Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #51
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem!

    A korábbi ötletet megfogadva, az LMP kategória fehér festéssel megy, a GT-ben főleg piros árnyalatok lesznek, de ha nem akkoris valami színes.
    Szerintem ehelyett a kötelező fényszóró + sárga GT / kékes fehér LMP jobb lenne

    Amúgy csak kíváncsiságból rFactor 2 fel sem vetődött erre? Ott van éjszaka, és van korrekt WEC csomag most már
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  2. #52
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    A gumikopáshoz hozzáfűzve, szerintem becsüljük meg, hogy csak 130 % van, bár szerintem semmi értelme sincs egyáltalán a szorzásoknak, de tekintve, hogy az Corsában az SRS-ben a teljes GT3 szezont, 1 órás futamokat 170% kopással és 200% fogyasztással kellett meg csinálni (ami irdatlan nagy baromság), én még kifejezetten örülök, hogy csak 130% ( bár lehetne 100% is ). Akit érdekel részletesebben a véleményem a szorzásról és, hogy miért hülyeség 1 órás futamon használni ilyet az itt el tudja olvasni, akit érdekel persze: http://www.simracingsystem.com/showthread.php?tid=3532

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Skin

    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ehelyett a kötelező fényszóró + sárga GT / kékes fehér LMP jobb lenne

    Amúgy csak kíváncsiságból rFactor 2 fel sem vetődött erre? Ott van éjszaka, és van korrekt WEC csomag most már
    A lámpa kódokat pont idén meszeltek el, ráadásul ez nem az állítható dolgok egyike.
    Rfactor meg kb 10ember tolja innen, így fölös lenne tovább apritani a népet
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    • Elnézve a GT3 közvetítést, remélem itt majd kevesebb incidens lesz a lekörözéseknél
    • Ahogy elnézem a BMW nagyon le van maradva, de a 4:04es GT idők nagyon korrektek - valahol ez lenne a GT class eleje a tavalyi időket elnézve.


    Este fellövök egy másik szervert is. A Le Mans pálya frissítésre kerül a szerveren is, nézzük meg milyen esti körülményeket tudunk még biztonságosan emulálni. Erről a szerverről egyelőre nem lesznek a köridők rögzítve a mért idők pár napig, csak tesztelésre lesz fent!
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2018. 06. 18. 23:27.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #55
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Nem tudom mennyire van lemaradva a BMW, én mindegyik autót 100 liter naftával próbáltam ki és nemigen forszíroztam a jó köridőt. Az M3 GT2 lassabbnak tűnik az M6-nál, kisebb a végsebessége hasonló szárnyállás mellett, de a két BMW szerintem a legstabilabb. A 911 szintén jó, bár szokni kell kicsit. Legkevésbé konzekvensnek a Vantage-t éreztem, az szinte darabosan kiforratlan, de persze a hangja annak a legjobb.

  6. #56
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    • Elnézve a GT3 közvetítést, remélem itt majd kevesebb incidens lesz a lekörözéseknél
    • Ahogy elnézem a BMW nagyon le van maradva, de a 4:04es GT idők nagyon korrektek - valahol ez lenne a GT class eleje a tavalyi időket elnézve.


    Este fellövök egy másik szervert is. A Le Mans pálya frissítésre kerül a szerveren is, nézzük meg milyen esti körülményeket tudunk még biztonságosan emulálni. Erről a szerverről egyelőre nem lesznek a köridők rögzítve a mért idők pár napig, csak tesztelésre lesz fent!

    Az újonnan frissített pályát nem javaslom futamra, maradjon mindenki a régi verziónál! Sokkal erőforrás igényesebb lett, ráadásul nincs a futamra pit limiter benne, ami elég fontos lenne.
    Egy borult időjárás is több fpst hoz a régi pályán, mint itt egy clear. A sokkal csicsább pályakörnyéki objektumok megteszik a hatásukat.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #57
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az újonnan frissített pályát nem javaslom futamra, maradjon mindenki a régi verziónál! Sokkal erőforrás igényesebb lett, ráadásul nincs a futamra pit limiter benne, ami elég fontos lenne.
    Egy borult időjárás is több fpst hoz a régi pályán, mint itt egy clear. A sokkal csicsább pályakörnyéki objektumok megteszik a hatásukat.
    Nem beszélve róla, hogy gyakorlatilag minden nap jön egy frissített verzió. 36 fős mezőnnyel megette az i5 2400-amat, 24-el még stabilan futott, csak néha írta ki, hogy 99%-on teker a CPU.

  8. #58
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem beszélve róla, hogy gyakorlatilag minden nap jön egy frissített verzió. 36 fős mezőnnyel megette az i5 2400-amat, 24-el még stabilan futott, csak néha írta ki, hogy 99%-on teker a CPU.
    Mai frissítés után próbáltam 30 autóval 3 monitoron a rajtnál 50-55 FPS de semmi akadás, utána pedig szépen emelkedett az FPS szám. Igaz nekem i7 6700k van most a gépembe egy 1070Ti kártyával.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #59
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Mai frissítés után próbáltam 30 autóval 3 monitoron a rajtnál 50-55 FPS de semmi akadás, utána pedig szépen emelkedett az FPS szám. Igaz nekem i7 6700k van most a gépembe egy 1070Ti kártyával.


    Szép is lenne ha egy ilyen gépen szaggata az Assetto (-:
    Apropó valaki megy itt Radeon kártyákkal?
    Valszeg lesz egy freesync-es tv-m,és ahhoz nem jó a gtx 1060 sajna...
    jelenleg 4k 60 fps lazán megvan egy i5 7500 procival,és ennél semmiképp sem szeretnék lassabb gépet!
    Melyik radeon tudná hozni ezt?
    Köszi

  10. #60
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Azt is vegyétek hozzá, hogy az AI-k vezérlése a létszámukkal arányosan szintén dob a CPU használaton

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Valszeg lesz egy freesync-es tv-m,és ahhoz nem jó a gtx 1060 sajna...
    Nem nagyon van értelme a freesync-nek a mi "szakmánkban", inkább adjál neki 100+ FPS-t és szard le a szinkront.
    A freesync akkor jó, ha 30-40 FPS-sel akarsz nyünyürögni vmi nem reflex/reakció alapú játékkal...

  12. #62
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Ford hangja valóban nem annyira dögös, mint a többié, de nem rossz azért annyira. Legalábbis, amit én próbáltam majd' egy éve.

    Kár, hogy LMP2-ből nincs társa az Oreca FLM09-nek, mert az remek mod-nak tűnt. Ugyanennek a pack-nak egy másik autója a Corvette Daytona Prototype, ami szintén kellemes vas, a hangja meg erekciókeltő. Nem volna érdemes összemérni a prekvalon a GT vasakkal, hogy mennyire gyorsabb vagy lassabb?
    De jó ötlet. Miért is csak 2 osztály van? simán lehetne 3 osztály is. DaytonaCorvette Race Roomban nagy kedvenc. Szívesen kipróbálnám. Ha gyorsabb mint a Gt kocsik, akkor akik Gt-ben indulnak és gyenge idejük van mehetnének evvel, hogy szorosabb legyen a verseny.

  13. #63
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    De jó ötlet. Miért is csak 2 osztály van? simán lehetne 3 osztály is. DaytonaCorvette Race Roomban nagy kedvenc. Szívesen kipróbálnám. Ha gyorsabb mint a Gt kocsik, akkor akik Gt-ben indulnak és gyenge idejük van mehetnének evvel, hogy szorosabb legyen a verseny.
    11embernek javasolható 11 kategória is, bár nem látom értelmét.

    Kevés őrült van nyáron, terelni kell a nyájat.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #64
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    11embernek javasolható 11 kategória is, bár nem látom értelmét.

    Kevés őrült van nyáron, terelni kell a nyájat.
    Ílyen verseny csak egyszer van: LMP-1-es kocsikkal ritkán megyünk. Aki teheti használja ki. Engem ami zavar az a 10 mp körönként amit látok a hot lapon az eső és az utolsó között. Gt-ben is van nagy különbség de az még lehet csak az autó miatt van. De biztos ott is lesz azért. Szóval nem az a baj ha kevés az ember hanem ha eltérőek nagyon a köridők. Azt kell kiegyensúlyozni. Erre jó egy másik géposztály pl.

  15. #65
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Ílyen verseny csak egyszer van: LMP-1-es kocsikkal ritkán megyünk. Aki teheti használja ki. Engem ami zavar az a 10 mp körönként amit látok a hot lapon az eső és az utolsó között. Gt-ben is van nagy különbség de az még lehet csak az autó miatt van. De biztos ott is lesz azért. Szóval nem az a baj ha kevés az ember hanem ha eltérőek nagyon a köridők. Azt kell kiegyensúlyozni. Erre jó egy másik géposztály pl.
    Nem látom a mert köröket tőled a preQ listában

    1-2mp van az autók között minden más a pilótán múlik. A BMWk lógnak ki a GTben de garantálom H nem 10mpel.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  16. #66
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem látom a mert köröket tőled a preQ listában

    1-2mp van az autók között minden más a pilótán múlik. A BMWk lógnak ki a GTben de garantálom H nem 10mpel.

    Mennék én csak még rá kell vennem magamat a nagy letöltögetésnek, hogy egyáltalán fel tudjak lépni. Ezt a részét nagyon utálom. Nem is akarok menni pár kocsival de azért muszáj felraknom. Na mindegy assetto ilyen játék. Persze logikus, hogy meg kell lenni csak gyári tartalmaknál nincs ez a szarozás

  17. #67
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Ílyen verseny csak egyszer van: LMP-1-es kocsikkal ritkán megyünk. Aki teheti használja ki. Engem ami zavar az a 10 mp körönként amit látok a hot lapon az eső és az utolsó között. Gt-ben is van nagy különbség de az még lehet csak az autó miatt van. De biztos ott is lesz azért. Szóval nem az a baj ha kevés az ember hanem ha eltérőek nagyon a köridők. Azt kell kiegyensúlyozni. Erre jó egy másik géposztály pl.
    Biztosan nincs 10 mp különbség a kocsik közt. Én teli tankkal mentem, nem is gyúrtam rá a köridőkre, hanem igyekeztem egymáshoz képest azonos "körülmények" közt a kocsikat egymással összehasonlítani. Ez alapján ki merem jelenteni, hogy nagyjából egy szinten vannak a GT2 és GTE autók, legalábbis 5-10 mp nincs köztük.
    Ami még közelebb hozhatná őket, az a rájuk szabott gumikopás és fogyasztás érték, amin az ő esetükben emelni kellene jócskán. Úgy kellene 3-5 kiállás, de most csak azért nem csinálható meg egy kiállással a 2,4 óra, mert az üzemanyag nem elég hozzá, a hard gumik bírnák, de talán még a mediumok is. Viszont érthető az is, hogy az LMP1 mezőny elsőbbséget élvez beállítások terén.
    És még egy dolog, a 2,4 óra igen hosszú. Ott számít az is, mennyire konzekvens a vas. Hiába gyorsabb valaki 1-2 másodperccel, ha csak egyszer összecsukja a vasat, mert gyorsabbra van állítva, mint inkább "barátságos" viselkedésre.

  18. #68
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Ílyen verseny csak egyszer van: LMP-1-es kocsikkal ritkán megyünk. Aki teheti használja ki. Engem ami zavar az a 10 mp körönként amit látok a hot lapon az eső és az utolsó között. Gt-ben is van nagy különbség de az még lehet csak az autó miatt van. De biztos ott is lesz azért. Szóval nem az a baj ha kevés az ember hanem ha eltérőek nagyon a köridők. Azt kell kiegyensúlyozni. Erre jó egy másik géposztály pl.
    Nincs az 10mp lmpben sem. Csak van aki még csak kipróbálta az autót/pályát stb. Mint ahogy én is, talán én is vagyok az LMP végén. Csak pár kört mentem a szerveren beállítás, stb nélkül. Reálisan az majd max 1-2, max 3s lesz.

  19. #69
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy kellene 3-5 kiállás, de most csak azért nem csinálható meg egy kiállással a 2,4 óra, mert az üzemanyag nem elég hozzá, a hard gumik bírnák, de talán még a mediumok is. Viszont érthető az is, hogy az LMP1 mezőny elsőbbséget élvez beállítások terén.
    Én továbbra is vallom, hogy 2 elfékezés után már ráz a kormányom és egy 9 körös etapon ez már a fizikai sérülést kockáztatja – ha a kopást feljebb vesszük, több embernél fog tönkremenni a kormány mint szeretnénk (0<1). A hőmérsékleten emelnék biztonsági okokból, de a 33fokos aszfalt így is túlzás, a max Track Temp: 28.33 &#186;C volt idén. Csak érdekességképpen, ehhez képest éjjel jégpálya volt: Track Temp: 15.00 &#186;C Air Temp: 15.6.

    A fogyasztást meg azt is nézni kell hogy a C7-be egy laza 20 kilogrammal többet eszik egy etapon. LMPben a traktormotoros Audi sem hajlandó benzint enni a Toyotával szemben pl.

    Jó lesz az így ahogy van, futam közben így is mindenki szitkozódni fog a gumik miatt
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  20. #70
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Sziasztok, egy apróbb változtatást javasolnék, ha van rá mód, akkor nem lehetne engedélyezni csak a TC-t? az ABS hidegen hagy és versenyautóban utálom is, mert a féktáv meghosszabbításán a világon nem jó semmire, de a TC nem véletlenül van a GT autókban, a Forma-1-ben nem hiányolom mert abban amúgy sincs, de a GT-ben kéne lennie, mert egy 1,5 tonnás tégla nem úgy viselkedik TC nélkül, mint egy 700 kilós nádszál. Ezt nem azért mondom, mert nem tudok TC nélkül menni, de kipróbáltam a BMW-t és az majdnem olyan mintha lenne benne TC, a Corvette-el meg úgy kell kivárni a megfelelő pillanatot a gázadáshoz (üzem meleg gumikon is), ennyi lett volna.

  21. #71
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, egy apróbb változtatást javasolnék, ha van rá mód, akkor nem lehetne engedélyezni csak a TC-t? az ABS hidegen hagy és versenyautóban utálom is, mert a féktáv meghosszabbításán a világon nem jó semmire, de a TC nem véletlenül van a GT autókban, a Forma-1-ben nem hiányolom mert abban amúgy sincs, de a GT-ben kéne lennie, mert egy 1,5 tonnás tégla nem úgy viselkedik TC nélkül, mint egy 700 kilós nádszál. Ezt nem azért mondom, mert nem tudok TC nélkül menni, de kipróbáltam a BMW-t és az majdnem olyan mintha lenne benne TC, a Corvette-el meg úgy kell kivárni a megfelelő pillanatot a gázadáshoz (üzem meleg gumikon is), ennyi lett volna.
    Hát erre azt tudom mondani hogyha nem fekszik, akkor tessék kerülni
    Amúgy én se vagyok nagy zsonglőr, de egyáltalán nem problémás a C7.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  22. #72
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy én se vagyok nagy zsonglőr, de egyáltalán nem problémás a C7.
    Számomra is meglepetés volt, hogy egész barátságos a Corvette. Jobban kell vele figyelni, mint a BMW-vel, de a várthoz képest szinte kezesbárány volt. Az Aston-hoz képest mindenképp.

  23. #73
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Reálisan az majd max 1-2, max 3s lesz.
    Aztán jött Piski Tamás és 5 másodpercet rávert a legelsőkre

  24. #74
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán jött Piski Tamás és 5 másodpercet rávert a legelsőkre
    Ami szerencsére autó független
    Hát 2,5x hosszabb a pálya egy átlag körnél. Ha egy átlag körön van köztem meg Tomi között szűk 2mp, akkor nincs min meglepődni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #75
    Én meglepődtem.

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •