Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (99 összesen)
  1. #51
    Kedves Versenyzők!

    A rendkívüli körülmények miatt indítottunk egy Fuji gyakorló szervert GTR-Masters.hu #Practice - GT3 Fuji néven. A körülmények a prekvalnak megfelelően lettek beállítva, de a köridők nem töltődnek automatikusan a prekval táblázatba, a szerver azonban menti az időket. Azon versenyzők, akik korábban nem futottak mért időt a nevezéshez, de ezen a szerveren megteszik, jelezhetik itt a fórumon a futam előtti péntek estig, és nekik át fogjuk tölteni az idejüket az éles prekvalba, hogy tudjanak nevezni a futamra. Kiemelném, hogy péntektől újra megnyitjuk az éles rendes prekvalt, ezért kérjük csak olyanok éljenek a köridő áttöltési lehetőséggel, akiknek nincs lehetőségük a rendes prekvalon részt venni.

    Minden szervertagot várunk szeretettel a vasárnapi futamon, addig is jó gyakorlást kívánunk!
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 05. 28. 12:25.

  2. #52
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378

  3. #53
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A rendkívüli körülmények miatt indítottunk egy Fuji gyakorló szervert GTR-Masters.hu #Practice - GT3 Fuji néven. A körülmények a prekvalnak megfelelően lettek beállítva, de a köridők nem töltődnek automatikusan a prekval táblázatba,
    Aki meg addig is szeretné látni, hogy miként áll a többiekhez képest, az nézzen rá erre a táblára. KATT
    Ebben benne vannak a múltkori időeredmények is.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  4. #54
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Sziasztok!

    Tegnap 23:50 környékén 1:40.308 időm volt. Tegyétek már bele a prequalba mert addig szerintem már nem tudok futni.
    Thx

  5. #55
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tegnap 23:50 környékén 1:40.308 időm volt. Tegyétek már bele a prequalba mert addig szerintem már nem tudok futni.
    Thx
    MADARÁSZ KRISZTIÁN McLaren 650 GT3 1:40.118 18.002 31.622 50.494 1.890 0.088 Practice 2018-05-25

    És akkor ezt hol futottad?

    (A prekval linken amit elérsz az amúgy nem fog péntekig frissülni)
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #56
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    MADARÁSZ KRISZTIÁN McLaren 650 GT3 1:40.118 18.002 31.622 50.494 1.890 0.088 Practice 2018-05-25

    És akkor ezt hol futottad?

    (A prekval linken amit elérsz az amúgy nem fog péntekig frissülni)
    100% tapadású offline pályán! De nekem ez is jó. Az a lényeg tudjak nevezni, de azt majd telóról megoldom!!

  7. #57
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    100% tapadású offline pályán! De nekem ez is jó. Az a lényeg tudjak nevezni, de azt majd telóról megoldom!!
    Ha nem csinalsz semmit is fogsz tudni nevezni, mert ido nelkul az utolso szerverre belephetsz! Ez pedig 99% hogy az A lesz.

  8. #58
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tegnap 23:50 környékén 1:40.308 időm volt. Tegyétek már bele a prequalba mert addig szerintem már nem tudok futni.
    Thx
    Beírtam, tudsz nevezni a futamra.

  9. #59
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Latoo, nekem meg a Rankon is levő időmet kellene visszaállítani, mert várhatóan már a héten nem fogok tudni menni:

    20 TÓTH SZABOLCS Nissan GT-R GT3 1:40.356 18.168 31.608 50.580 2.128 0.133 Qualify 2018-05-28

    Valamikor este 9 korüli idő volt. Köszi.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #60
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Latoo, nekem meg a Rankon is levő időmet kellene visszaállítani, mert várhatóan már a héten nem fogok tudni menni:

    20 TÓTH SZABOLCS Nissan GT-R GT3 1:40.356 18.168 31.608 50.580 2.128 0.133 Qualify 2018-05-28

    Valamikor este 9 korüli idő volt. Köszi.
    Megtaláltam, beírtam.

  11. #61
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Up a mai futamnak!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #62
    Jelentkeztem a futamra, de szeretném jelezni, hogy nem 100%, hogy ideérek. Ideális esetben 20:15-re érek haza.

  13. #63
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentkeztem a futamra, de szeretném jelezni, hogy nem 100%, hogy ideérek. Ideális esetben 20:15-re érek haza.
    Remeljuk odaersz!

  14. #64
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentkeztem a futamra, de szeretném jelezni, hogy nem 100%, hogy ideérek. Ideális esetben 20:15-re érek haza.
    Köszi, hogy jelezted. Vettük és nagyon remélem, hogy hazaérsz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #65
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 54 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.
    Az első kör, első kanyarjában nagyon figyeljetek egymásra!


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #66
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Sajnos közvetítés nem lesz ma.
    Élő onboard stream itt: https://youtu.be/N08Tdxcogr8
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #67
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-21.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Asztalos A. -> Kovács G.


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: linká
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #68
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Kár, hogy nem lesz TV-s stream

  19. #69
    Teszt szerver megy!

  20. #70
    Nem fogok hazaérni... :-(

  21. #71
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fogok hazaérni... :-(
    Sajnálom! De vettük!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #72
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Élő stream itt az új cím: https://youtu.be/QeuhvzjY8SY
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  23. #73
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Kuczi Balázs ! Mi volt ez, pár embert hazavágtál !? Miért kell ez ?

  24. #74
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hát ezt nem hiszem el - ha én nem hibázok, a hardver megtréfál. Elszállt a szenzorom , bocs Csabi ha frászt hoztam rád a satufékkel, de elment a képem 20mpre, míg életrekelt újra. Így legalább Zelfi közvetítésébe belekontárkodhattam, de jobb lett volna előtte végezni

    A rajt meg életem rajtja volt...vártam a pirosat, de nem jött...ez nem tudom mi, így még nem jártam, mindenesetre rajtlámpa nélkül volt egy jó 2mpes reflexidőm

    A rajt után meg leszorított az a BMWs, aki odána a 2. körben hátulról kibombázott egy Mclarent. Tessék oldalra nézni basszus, ha meg nem megy egy Helicorsat tessék elővenni. Én még belefékeztem hogy ne sodorj el, de a célegyenesben ez más nem tette meg csak azért hogy ráhúzd. Nincs VRban névcímke, így a személyesítést megússza az illető.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #75
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    A rajtnal kipoccintett Szechy Szabi, igy visszaestem a mezony vegere. Onnan jottem fel a harmadik helyre, amivel sikerult bebiztositani a bajnoki cimet. Izzaszto futam volt, masodszorra is, koszonom a korrekt csatakat a tobbieknek.

    Grat Andris, nagyon unatkoztal ott elol?

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •