Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (99 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Jo dontes, koszonom!
    Én annyira nem örülök neki. Hiába volt a több mint 200kor felkészülés és a kiváló versenytempó! Akkor suzukat miért futjuk újra? Töröljük azt is akkor!

  2. #27
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Én annyira nem örülök neki. Hiába volt a több mint 200kor felkészülés és a kiváló versenytempó! Akkor suzukat miért futjuk újra? Töröljük azt is akkor!
    Én úgy tudom, hogy az is törlésre került. Vagy mégsem?... Amúgy András írtam privátot!
    Amúgy ez a végtelenített preki miért is jó? Baromi jó lenne ha lehetne gyakorolni a rajtokat legfőképp az első féktávokat.
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2018. 05. 15. 09:21.

  3. #28
    Látom másoknak is meghoztam a kedvét a Huracanhoz!

  4. #29
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy az is törlésre került. Vagy mégsem?... Amúgy András írtam privátot!
    Amúgy ez a végtelenített preki miért is jó? Baromi jó lenne ha lehetne gyakorolni a rajtokat legfőképp az első féktávokat.
    Igen az hasznos lett volna az előző futamon ha tudtunk volna többet gyakorolni a rajtra. Azért van mert a versenyen ha nem várod meg míg kialudnak a piros lámpák és elindulsz hamarabb akkor érvényes köröd lesz de az óra csak akkor indul amikor kialszanak a fények. Ezért a végtelen kvali H ezt ne lehessen kihasználni.

  5. #30
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Én annyira nem örülök neki. Hiába volt a több mint 200kor felkészülés és a kiváló versenytempó! Akkor suzukat miért futjuk újra? Töröljük azt is akkor!
    Ertelek, pont ezt ereztem Suzuka utan, de igy is tul hosszu a szezon, 10 futam, ez lett volna a 11. ugy, hogy mar ezen is csak 18-an indultunk.

  6. #31
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ertelek, pont ezt ereztem Suzuka utan, de igy is tul hosszu a szezon, 10 futam, ez lett volna a 11. ugy, hogy mar ezen is csak 18-an indultunk.
    Azért kíváncsi vagyok H jobb lesz e a tempóm suzukaba mint az első futamon volt! Ott elég szenvedés volt a Lamboval, de talán már jobban érzem a kocsit és talán a setupom is jobb.

  7. #32
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Azért kíváncsi vagyok H jobb lesz e a tempóm suzukaba mint az első futamon volt! Ott elég szenvedés volt a Lamboval, de talán már jobban érzem a kocsit és talán a setupom is jobb.
    En remelem, hogy nem☺

  8. #33
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En remelem, hogy nem☺
    Pedig jobb ha felkészülsz rá, mert az utolsó 3 futamon elég jól mentem! Sőt, talán futamról futamra egyre jobban!

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig jobb ha felkészülsz rá, mert az utolsó 3 futamon elég jól mentem! Sőt, talán futamról futamra egyre jobban!
    Ugyes vagy, nagyon sokat fejlodtel. Nekem mar mindket bajnoksagban eleg egy dobogo, mas nem motival. Majd a kovetkezo szezonban. Addig vegyel egy Lambot ☺

  10. #35
    Kedves Versenyzők!

    A GT3 Fuji futam topikját "újranyitjuk". A versenynaptár szezonzáró része módosult, a futamot 2018.06.03-án újrafutjuk. A részletes indoklást itt olvashatjátok.

  11. #36
    Valamiért eltűntek a Fuji setupjaim!
    Nektek megvannak?

  12. #37
    Kedves Versenyzők!

    Technikai okok miatt a Fuji prekvalt leállítottuk, mentünk már rajta eleget úgyis, majd futam előtt még újra lesz indítva, addig is gyakoroljatok a Donington GT3 Fun futamra

  13. #38
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    Technikai okok miatt a Fuji prekvalt leállítottuk, mentünk már rajta eleget úgyis, majd futam előtt még újra lesz indítva, addig is gyakoroljatok a Donington GT3 Fun futamra
    Sajnos délutános leszek, úgyhogy ezt kihagyom! Mi az oka a próbál leállításának, ha megkérdezhetem?

  14. #39
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos délutános leszek, úgyhogy ezt kihagyom! Mi az oka a próbál leállításának, ha megkérdezhetem?
    Ugyanazokkal az autókkal nem tudunk két pályán szervert futtatni, mert összemossa az időket. Mindent a közelebbi dátumú eseményhez tölt be.

  15. #40
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanazokkal az autókkal nem tudunk két pályán szervert futtatni, mert összemossa az időket. Mindent a közelebbi dátumú eseményhez tölt be.
    Értem. Csak kíváncsi voltam. Akkor gondolom miutan lement a csütörtöki futam azután lesz visszaállítva fuji. Kár hogy nem tudok menni! A következő gt4es futamot is kihagyom mert akkor meg megyünk ki Snetterton-ba British Gt futamra szurkolni a Lamborghini-nek!

  16. #41
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Értem. Csak kíváncsi voltam. Akkor gondolom miutan lement a csütörtöki futam azután lesz visszaállítva fuji. Kár hogy nem tudok menni! A következő gt4es futamot is kihagyom mert akkor meg megyünk ki Snetterton-ba British Gt futamra szurkolni a Lamborghini-nek!
    Meglátjuk mekkora érdeklődés lesz a csütörtöki fun-ra, attól függ mi lesz utána, mert van még ötletünk ott ahonnan ez jött
    Fujira meg már ne gyakorolj többet, így is nagyon gyors vagy
    Snettertonra meg "Jó estét, jó szurkolást!"

  17. #42
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Sziasztok! Mikor lesz Fuji szerver??

  18. #43
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Mikor lesz Fuji szerver??
    Jövö hét péntektől.

  19. #44
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jövö hét péntektől.
    Akkor kihagyom. En elhiszem hogy sokaknak van ideje itt, de aki nem tudott indulni az eredeti idöpontban annak nem adtok lehetöséget ugy hogy a versenynaptárat is variáljátok!!! Bravo. És csodálkoztok hogy egyre kevesebben vannak???

  20. #45
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor kihagyom. En elhiszem hogy sokaknak van ideje itt, de aki nem tudott indulni az eredeti idöpontban annak nem adtok lehetöséget ugy hogy a versenynaptárat is variáljátok!!! Bravo. És csodálkoztok hogy egyre kevesebben vannak???
    Kedves Krisztián!

    Próbáld több oldalról megvizsgálni a kérdést, kicsit higgadtabban. Az eredti Fuji futam idöpontja is úgy alakult, hogy 3 hetes felkészülési idő volt, most ismét a hosszú hétvége miatt 3 hetes időköz van a gt3 futamok között. Egyik oldalon ott van kb. 20 ember, aki az előzőek miatt már több hetet gyakorolt fujira, és unalmas lenne nekik újabb 3 hét fuji prekval, másik oldalon vannak néhányan, akik abban a 3 hétben nem futottak mért időt, de most indulnának. Terv szerint péntek, szombat, vasárnap lesz fuji prekval, tehát lehetőség azért lesz.
    A versenyzők létszámának csökkenésének szerintem nem sok köze van sem a fenti dologhoz, sem a versenynaptár variálásához. Természetesen szeretnénk, és törekszünk is rá, hogy mindenkinek megfelelő megoldást tudjunk nyújtani, és minél kevesebben hagynák el a bajnokságot.
    Sajnos technikai okok miatt nem tudunk ugyanazokkal az autókkal több pályán azonos időben prekvalt futtatni.
    A jelzésedet vettük, de felesleges volt ennyire felháborodnod, a bajnokság prioritást élvez, úgyhogy ki fogunk találni valami megoldást, csak egy kis türelmedet kérjük.

    Köszönjük!

  21. #46
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Krisztián!

    Próbáld több oldalról megvizsgálni a kérdést, kicsit higgadtabban. Az eredti Fuji futam idöpontja is úgy alakult, hogy 3 hetes felkészülési idő volt, most ismét a hosszú hétvége miatt 3 hetes időköz van a gt3 futamok között. Egyik oldalon ott van kb. 20 ember, aki az előzőek miatt már több hetet gyakorolt fujira, és unalmas lenne nekik újabb 3 hét fuji prekval, másik oldalon vannak néhányan, akik abban a 3 hétben nem futottak mért időt, de most indulnának. Terv szerint péntek, szombat, vasárnap lesz fuji prekval, tehát lehetőség azért lesz.
    A versenyzők létszámának csökkenésének szerintem nem sok köze van sem a fenti dologhoz, sem a versenynaptár variálásához. Természetesen szeretnénk, és törekszünk is rá, hogy mindenkinek megfelelő megoldást tudjunk nyújtani, és minél kevesebben hagynák el a bajnokságot.
    Sajnos technikai okok miatt nem tudunk ugyanazokkal az autókkal több pályán azonos időben prekvalt futtatni.
    A jelzésedet vettük, de felesleges volt ennyire felháborodnod, a bajnokság prioritást élvez, úgyhogy ki fogunk találni valami megoldást, csak egy kis türelmedet kérjük.

    Köszönjük!
    Hidd el higgadt vagyok. De egy kereszt kérdés: akkor is ennyi idö maradna ha az eredeti naptár marad?? Mert igy azoknak nem adsz csak 3 napot akik akkor nem tudtak indulni de most tudnának.
    Igen, nekem most jol jött hogy megint megszakadt a verseny. Bár sajnalom azokat akik porul jártak. De akkor ha következetesek vagytok Suzuka elött is csak 3 nap lesz a preki??

  22. #47
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hidd el higgadt vagyok. De egy kereszt kérdés: akkor is ennyi idö maradna ha az eredeti naptár marad?? Mert igy azoknak nem adsz csak 3 napot akik akkor nem tudtak indulni de most tudnának.
    Igen, nekem most jol jött hogy megint megszakadt a verseny. Bár sajnalom azokat akik porul jártak. De akkor ha következetesek vagytok Suzuka elött is csak 3 nap lesz a preki??
    Kicsit kiforgatod amit írtam. Ha nem ismét fuji lenne, nem tettük volna be a fun futamokat, akkor menne mentrendszerűen a Road Atlanta prekval, ami uj lenne, nem lenne unalmas a társaság nagy részének.
    Suzuka egyrészt régen volt, másrészt egy héttel a Road Atlantai GT3 futam után lesz, nem hárommal, így nem lesz akkora holt idő.
    De mint írtam, igyekszünk megoldast találni, ami neked is megfelelő lesz.

  23. #48
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit kiforgatod amit írtam. Ha nem ismét fuji lenne, nem tettük volna be a fun futamokat, akkor menne mentrendszerűen a Road Atlanta prekval, ami uj lenne, nem lenne unalmas a társaság nagy részének.
    Suzuka egyrészt régen volt, másrészt egy héttel a Road Atlantai GT3 futam után lesz, nem hárommal, így nem lesz akkora holt idő.
    De mint írtam, igyekszünk megoldast találni, ami neked is megfelelő lesz.
    Nem kiforgatni akartam csak rávilágitani valamire. Ne keressetek megoldást. Vagyis miattam ne!! 😉
    Majd amin tudok indulok de igy nem fektetek bele energiát. Azert thx! ☺

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kiforgatni akartam csak rávilágitani valamire. Ne keressetek megoldást. Vagyis miattam ne!! ��
    Majd amin tudok indulok de igy nem fektetek bele energiát. Azert thx! ☺
    Ez az örök sláger, amikor a szervezők próbálnak 50 ember kedvében járni. Aztán mindig van akinek ezen múlik a világ béke.
    Te döntöd el megéri e, de offline 2 kattintás 80%-ra állítani a tapadást. Valószínű hogy nem kellesz hetekig prequaloznod sem, hogy A szerveres legyél. Szerintem félóra is elég lesz rá.
    És nem azért mert a szervezők kóklerek, hanem mert tavaly ilyenkor is csak 1 szerver volt, meg tavaly előtt is, meg az elmúlt 10-évben kb mindig. Szerintem igyál meg valamit.

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Szerintem egyszeru a megoldas. Inditsatok egy szervert, ami nem prekval szerver, igy nem logolja az idoket.

    Lehet rajta gyakorolni, keszulni egyutt, jelentosege pedig ugy sincs, mert nem leszunk tobben mint 20, tehat mindenki az A-ra kerul.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •