Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (99 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 - Fuji - 06.03

    Kedves Versenyzők!

    Folytatjuk a Masters GT3 Bajnokságot a tavaszi szezon hetedik fordulójával.



    3. Futam: Fuji International Speedway - rank (LETÖLTÉS)
    Autók: GT3 Class (setup: BMW Z4, BMW Z4 WR, Lamborghini Huracan, Mercedes AMG GT, Nissan GTR, McLaren 650, Ferrari 488, Porsche GT3 R)

    Időpont:
    2018.06.03. (vasárnap)
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (köridő feltöltéséhez Masters Rank app szükséges)
    Booking: 19:45-19:50 (5 perc)
    Szabadedzés: 19:50-20:00 (10 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:30 (30 perc)
    Futam hossza: 54 kör (~90 perc)

    Rajt típusa: álló rajt (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat:
    70%
    Aszfalt hőmérséklet: 35 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)
    Az A szerver maximális létszáma 29 fő (a közvetítés miatt).

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: Masters GT3 Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!



    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 05. 31. 08:20.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Igazából 2 szettre lenne szükségem, új OP rendszer és elfelejtettem a dokumentumok mappát áthozni...

    Egy Nissan szettnek tudnék örülni, de egy T500RS config se lenne az utolsó. Egész sokáig tekergettem, de még mindig olyan erőtlennek érzem az FF-et a rázóköveket leszámítva. Mondjuk lehet nem egy mod pályán kéne belőnöm.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Up a mai futamnak!

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 54 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.
    Az első kör, első kanyarjában nagyon figyeljetek egymásra!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Lesz Tv-s stream?

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-19.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Asztalos A. -> István K.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz Tv-s stream?

    Élő közvetítés elvileg itt lesz nézhető: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Teszt szerver megy, lehet csatlakozni.

  8. #8
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Hali! Net problémák miatt lehet h nem tudok megjelenni a nevezés ellenére.

  9. #9
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sajnos megint elszallt a szerver.

  10. #10
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ezt nem hiszem el gyerekek...PONT ezt a futamot basszarintotta szét a szerver ((
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #11
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85

    Szabálytalan védekezés

    Oláh Gergelynek címezném a levelet, hogy lehet rohadt széles a pálya, de kérlek ne háromszor válts már irányt. Már kettő se szabad, de Te össze vissza rángattad az autót. Csak azért nem óvom meg, mert megszakadt a verseny.

  12. #12
    Valami nagy halózati gubanc lehet, nálam teljesen elment a net.

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Andris, Mark bocsanat az elso kanyarert.

    Markkal kesobb fekeztunk mint Andris, Mark mellettem, Andris elottem, igy nem volt hova menekulnom.

  14. #14
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Andris, Mark bocsanat az elso kanyarert.

    Markkal kesobb fekeztunk mint Andris, Mark mellettem, Andris elottem, igy nem volt hova menekulnom.
    Visszanéztem sokszor, és nem egyértelmű. Az biztos, hogy később fékeztél mint András ezért balra húztad én meg jobbra . Kicsit rád zártam az ajtót sorry… De Andrást mindenképp kilökted volna szerintem. Kicsit örülök is, hogy megszakadt, mert én szenvedtem nagyon a lágy gumikon.

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem sokszor, és nem egyértelmű. Az biztos, hogy később fékeztél mint András ezért balra húztad én meg jobbra . Kicsit rád zártam az ajtót sorry… De Andrást mindenképp kilökted volna szerintem. Kicsit örülök is, hogy megszakadt, mert én szenvedtem nagyon a lágy gumikon.
    Probaltam Andrast balrol kerulni, mert nem akartam meglokni, en balra, te jobbra mozdultal, igy lett egy harmas piruett.

    Szerintem ez a tipikus versenybaleset, annyira koran fekezett Andris, hogy azt nem tudtam lereagalni, pedig GT3-ban igyekszem nagyon ovatos lenni.

    Remelem nem futjuk ujra a futamot, igy is eleg kevesen voltunk, egy ismetlesre szerintem 10-en de jonnenek el.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Probaltam Andrast balrol kerulni, mert nem akartam meglokni, en balra, te jobbra mozdultal, igy lett egy harmas piruett.

    Szerintem ez a tipikus versenybaleset, annyira koran fekezett Andris, hogy azt nem tudtam lereagalni, pedig GT3-ban igyekszem nagyon ovatos lenni.

    Remelem nem futjuk ujra a futamot, igy is eleg kevesen voltunk, egy ismetlesre szerintem 10-en de jonnenek el.
    Az első féktávot nem akartam elmérni így inkább kicsivel hamarabb fekeztem arra számítva hogy az első kanyarban óvatosabban jöttök majd mögöttem. Ennek ellenére remek versenyem volt! Szépen feljöttem. Már éppen Csóroszt támadtam az élen amikor magszakadt a kapcsolat! Sajnalom nagyon mert ismét megvolt a tempóm a győzelemhez, de valamiert nem akar összejönni!

  17. #17
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Oláh Gergelynek címezném a levelet, hogy lehet rohadt széles a pálya, de kérlek ne háromszor válts már irányt. Már kettő se szabad, de Te össze vissza rángattad az autót. Csak azért nem óvom meg, mert megszakadt a verseny.
    Kedves János,

    Nem akartam neked szélárnyékot adni és emlékeim szerint cirka 4 autónyi távolságra voltál tehát még közel sem hozzám!

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves János,

    Nem akartam neked szélárnyékot adni és emlékeim szerint cirka 4 autónyi távolságra voltál tehát még közel sem hozzám!
    Attól az még cikázás...

  19. #19
    Mi lesz a futam sorsa? Ujrafutjuk suzuka után? Tudjátok már mi okozza a problémát? Elég bosszantó!

  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Mi lesz a futam sorsa? Ujrafutjuk suzuka után? Tudjátok már mi okozza a problémát? Elég bosszantó!
    A kerdes jogos es ott log a levegoben.

    De a szervezoknek ossze kell ulni, hogy megbeszeljek mi legyen. Mivel dolgoznak, igy erre szerintem legkorabban este kerulhet sor.

    Adj nekik idot, hidd el, ha tudjak mi lesz, szolnak.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A kerdes jogos es ott log a levegoben.

    De a szervezoknek ossze kell ulni, hogy megbeszeljek mi legyen. Mivel dolgoznak, igy erre szerintem legkorabban este kerulhet sor.

    Adj nekik idot, hidd el, ha tudjak mi lesz, szolnak.
    Jó lenne rájönni mi okozta ezt és a suzukait, mert ez így elég kellemetlen kezd lenni! Reménykedjünk H többet nem lesz ilyen!

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne rájönni mi okozta ezt és a suzukait, mert ez így elég kellemetlen kezd lenni! Reménykedjünk H többet nem lesz ilyen!
    Valoszinu, hogy a szolgaltato ISP kiesese okozta a netszakadast a szervernel mindket esetben. Sokaknal elment a net otthon is.

    Erdekes, hogy Gt4-nel semmi gond nem volt, ezert nem valoszinu, hogy a Mastersnel van a gond.

  23. #23
    Kedves Versenyzők!

    A tegnapi futam sajnos technikai okok miatt félbeszakadt.
    Minden versenyző elvesztette a kapcsolatot a szerverrel, így azt nem sikerült befejezni. Valamilyen globális hálózati probléma léphetett fel tegnap este, mert többeknél teljes internet szolgáltatás kiesés volt. A GTR-Masters szerver a szakadás alatt is üzemszerűen működött, a hiba nem a mi készülékünkben volt.

    A Fuji futam sorsáról hamarosan tájékoztatunk, egy kis türelmet kérünk.

    Hogy addig se unatkozzatok, lehet készülni a következő futamra Road Atlantán, valamint érdekességképp böngészhetitek a tegnapi futam simresults eredményét.

  24. #24
    Kedves Versenyzők!

    A 2018.05.13-án Fuji pályán félbeszakadt GT3 versenyt töröljük a versenynaptárból, nem lesz értékelve és újra futva sem, így a tavaszi bajnokság 8 futamból áll.
    (Egyszer talán még visszatérünk ide )

  25. #25
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A 2018.05.13-án Fuji pályán félbeszakadt GT3 versenyt töröljük a versenynaptárból, nem lesz értékelve és újra futva sem, így a tavaszi bajnokság 8 futamból áll.
    (Egyszer talán még visszatérünk ide )
    Jo dontes, koszonom!

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •