Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)
  1. #1

    R3E MDTM - Road America 06.06

    Kedves Versenyzők!

    Befejeződik a Masters DTM 2018 bajnoksága! Kilencedik, egyben utolsó helyszínünk a Road America. Az amerikai Wisconsin államban található pályán 1955-óta rendeznek versenyeket. A 14 kanyarból álló aszfaltcsík hossza 6,515 kilométer. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    9. Futam: 06.06. - Szerda Road America - rank
    Autók: DTM 2013-2016 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): DTM 2013DTM 2014DTM 2015DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (15 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:15 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (60 min) napszak: dél

    Shakedown időpont: 06.04. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Bajnokság 2018
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2

    Kérdés

    Sziasztok, Polgár Balázstól kérdeznék:

    https://www.youtube.com/watch?v=miLk4vp-xGQ

    Ebben a videódban láttam, hogy amikor TS-en beszél valaki, akkor a jobb felső sarokba kiírja a nevét, azt hogyan csinálod?
    Illetve a bal alsó sarokba kiraktad a kormány/ pedál állást a térkép alá. Az a játék sajátja? Mert amit nekem kirak, az bazi nagy, és balra középre rakja. Lehet változtatni a méretén, meg a pozícióján?

    Kösz, Roland

  3. #3
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben a videódban láttam, hogy amikor TS-en beszél valaki, akkor a jobb felső sarokba kiírja a nevét, azt hogyan csinálod?
    TSNotifier az app neve, egy picit fapados a beállítása, de utána jól működik
    Leírás
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve a bal alsó sarokba kiraktad a kormány/ pedál állást a térkép alá. Az a játék sajátja? Mert amit nekem kirak, az bazi nagy, és balra középre rakja. Lehet változtatni a méretén, meg a pozícióján?
    Igen ez a játék sajátja, a Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom\UserData\hud_options.xml-t kell megnyitni jegyzettömbbel, vagy valamilyen szövegszerkesztővel és ezeket a sorokat módosítani:

    <name type="string"><![CDATA[Input Meter Show]]></name>
    <value type="bool">true</value>
    <name type="string"><![CDATA[Input Meter Show In Cockpit]]></name>
    <value type="bool">true</value>
    <name type="string"><![CDATA[Input Meter Position]]></name>
    <value type="Vector2">{-0.925000 -0.925000}</value>
    <name type="string"><![CDATA[Input Meter Size Scale]]></name>
    <value type="Vector2">{0.653000 0.653000}</value>
    <name type="string"><![CDATA[Input Meter Anchor]]></name>
    <value type="Vector2">{0.000000 -1.000000}</value>

    Ezekkel az értékekkel a bal alsó sarokba fog kerülni, ahol nekem van. Értelemszerűen a Position vektor állítja be a helyét a képernyőn, a Scale pedig a méretét változtatja (az Anchort azt nem tudom, ahhoz nem nyúltam )

  4. #4
    Szerver fut: GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN*
    Jelszó: masters
    Jó szórakozást!

  5. #5
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26

    Szerver

    Nem fut semmi. 3 napja nincsen szerver. Nézz rá kérlek.

  6. #6
    Idézet Eredetileg sirmook írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fut semmi. 3 napja nincsen szerver. Nézz rá kérlek.
    Én bent voltam most is (egyedül), de akkor újraindítom.
    De ha ilyet észleltek akkor írjatok kérlek! Köszi!
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 06. 04. 20:36.

  7. #7
    Én jövök este, majd még előtte futok valami időt. Ha nem, akkor is körbetalálok itt.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én jövök este, majd még előtte futok valami időt. Ha nem, akkor is körbetalálok itt.
    Oké, akkor hivatalosan is kapsz rajtengedélyt

  9. #9
    Szerverbeosztás:

    01-07. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  10. #10
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Sziasztok. Érdemes megrendezni 7 fővel a mai futamot?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  11. #11
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Érdemes megrendezni 7 fővel a mai futamot?
    Ha a versenykiíráshoz tarjuk magunkat akkor igen, de ha ez a 7 fő közös nevezőre jut egymással, hogy töröljük a futamot, akkor nem kötelező.

    *a versenyt megtartjuk
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 06. 06. 21:00.

  12. #12
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Road America

    Bajnokság ideiglenes végeredménye: LINK

    Óvások: LINK

  13. #13
    A bajnokság végeredménye link nem vezet sehova, csak a háttér jelenik meg.

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A bajnokság végeredménye link nem vezet sehova, csak a háttér jelenik meg.
    Hiba nálad lesz, mert 3 helyről próbáltam és mindhárom esetben jó.

    Szerk: Hibát sikerült előidézni, hamarosan látható lesz, akinél nem látszik.
    Utoljára módosította: dtom84; 2018. 06. 07. 08:19.

  15. #15
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hiba nálad lesz, mert 3 helyről próbáltam és mindhárom esetben jó.

    Szerk: Hibát sikerült előidézni, hamarosan látható lesz, akinél nem látszik.
    Megnéztem három böngészővel és két gépről is. Ugyanaz volt az eredmény, szóval biztosan nem csak nálam van hiba

  16. #16
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Nalam sem mukodik.

  17. #17
    A tegnapi futamról: sajnálatos, hogy ennyien maradtunk csak. Sokan lemorzsolódtak, akik pedig lelkes DTM fan-ok voltak. Tudom, hogy mindig ez van, de akkor érdemes átgondolni, hogy ez így jól működik-e?

    Sokat nem teszteltem a futamra, mivel borítékolható volt, hogy hol érek célba a "mezőnyben". Ha kicsit többet gyúrok rá, akkor Norbi előtt beérhettem volna, de így csak a végén majdnem lőtávolon belülre értem. Még 2-3 kör kellett volna hozzá... A verseny első felében Gyuri bácsival jól elszórakoztunk hátul, aztán boxkiállás után a sok tankolás miatt ő lemaradt. Ha megyek tesztversenyt, akkor tudtam volna, hogy nem is kellett volna tankolni, de így 10 litert a biztonság kedvéért belelöttyintettem, ami az 5. helybe került valószínűleg

    A VSR srácoknak grat, ők külön kasztot képviseltek megint.

  18. #18
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    En finom 20 masodpercet veszitettem a boxkiallas miatt Volt olyan aki nem is tankolt?
    En 70 literrel indultam, majd a kiallasnal 72 litert tankoltam. Sajnos csak az utolso 3 futamra tudtam jonni, jo lett volna az elejetol. Jok ezek a DTM gepek, remelem lesz folytatas

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem három böngészővel és két gépről is. Ugyanaz volt az eredmény, szóval biztosan nem csak nálam van hiba
    Nem böngészőhöz köthető probléma volt, hanem user-hez kapcsolódó. De már javítva, most már látnotok kell.

  20. #20
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Koszi

  21. #21
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    En finom 20 masodpercet veszitettem a boxkiallas miatt Volt olyan aki nem is tankolt?
    En 70 literrel indultam, majd a kiallasnal 72 litert tankoltam. Sajnos csak az utolso 3 futamra tudtam jonni, jo lett volna az elejetol. Jok ezek a DTM gepek, remelem lesz folytatas
    Igazából gondolkodnom kellett volna, hogy kell-e tankolni egyáltalán? Vagy menni egy tesztversenyt... A tank 118 literes és a 30 perces futamokat nagyon bőven befejeztem 64 literrel indulva. Ha ott maradt benne 10 liter, akkor 54 liter elég 30 percre, tehát kétszer harmincra 108 liter. Plusz van még 10 liter a tankban, ami ide kell is, mert Road America eléggé padlógázas pálya.

    A kiállást meg úgy csinálja, hogy előbb tankol, nem kapkodó idegbeteg módjára, aztán cserél kereket. Gyuri bácsi 78-at tankolt, te 72-őt, vagyis szerintem 20-25 másodpercig csak malmoztatok a boxban. Volt 20 másodperc előnyöd a kiállás előtt, de én közvetlenül mögéd álltam vissza. Feltételezem, ez meg is lepett

  22. #22
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem böngészőhöz köthető probléma volt, hanem user-hez kapcsolódó. De már javítva, most már látnotok kell.
    Szinte biztos voltam ebben én is, de olyan ez, mint a puding

  23. #23
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából gondolkodnom kellett volna, hogy kell-e tankolni egyáltalán? Vagy menni egy tesztversenyt... A tank 118 literes és a 30 perces futamokat nagyon bőven befejeztem 64 literrel indulva. Ha ott maradt benne 10 liter, akkor 54 liter elég 30 percre, tehát kétszer harmincra 108 liter. Plusz van még 10 liter a tankban, ami ide kell is, mert Road America eléggé padlógázas pálya.

    A kiállást meg úgy csinálja, hogy előbb tankol, nem kapkodó idegbeteg módjára, aztán cserél kereket. Gyuri bácsi 78-at tankolt, te 72-őt, vagyis szerintem 20-25 másodpercig csak malmoztatok a boxban. Volt 20 másodperc előnyöd a kiállás előtt, de én közvetlenül mögéd álltam vissza. Feltételezem, ez meg is lepett
    Igen, számolgattam hogy egy kör alatt kb 4 liter benya fogy el, átlagosan 1:58-as körökkel kalkulálva kb 31 kör fér bele a 60 percbe. Tehát kicsi pluszt benthagyva 4.5 literrel számoltam körönként. Így jött ki nekem 140 literre a szükséges mennyiség. Túl sokat számoltam rá sajna... Lacival egyszerre mentünk a boxba, kb 5 másodpercre volt előttem, aztán ez 25 lett, akkor már fogtam a fejem 😂 Aztán jöttél te nagy lendülettel, próbáltam meglépni, de nem volt meg a tempó 🤔

  24. #24
    Ha nem túl tolakodó kérdés, a DTM végeztével a RaceRoomnak itt is annyi, vagy még van tervben vele esetleg valami?

    (Sajnos most a héten nem tudtam megoldani az indulást, grat mindenkinek, aki végigtolta a szezont!)

  25. #25
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem túl tolakodó kérdés, a DTM végeztével a RaceRoomnak itt is annyi, vagy még van tervben vele esetleg valami?

    (Sajnos most a héten nem tudtam megoldani az indulást, grat mindenkinek, aki végigtolta a szezont!)
    A nyáron valószínű, hogy csak FUN futamok lesznek ( meglátjuk, hogy van-e rá igény ) A WTCR mod-al tervezzük a folytatást, addig szinte biztos, hogy mással nem lesz bajnokság.

    Én is Gratulálok mindenkinek aki kitartott és lelkesen végigtolta ezt a bajnokságot
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 06. 07. 17:26.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •