Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)

Téma: AC FunRace: GT3 - 05.24

  1. #26
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hogy tetszett a rövidebb futamtáv, fordított rajtrács? El tudnátok képzelni egy ilyen bajnokságot vagy esetleg olyat, hogy egy szezonban lenne pár ilyen futam?
    Rövid futam = nincs hibalehetőség. Ha egyszer elszúrtad - vagy mások kilöknek, nincs esélyed behozni a lemaradást.
    Fordított rajtrács = Sok baleset, a pórul jártaknak azonnal DNF, mivel egy baleset után nincs értelme tovább körözni.

    Ettől függetlenül tetszik, szerintem egy-két ilyen futam belefér. Azonban a balesetet okozóknak sokkal nagyobb büntetést kéne adni, ugyanis ilyen rövid futamon már nem áll meg a "nem az első körben kell megnyerni a futamot" mantra. Így mindenki már az első kanyarban akarja megnyerni...

    Mondjuk azt nem tudom, hogy a GT3 és a GT4 mezőnynek mekkora a metszete, tehát mennyire lenne ez újdonság?
    Én mivel mindkét bajnokságban indultam, van hosszú és rövid futam is egyformán
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 05. 25. 10:49.

  2. #27
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    A futamról:

    Az első kanyart jól elszúrtam, érthetetlen módon lecsúsztam a kavicságyba
    Aztán később max sebességnél kellett elkerülő manővert végrehajtani, egy a pálya közepén álló autó miatt, a baj az volt, hogy teljesen takarásban volt, így csak utolsó utáni pillanatban láttam meg, és persze lecsúsztam a fűre, ahonnan meg belecsapódtam a palánkba

    A fordított rajtrács igen furán lett kiosztva, 12. helyen végeztem, mégis én kaptam az első helyet.
    Majd, még a start előtt egy áthajtásos büntit a semmiért.
    Ezek után be is ragadtam a startnál, mindenki úgy húzott el mellettem, hogy csak néztem Az BUÁ után megint nem sok értelme volt, nem is mentem végig

  3. #28
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hogy tetszett a rövidebb futamtáv, fordított rajtrács? El tudnátok képzelni egy ilyen bajnokságot vagy esetleg olyat, hogy egy szezonban lenne pár ilyen futam?
    Szerintem nagyon nem illik a GT3asokhoz az efféle sprint, de néha belefér egy kis bohóckodás.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #29
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    A futamról:

    Az első kanyart jól elszúrtam, érthetetlen módon lecsúsztam a kavicságyba
    Aztán később max sebességnél kellett elkerülő manővert végrehajtani, egy a pálya közepén álló autó miatt, a baj az volt, hogy teljesen takarásban volt, így csak utolsó utáni pillanatban láttam meg, és persze lecsúsztam a fűre, ahonnan meg belecsapódtam a palánkba

    A fordított rajtrács igen furán lett kiosztva, 12. helyen végeztem, mégis én kaptam az első helyet.
    Majd, még a start előtt egy áthajtásos büntit a semmiért.
    Ezek után be is ragadtam a startnál, mindenki úgy húzott el mellettem, hogy csak néztem Az BUÁ után megint nem sok értelme volt, nem is mentem végig
    Így végképp nem értem a fordított rajtrácsot. Elvileg 10. lettem az első futamon, és a 10. helyről is indultam.

  5. #30
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hogy tetszett a rövidebb futamtáv, fordított rajtrács? El tudnátok képzelni egy ilyen bajnokságot vagy esetleg olyat, hogy egy szezonban lenne pár ilyen futam?
    Szerintem sem alkalmas a GT3 osztály sprint futamra. Fun futamon lehet bohóckodni, de bajnoki futamot nem kellene vele szervezni. Arra ott van a GT4, meg az egyéb lassabb autók.

  6. #31
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Én még viszonylag új vagyok assettoban, Gt3-ban meg főleg. 1 vagy 2 futamom volt eddig. Itt nekem az tetszett meg, hogy hosszú futamok vannak, szóval nekem tetszene ha maradna.

    A fordított rajtrácsról annyit, hogy jó az ha megvannak hozzá a versenyzők. Ha nem egy kör alatt akar valaki előrejutni a végéről. Tegnap pl. tök jól működött. Jó társaság jött össze, mindenki nagyon sportszerű volt, nagyon jó volt menni. Zelfi McLaren setupjával végre legalább olyan időket tudtam menni amivel lehet versenyezni. eddig alap setuppal ezek a kocsit nagyon bénák voltak.

  7. #32
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hogy tetszett a rövidebb futamtáv, fordított rajtrács? El tudnátok képzelni egy ilyen bajnokságot vagy esetleg olyat, hogy egy szezonban lenne pár ilyen futam?
    Épp ellenkezőleg: néha egy-egy hosszabb (2-3 órás) futamot tudnék elképzelni a GT3-hoz...

  8. #33
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Épp ellenkezőleg: néha egy-egy hosszabb (2-3 órás) futamot tudnék elképzelni a GT3-hoz...
    A hosszabb futamot/futamokat én is hiányolom kicsit :-)

  9. #34
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Épp ellenkezőleg: néha egy-egy hosszabb (2-3 órás) futamot tudnék elképzelni a GT3-hoz...
    +1 bár mostanában nem sokat voltam.

  10. #35
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Sziasztok!

    Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elindulni a tegnapi futamon. Sajnos olyan 20:30 körül egy villám csapott be a házunk környékén. Azonnal áramszünet és se kép se hang. Az áramot sikerült visszakapcsolni, de net nem volt. Nagyjából ma délre állt helyre a dolog, de sajnos valószínű, hogy vagy a routeremet vagy a PC-met tönkre is tette.
    Azért én is leírom a véleményemet. Szerintem sem túl jó a 20-25 perces futamok GT3-nak, és itt jegyezném meg, hogy akármilyen más kategóriában is preferálnám a hosszabb futamokat. A versenyről sajnos nem tudom mit mondani csak annyit, hogy rohadjon meg a vihar...

  11. #36
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Rovid turaautos futamra es forditott rajtracsra ott a GT4 es a meg ennel is jobb SEAT TCR mod.

    GT3-as autokkal masfel oranal kezdodik a versenytav, de nyugodtan lehetnek 2-3 oras futamok is. Az uzemanyagfogyasztas, a gumikezeles es a konzisztencia adja ennek a versenyzesnek a sava-borsat. Kar lenne kiolni belole.

  12. #37
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Én egy GT3-GT4 multiclasst is szívesen kipróbálnék, kíváncsi lennék meg tudjuk-e oldani a forgalmi szitukat!

  13. #38
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy GT3-GT4 multiclasst is szívesen kipróbálnék, kíváncsi lennék meg tudjuk-e oldani a forgalmi szitukat!
    A bajnokságok végére most besűrűsödik a naptár, de nyáron rendezhetünk valami ilyesmit.

    Tomi erre a funra visszaültem a poriba, nagyon jó volt és versenyképes is , kár hogy nem jöttél.

  14. #39
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Szerintem fun futamnak nagyon jó volt így a rövidebb táv, de bajnokságnak én is meghagynám a hosszabb futamot. Mondjuk nekem még egyenlőre a 1.5 óra is sok, de megnézném milyen egy 2-3 órás futam.

    A multi-class dologra viszont én is nagyon kíváncsi volnék!

  15. #40
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A multi-class dologra viszont én is nagyon kíváncsi volnék!
    A multiclass jó móka, csak kevesen vagyunk hozzá. Vagy ha még ember lenne is elég, akkor a pit-ek száma kevés.
    A kibővített rajtrácsos pályáknál meg már az emberek nyígnak, hogy 24 felett már leeseik az FPS, és nem lesz meg a 144 a rajtnál

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •