Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 52 (52 összesen)
  1. #51
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Gt3-ban ne lehessen bodicsekelni, lökdösni, leszorítani, meg ahogy Szabi szokta mondani terelni. A Gt autók nem torelálják ezt. Jó lenne, ha nem ezt kommunikálnátok mindenkinek, mert roncsderbi lesz a versenyekből.
    Igazad van, pongyolán fogalmaztam. Az említett manőverek kerülendőek, büntethető tételek, ám mindenkinél benne lehetnek a pakliban, nem kell elsüllyednie az okozójának, ellenben egy szándékos károkozás esetén.

  2. #52
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szóval nem írtam, de még csak nem is utaltam rá, hogy direkt tetted. Ennél fogva abszolút felesleges ironizánold, ezzel csak magadat minősíted, mivel azt hiszed, hogy szándékosságot sejtek a megmozdulásod mögött, ami nonszensz...
    Tomi, elég régóta versenyzünk már egy ligában, tudhatnád hogy nem vagyok rosszindulatú, az általad említett szándékosság vélelme sem fordult meg a fejemben. Azonban hibazni mindenki hibazik, ez egy nehéz palya volt, ahol sokan sokat hibáztak a mezőny elejében és végében egyaránt. Megdobott a kerékvető, onnantól utas voltam. Te is tudod, hogy a meki seggét nem könnyű megfogni ha megindul. Sajnos túl közel voltam ahhoz, hogy kikerülj, sajnálom hogy elrontottam a futamod.

    Az egész ott kezdődött, hogy egy 5 g-s "Lányi nagggggyon ügyes megforgása" jelzővel minősítettél, de az ilyen dolgokat nem szoktam a szívemre venni, ezért gondoltam elütöm egy poénnal. Most már tudom, hogy veled nem szabad viccelni, mert nem veszed/érted a poént.

    Ezután újra minősítettél, hogy felkészületlen vagyok, tetted mindezt anélkül, hogy ismernéd a hátteremet, és hogy valójában mennyire készültem fel vagy sem. Próbáltam ismét inkább könnyedebb viccesebb formában válaszolni, de közben a tudtodra adni, hogy azért ez már annyira nem esett jól, nálam ez irónia formájában valósul meg, de szerintem ez még mindig jobb, mintha egymás torkának esnénk. Inkább lépjünk túl ezen.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •