Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 36 (36 összesen)
  1. #26
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Trophy

    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    En finom 20 masodpercet veszitettem a boxkiallas miatt Volt olyan aki nem is tankolt?
    En 70 literrel indultam, majd a kiallasnal 72 litert tankoltam. Sajnos csak az utolso 3 futamra tudtam jonni, jo lett volna az elejetol. Jok ezek a DTM gepek, remelem lesz folytatas

    jó lenne!!!!

  2. #27
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Exclamation

    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A nyáron valószínű, hogy csak FUN futamok lesznek ( meglátjuk, hogy van-e rá igény ) A WTCR mod-al tervezzük a folytatást, addig szinte biztos, hogy mással nem lesz bajnokság.

    Én is Gratulálok mindenkinek aki kitartott és lelkesen végigtolta ezt a bajnokságot

    Engem minden Raceroom futam érdekel amit szerveztek.

    Azt hiszem az a baj, hogy bejött az RSR és mindenkit beszippantott. Mindenhonnan eltűntek az emberek és nem most a nyár miatt. Ott megy úgy látom mindenki avval a fos Leonnal megy, nem is értem! Mindegy ez nem ide tartozik.

  3. #28
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    En finom 20 masodpercet veszitettem a boxkiallas miatt Volt olyan aki nem is tankolt?
    En 70 literrel indultam, majd a kiallasnal 72 litert tankoltam. Sajnos csak az utolso 3 futamra tudtam jonni, jo lett volna az elejetol. Jok ezek a DTM gepek, remelem lesz folytatas
    Én 118L-el indultam, és 10 L-t raktam csak bele. Sajnos az első két incidensemmel szereztem sérülést és így a nyújtott jobbosban sokat veszítettem. Kár érte, de mindenképp ez volt a célom az utolsó futammal.

    Grat mindenkinek aki végig ment.

    Egyébként volt egy esetünk, ami annyira nem tetszett, mert nem hagytál helyet mikor melletted voltam. De szerencsére nagy baj nem lett belőle.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  4. #29
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem az a baj, hogy bejött az RSR és mindenkit beszippantott.
    Mondjuk sokakat látok panaszkodni, hogy SRS-en is eltűntek az emberek az R3E részlegről

  5. #30
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem az a baj, hogy bejött az RSR és mindenkit beszippantott. Mindenhonnan eltűntek az emberek és nem most a nyár miatt. Ott megy úgy látom mindenki avval a fos Leonnal megy, nem is értem! Mindegy ez nem ide tartozik.
    Amikor fél éve az RSR-re regisztráltam és megkóstoltam, nagyjából biztos voltam benne, hogy lesz ilyen hatása a magyar ligákra. Azt kínálja, amit a ligák nem. Változatos versenypalettát heti váltásban és van értékelés (persze mindez a'la iracing, de nem kell kitalálni mindig a kanálba a mélyedést). Nincs az, hogy két hétig gyúrsz egy versenyre, aztán valaki lezúz az első körben, mert ő nem felkészült és/vagy a mentalitásával vannak bajok a pályán.

    És persze, vannak nagyon populáris vasak, mint most a Leon (előtte meg az Audi TT volt az például). Ezek a slágerek, a szimulátorversenyzés "britniszpírszei". Viszont bőven akad más kategória is, jól rakják össze a versenykínálatot. Úgy gondolom, az igény erre a szisztémára ordított már a szimulátorversenyzők részéről. Sokkal testhezállóbb, mint a "magyar modell" (lépj be 7-8 ligába, kövess 7-8 fórumot és még több Facebook oldalt, fizess mindenhova szerverdíjat és imádkozz, hogy legyen elég versenyző kéthetente). Nem vagyok programozó, de nem lepne meg, ha a szakmai tudás meglenne a magyar ligákat üzemeltető szakemberek részéről egy ilyen rendszer felépítéséhez. Hogy miért nem ők valósították meg, hanem portugál srácok, az már költői kérdés. Megjegyzem, az SRS-ben szerintem van üzleti potenciál is bőségesen.

  6. #31
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Én 118L-el indultam, és 10 L-t raktam csak bele. Sajnos az első két incidensemmel szereztem sérülést és így a nyújtott jobbosban sokat veszítettem. Kár érte, de mindenképp ez volt a célom az utolsó futammal.

    Grat mindenkinek aki végig ment.

    Egyébként volt egy esetünk, ami annyira nem tetszett, mert nem hagytál helyet mikor melletted voltam. De szerencsére nagy baj nem lett belőle.

    En a legelso korben a negyedik kanyarban dobtam el, a valtom meg is serult egybol..
    Igy most nem emlekszem ra, de elnezest kerek akkor Vissza fogom nezni a replayt. Probaltam fair modon vedekezni, amugy jo kis csata volt, csak kar hogy te sokkal nehezebb (es serult) autoval voltal akkor

  7. #32
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    DTM helyet majdnem Porsche superCup lett. Nyáron lehetne az. Jó lenne ha mást is megmozgatna. Én nagyon szívesen mennék vele. Ezek a valóságban következő versenyek. Én mindig szoktam is nézni. Ezek a pályák meg is vannak a játékban. Nekem bejönne ha valós időben legjobb lenne ha a napján lenyomnánk a futamokat. Persze el is lehet tolni hétközbére.

  8. #33
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    DTM helyet majdnem Porsche superCup lett. Nyáron lehetne az. Jó lenne ha mást is megmozgatna...
    Nekem nagyjából mindegy, csak hétköznap legyen és ne 6-an küzdjünk a pályán. Mindazonáltal megfontolandó a változatosság is, mármint az autók tekintetében. Bátran leheten a GTR kategóriákkal is egy-egy fun versenyt futni. Nyáron még amiatt sem kell aggódni, hogy az AC-s bajnokságnak bárminemű konkurenciát jelentene ez.

  9. #34
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Felőlem is jöhet bármi, csak legyenek nagyobb létszámos versenyek.

  10. #35
    Én is örülnék fun futamoknak, lassan csak AC-exkluzív ligák maradnak itthon

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok programozó, de nem lepne meg, ha a szakmai tudás meglenne a magyar ligákat üzemeltető szakemberek részéről egy ilyen rendszer felépítéséhez. Hogy miért nem ők valósították meg,
    Két okból:
    - Ez lett volna a legnagyobb értelmetlenség amire a szabadidőmet elpazarolhattam volna. Akinek tetszik az IRacing, az vegye meg és használja. Minek "fejlesszünk" egy bóvli IRacing másolatot.
    - Hamarosan kijön a Competizione, a saját "IRacing" másolatával, tehát ez már duplán elpazarolt idő lett volna.

    Tekintve azt az érdektelenséget ami a RR-t övezi, engem meglepne ha nem próbálnák meg lemásolni ők is az IR-t.

    A liga versenyzést nem az IRacing és az RSR fogja megölni. A liga versenyzés majd akkor fog kihalni ha már senki sem fogja tudni hogy hogy hívják, aki előtte megy, hanem csak egy akadály lesz az instant sikerhez.
    Meg ha már csak olyan hozzáaszólások lesznek a fórumban hogy "én csak akkor jövök ha jó sokan leszünk".
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 06. 13. 19:41.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •