Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #251
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem biztos hogy minden pályán ekkora előny a javamra GT3-ban LeMans-ban utolsóról 2. lettem ~10 sec körül Piski Tomitól ha jól emlékszem. Az egyik kedvenc pályám.
    Amúgy a Ferrari egyenesben sztem még mindig lassabb volt kicsit mint a Corvette, meg a Porsche ha ugyanannyi benya volt bennük. Féktáv is hasonló. Corvette-t nem emlékszem milyen volt ilyen tömeggel kanyargós részen, de a Porsche az kb 5-6 tizedet kapott ott.
    Az eredeti Porsche súly jó lett volna, azzal tizedekre voltak a kör végén egymástól nálam.

    A másik, ami mond Tomi is. 2 db teljes versenyt lenyomtam a Ferrarival az elmúlt két hétben a szerveren. Nem hotlapoltam kb semmit. Nem elég, hogy az egyik kedvenc pályám, és talán a tavaly GT3-as futam óta senki sem ment több kört ezen mint én, de még talán én is készültem a legtöbbet. (Steam szerint 28 órát ) Szóval most lehet kakukktojás voltam talán. Nem tudom mások mennyit mentek egy FUN futam kedvéért. Nekem nem az első rendes endurance futamom. Sőt azok között bőven a legrövidebb. Haverokkal minden évben nyomunk "hotseat" cserével 3-4-en 24 órásokat, 12 órásokat, meg 6 órásakat. Igaz csak botok ellen. Én tudom milyen az amikor ráznak hajnal 2-kor a válladnál fogva hogy menés van!!! Ébredjééé!! Pedig 5 órája feküdtél csak le.

    Nem feltétlenül erősebb minden pályán most ezzel a ballaszttal a Ferrari. COTE-n valszeg még jobb lenne, de pl egy Monzában meg ennél jóval kevésbé. Pályája válogatja. Restrictorral lehet jobb lenne a dolog, de a Ferrarit befojtod, akk kb meg is döglik A mod autókat kellene inkább hagyni, van gyári elég sztem, vagy nekünk hozzányúlni kicsit azokhoz.

    Mindenesetre köszi a szervezést!

    UI:
    Akinek pedig lenne kedve egy Spa 24 óráshoz, szerezzen rFactor2-t, két pajtit, és írjon rám priviben, vagy akár FB-on is! Van szerver, Enduracers mod, most kerül majd fel rendes SPA is. Szóval készülünk, Július 28-29! Egy-két csapat még elfér bőven. Ha nagyon bevállalósak vagytok jöhettek ketten is, de akkor ne engem szidjatok, hogy fáradtak vagytok a végén
    Alapvetően én is hagytam volna max +50 kilón a porit, szerintem úgy volt jobb. A ferrarira továbbra is max 25-öt raknék.
    Egyébként nagyon jól mentél, grat hozzá, látszik a gyakorlat is. Én kimondottan nem szeretem ezt a pályát és talán 1,5 órát gyakoroltam rá, astonnal meg kb 30 percet, de látszik is, mennyi hibával mentem.
    Én a vége felé kezdtem el élvezni, mikor ment le a nap. Nagyon kipróbálnám magam egy 6-12-24 órás bevetésen, csak "kár", hogy van jegyem az f1 ringi megmérettetésére, és személy szerint rf2-vel alig mentem még életemben, de jó lenne belejönni.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #252
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Nem idézek, mert telóról vagyok, az astonnal es ferrarival kapcsolatban reagálnék.

    Szabi, én is azt hittem, hogy a plusz súly majd jól belassítja a pori végsebességét, de valójában arra nem nagyon volt hatással, inkább a kanyarban való viselkedése változott, meg a kigyorsítás is csak minimálisan.

    A ferrarit próbáltam, beültem es élmény volt vezetni (mondjuk kigyorsitáson nekem kicsit ideges volt), úgy éreztem megyek is mint állat, aztán a köridő sehol nem volt. Ellenben pont végsebességre szerintem a legjobb volt a corvette - pori - ferka hármasból. Még úgy is, hogy közepes szárnnyal mentem, a kigyorsitásaim nem voltak ideálisak, 292 feletti vegsebességem volt, ami se corvettel, se porival nem volt meg.
    És a két gyorsabb poris köridejei is azt támasztják alá, hogy most előnyben voltak.

  3. #253
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően én is hagytam volna max +50 kilón a porit, szerintem úgy volt jobb. A ferrarira továbbra is max 25-öt raknék.
    Egyébként nagyon jól mentél, grat hozzá, látszik a gyakorlat is. Én kimondottan nem szeretem ezt a pályát és talán 1,5 órát gyakoroltam rá, astonnal meg kb 30 percet, de látszik is, mennyi hibával mentem.
    Én a vége felé kezdtem el élvezni, mikor ment le a nap. Nagyon kipróbálnám magam egy 6-12-24 órás bevetésen, csak "kár", hogy van jegyem az f1 ringi megmérettetésére, és személy szerint rf2-vel alig mentem még életemben, de jó lenne belejönni.
    Én két olyan sráccal fogok menni akik csak ilyenkor szimulátoroznak, de a legjobb barátaim, és nálam LeMans-ban 10-15 seccel mennek lassabbat. A másik csapat Lóczi Jani meg Roli az Audis csapatból ketten ők bevállalták, illetve lesz egy harmadik még 3 barátomból.
    Ez most Janiéknak nagyon easy winnek néz ki. Negyedik csapat talán alakulóban, de botokkal fogjuk megtölteni az unalmas km-eket. Valahova közém, meg a lassabb srácok közé lőve. Azért így 24 órán már nagyon nagy kihívás az is, hogy konstans tudj teljesíteni, és egy tőled 4-5 másodperccel lassabb bot ne kapjon el mert hibázol.
    Jártam már úgy, hogy az utolsó fél órámat meg kellett szakítani, mert a reggel 3.30-tól tartó etapom végén jött a "reggeli rutin" a szervezetemnek, és muszáj volt kicsit máshol ücsörögönöm
    Haveromat meg úgy ébresztettem hogy hátra kiabáltam hogy van 3 kanyarja beülni
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  4. #254
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Melyik COTA pályát szeretnétek használni majd?
    Ezt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...urance-COTA-2h

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy Daytona 2 órás? Nekem tetszene! 😉
    Nem rossz, de mi lenne ha ezt karácsony környékén ejtenenk meg, a valos testvér arnyekaban?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #255
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem idézek, mert telóról vagyok, az astonnal es ferrarival kapcsolatban reagálnék.

    Szabi, én is azt hittem, hogy a plusz súly majd jól belassítja a pori végsebességét, de valójában arra nem nagyon volt hatással, inkább a kanyarban való viselkedése változott, meg a kigyorsítás is csak minimálisan.

    A ferrarit próbáltam, beültem es élmény volt vezetni (mondjuk kigyorsitáson nekem kicsit ideges volt), úgy éreztem megyek is mint állat, aztán a köridő sehol nem volt. Ellenben pont végsebességre szerintem a legjobb volt a corvette - pori - ferka hármasból. Még úgy is, hogy közepes szárnnyal mentem, a kigyorsitásaim nem voltak ideálisak, 292 feletti vegsebességem volt, ami se corvettel, se porival nem volt meg.
    És a két gyorsabb poris köridejei is azt támasztják alá, hogy most előnyben voltak.
    Nekem 286-7 körül volt a vége, most csekkoltam replayben is. Szélárnyékkal ment 290 felett, ha végig húztak akk 297-et is.
    Pont az idegessége miatt kellett valamit kezdeni vele, és hogy ne veszítsen az ember túl sok topspeedet, sztem még mindig nem a legnyugodtabb autó az én setupommal sem.
    De most megnézve, akkor tudtam előzni, ha a kanyargós részen felértem szélárnyékba, és onnan meg volt már a plusz sebesség, aztán kanyargóson elszakadtam.
    Illetve 30 méterrel is rövidebbeket fékeztem az első szakaszban mint a mások. (Ez Zelfi ellen már nem volt teljesen igaz)
    Ami két okból is jöhet, egy rövidebb első etapot mentem mint amit a kocsi megengedett, hogy gyorsabban tudjak felzárkózni. Illetve a többi autó többlet súlya.
    Sztem ha pontos BOP-ot akarunk akk nem egy körös hotlapok alapján kell ezt belőni. Hanem versenytempó alapján, és több pálya alapján.
    Annyira más karakterek az autók, hogy nem lehet azt mondani, hogy most x-y súllyal kb ugyanott vannak. + még ott van a pilóták közötti szórás is.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  6. #256
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    nem jutott eszembe más hely ahová írhatnám, meg mivel ezt a témát úgyis sokan nézik most gondoltam itt vetem föl az ötletet, hogy F1 Hungaroring nem volt tervbe véve esetleg? kevesebb mint 4 hét múlva lesz az igazi és ha már Le Mans, COTA és Daytona is szóbajött gondoltam lehetne más hasonló/ magasabb színvonalú szériát is "utánozni", mert van egy jónak mondható pálya meg 6-7 különböző korszak f1 autói is elérhetők (amelyek már itt is versenyeztek vagy az eredeti vonalvezetésen) amelyből 3 gyári kiadás, szóval nem tudom mekkora érdeklődés lenne, de még nem igen láttam hasonlót sem itthon sem külföldi ligákban , csak egy ötlet, egy kicsivel pörgősebb mint az endurance, szóval egy teljesen más hangulatot keltene
    Utoljára módosította: RangerHU34; 2018. 07. 02. 23:48.

  7. #257
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    szóbajött gondoltam lehetne más hasonló/ magasabb színvonalú szériát is "utánozni", mert van egy jónak mondható pálya meg 6-7 különböző korszak f1 autói is elérhetők
    Voltak és lesznek rá próbálkozások amíg Pfenning kollega a fedélzeten van, de sajnos nincs erre valós igény. Van 5-6 őrült aki ilyenbe belemenne, de ennyi. Szerintem mindent elmond, hogy a nyári kupának egy előlkaparos utcai autó lett megszavazva bármilyen élményautóval szemben. Egyenteljesítmény és kiszámíthatóság a mostani versenyzőgenerációnak a kulcsszó. Én már így is összetudom tenni a két kezemet, hogy Le Mans felirat alá 22 embert sikerült verbúválni. COTA jó lenne, mert széles is és élvezetes pálya, de szerintem egy Spaba több nevezőnk lenne.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #258
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Voltak és lesznek rá próbálkozások amíg Pfenning kollega a fedélzeten van, de sajnos nincs erre valós igény. Van 5-6 őrült aki ilyenbe belemenne, de ennyi. Szerintem mindent elmond, hogy a nyári kupának egy előlkaparos utcai autó lett megszavazva bármilyen élményautóval szemben. Egyenteljesítmény és kiszámíthatóság a mostani versenyzőgenerációnak a kulcsszó. Én már így is összetudom tenni a két kezemet, hogy Le Mans felirat alá 22 embert sikerült verbúválni. COTA jó lenne, mert széles is és élvezetes pálya, de szerintem egy Spaba több nevezőnk lenne.
    pont erre a válaszra számítottam gondoltam, hogy nincs rá nagy esély, de egy próbát megért, ami a pályát illeti engem nem érdekel, hogy mi lesz csak ne a Paul Ricard legyen akár még a Hungaroring is benne van hiszen pár évvel ezelőtt még jöttek ide GT1/GT2-es autók 2 órás versenyre, sajnos ez azóta ugye megszűnt a WEC meg biztos, hogy nem teszi be ide a lábát

  9. #259
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    https://www.youtube.com/watch?v=aUFx...1_FVbgRg2yRH4g

    az összes "izgalmas" szituáció az én versenyemből
    Directed by Én
    Cast (in order of appearance): Lányi Tamás, Széchy Szabolcs, Szabó Zoltán Jr., Pokornyi Balázs, Tóth Szabolcs, Én

    a hangért elnézést kérek, de a shadowplay b*szik rendesen működni

  10. #260
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Az ilyen videók mindig jók, köszönjük - én egy összefoglaló videót is szívesen összeraknék, de monitor nélkül VR desktoppal ez nehézkes procedúra lenne
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #261
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 286-7 körül volt a vége, most csekkoltam replayben is. Szélárnyékkal ment 290 felett, ha végig húztak akk 297-et is.
    Pont az idegessége miatt kellett valamit kezdeni vele, és hogy ne veszítsen az ember túl sok topspeedet, sztem még mindig nem a legnyugodtabb autó az én setupommal sem.
    De most megnézve, akkor tudtam előzni, ha a kanyargós részen felértem szélárnyékba, és onnan meg volt már a plusz sebesség, aztán kanyargóson elszakadtam.
    Illetve 30 méterrel is rövidebbeket fékeztem az első szakaszban mint a mások. (Ez Zelfi ellen már nem volt teljesen igaz)
    Ami két okból is jöhet, egy rövidebb első etapot mentem mint amit a kocsi megengedett, hogy gyorsabban tudjak felzárkózni. Illetve a többi autó többlet súlya.
    Sztem ha pontos BOP-ot akarunk akk nem egy körös hotlapok alapján kell ezt belőni. Hanem versenytempó alapján, és több pálya alapján.
    Annyira más karakterek az autók, hogy nem lehet azt mondani, hogy most x-y súllyal kb ugyanott vannak. + még ott van a pilóták közötti szórás is.
    Akkor a nagyobb szárny volt a megoldás az idegességre, úgy viszont valóban nincs akkora top speed, majd megnézem még egyszer nagyobb szárnnyal.

    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=aUFx...1_FVbgRg2yRH4g

    az összes "izgalmas" szituáció az én versenyemből
    Directed by Én
    Cast (in order of appearance): Lányi Tamás, Széchy Szabolcs, Szabó Zoltán Jr., Pokornyi Balázs, Tóth Szabolcs, Én

    a hangért elnézést kérek, de a shadowplay b*szik rendesen működni

    sajnos két és fél órában nagyjából ennyi izgalom volt nekem is, de ez egy ilyen műfaj, jó volt.

  12. #262
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen videók mindig jók, köszönjük - én egy összefoglaló videót is szívesen összeraknék, de monitor nélkül VR desktoppal ez nehézkes procedúra lenne
    hát igen az nem ilyen dolgokra lett kitalálva

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    sajnos két és fél órában nagyjából ennyi izgalom volt nekem is, de ez egy ilyen műfaj, jó volt.
    persze, nekem is az egész jó volt, ezek csak azok a mozzanatok amik a a pulzust egy kicsit feljebb emelték az alapnál

  13. #263
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése

    sajnos két és fél órában nagyjából ennyi izgalom volt nekem is, de ez egy ilyen műfaj, jó volt.
    Hát ezt szomorúan olvasom, hogy maga a vezetés nem volt "izgalmas", de nem vagyunk egyformák.
    LMPben talán ennyivel izgalmasabb az endurance. Nekem a tekintetemet 60%-ban az útra kellett vetni, 30%-ban a kijelzőket hogy mennyi KERSt használtam el a kigyorsításon, 5%-ban a realtimeot figyeltem hogy Geriékhez a különbség hol marad, a maradék 5% meg az egyéb gondolatokra (boxtaktika, lekörözés, deg*cijóabeltérhahátrafordulok!) mehetett el.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #264
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt szomorúan olvasom, hogy maga a vezetés nem volt "izgalmas", de nem vagyunk egyformák. k!)
    Félreértesz. A test test elleni verseny szempontjábol nem volt túl izgalmas. A vezetés élménye és a koncentráció szempontjábol kiváló volt.

  15. #265
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Félreértesz. A test test elleni verseny szempontjábol nem volt túl izgalmas. A vezetés élménye és a koncentráció szempontjábol kiváló volt.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #266
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    COTA jó lenne, mert széles is és élvezetes pálya, de szerintem egy Spaba több nevezőnk lenne.
    egyetértek, az a COTA sztem egy kula...spaba vakon belemennék...ez a mostani sajnos nem rajtam múlt..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #267
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=aUFx...1_FVbgRg2yRH4g

    az összes "izgalmas" szituáció az én versenyemből
    Directed by Én
    Cast (in order of appearance): Lányi Tamás, Széchy Szabolcs, Szabó Zoltán Jr., Pokornyi Balázs, Tóth Szabolcs, Én

    a hangért elnézést kérek, de a shadowplay b*szik rendesen működni
    Köszi a videót. Kár, hogy nem érzékelte a kuplungot, csak miután újra benyomtam, így sikerült kiugranom.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  18. #268
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Ugye ilyen verseny idén is lesz?

  19. #269
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egyetértek, az a COTA sztem egy kula...spaba vakon belemennék...ez a mostani sajnos nem rajtam múlt..
    Egy Spa parádés lennem sokkal jobb, mint a COTA. Sajnos maga a pályamod nem valami jó...

  20. #270
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Lightbulb

    Idézet Eredetileg Jozsusz írta Hozzászólás megtekintése
    Egy Spa parádés lennem sokkal jobb, mint a COTA. Sajnos maga a pályamod nem valami jó...
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    egyetértek, az a COTA sztem egy kula...spaba vakon belemennék...ez a mostani sajnos nem rajtam múlt..
    Nem értelek benneteket...top5 modpalya egyértelműen.
    Spa meg keskeny és balesetveszélyes. Inkább Silverstone akkor már.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #271
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek benneteket...top5 modpalya egyértelműen.
    Spa meg keskeny és balesetveszélyes. Inkább Silverstone akkor már.
    így a különböző nézetek alapján szerintem célszerű lenne egy szavazást indítani az esetleges pályákkal, bár tavaly nem volt túl népszerű a COTA és végül nem lett belőle semmi csak prekval sajnos, utána én meg több okból sem tudtam aktív lenni itt, de ezt most hagyjuk, szóval a lényeg, hogy össze lehetne szedni pár jó minőségű mod pályát -légyszi a Paul Ricardot hagyjuk, mert az igazi is egy kalap sz*r, a régi pálya '90 eleje az jó volt - és a gyáriakból is egy adagot amikkel már lehet mit kezdeni, ott van pl. a trackreboot Sebring hát az olyan, mint egy álom vagy Magny Cours (nem a legszebb, de top 10), Daytona amit már említett valaki, Okayama és még sok más, szóval szerintem egy szavazásnak lenne értelme, ezzel elkerülhető ami a már említett tavalyi COTA-val történt, hogy eltűnt a süllyesztőben

  22. #272
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Ha már szeretnénk a valósághoz idomulni, akkor Daytona egyértelmű és már bizonyított. Sebring is megérne egy fun próbafutamot akár az Oreca LMP2 mod-al a változatosság kedvéért. Nürburgring meg eleve gyári pálya az endurance-os helyszínek közül. Bathurst-öt nem javasolnám, mert a hegyi dűlőutakon nem volna egyszerű az élet

  23. #273
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    így a különböző nézetek alapján szerintem célszerű lenne egy szavazást indítani az esetleges pályákkal

    A szavazás arra jó, hogy megadod a lehetőséget valakinek, aki ha nem nyer mert a másikra szavaznak többen, akkor vesztesnek érzi magát és nem indul. Az áldemokrácia sose visz előre, ezért kell néhány véleményt meghallgatni és eldöntenem, hogy Daytonanak vagy Silverstonenak van nagyobb vonzási ereje.
    Az ilyen MagnyCours (nagy <3 ) és Okayama rövid és alkalmatlan, Sebring meg COTA sorsára jutna, míg Bathhurst meg nem LMP kompatibilis. Nürgburgring meg még jó is lehet és elég régen is mentünk ott. Átgondolom még, meg a nyári naptárban helyet találni neki eleve kihívás.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #274
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    A szavazás arra jó, hogy megadod a lehetőséget valakinek, aki ha nem nyer mert a másikra szavaznak többen, akkor vesztesnek érzi magát és nem indul. Az áldemokrácia sose visz előre, ezért kell néhány véleményt meghallgatni és eldöntenem, hogy Daytonanak vagy Silverstonenak van nagyobb vonzási ereje.
    Az ilyen MagnyCours (nagy <3 ) és Okayama rövid és alkalmatlan, Sebring meg COTA sorsára jutna, míg Bathhurst meg nem LMP kompatibilis. Nürgburgring meg még jó is lehet és elég régen is mentünk ott. Átgondolom még, meg a nyári naptárban helyet találni neki eleve kihívás.
    Te tudod , de a Seatos szavazási módszer sem életképes? meg amúgy, ha azt a 21 embert kérdezed (plusz magadat ) aki volt Le Mans-nál és mind igent mondana egy pályára akkor már nyertél és nem utólag fog kiderülni, mint tavaly COTA-val ezért javasoltam a szavazást, mert így látszik, hogy melyik pálya a nyerő és úgyis valószínűleg lesz olyan akinek nem tetszik, ezt nem hiszem hogy el lehet kerülni, ha Paul Ricard lenne én mondjuk akkor is mennék, még ha nem is szeretem, de ha van 20 másik ember aki kedveli akkor hiba lenne az én véleményemre adni

  25. #275
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Visszatérünk rá szeptemberben, a Summer cup végén
    Addig azonban más elfoglaltságotok lesz július végén!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 11 / 12 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •