Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT4 - Büntetések - Sveg

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Sveg 2018.04.15

    A/1. futam:

    0:00 - Lele László - BUÁ le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    0:00 - Molnár Attis - BUÁ le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    1:44 - Kanyuk
    Ferenc - Balogh András - lagg
    1:49 - Lele
    László - lökés, kiforgatás: 3 figyelmeztetés
    2:40 -
    Lele László - leszorítás: 3 figyelmeztetés
    3:39 - Zelfel Tamás
    - leszorítás: 1 figyelmeztetés
    3:39 - Vizner Gábor - leszorítás: 1 figyelmeztetés

    A/2. futam:


    2:11 -
    Vizner Gábor - leszorítás: 2 figyelmeztetés
    2:54 - Hegedűs Benjamin - nem figyel oldalra, leszorítás:
    2 figyelmeztetés
    18:43 - Szarka András - lökés: 2 figyelmeztetés

    Összevont büntetések:

    4db
    Boxutca Áthajtás: Lele László
    3db
    Boxutca Áthajtás: Jákói Kristóf
    2db Boxutca Áthajtás:
    Boxutca Áthajtás: Morvai Norbert, Lehota Zsolt, Terhes Csaba, István Kornél, Molnár Attis, Vizner Gábor, Szarka András
    2 db Figyelmeztetés: Pokornyi Balázs, Petneházi Zoltán, Vizner Gábor, Lehota Zsolt,Nyilas László, Szerémi Szabolcs, Scheiblinger Péter, Labutyin Máté, Molnár Attis, Hegedűs Benjamin
    1 db Figyelmeztetés: Szatmári Tamás, Kuczi Balázs, Molnár Dániel, Gombos Gergő, Piski Tamás, Kanyuk Ferenc, Sebestyén Csabapapa, Szilágyi Zsolt, Terhes Csaba,Tóth Levente11, Zelfel Tamás

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 4. és 8. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 04. 20. 15:55.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Bocs a mezőnytől!Eldurrant az agyam amikor az első kanyarban elszálltam.
    Nem akartam senkit megbántani csak az adrenalin beszélt belőlem.
    Eszembe sem jutott,hogy a lag volt a ludas.

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nekem a Szarka - Zelfel esethez van kerdesem.

    Algreveben megloktem Terhes Csabit haturol, megcsuszott, a palyan maradt, de elvesztette a helyet velem szemben. Kaptam erte 3 figyelmeztetest.

    Most Andris meglokte Zelfit hatulrol, Zelfi kicsuszott a palyarol, tobb helyet vesztett. Kapott erte 2 figyelmeztetest.

    A masodik eset sulyosabb volt mint az elso, megis kevesebb figyelmeztetest ert. Hozzateve, hogy a hatulrol valo kilokesert standard a 3 figyu.

    Miert?

  4. #4
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Kérhetnék valami felvilágosítást,hogy kit mikor szorítottam le mindkét futamon!?

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérhetnék valami felvilágosítást,hogy kit mikor szorítottam le mindkét futamon!?
    Hogy mikor az ott van a leírásban, onnan meg ha megnézed a visszajátszást kiderül hogy kit szorítottál le.
    R1 3:39 - Ősz Balázs
    R2
    2:11 - Pfennig Kristóf


    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a Szarka - Zelfel esethez van kerdesem.

    Algreveben megloktem Terhes Csabit haturol, megcsuszott, a palyan maradt, de elvesztette a helyet velem szemben. Kaptam erte 3 figyelmeztetest.

    Most Andris meglokte Zelfit hatulrol, Zelfi kicsuszott a palyarol, tobb helyet vesztett. Kapott erte 2 figyelmeztetest.

    A masodik eset sulyosabb volt mint az elso, megis kevesebb figyelmeztetest ert. Hozzateve, hogy a hatulrol valo kilokesert standard a 3 figyu.

    Miert?
    Az egyik inkább egy kiforgatás, a másik egy hátulról lökés volt.
    Az egyik kigyorsításos szakaszon volt, a másik fékezés közben.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •