrictorral fogjuk le a mezőny elejét, hogy az Aston/M6 is versenyképes legyen?
    4. LMP class: engedjük el a BOPot és nézzük meg csak 2016os Porscheval egy eseményt?
    Az Astonhoz képest jól jöttek a súlyozások. Így már kb pariban volt ez az autó is. A bmw-ről nem tudok nyilatkozni.
    Bár a ferka szerintem még így is picivel meglógott tempóban, talán a ferrarira +25 kiló elfér és a poriról levenném a 75-öt 50-re.
    Nem akarok nagyképű lenni, mert sajna nincs is mire, de saját hibám híján szerintem pariban lettem volna az Astonnal a ferrarik és a chevik ellen a győzelemért. De hát 3 nagyobb hibám is volt, így aztán esélyem sem nyílt rá, de nyers tempóban és köridőkben ott volt az. Az Aston legnagyobb gyengéje a végsebessége. 5-7 km/h hátrány elég sok, pedig 3-as hátsó szárnnyal mentem.
    Én mondjuk nem tudom mi az a restrictor , de jól hangzik
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 9 / 12 ElsőElső ... 5 6 7 8 9 10 11 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •