Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 11 12 UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (281 összesen)

Téma: Mini Le Mans 2.4h - 2018. július 1.

  1. #226
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Az Astonhoz képest jól jöttek a súlyozások. Így már kb pariban volt ez az autó is. A bmw-ről nem tudok nyilatkozni.
    Bár a ferka szerintem még így is picivel meglógott tempóban,
    Szabolcs S aston_martin_vantage_gte 04:03.7600 31.788
    Zoltan S ferrari_458_gt2 04:03.8670 31.895
    Istvan A ks_corvette_c7r 04:04.9140 32.942
    Tamas S ks_porsche_911_rsr_2017 04:04.9500 32.978
    Meglepően versenyképes volt az Aston ezek alapján, tényleg csak a BMW lógott kifele versenyképességben. És komolyan élmény volt téged megelőzni, legalább volt valaminek autóhangja
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #227
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Életem első hosszabb távú futama volt. Elsődleges célkitűzésem hibák nélkül végigmenni, ezen a téren van mit fejlesztenem. Egy megpördülésem volt, az egész futam alatt, így ezen a téren elégedett vagyok. Sajnos csatázni nem volt lehetőségem, mert az előlem rajtolók kicsit gyorsabbak voltak, a mögülem indulók kicsit lassabbak. Márton Zoli ment előttem, pár körig még együtt mentünk, de aztán szépen lassan leszakadtam, és amit láttam az időket, általában gyorsabb volt nálam 0,5-1 mp-el, vagy amikor jól kaptam el a kört, akkor max ugyanolyan időt mentem, így nem tudtam utolérni sem.
    Az lmp-k iszonyat tempóban jöttek mentek, nem is tudom ki hányszor előzött már meg, de mindig jöttek , de korrekt volt mindenki, ha olyan helyen voltunk, türelmesen megvárták, hogy tiszta legyen a pálya és úgy mentek el.
    Ugyan versengés szempontjából unalmas volt, de érdekes élmény és tapasztalatszerzés volt. Ha lesz még ilyen, szerintem megint jönni fogok, de most egy kis pihi jó lesz
    Köszi a szervezést!

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy egy pár kérdést szervezői mivoltomból hadd kérdezzek:
    1. GT BOP: egy körön én most jónak érzem a Porsche-Corvette-Ferrari triót , de látszólag a futam eredmények alapján a Ferka ellépett. Hibázott mindenki / tankolásokon ment el / tényleg túl jó lett a Ferrari?
    2. GT: Egyáltalán mennyire volt szoros? Én láttam a C7eseket együtt még 2 óra után is, de a többiek?
    3. GT-class BOP: ha lenne futam augusztus második felében, restrictorral fogjuk le a mezőny elejét, hogy az Aston/M6 is versenyképes legyen?
    4. LMP class: engedjük el a BOPot és nézzük meg csak 2016os Porscheval egy eseményt?
    1. GT BOP: ugyan nem top pilóta vagyok, ezért nehéz az én időmet pl. Zelfiével összemérni, meg nem is nagyon mentem rá a hotlapozásra, inkább teli kocsival köröztem, de nézegettem a futam köridejeit. a pori-corvette mondjuk jó így, de a ferka most kicsit előnyben van. Szabó Zoli ferka guru, de a másik ferrari idejét is nézve ők 05-06-os időket tudtak futni, míg a corvettel zelfiék inkább 06-07-et, porival Szűcs Tomi a mérvadó, ő is 06-07-eseket ment. Széchy Szabi ment az astonnal, ő is 06-07-eket, de szerintem a végére érzett rá igazán, mert az utolsó etapjában szórta a 04-03-as időket, ugyhogy az astonban is van potenciál, csak nem lett meghajtva rendesen prekin. Többiről nem tudok nyilatkozni.

    2. szétszóródtunk, lehet hogy a bop nem lett 100%-os, de benne van a pilóták képességbeli különbsége is

    3. a poriról tudok nyilatkozni, 50kg-al sokkal jobb volt vezetni, 75kg-al nekem sokat romlott a vezethetősége, de futam előtt sikerült setuppal utánamenni és javítani az autón, de kanyarokban szerintem hátrányba került. az egyenesek végén viszont lenyomtam zelfit a corvettel szélárnyék nélkül. Szűcs Tomi tudta ugyanazokat az időket, de lehet 50kg és némi restrictor jobb lenne, ki kell próbálni. Ahogy fentebb írtam, a ferka talán kicsit most gyorsabb, de mondjuk meg is kell ülni, az astonnal meg Szabi bizonyította, hogy tudja a ferka tempóját, max egyenesben végsebességre marad el.

    Amúgy én nem erőltetném a mod kocsikat, van gyári is elég, a gyári bmw-vel nem is ment senki.

  3. #228
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Meglepően versenyképes volt az Aston ezek alapján, tényleg csak a BMW lógott kifele versenyképességben. És komolyan élmény volt téged megelőzni, legalább volt valaminek autóhangja
    Gyakorláson sokszor röhögtem Zelfiéknek a TS-en mikor mellettem mentek a corvettel, olyan hangja volt, mintha végig f*ngott volna mellettem valaki

  4. #229
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Sziasztok, na hát nekem aztán nem igazán lehet okom panaszra, mert konkrétan többször láttam LMP-t, mint GT-t úgy, hogy a Corvettel mentem, szóval a táv 90%-ban se előttem se mögöttem nem volt senki akit a tükörben vagy a szélvédőn keresztül láttam volna . A elméletem az bejött, miszerint a Ferrarik előnyben voltak a plusz súlyok nélkül, de nem volt zavaró hiszen a results alapján nekem volt a 2. legjobb konziszentciám, ami igazából a célom is volt. Mivel a GT-ben ugyebár alapból van TC én meg nem vagyok hozzászokva a NOTC GT versenyekhez, így ez volt a legnehezebb, de miután egyszer sem forogtam meg, így meg lehet szokni . Ami a versenyen történteket illeti összesen talán 4 meleg helyzet volt abból 1 magamtól, a másik 3 autókkal volt. A rajt után a mögöttem jövő Porschéval volt 2 kisebb gyorsulási verseny ahol, mivel később fékeztem én jöttem ki győztesként, aztán a Porsche kanyarokban az első balosnál közvetlenül a fal mellett megforgott az egyik Aston és épphogy nem találtam el, utána meg nem fékezhettem mert annyira instabil lett az autó, hogy ha egy kis féket is adok már blokkol a hátulja, de szerencsére elkerültem a falat. Ezután a fekete Ferrari megelőzőtt pár körrel később, de a második Mulsanne sikánban megpróbáltam kifékezni, viszont ezzel együtt el is fékeztem, szóval alul maradtam megint és már nem értem utól. Itt nagyjából vége is volt az akcióknak szóval csak arra kellett figyelni, hogy ne rontsam el, meg hogy az LMP-vel ne akadjak össze. Ja és nem néztem meg ki volt az Astonnal aki megforgott, de dicséret illeti, mert a amikor a falnál volt a pedálos grafikán látszik, hogy próbálta minél jobban a fal mellett tartani, úgyhogy respect. Nagyjából ennyi, köszi a szervezést, meg az egész hangulatot, bármikor beáldoznék egy egész SRS szezont ( aki használta már a programot az tudja miért mondom) egy ilyen nagyobb szabású versenyért .

  5. #230
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha én egy valamire nem tudok panaszkodni a futamon, akkor az a lekörözöttek viselkedése volt. Miután túl voltam az első Porsche kanyaros külsőíves előzésemen utána már éreztem, hogy nem lesz ebből baj. Egyetlen egy incidens volt, de abból sem volt kontakt – Indianapolis után csúszott meg a kocsi kigyorsításon, míg a belső íven egy Corvette volt, bocs ha megijesztettelek
    Erik megint Párizs felé kanyarodott ha látott közeledni, pedig a saját futamunkat ennyire tényleg nem kell beáldozni J és másoktól is jött félreállás. Köszönöm mindenkinek a korrekt viselkedést! Egy ilyen sok új arccal megtűzdelt mezőnytől egy idegen multi-class futamon ez nagyon szép teljesítmény, hogy lehoztuk baleset nélkül!
    Az a Corvette én voltam , láttam, hogy jössz, de a kanyar előtt mintha a falnak mentél volna, (ezt úgy értem, hogy nem gyorsultál tovább) aztán néztem a tükröt, hogy honnan jössz, de egyszer csak ott termettél mondom akkor megyek belülre, de későn fékeztem és pont volt ott egy aszfaltos kerülő a belső rázókő mellett szóval azt választottam, bízván abban, hogy nem csúszok rá a rázóra, mert akkor tuti kiütöttelek volna, szóvalteljes mértékben én néztem el maradnom kellett volna kívül aztán az Arnage előtt elengedni

  6. #231
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    ...A rajt után a mögöttem jövő Porschéval volt 2 kisebb gyorsulási verseny ahol, mivel később fékeztem én jöttem ki győztesként...
    Én voltam a poris, gondoltam inkább kicsit korábban fékezek, ne lökjük ki egymást a 2,5 óra első perceiben , majd később lemeccseljük, de sajna nem tudtalak tartani.
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából ennyi, köszi a szervezést, meg az egész hangulatot, bármikor beáldoznék egy egész SRS szezont ( aki használta már a programot az tudja miért mondom) egy ilyen nagyobb szabású versenyért .
    Nyár vége felé olvasgasd a fórumot, az őszi GT bajnokságra több újdonsággal is készülünk, várunk az éles bajnokságainkra, színvonalas futamok szoktak lenni, meg ha lesz még ilyen akkor természetesen arra is!

  7. #232
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy egy pár kérdést szervezői mivoltomból hadd kérdezzek:
    1. GT BOP: egy körön én most jónak érzem a Porsche-Corvette-Ferrari triót , de látszólag a futam eredmények alapján a Ferka ellépett. Hibázott mindenki / tankolásokon ment el / tényleg túl jó lett a Ferrari?
    2. GT: Egyáltalán mennyire volt szoros? Én láttam a C7eseket együtt még 2 óra után is, de a többiek?
    3. GT-class BOP: ha lenne futam augusztus második felében, restrictorral fogjuk le a mezőny elejét, hogy az Aston/M6 is versenyképes legyen?
    4. LMP class: engedjük el a BOPot és nézzük meg csak 2016os Porscheval egy eseményt?
    1. prekvalon a Ferrarival akkor mentek olyan időt mint a Porsche meg a Corvette amikor már nem lehetett változtatni már, de egyébként javasoltam volna, hogy kerüljön arra is valami, mert a Porsche-Corvette elég jó lett (bár lehet a Porschénak elég lenne a 70), ami biztos, hogy a Ferrari-ra vagy 50 vagy 25 kellett volna, vagy ha lehet akármennyit beállítani akkor annak megfelelően

    2. én egy ideig 4. voltam és 3-an előttem elég szorosan mentek, szerintem azért volt, mert én a prekvalon is 4-es hátsó szárnnyal mentem miközben valószínűleg 3-al kellett volna, meg én a plusz súllyal nem teszteltem hosszan, csak gyors kört mentem, de ha van még időm a prekvalon akkor szerintem tudtam volna tartani a tempót

    3. a restrictor lehet, hogy jobb lenne, de lehet, hogy a kettő kombinációja lenne a legjobb, mert a Porschét nem próbáltam 75-el, de kanyarba valószínűleg eléggé megviselte, szóval ez nem egy 2 perces meló eldönteni, hogy mi legyen, lehet, hogy plusz 50 és mondjuk -4% (csak mondtam egy számot), hogy kanyarba ne legyen annyira instabil viszont az egyenesben nem emnjen el szélárnyék nékül is sián ahgy azt korábban írták

    4. ez a class nem igazán érdekel jelenleg, szóval nekem mindegy, hogy ki ver rám 4 kört 1 versenyen

  8. #233
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én voltam a poris, gondoltam inkább kicsit korábban fékezek, ne lökjük ki egymást a 2,5 óra első perceiben , majd később lemeccseljük, de sajna nem tudtalak tartani.

    Nyár vége felé olvasgasd a fórumot, az őszi GT bajnokságra több újdonsággal is készülünk, várunk az éles bajnokságainkra, színvonalas futamok szoktak lenni, meg ha lesz még ilyen akkor természetesen arra is!
    Igen azt észrevettem, hogy nem a rendes féktávot veszed az biztos, de utána azt vártam, hogy majd utólérsz megint, és ezért voltam féktávon egy kicsit bátrabb , viszont amikor láttam, hogy nem tudsz közelebb jutni azon meglepődtem, na de majd legközelebb

    lehet, hogy az lesz, mert ez így sokkal jobb, hogy van több hét felkészülési idő és egy verseny amit mindenki komolyan vesz, mint az ami az SRS-en van 1 órás futamokon, hogy van belőle minden nap és nem veszik komolyan mert "á majd úgyis ott lesz holnap megint" szóval minek menjen rendesen

  9. #234
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Szabolcs S aston_martin_vantage_gte 04:03.7600 31.788
    Zoltan S ferrari_458_gt2 04:03.8670 31.895
    Istvan A ks_corvette_c7r 04:04.9140 32.942
    Tamas S ks_porsche_911_rsr_2017 04:04.9500 32.978
    Meglepően versenyképes volt az Aston ezek alapján, tényleg csak a BMW lógott kifele versenyképességben. És komolyan élmény volt téged megelőzni, legalább volt valaminek autóhangja

    Amilyen sokat voltál mellettem, csupán a másodperc töredékéig hallhattad a hangorkánt , az LMP-k eszement módon húztak el az egyenesekben, de ez így van rendjén. Amúgy köszönöm és a szervezést is, minden jó volt.
    Prequin nagyon keveset mentem az Astonnal, de miután bop-ot kapott a chevi, gondoltam hogy hát ha pariban leszek vele, végül is így volt, csak nem kellett volna annyi hiba. De hozzá kell tenni azt is, hogy akkor kezdett el igazán versenyképessé válni, mikor már bőven 99% fölött volt a tapadás. A verseny utolsó körében javítottam még az addigi legjobb időmön, de a középső szektorban még 6 tized hátrányt szedtem össze magamhoz képest is, szóval volt még benne. A hangja is állati, legalább nem f*ngós .
    Utoljára módosította: Szemir; 2018. 07. 02. 14:42.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  10. #235
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából kész van az, csak embereket vadászni nehéz rá. (A porsche 75kgos BOP már az ottani tesztekből lett megörökölve)

    Általában Le Mans kapcsán lehet behúzni egy mezőnyre való embert. Találunk a nyári kupa és a GT3 között időt egy COTAnak ezt megígérem idén is, aztán meglátjuk hogy leszünk-e majd elegen rá!

    Mindenképpen szeretnék rajta indulni!

  11. #236
    Kovács Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként meg jó volt ez, szerintem utoljára a GTR 2-vel teljesítettem ilyen versenytávot, úgyhogy bevallom a végére ezt már picit megéreztem. Kovács Gerivel egész szoros volt az eleje meg a vége, alapvetően ő volt a gyorsabb, csak az Audinál hamarabb végeznek a tankolással. Aztán a legvégén ha jól raktam össze a képet, akkor az utolsó tervezett kiállásánál túl keveset tankolt és az utolsó kör előtt volt egy extra kiállása, úgyhogy gondoltam ha tudom még megizzasztom egy picit, a Mulsanne egyenes legvégén sikerült is mellé-elé érni, csak aztán a kigyorsításon kifogytam a nitróból és ott eldőlt.
    Nagy bajban voltam a végén nem tudtam hogy ha lejár az idő akkor még +1kör vagy ott a vége úgyhogy biztosra mentem én ment bele még egy környi adag pedig így is elég lett volna a Mulsanne végén féltem h kirakom mindkettőnket mert alig álltam meg, de szépen lehoztuk

    Alapból kevés versenyem van, ilyen hosszú meg még soha nem volt. Az volt a terv hogy a lehető legkevesebb hibával végigmenjek, ami két megforgáson és az első körös elfékezésen kívül nagyjából rendben is volt. Ha ezek nem lettek volna talán ott lehettem volna egész közel Szabihoz de így is örülök, jó élmény volt. A lekörözések is rendben voltak, 1-2 neccesebbe belementem de szerencsére nem lett belőle semmi. Ha máskor is lesz ilyen és tudok biztos jövök!

  12. #237
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy egy pár kérdést szervezői mivoltomból hadd kérdezzek:
    1. GT BOP: egy körön én most jónak érzem a Porsche-Corvette-Ferrari triót , de látszólag a futam eredmények alapján a Ferka ellépett. Hibázott mindenki / tankolásokon ment el / tényleg túl jó lett a Ferrari?
    2. GT: Egyáltalán mennyire volt szoros? Én láttam a C7eseket együtt még 2 óra után is, de a többiek?
    3. GT-class BOP: ha lenne futam augusztus második felében, restrictorral fogjuk le a mezőny elejét, hogy az Aston/M6 is versenyképes legyen?
    4. LMP class: engedjük el a BOPot és nézzük meg csak 2016os Porscheval egy eseményt?
    LMP kapcsán: én Audival indulnék mindenképpen, ha még lassabb is lenne, akkor is!

  13. #238
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    Szektoridők

    Race sectors
    Sector 1
    Sector 2 Sector 3 Potential PB
    Driver Time Driver Time Driver Time Driver Time
    Jozsef P 72.21 Jozsef P 65.26 Jozsef P 73.96 Jozsef P 211.44 LMP1
    Geri K 72.38 0.2 Geri K 65.31 0.0 Geri K 76.66 2.7 Geri K 214.34 LMP1
    Balazs P 71.99 -0.2 Balazs P 64.93 -0.3 Balazs P 78.45 4.5 Balazs P 215.37 LMP1
    Szabolcs T 73.39 1.2 Szabolcs T 65.06 -0.2 Szabolcs T 77.18 3.2 Szabolcs T 215.63 LMP1
    Balazs P 73.63 1.4 Balazs P 65.57 0.3 Balazs P 78.63 4.7 Balazs P 217.83 LMP1
    Laszlo Z 74.05 1.8 Laszlo Z 67.56 2.3 Laszlo Z 78.13 4.2 Laszlo Z 219.74 LMP1
    Kristof J 75.37 3.2 Kristof J 67.13 1.9 Kristof J 80.19 6.2 Kristof J 222.70 LMP1
    Szabolcs S 82.08 9.9 Szabolcs S 75.39 10.1 Szabolcs S 85.72 11.8 Szabolcs S 243.19 GT2
    Zoltan S 82.16 9.9 Zoltan S 75.70 10.4 Zoltan S 85.47 11.5 Zoltan S 243.32 GT2
    Laszlo N 82.22 10.0 Laszlo N 76.09 10.8 Laszlo N 85.68 11.7 Laszlo N 243.98 GT2
    Istvan A 82.29 10.1 Istvan A 75.94 10.7 Istvan A 86.30 12.3 Istvan A 244.53 GT2
    Tamas S 82.48 10.3 Tamas S 75.35 10.1 Tamas S 87.01 13.0 Tamas S 244.84 GT2
    Tamas Z 82.54 10.3 Tamas Z 76.25 11.0 Tamas Z 86.13 12.2 Tamas Z 244.93 GT2
    Zoltan M 83.10 10.9 Zoltan M 76.22 11.0 Zoltan M 87.05 13.1 Zoltan M 246.37 GT2
    Tamas L 82.94 10.7 Tamas L 76.01 10.7 Tamas L 87.49 13.5 Tamas L 246.45 GT2
    Milan K 83.54 11.3 Milan K 76.34 11.1 Milan K 88.07 14.1 Milan K 247.95 GT2
    Adam S 83.99 11.8 Adam S 76.88 11.6 Adam S 88.47 14.5 Adam S 249.35 GT2
    Peter K 84.82 12.6 Peter K 77.18 11.9 Peter K 88.29 14.3 Peter K 250.29 GT2
    Gabor B 84.57 12.4 Gabor B 77.20 11.9 Gabor B 88.81 14.8 Gabor B 250.57 GT2
    Erik M 84.84 12.6 Erik M 77.58 12.3 Erik M 89.30 15.3 Erik M 251.71 GT2
    Ferenc S 85.35 13.1 Ferenc S 77.08 11.8 Ferenc S 89.76 15.8 Ferenc S 252.19 GT2
    Szilard S 117.27 45.1 Szilard S 77.74 12.5 Szilard S 92.88 18.9 Szilard S 287.89 GT2
    Az az utolsó szektor valami brutál Józsi... vagy átugrattál mindenen, vagy maradt még KERS?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #239
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Én mondjuk minimális leszorítóerővel mentem, azt csak a versenyen realizáltam, hogy a Porsche S-ben mennyit veszítek vele, alig tudtam nagyobb tempót átvinni ott a GT-knél. Cserébe a hosszú egyenesekben ilyen 2-300 méterekről visszaértem szélárnyékban.

  15. #240
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én mondjuk minimális leszorítóerővel mentem, azt csak a versenyen realizáltam, hogy a Porsche S-ben mennyit veszítek vele, alig tudtam nagyobb tempót átvinni ott a GT-knél. Cserébe a hosszú egyenesekben ilyen 2-300 méterekről visszaértem szélárnyékban.
    Valami hasonló volt nekem is. Én amit itt megosztottak Porsche setupot az használtam, akkor lehet az a tiéd volt.

  16. #241
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Flag

    LMP-ben nekem az utolsó kör előtt még egyszer ki kellett mennem tankolni. Full tankkal indultam és 9 köröket mentem. 36 kör-nél még ki kellett így mennem az utolsó körre tankolni. Ez így szarul jött ki.

    Persze ha én is 39 kört megyek akkor már úgy jobban nézett volna ki. Ti, hogy osztottátok be a box kiállást?


    Pakornyi Balázs valami teljesen más box taktikán volt mert mindig elé kerültem, aztán később vissza. Ha nem kell kimenni utolsó körre és nem is rontok akkor kemény utolsó kör lett volna.

  17. #242
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Race sectors
    Sector 1
    Sector 2 Sector 3 Potential PB
    Driver Time Driver Time Driver Time Driver Time
    Jozsef P 72.21 Jozsef P 65.26 Jozsef P 73.96 Jozsef P 211.44 LMP1
    Geri K 72.38 0.2 Geri K 65.31 0.0 Geri K 76.66 2.7 Geri K 214.34 LMP1
    Balazs P 71.99 -0.2 Balazs P 64.93 -0.3 Balazs P 78.45 4.5 Balazs P 215.37 LMP1
    Szabolcs T 73.39 1.2 Szabolcs T 65.06 -0.2 Szabolcs T 77.18 3.2 Szabolcs T 215.63 LMP1
    Balazs P 73.63 1.4 Balazs P 65.57 0.3 Balazs P 78.63 4.7 Balazs P 217.83 LMP1
    Laszlo Z 74.05 1.8 Laszlo Z 67.56 2.3 Laszlo Z 78.13 4.2 Laszlo Z 219.74 LMP1
    Kristof J 75.37 3.2 Kristof J 67.13 1.9 Kristof J 80.19 6.2 Kristof J 222.70 LMP1
    Szabolcs S 82.08 9.9 Szabolcs S 75.39 10.1 Szabolcs S 85.72 11.8 Szabolcs S 243.19 GT2
    Zoltan S 82.16 9.9 Zoltan S 75.70 10.4 Zoltan S 85.47 11.5 Zoltan S 243.32 GT2
    Laszlo N 82.22 10.0 Laszlo N 76.09 10.8 Laszlo N 85.68 11.7 Laszlo N 243.98 GT2
    Istvan A 82.29 10.1 Istvan A 75.94 10.7 Istvan A 86.30 12.3 Istvan A 244.53 GT2
    Tamas S 82.48 10.3 Tamas S 75.35 10.1 Tamas S 87.01 13.0 Tamas S 244.84 GT2
    Tamas Z 82.54 10.3 Tamas Z 76.25 11.0 Tamas Z 86.13 12.2 Tamas Z 244.93 GT2
    Zoltan M 83.10 10.9 Zoltan M 76.22 11.0 Zoltan M 87.05 13.1 Zoltan M 246.37 GT2
    Tamas L 82.94 10.7 Tamas L 76.01 10.7 Tamas L 87.49 13.5 Tamas L 246.45 GT2
    Milan K 83.54 11.3 Milan K 76.34 11.1 Milan K 88.07 14.1 Milan K 247.95 GT2
    Adam S 83.99 11.8 Adam S 76.88 11.6 Adam S 88.47 14.5 Adam S 249.35 GT2
    Peter K 84.82 12.6 Peter K 77.18 11.9 Peter K 88.29 14.3 Peter K 250.29 GT2
    Gabor B 84.57 12.4 Gabor B 77.20 11.9 Gabor B 88.81 14.8 Gabor B 250.57 GT2
    Erik M 84.84 12.6 Erik M 77.58 12.3 Erik M 89.30 15.3 Erik M 251.71 GT2
    Ferenc S 85.35 13.1 Ferenc S 77.08 11.8 Ferenc S 89.76 15.8 Ferenc S 252.19 GT2
    Szilard S 117.27 45.1 Szilard S 77.74 12.5 Szilard S 92.88 18.9 Szilard S 287.89 GT2
    Az az utolsó szektor valami brutál Józsi... vagy átugrattál mindenen, vagy maradt még KERS?
    Full gáz volt a Porschék közül a második, első 215-220 körül, harmadiknál vissza ötösbe, az is 200 körül, aztán az uccsó megint full gáz. A sikánokon meg ahogy mertem, úgy toltam át (még a pálya lehetőségein belül), de egyszer ráfáztam, mert megpördültem minimális hibrid is maradt az uccsó sikánból való jobb kigyorsításra

  18. #243
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    LMP-ben nekem az utolsó kör előtt még egyszer ki kellett mennem tankolni. Full tankkal indultam és 9 köröket mentem. 36 kör-nél még ki kellett így mennem az utolsó körre tankolni. Ez így szarul jött ki.

    Persze ha én is 39 kört megyek akkor már úgy jobban nézett volna ki. Ti, hogy osztottátok be a box kiállást?


    Pakornyi Balázs valami teljesen más box taktikán volt mert mindig elé kerültem, aztán később vissza. Ha nem kell kimenni utolsó körre és nem is rontok akkor kemény utolsó kör lett volna.
    Nekem totál rossz taktikám volt, egyszer lekörözés közben a Porschék utolsó kanyarjában elcsíptem a füvet és a falban kötöttem ki... Akkor jöttem ki először asszem 6 kör után.
    Utána 9 körös etapokat tartottam, egyszer belaggolt a gépem, amiért ismét ütköztem és piros sérülésem volt, akkor jöttem ki megint hamarabb. Aztán uccsó etap 9 kör lett.
    Összesen 4 kiállásom volt.

  19. #244
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Melyik COTA pályát szeretnétek használni majd?

  20. #245
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Esetleg egy Daytona 2 órás? Nekem tetszene! 😉
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #246
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Szerintem a Pori-Chevi BOP kb. jó így, de a Ferrariba vagy be kell rakni +40kg-t, vagy ki kell venni Jr.-t, Aston szintén +40kg kezdésnek.
    Én próbálgatom közben az rF2 endurance pack-ot is, mod Spa, rossz AI, de az éjszakai vezetés, a fények, be sza-be hu élmény

  22. #247
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a Pori-Chevi BOP kb. jó így, de a Ferrariba vagy be kell rakni +40kg-t, vagy ki kell venni Jr.-t, Aston szintén +40kg kezdésnek.
    Én próbálgatom közben az rF2 endurance pack-ot is, mod Spa, rossz AI, de az éjszakai vezetés, a fények, be sza-be hu élmény
    Az Aston így is lassabb az egyenesben nem is kevéssel, ha kap még plusz súlyt, akkor a kigyorsításon is bukik és a végtempón is. Következésképp, az egyetlen minimális előnye a kanyarbejárat és a féktáv lehet, azon meg nagy előzéseket nem lehet végrehajtani, ha nem tud egyáltalán szélárnyékozni sem. Emellett az Astonnal egy dekával nem voltam gyorsabb az időmérőn sem, mint a chevi, amin volt +50 kiló. Ezekkel a bopokkal lett pariban az Aston. De nekem mindegy, ki kell próbálni, de ezzel biztos, hogy kilövitek a használható autók közül ismét.
    Tesztelni kell és meglátjuk.
    A ferrarira most biztos, hogy előnybe került egy picit.

    Daytona 2 órás is jól hangzik, én támogatom.
    rf2 is király lenne, csak nincs, aki a szervert megcsinálja és tudja kezelni, legalábbis nem tudok róla, mert máskülönben már szerveznénk rá bajnokságot is
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  23. #248
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    rf2 is király lenne, csak nincs, aki a szervert megcsinálja és tudja kezelni, legalábbis nem tudok róla, mert máskülönben már szerveznénk rá bajnokságot is
    (Valaki azért csak akadna - http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...vezett-futamok - én támogatom az elképzelést! )

  24. #249
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    (Valaki azért csak akadna - http://forum.gtr-masters.hu/forumdis...vezett-futamok - én támogatom az elképzelést! )
    Dezső Tomit meg tudjuk interjúvolni, de nem hiszem, hogy mostanában Ő vállal ilyesmit.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  25. #250
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Életkor
    32
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a Pori-Chevi BOP kb. jó így, de a Ferrariba vagy be kell rakni +40kg-t, vagy ki kell venni Jr.-t, Aston szintén +40kg kezdésnek.
    Én próbálgatom közben az rF2 endurance pack-ot is, mod Spa, rossz AI, de az éjszakai vezetés, a fények, be sza-be hu élmény

    Ez nem biztos hogy minden pályán ekkora előny a javamra GT3-ban LeMans-ban utolsóról 2. lettem ~10 sec körül Piski Tomitól ha jól emlékszem. Az egyik kedvenc pályám.
    Amúgy a Ferrari egyenesben sztem még mindig lassabb volt kicsit mint a Corvette, meg a Porsche ha ugyanannyi benya volt bennük. Féktáv is hasonló. Corvette-t nem emlékszem milyen volt ilyen tömeggel kanyargós részen, de a Porsche az kb 5-6 tizedet kapott ott.
    Az eredeti Porsche súly jó lett volna, azzal tizedekre voltak a kör végén egymástól nálam.

    A másik, ami mond Tomi is. 2 db teljes versenyt lenyomtam a Ferrarival az elmúlt két hétben a szerveren. Nem hotlapoltam kb semmit. Nem elég, hogy az egyik kedvenc pályám, és talán a tavaly GT3-as futam óta senki sem ment több kört ezen mint én, de még talán én is készültem a legtöbbet. (Steam szerint 28 órát ) Szóval most lehet kakukktojás voltam talán. Nem tudom mások mennyit mentek egy FUN futam kedvéért. Nekem nem az első rendes endurance futamom. Sőt azok között bőven a legrövidebb. Haverokkal minden évben nyomunk "hotseat" cserével 3-4-en 24 órásokat, 12 órásokat, meg 6 órásakat. Igaz csak botok ellen. Én tudom milyen az amikor ráznak hajnal 2-kor a válladnál fogva hogy menés van!!! Ébredjééé!! Pedig 5 órája feküdtél csak le.

    Nem feltétlenül erősebb minden pályán most ezzel a ballaszttal a Ferrari. COTE-n valszeg még jobb lenne, de pl egy Monzában meg ennél jóval kevésbé. Pályája válogatja. Restrictorral lehet jobb lenne a dolog, de a Ferrarit befojtod, akk kb meg is döglik A mod autókat kellene inkább hagyni, van gyári elég sztem, vagy nekünk hozzányúlni kicsit azokhoz.

    Mindenesetre köszi a szervezést!

    UI:
    Akinek pedig lenne kedve egy Spa 24 óráshoz, szerezzen rFactor2-t, két pajtit, és írjon rám priviben, vagy akár FB-on is! Van szerver, Enduracers mod, most kerül majd fel rendes SPA is. Szóval készülünk, Július 28-29! Egy-két csapat még elfér bőven. Ha nagyon bevállalósak vagytok jöhettek ketten is, de akkor ne engem szidjatok, hogy fáradtak vagytok a végén
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 6 7 8 9 10 11 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •