Szavazás eredménye: Mely autót szeretnétek a Summer Cupra?

  • Seat Leon TCR

    19 46,34%
  • Mazda MX5 Cup

    16 39,02%
  • Lotus 3-Eleven

    10 24,39%
Szavazók
41 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1

    Szavazás - Summer Cup 2018



    Tisztelt Versenyzőtársak!

    Egy Summer Cup versenysorozattal készülünk a nyárra, hogy az éles bajnokságok között se unatkozzatok. Rátok bízzuk a döntést, hogy a közelmúltban sikeresen több Fun futamon bevetett autók közül melyikkel szeretnétek versenyezni. Kérjük a fenti szavazáson adjátok le a voksotakat arra a (maximum) két autóra, amelyikkel nyári bajnokságot szeretnétek, a legtöbb szavazatot kapott autó lesz a befutó. Válaszható a Mazda MX5 Cup, Lotus 3-Eleven, valamint a Seat Leon TCR.

    Ami már biztos, hogy rövid dupla futamok lesznek fordított rajtráccsal. A dátumokról és a pályákról hamarosan új információkkal szolgálunk.
    A nyári bajnokságban a részvétel ingyenes, szervertagságra nem lesz szükség, így aki még csak ismerkedik az online versenyzéssel, vagy a ligánkkal, az könnyen, kötöttségek nélkül megteheti, minimális elvárásunk a fairplay és a kultúrált viselkedés.

    A szavazást június 17-én este zárjuk, így egy hetetek van döntést hozni, aztán várunk mindenkit szeretettel az éles bajnokságok után induló remélhetően izgalmas Summer Cupra!

    A döntés meghozatalában szeretnénk segítséget nyújtani, így indítottunk egy szervert, ahol azonos körülmények között összehasonlíthatjátok a három autót.

    Helyszín: Nürburgring Sprint GT - rank (gyári alap tartalom)
    Autók:
    Mazda MX5 Cup, Lotus 3-Eleven, Seat Leon TCR 1.2[LETÖLTÉS]

    Gyakorló Szerver:
    GTR-Masters.hu #Summer Cup teszt
    Gyakorló Jelszó: masters

    Eddigi köridők: Summer Cup Teszt köridők
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    A köridők rögzítéséhez az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről, valamint a pálya letöltése a fenti kiírásból.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon!


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 06. 11. 11:15.

  2. #2
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Lightbulb

    Lotus a játék egyik legjobb autója. Csak remélni tudom, hogy ő lesz a befutó. A másik kettő autó? Hát azok zúzda szökevények. Mazdával csak 1-esbe lehetne felmenni a Citadellára. Leon meg már a lerágott csont. Már minek még? Ez a játék tele van jó kocsikkal tényleg ha lehet választani evvel menne valaki? Mert én ha egy parkolóházba állna mindegyik kocsi a játékból tuti nem a Leont közelíteném meg.

  3. #3
    Balogh Gábor Versenyző gabf1 logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Lotus a játék egyik legjobb autója. Csak remélni tudom, hogy ő lesz a befutó. A másik kettő autó? Hát azok zúzda szökevények. Mazdával csak 1-esbe lehetne felmenni a Citadellára. Leon meg már a lerágott csont. Már minek még? Ez a játék tele van jó kocsikkal tényleg ha lehet választani evvel menne valaki? Mert én ha egy parkolóházba állna mindegyik kocsi a játékból tuti nem a Leont közelíteném meg.
    igaz. sok jó autó van, akár a lotusokon belül is. (amikor szavaztam, azért lett leon, h ne mx5 legyen)

  4. #4
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Remélem TCR lesz ár egy jó ideje várom és keresem a hasonló bajnokságokat

  5. #5
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Én is remélem a TCR-t nagyon jó kis futamokat mentünk vele.

  6. #6
    Kedves Versenyzők!

    A döntés meghozatalában szeretnénk segítséget nyújtani, így indítottunk egy szervert, ahol azonos körülmények között összehasonlíthatjátok a három autót.

    Helyszín: Nürburgring Sprint GT - rank (gyári alap tartalom)
    Autók:
    Mazda MX5 Cup, Lotus 3-Eleven, Seat Leon TCR 1.2[LETÖLTÉS]

    Gyakorló Szerver:
    GTR-Masters.hu #Summer Cup teszt
    Gyakorló Jelszó: masters

    Eddigi köridők: Summer Cup Teszt köridők
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    A köridők rögzítéséhez az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről, valamint a pálya letöltése a fenti kiírásból.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon!


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 06. 11. 11:15.

  7. #7
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Lotus a játék egyik legjobb autója. Csak remélni tudom, hogy ő lesz a befutó. A másik kettő autó? Hát azok zúzda szökevények. Mazdával csak 1-esbe lehetne felmenni a Citadellára. Leon meg már a lerágott csont. Már minek még? Ez a játék tele van jó kocsikkal tényleg ha lehet választani evvel menne valaki? Mert én ha egy parkolóházba állna mindegyik kocsi a játékból tuti nem a Leont közelíteném meg.
    Én, mint szervező nem kampányolhatok egyik mellett sem igazán, de nekem is a lotus áll ezek közül a szívemhez legközelebb. Amellett a leginkább gépészkedős és élvezetes autó, de mindegyiknek megvan a maga varázsa egyébként.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #8
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Nem teljesen a nyári bajnoksághoz kapcsoloódik!

    Csak egy kérdés a szervezőkhöz, hogy nem-e akarnak TCR/WTCC/WTCR ligát indítani nagyon szeretem ezt a kategóriát és pl nagyon szeretnék Astra TCR-el versenyezni

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A kerdesben benne volt a valasz: Seat Leon Summer Cupra ��

  10. #10
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A kerdesben benne volt a valasz: Seat Leon Summer Cupra ��
    Ha fontos, hogy legyen elég népes mezőny, akkor ez valószínűleg nem is kérdés

  11. #11
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A kerdesben benne volt a valasz: Seat Leon Summer Cupra ��
    Már mint TCR és J Astra

  12. #12
    Idézet Eredetileg vbalazs090 írta Hozzászólás megtekintése
    Már mint TCR és J Astra
    Hol érhető el ez a J Astra?

  13. #13
    Varga Bazsi Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 17.
    Város
    Jászárokszállás
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hol érhető el ez a J Astra?

    Bocsi én voltam a hülye PC2-vel kavartam össze....

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •