Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (52 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Ez hol van leírva? Nekem ez teljesen új információ, nem látok róla semmit sem a szabályzatban, sem a csapatnevezés topicban. Meg szerintem az előző 2 szezonban mindenkinek a pontja beleszámított...
    Soha nem néztem meg ez ügyben a szabályzatot, de mondjuk elég érdekes pontverseny volna, ha egyik csapatban ketten, a másikban meg hárman gyűjtenék a pontokat és mindenkié beleszámítana

  2. #27
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Ez hol van leírva? Nekem ez teljesen új információ, nem látok róla semmit sem a szabályzatban, sem a csapatnevezés topicban. Meg szerintem az előző 2 szezonban mindenkinek a pontja beleszámított...
    Ott van az
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    4. Pontrendszer

    A Masters GT3 Bajnokság egyéni és csapat bajnoki címért folyik. Az egyéni bajnokságban 9 versenynapból csak a 7 legjobb eredmény számít a pontversenybe. A csapatok három fősek is lehetnek, minden futamon a két legeredményesebb pilóta eredménye számít bele a csapat-pontversenybe. Kötelező csapattagság nincs, azaz aki nincs csapatban, az is elindulhat a versenyeken és harcolhat az egyéni bajnoki címért!
    ...

  3. #28
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát gratulálok... De semmiképp ne érezd rosszul magad miatta, hisz csak néhány ember versenye ment tönkre a felkészületlenséged miatt...
    Felkészületlenség? Tudod Te mennyi melóm van abban, hogy úgy dobjam el, hogy a lehető legtöbb embernek tönkretegyem a futamát? A károk maximalizálása sem megy ám csettintésre. Azon meg külön dolgoztam, hogy Téged is el tudjalak találni, napokig elemeztem a korábbi futamok replay felvételeit, hogy kiismerjem a pályán való mozgásodat.
    De megnyugodva láttam, hogy mások is sok energiát fektettek a felkészülésbe, mert még élpilóták közül is láttam, hogy hibáznak és el-el dobják ezen a pályán, ami hagyjuk meg nem sorolható a könnyebbek közé, hiszen elég sok necces kanyar van rajta. Nyilván ők nem fektettek bele ennyi energiát, mint én, mert volt aki csak a saját autóját törte össze.
    Összegzésként annyit tudok mondani, hogy mindenkinek van még hova fejlődni.

    UI:
    Amúgy bocs.

  4. #29
    Egész jó futam lett volna. Eddigi talán legjobb eredményem volt az időmérőn is (csak 12, de nekem ez is nagyon jó ilyen mezőnyben ) és a futam első 10 körében sikerült is feljönnöm az 5. helyre. Volt egy jó kis előnyöm a mögöttem autózókkal szemben, úgyhogy mondom jó lesz ez. Aztán pár körrel később az egyik lekörözött pont az Essesben rajzolt fánkokat. Mikor megláttam épp egy helyben állt, így is óriásit kellet fékeznem, hogy el tudjak menni előtte, de pont elindult előre... Innentől nagyjából annyi volt a futamomnak, összetört az eleje, szélvédő, stb. Pár körig próbáltam tartani magam, de egyre többen előztek meg, így egy kicsit stratégiát váltva muszáj volt kimennem megjavítani. Kár érte, magamhoz képest jó eredmény lehetett volna. István Kornél, tudom, hogy előfordul az ilyen, semmi baj (én is csináltam már hasonlót ), de azért legközelebb ha már 2x nemsikerül irányba állni és jön a mezőny, ne próbálj meg elindulni/lemenni a pályáról! Mozdulatlan autót könnyebb kikerülni.

  5. #30
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ott van az
    Köszi, másik részen kerestem. És már automatikusan ezzel van számolva a ponttáblázat?
    Utoljára módosította: emberallat; 2018. 06. 18. 11:27.

  6. #31
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, másik részen kerestem. És már automatikusan ezzel van számolva a ponttáblázat?
    Igen, úgy néz ki.

  7. #32
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Ez hol van leírva? Nekem ez teljesen új információ, nem látok róla semmit sem a szabályzatban, sem a csapatnevezés topicban. Meg szerintem az előző 2 szezonban mindenkinek a pontja beleszámított...
    Mindig igy volt Balazs. Nezd meg a csapatbajnoki tabella alatt a szoveget.

  8. #33
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig igy volt Balazs. Nezd meg a csapatbajnoki tabella alatt a szoveget.
    Fogalmam sincs, eddig miért éltem ebben a tévhitben :-D

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Érdekes verseny volt a vasárnapi, úgy nézett ki, hogy Asztalos Andrissal küzdünk egyet, ez végül csak részben jött össze.

    Már a verseny előtti próbarajt is izgalmasan alakult, Terhes Csabi önkéntes bíróként az egyenesben való koccanásaink után jogot formált magának arra, hogy szándékosan kilökjön minket Andrissal a sikánnál. Nem éles futam volt, no de akkor sem mondanám, hogy korrekt viselkedés.



    Az éles rajt már sokkal tisztább volt, bár nem indultam jól, így Horváth Márk ügyesen megelőzött. Pár kanyarral később mindketten hibáztunk, én kissebbet, így vissza tudtam előzni.




    Ezt követően Andris mögött mentem, aki a kissebb hibáimnak és a nagyon jó tempójának köszönhetően kiépített egy 5 másodperc körüli előnyt, mire megkezdtük a lekörözéseket. Itt akadt gondja minkettőnknek, de ez a pálya jellegéből is következett, szűk is, rövid is. Amikor András utólérte Zrubecz Lacit, hibázott, össze is törte az autóját, így meg tudtam előzni.



    Mondjuk nekem sem volt egyszerű Madarász Krisztiánnal, aki le is szorított a pályáról, de így is sikerült éppen bejönnöm Andris elé.



    A boxkiállás után sikerült is elöl maradnom, és növelnem az előnyömet, mivel a sérült Lambo nem volt képes 100%-os tempóra. Horváth Márk viszont újfent elém került, mivel még nem állt ki, igy egy korrekt csatában a friss gumiknak köszönhetően el tudtam menni mellette.



    A futam hátralévő része eseménytelenül telt, nem volt olyan szoros, mint lehetett volna. Annak viszont nagyon örültem, hogy magas volt a létszám a foci VB és a bajnokság végére fogyó érdeklődés ellenére.

    Köszönöm mindenkinek a versenyt!
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 06. 19. 12:43.

  10. #35
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Felkészületlenség? Tudod Te mennyi melóm van abban, hogy úgy dobjam el, hogy a lehető legtöbb embernek tönkretegyem a futamát? A károk maximalizálása sem megy ám csettintésre. Azon meg külön dolgoztam, hogy Téged is el tudjalak találni, napokig elemeztem a korábbi futamok replay felvételeit, hogy kiismerjem a pályán való mozgásodat.
    Egy szóval nem írtam, de még csak nem is utaltam rá, hogy direkt tetted. Ennél fogva abszolút felesleges ironizánold, ezzel csak magadat minősíted, mivel azt hiszed, hogy szándékosságot sejtek a megmozdulásod mögött, ami nonszensz...

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szóval nem írtam, de még csak nem is utaltam rá, hogy direkt tetted. Ennél fogva abszolút felesleges ironizánold, ezzel csak magadat minősíted, mivel azt hiszed, hogy szándékosságot sejtek a megmozdulásod mögött, ami nonszensz...
    Mindenesetre jó látni, hogy bárki is az aktuális szervező, mindig sikerül megtalálni a közös hangot!

  12. #37
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes verseny volt a vasárnapi, úgy nézett ki, hogy Asztalos Andrissal küzdünk egyet, ez végül csak részben jött össze.

    Már a verseny előtti próbarajt is izgalmasan alakult, Terhes Csabi önkéntes bíróként az egyenesben való koccanásaink után jogot formált magának arra, hogy szándékosan kilökjön minket Andrissal a sikánnál. Nem éles futam volt, no de akkor sem mondanám, hogy korrekt viselkedés.



    Az éles rajt már sokkal tisztább volt, bár nem indultam jól, így Horváth Márk ügyesen megelőzött. Pár kanyarral később mindketten hibáztunk, én kissebbet, így vissza tudtam előzni.




    Ezt követően Andris mögött mentem, aki a kissebb hibáimnak és a nagyon jó tempójának köszönhetően kiépített egy 5 másodperc körüli előnyt, mire megkezdtük a lekörözéseket. Itt akadt gondja minkettőnknek, de ez a pálya jellegéből is következett, szűk is, rövid is. Amikor András utólérte Zrubecz Lacit, hibázott, össze is törte az autóját, így meg tudtam előzni.



    Mondjuk nekem sem volt egyszerű Madarász Krisztiánnal, aki le is szorított a pályáról, de így is sikerült éppen bejönnöm Andris elé.



    A boxkiállás után sikerült is elöl maradnom, és növelnem az előnyömet, mivel a sérült Lambo nem volt képes 100%-os tempóra. Horváth Márk viszont újfent elém került, mivel még nem állt ki, igy egy korrekt csatában a friss gumiknak köszönhetően el tudtam menni mellette.



    A futam hátralévő része eseménytelenül telt, nem volt olyan szoros, mint lehetett volna. Annak viszont nagyon örültem, hogy magas volt a létszám a foci VB és a bajnokság végére fogyó érdeklődés ellenére.

    Köszönöm mindenkinek a versenyt!
    Az első esthez csak annyit fűznék hozzá, hogy azok a koccanások szerinted korrekt volt? Mert ott nem Csaba ment neked hanem te kocogtattad kifelé. Az tény és való hogy az utána lévő szitu már Csaba bosszúja volt.
    A lekörözéseknél történteket meg tessék megóvni és szankcionáljuk ha jogos az óvás.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #38
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Az első esthez csak annyit fűznék hozzá, hogy azok a koccanások szerinted korrekt volt? Mert ott nem Csaba ment neked hanem te kocogtattad kifelé. Az tény és való hogy az utána lévő szitu már Csaba bosszúja volt.
    A lekörözéseknél történteket meg tessék megóvni és szankcionáljuk ha jogos az óvás.
    A rajtnal szerencsetlenul jott ki a dolog, nem volt szandekos az utkozes, latszik, hogy hagytam eleg helyet. De par koccanas nem azonos fajsulyu, mint tobb versenyzo szandekos kilokese.

    Emlekszem, hogy Te is es Csabi is hogy kardoskodtatok korabban a fairplay mellett, nem jo latni a palfordulast. A topik neve pedig futam beszamolo.

  14. #39
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnal szerencsetlenul jott ki a dolog, nem volt szandekos az utkozes, latszik, hogy hagytam eleg helyet. De par koccanas nem azonos fajsulyu, mint tobb versenyzo szandekos kilokese.

    Emlekszem, hogy Te is es Csabi is hogy kardoskodtatok korabban a fairplay mellett, nem jo latni a palfordulast. A topik neve pedig futam beszamolo.
    Ne haragudj Tomi, de miután kilöksz valakit az egyenesben, nem hiszem hogy van értelme azon problémázni hogy ő nagyobbat lökött vissza. 1 -1. Szerintem itt kellet volna lezárni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 06. 19. 15:10.

  15. #40
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Teljesen igazad van. A kanyar előtt néztem a tükröt és nem gondoltam, hogy odaérsz. Rommá volt törve a kocsim és minden kanyar kínszenvedés volt, örültem ha befordul. Szerencsére nem lett nagyobb baj belőle, vesztettél egy minimális kis időt. Sorry !!!

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése

    Mondjuk nekem sem volt egyszerű Madarász Krisztiánnal, aki le is szorított a pályáról, de így is sikerült éppen bejönnöm Andris elé.



  16. #41
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj Tomi, de miután kilöksz valakit az egyenesben, nem hiszem hogy van értelme azon problémázni hogy ő nagyobbat lött vissza. 1 -1. Szerintem itt kellet volna lezárni.
    Laci, a szandekossag meg a veletlen, az ket kulon dolog. Nem beszelve arrol, hogy Asztalos Andris is repult Csabi miatt, neki meg semmi koze az egeszhez.

    De nem szeretnem felfujni a dolgot, akkora jelentosege nincsen.

  17. #42
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen igazad van. A kanyar előtt néztem a tükröt és nem gondoltam, hogy odaérsz. Rommá volt törve a kocsim és minden kanyar kínszenvedés volt, örültem ha befordul. Szerencsére nem lett nagyobb baj belőle, vesztettél egy minimális kis időt. Sorry !!!
    Ismerlek mar annyira, hogy nem csinalsz ilyet szandekosan, semmi gond!

  18. #43
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnal szerencsetlenul jott ki a dolog, nem volt szandekos az utkozes, latszik, hogy hagytam eleg helyet. De par koccanas nem azonos fajsulyu, mint tobb versenyzo szandekos kilokese.

    Emlekszem, hogy Te is es Csabi is hogy kardoskodtatok korabban a fairplay mellett, nem jo latni a palfordulast. A topik neve pedig futam beszamolo.
    Mai napig kardoskodok a fairplay mellett mert máshogy nem lehet versenyezni normálisan. Ez a hagytam helyet és szerencsétlen koccanás meg mi? Neked volt 5 autónyi helyed a jobb oldalon erre nekimész kétszer és lököd le a pályáról.Az ott csak rajtad múlott hogy összeértetek teljesen feleslegesen. Ami utána történt az tény hogy csúnya dolog volt Csaba részéről. De mivel próbarajt volt, ott le kellett volna ezt zárni a chaten ahogy megbeszéltétek.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #44
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Mai napig kardoskodok a fairplay mellett mert máshogy nem lehet versenyezni normálisan. Ez a hagytam helyet és szerencsétlen koccanás meg mi? Neked volt 5 autónyi helyed a jobb oldalon erre nekimész kétszer és lököd le a pályáról.Az ott csak rajtad múlott hogy összeértetek teljesen feleslegesen. Ami utána történt az tény hogy csúnya dolog volt Csaba részéről. De mivel próbarajt volt, ott le kellett volna ezt zárni a chaten ahogy megbeszéltétek.
    VB tag vagy, tudod, hogy 1 auto helyet kell hagyni, nem tobbet, ha en vagyok elol. Hagyhattam volna 5-ot is, sot el is engedhettem volna magam mellett, az pont ugyanugy szabalyos, mint az egy autonyi hely. Ketten kellettunk hozza, egyszer koccantunk ossze, a tobbi mar kovetkezmeny. De ezekkel mind tisztaban vagy te is.

    Szerintem akkor ezt zarjuk le most. Jobb keson, mint soha.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 06. 19. 15:28.

  20. #45
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    VB tag vagy, tudod, hogy 1 auto helyet kell hagyni, nem tobbet, ha en vagyok elol. Hagyhattam volna 5-ot is, sot el is engedhettem volna magam mellett, az pont ugyanugy szabalyos, mint az egy autonyi hely. Ketten kellettunk hozza, egyszer koccantunk ossze, a tobbi mar kovetkezmeny. De ezekkel mind tisztaban vagy te is.

    Szerintem akkor ezt zarjuk le most. Jobb keson, mint soha.
    Tisztában vagyok a szabályzattal igen! Tehát akkor itt Csaba a hibás szerinted, mert nem húzódott arrébb 30 cm-t. Rajt után közvetlen amikor ezer másfelé kell figyeljen. Ráadásul előzési pozícióban volt már. Tehát ha te hagysz egy autónyi helyet akkor nekimehetsz oldalról mert volt még ott 30-40 cm. De ha te hagytál volna 20-30 cm helyet kettőtök között akkor is elfordulsz simán a belső íven és kész. Szerintem ez lett volna a fair versenyzés.
    Itt akkor válaszolok is a GT4-es fordított rajtrácsos futamokkal kapcsolatos felvetésedre. Gyors pilóta vagy amihez nincs kétség el is ismerem, de amikor versenyszituációba keveredsz ott sokszor vakmerő módon teszed be az autót mindegy -mindegy alapon. Ezt nem egyszer tapasztaltam és ott bizony ha nincs a másik fél akkor valaki vagy mind a két versenyző megy a levesbe. Én csak arra kérlek figyelj jobban te is a másikra és hidd el sokkal jobb szájízzel ér véget mindenki futamja. Itt lezártam én is! Peace!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok a szabályzattal igen! Tehát akkor itt Csaba a hibás szerinted, mert nem húzódott arrébb 30 cm-t. Rajt után közvetlen amikor ezer másfelé kell figyeljen. Ráadásul előzési pozícióban volt már. Tehát ha te hagysz egy autónyi helyet akkor nekimehetsz oldalról mert volt még ott 30-40 cm. De ha te hagytál volna 20-30 cm helyet kettőtök között akkor is elfordulsz simán a belső íven és kész. Szerintem ez lett volna a fair versenyzés.
    Itt akkor válaszolok is a GT4-es fordított rajtrácsos futamokkal kapcsolatos felvetésedre. Gyors pilóta vagy amihez nincs kétség el is ismerem, de amikor versenyszituációba keveredsz ott sokszor vakmerő módon teszed be az autót mindegy -mindegy alapon. Ezt nem egyszer tapasztaltam és ott bizony ha nincs a másik fél akkor valaki vagy mind a két versenyző megy a levesbe. Én csak arra kérlek figyelj jobban te is a másikra és hidd el sokkal jobb szájízzel ér véget mindenki futamja. Itt lezártam én is! Peace!
    Csak mosolyogni tudok ezen Tamas Nem nyitok vitat meg a GT4-rol is. Maskor jobban figyelek, hogy Csabi ne lokjon ki szandekosan hatulrol

  22. #47
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Csak mosolyogni tudok ezen Tamas Nem nyitok vitat meg a GT4-rol is. Maskor jobban figyelek, hogy Csabi ne lokjon ki szandekosan hatulrol
    Nyugi Tomi, van még aki érzi hogy mi a különbség egy tapogatózós, helycsinálós koccolás, és egy szándékos, revansos megmozdulás között. Nem 1-1, hanem kb 1-5.
    Tapogatózni, bodicsekkelni, leszorítani ,ütközni, lehet. Büntetést érdemel. Ha vki #$"8!+% az tiltást.

  23. #48
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugi Tomi, van még aki érzi hogy mi a különbség egy tapogatózós, helycsinálós koccolás, és egy szándékos, revansos megmozdulás között. Nem 1-1, hanem kb 1-5.
    Tapogatózni, bodicsekkelni, leszorítani ,ütközni, lehet. Büntetést érdemel. Ha vki #$"8!+% az tiltást.
    Gt3-ban ne lehessen bodicsekelni, lökdösni, leszorítani, meg ahogy Szabi szokta mondani terelni. A Gt autók nem torelálják ezt. Jó lenne, ha nem ezt kommunikálnátok mindenkinek, mert roncsderbi lesz a versenyekből.


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nyugi Tomi, van még aki érzi hogy mi a különbség egy tapogatózós, helycsinálós koccolás, és egy szándékos, revansos megmozdulás között. Nem 1-1, hanem kb 1-5.
    Tapogatózni, bodicsekkelni, leszorítani ,ütközni, lehet. Büntetést érdemel. Ha vki #$"8!+% az tiltást.
    Egyetértek, Tomi megmozdulása taplóság, ami súrolja a fariplay szabályait, de hogy szabálytalan-e, az már erősen vitatható. Ez amolyan "Yvan Muller-es" megmozdulás, ami még Michelisz Norbi szerint is belefér(het) az autósportba.

    Csabi revansa pedig egyértelműen a "kitiltás örökre" kategória...

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Gt3-ban ne lehessen bodicsekelni, lökdösni, leszorítani, meg ahogy Szabi szokta mondani terelni. A Gt autók nem torelálják ezt. Jó lenne, ha nem ezt kommunikálnátok mindenkinek, mert roncsderbi lesz a versenyekből.
    Jelenleg azonos szabályzatunk van minden általunk rendezett bajnokágra, no kontakt van érvényben minden kategóriában (túraautóban is), viszonyt helyezkedni, a másikat terelni jelenleg sehol sem tilos... max nem érdemes. De az mindig két külön kérdés, hogy mi az amit nem szabad és mi az amit nem érdemes csinálni egy versenyhelyzetben.

    Viszont bárki bármit is követ vki ellen, ha a másik fél ezt a pályán próbálja önhatalmúlag megtorolni egy bajnoki futamon, tőle azonnal elköszönünk a ligából...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 06. 19. 18:28.

  25. #50
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Próba rajt volt, semmi téttel, én csak elmértem a féktávot, mivel az volt az első alkalom h elöttem közvetlen mentek ott, mint ahogy gondolom szegény tomi is csak gyakorolta a rajtot és kiújúlt a balkönyökének idegi gyengesége ami miatt a kormányt rángatta meg különben is azt gondolta nincs ott senki de ha lenne is az a füvön rajtolna, én biztosan állítom semmi szándékosság nem volt benne, egyszerűen elsötétült a bal oldalán minden, sajnálom nagyon, de próba rajt volt tét nélkül.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •