Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    R3E MDTM - Salzburgring 05.09

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters DTM 2018 bajnoksága! Hetedik helyszínünk az ausztriai Salzburgring. Az alpesi völgyben fekvő egyszerű vonalvezetésű aszfaltcsík 4,225 km hosszú. A pálya karakterének köszönhetően a DRS taktika értékes helyezéseket hozhat. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    7. Futam: 05.09. - Szerda Salzburgring - rank
    Autók: DTM 2013-2016 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): DTM 2013DTM 2014DTM 2015DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (15 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:15 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:50 (5 min) napszak: dél
    Race2: 21:55(22 min) napszak: dél

    Shakedown időpont: 05.07. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Bajnokság 2018
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 05. 05. 20:03.

  2. #2
    Szerver fut: GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN*
    Jelszó: masters
    Jó szórakozást!

  3. #3
    Szerverbeosztás:

    01-13. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  4. #4
    Nem ez volt a legjobb "hétvégém". Az első versenyen az 5. helyről rajtolva a T1-ben gyakorlatilag az utolsó helyre kerültem önhibámon kívül, pár másodperc hátránnyal, onnan kezdhettem a felzárkózást. Ez végül az 5. helyig sikerült, amire nem fogadtam volna nagy tétben. Ebben benne volt a rengeteg hiba másoktól, míg én hiba nélkül mentem. Csak tippelek, de sokat számított, hogy 5-ös vagy 7-es szárnnyal ment valaki. A T1 -es balesetet visszanézve igazán senki hibája nem volt. Leéb Pisti csapattársamat megdobta a szegélykő, emiatt kicsit irányt tévesztett, én nekiértem, ami miatt Jákói Kristóf engem pöccintett meg és már álltam is forgalommal szemben a pályán. Ez nagy pech volt, de nem történt szabálytalanság szerintem.

    A második versenyen inkább elengedtem mindenkit a T1-ben, számítva rá, hogy mások összeakadnak. Ez be is vált, javítottam két helyet első körben. Aztán a másodikban az egyenes végén a bal-jobb ívnél belassult előttem a boly, emiatt a jobb első kerekem füvet fogott, átvágódtam a túloldali palánkra, kisebb totálkár. Mivel nem akartam az első verseny 5. helyét eldobni, inkább a 11. helyért járó pontokért bekocogtam, bár a végére lekörözött szinte az egész mezőny, annyira lassú volt a kocsi. A 6.-at nem nagyon kellett használnom, csak lassult vele az autó...

  5. #5
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ez volt a legjobb "hétvégém". Az első versenyen az 5. helyről rajtolva a T1-ben gyakorlatilag az utolsó helyre kerültem önhibámon kívül, pár másodperc hátránnyal, onnan kezdhettem a felzárkózást. Ez végül az 5. helyig sikerült, amire nem fogadtam volna nagy tétben. Ebben benne volt a rengeteg hiba másoktól, míg én hiba nélkül mentem. Csak tippelek, de sokat számított, hogy 5-ös vagy 7-es szárnnyal ment valaki. A T1 -es balesetet visszanézve igazán senki hibája nem volt. Leéb Pisti csapattársamat megdobta a szegélykő, emiatt kicsit irányt tévesztett, én nekiértem, ami miatt Jákói Kristóf engem pöccintett meg és már álltam is forgalommal szemben a pályán. Ez nagy pech volt, de nem történt szabálytalanság szerintem.

    A második versenyen inkább elengedtem mindenkit a T1-ben, számítva rá, hogy mások összeakadnak. Ez be is vált, javítottam két helyet első körben. Aztán a másodikban az egyenes végén a bal-jobb ívnél belassult előttem a boly, emiatt a jobb első kerekem füvet fogott, átvágódtam a túloldali palánkra, kisebb totálkár. Mivel nem akartam az első verseny 5. helyét eldobni, inkább a 11. helyért járó pontokért bekocogtam, bár a végére lekörözött szinte az egész mezőny, annyira lassú volt a kocsi. A 6.-at nem nagyon kellett használnom, csak lassult vele az autó...

    Köszi, hogy ezt mondod. Már időm sem volt a fékre lépni amikor elém kerültél és pont a legrosszabb szögbe. Pont beforgató szög volt. Pedig már a sikan után volt picivel,már éppen kezdtem örülni, hogy sikerült megúszni. Őrület mennyi eldobás volt az 1. futamon. Nekem is sikerült, volt, hogy teljesen hülye helyen is. Egyszer megvolt a szélárnyékos kicsúszás is a gyors jobbosban. Durva volt hogy ott 5-ös szárnyal nem lehetett senki mögé bemenni. Többet nem is próbáltam.

    https://www.youtube.com/watch?v=-kRlQUSuU2k

    Tavaly Tassi is megcsinálta csak ő egyedül. Nekem jobban jött ki és lepattantam a korlátról.

  6. #6
    Áh, nálam ez a RaceRoom + T300 kombó nem akar összeállni. Egyelőre nem tudtam úgy belőni az FFB-t, hogy egyfelől kellően erős legyen, de finom manőverezés közben ne váljon túl darabossá. Ezért versenytávon hajlamos vagyok eldobni. Ha valaki nagyon fajának érzi a saját beállításait, megköszönném, ha a megfelelő topicba tenne rólunk pár screenshotot.

    Egyébként meg elnézést Nagy Lacitól az első futam elejéért, nem figyeltem rendesen a tükröt, mert a kigyorsításon még messzinek tűnt és későn vettem észre, hogy mekkora lett a sebessegkulonbseg. Egyébként nem húztam volna jobbra balra a padlós kanyargós részen. Mivel úgy éreztem, hogy elsősorban emiatt koccantunk össze, inkább visszaengedtem a két bmwt.

    Aztán meg az a páros becsapódás az oszlopba... Azt nem is értettem. Még előbb fékeztem, mint egyébként, erre elkönnyul az ffb és elcsúszik a kocsi balra. És mivel az ideális íven álltam keresztben és előre nem tudtam menekülni, kénytelen voltam tolatni de valaki eltrafált. Bocsánat de úgy éreztem hogy ott állva csak még inkább veszélyes lett volna.

    A második futamon meg megcsíptem a füvet helyezkedés közben és emiatt hibáztam, úgyhogy nem vagyok túl elégedett.

    Tapatalkkal küldve az én NEM-L21 eszközömről

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Salzburgring

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  8. #8
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Áh, nálam ez a RaceRoom + T300 kombó nem akar összeállni. Egyelőre nem tudtam úgy belőni az FFB-t, hogy egyfelől kellően erős legyen, de finom manőverezés közben ne váljon túl darabossá. Ezért versenytávon hajlamos vagyok eldobni. Ha valaki nagyon fajának érzi a saját beállításait, megköszönném, ha a megfelelő topicba tenne rólunk pár screenshotot.
    Ha ez esetleg segít, nekem így van beállítva:
    http://szimversenyzes.hu/2017/06/23/...b-beallitasok/

  9. #9
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Durva volt hogy ott 5-ös szárnyal nem lehetett senki mögé bemenni.
    Ezért mentem 7-essel, ami máshol is sokkal stabilabbá tette a kocsit, de végsebességben nem sokkal kevesebbet ment vele a járgány. Ha azt nézem, hányan dobták el előttem, akkor biztosan ez tűnt a jobb megoldásnak. Én simán tudtam autózni vele szélárnyékban. A hosszú jobbos vége felé a balra ív után csak a jobbra fordulás előtt kapcsoltam ki a DRS-t és mindig stabilan vettem, akár más mögött is. Valószínűleg ezért is estem rátok a második verseny 2. körében ott, ami miatt végül is összetörtem a vasat. Csak azt láttam, hogy előttem Jäger Tomi hirtelen nagyon közel lesz, valószínűleg ő is lassított, mert ti előtte hárman nem tudtátok úgy venni az ívet, mintha egyedül lettetek volna.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •