Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (61 összesen)

Téma: AC FunRace: Seat Leon TCR - 05.02

  1. #26
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Lesi fotók a futamról
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    Lesi fotók a futamról
    Hmm, vanaki jobbnak látta inkább billel versenyzni, a kormány helyett?

  3. #28
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg Balage7474 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a lehetőséget! Életem első és utolsó online versenye volt. Ha hasonló "élményben" szeretném magam részesítenni,
    akkor inkább letöltök egy roncsderbi szimulátort.
    Ne haragudj, nem bírtam ki hogy ne vegyem fel:
    https://youtu.be/s5dg1wB4GyQ

  4. #29
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    Idézet Eredetileg Balage7474 írta
    Köszönöm a lehetőséget! Életem első és utolsó online versenye volt. Ha hasonló "élményben" szeretném magam részesítenni,
    akkor inkább letöltök egy roncsderbi szimulátort.
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a futamokat! Kicsit sajnáltam, hogy ki lettem gyakorlatilag tolva a pályáról, de sebaj, majd legközelebb. Légyszi használjatok legalább helicorsát.

    2. futamon az első körbében 4 embert forgattál ki egy az egyben: még az egyenesben Varga Tamást, majd T3-ban, Deák Ferit, sikánnál Sipos Attilát és Szűcs Tamást. Ennek fényében csak kíváncsiságból végigpörgettem a futamod: téged egyszer sem lök meg senki, viszont te többször is leterelsz/összekoccansz másokkal. Mikor kiestél, akkor is te rontottad el a kanyart, majd húztad be Deák Feri el, mikor már a kocsija orra melletted volt.
    Így nem érzem túl korrektnek a megállapításod.

    Botlik Balázs, nekem is feltünt, hogy ez volt életed első online versenye, nagyon nem voltál tekintettel a környezetedre. Nézd vissza a futamokat mert kívülről egész másképp nézhet ki az, amit verseny közben a vezető ülésből gondoltál...

  5. #30
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudomásul kell venni, hogy ez egy ilyen műfaj, aki valóban korrekt versenyeken szeretne részt venni, az látogasson el bajnoki futamra!
    Szabi, ne viccelj már! Ez nem ilyen műfaj, hanem egyszerűen, ha nincsenek következmények, akkor némelyeknél úgy tűnik, mások a határok. Mentem én már nagyom korrekt futamokat public szervereken és máshol is. És volt bőven tömegbaleset már bajnoki versenyen is. Nem azon múlik, hogy milyen verseny, hanem azon, hogy az emberek fejében minden rendben van-e?
    Itt nem volt, de az is igaz, hogy inkább olyan nevekkel, akik nem szoktak itt bajnokin indulni. Bognár Ákossal kétszer akadtam össze a két futamon. Egyszer leszorított az utolsó előtti kanyarban, abból nem lett baj. A második versenyen meg az első körben a Mansell előtt jobbra húzódva küldött a falba. Ahogy hallottam, másnak is akadt vele afférja az első futamon...
    Videó a szemszögemből (egybefűzve a két verseny, de a második kb. 1 percig tartott):
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 05. 03. 08:25.

  6. #31
    Bognár Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 02. 09.
    Üzenetek
    3
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Bognár Ákossal kétszer akadtam össze a két futamon. Egyszer leszorított az utolsó előtti kanyarban, abból nem lett baj. A második versenyen meg az első körben a Mansell előtt jobbra húzódva küldött a falba. Ahogy hallottam, másnak is akadt vele afférja az első futamon...
    Szia Erik, ha már így megszólítottál, visszanéztem a két szitut - az első esetben úgy éreztem, megvan a pozíció és kiengedhetem a box bejáratig az autót. (Sajnos nincs meg a replay, így a te szemszögedből nem látom, de ha megvan és átküldöd, megköszönöm.) Cockpitből nézve úgy éreztem, hogy elmentem melletted amennyire kell, és már feleslegesen tartod mellettem a kocsid orrát. A második esetben nem értem a felvetésed, hiszen jobbra előttem ment a Mansell felé Zelfi, én balra mögötte hagyva egy autónyi helyet jobbra, te pedig jobbra mögöttem. Direkt nem mentem be Zelfi mellé, a Mansellben 99.9%-ban nem előzünk, ugye , ezért óvatosan fékeztem, hogy Zelfit ne lökjem ki, erre kaptam egy tockost (ezek szerint tőled), meg is csúsztam, kénytelen kelletlen levágtam a Mansellt keresztbe állva a füvön, hogy ne lökjem ki Zelfit, majd beálltam mögé. Én bőven úgy éreztem, hogy egy komplett autónyi hely van mellettem jobbra, hiszen Zelfi volt ott egy autó távval előttem.

    Egyébként aki ismer, tudja, hogy nem ilyen kemény a stílusom, iR és pontszerző környezetben kifejezetten óvatos duhaj vagyok. Miután azonban össze-vissza keménykedett és koccolt engem is mindenki, felvettem a kesztyűt - pláne, ahogy a Szabi is mondta, fun futam volt, ami nem a végeredményről szólt. Én jól éreztem magam - az volt a cél, hogy túraautósan test test ellen küzdjünk, szerintem korrekt módon tettem. (Egy hibámat leszámítva, amikor a 2. futamban a Mansellnél megkoccoltam valakit féktávon, de én húztam a rövidebbet.)

    Béke!

  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tisztelt Sporttársak!

    Szeretnénk megköszönni az eddigi szépszámú részvételt a Seat Leon futamokon. Tegnap több mint 30 fővel mentünk.Ez számunkra elég visszaigazolás, hogy érdemes ezzel az autóval foglalkozni. Lesz még egy felkészítő futam Nordschleife-n várhatóan jövőhéten.
    Két hét múlva pedig egy hátsókerekes Cup autót tesztelünk Interlagosban, mégpedig a kis Mazda MX5 Cup-ot. Hamarosan kint lesznek a kiírások is. A Mazdával két futamot tervezünk és utána a kezetekbe adjuk a döntést egy szavazással, hogy melyik autóval legyen megrendezve a Masters Summer Cup.
    Bővebben később visszatérünk még erre a témára. Addig is gyakoroljatok Nord-ra, mert nem lesz egyszerű még a Seat-al sem körbe menni.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 05. 03. 08:41.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, nem bírtam ki hogy ne vegyem fel:
    https://youtu.be/s5dg1wB4GyQ
    Hát igen... Ott az elején bennem is fel ment a pumpa gyakorlatilag összetört teljessen de vettem egy nagy levegőt és végig vittem a roncsot

  9. #34
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Akos Bognar írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Erik, ha már így megszólítottál, visszanéztem a két szitut - az első esetben úgy éreztem, megvan a pozíció és kiengedhetem a box bejáratig az autót. (Sajnos nincs meg a replay, így a te szemszögedből nem látom, de ha megvan és átküldöd, megköszönöm.) Cockpitből nézve úgy éreztem, hogy elmentem melletted amennyire kell, és már feleslegesen tartod mellettem a kocsid orrát. A második esetben nem értem a felvetésed, hiszen jobbra előttem ment a Mansell felé Zelfi, én balra mögötte hagyva egy autónyi helyet jobbra, te pedig jobbra mögöttem. Direkt nem mentem be Zelfi mellé, a Mansellben 99.9%-ban nem előzünk, ugye , ezért óvatosan fékeztem, hogy Zelfit ne lökjem ki, erre kaptam egy tockost (ezek szerint tőled), meg is csúsztam, kénytelen kelletlen levágtam a Mansellt keresztbe állva a füvön, hogy ne lökjem ki Zelfit, majd beálltam mögé. Én bőven úgy éreztem, hogy egy komplett autónyi hely van mellettem jobbra, hiszen Zelfi volt ott egy autó távval előttem.

    Egyébként aki ismer, tudja, hogy nem ilyen kemény a stílusom, iR és pontszerző környezetben kifejezetten óvatos duhaj vagyok. Miután azonban össze-vissza keménykedett és koccolt engem is mindenki, felvettem a kesztyűt - pláne, ahogy a Szabi is mondta, fun futam volt, ami nem a végeredményről szólt. Én jól éreztem magam - az volt a cél, hogy túraautósan test test ellen küzdjünk, szerintem korrekt módon tettem. (Egy hibámat leszámítva, amikor a 2. futamban a Mansellnél megkoccoltam valakit féktávon, de én húztam a rövidebbet.)

    Béke!
    Ákos, nézd meg a videót és látni fogod, hogy miről beszélek. Ehhez replay sem kell, de szívesen átküldöm, ha ez segít. Az első eset 3:45-től kezdődik, a második 22:40-től. Az elsőnél helyet hagytam neked az utolsó előtti kanyarban és egymás mellett fordultunk, de a kijáratán te egyszerűen kihúzódtál és leszorítottál. A másodiknál A Mansell előtt én voltam Zelfi mögött te pedig mellettem és mivel az előző jobbosban lesodródtál, eléd is kerültem egy kicsit a Mansell előtt. Zelfi is, én is a pálya jobb szélén mentünk, ami ugye az ideális ívhez kell, te pedig mellettem balra voltál. Amíg egy laza lökéssel le nem tettél a pályáról, hogy elfoglald a helyemet. Ezek szerinte egyáltalán nem voltál tudatában annak, hogy én ott vagyok, nem volt egy egy komplett autónyi hely.

    Számomra nem létezik kétféle fairplay, attól függően, hogy a többiek hogyan vezetnek. Mindkét eset figyelmetlenségből adódott egyébként szerintem, egyszerűen nem voltál tisztában vele, hogy melletted vagyok. A TS-en beszélgetésből az első futam után kiderült, hogy nem én voltam az egyetlen, aki hasonlót tapasztalt veled kapcsolatban a pályán. Szerintem ezt gondold át, hogy a jövőben ne kelljen ennyit firkálgatnunk hasonló incidensek okán

  10. #35
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, nézd meg a videót és látni fogod, hogy miről beszélek. Ehhez replay sem kell, de szívesen átküldöm, ha ez segít. Az első eset 3:45-től kezdődik, a második 22:40-től. Az elsőnél helyet hagytam neked az utolsó előtti kanyarban és egymás mellett fordultunk, de a kijáratán te egyszerűen kihúzódtál és leszorítottál. A másodiknál A Mansell előtt én voltam Zelfi mögött te pedig mellettem és mivel az előző jobbosban lesodródtál, eléd is kerültem egy kicsit a Mansell előtt. Zelfi is, én is a pálya jobb szélén mentünk, ami ugye az ideális ívhez kell, te pedig mellettem balra voltál. Amíg egy laza lökéssel le nem tettél a pályáról, hogy elfoglald a helyemet. Ezek szerinte egyáltalán nem voltál tudatában annak, hogy én ott vagyok, nem volt egy egy komplett autónyi hely.

    Számomra nem létezik kétféle fairplay, attól függően, hogy a többiek hogyan vezetnek. Mindkét eset figyelmetlenségből adódott egyébként szerintem, egyszerűen nem voltál tisztában vele, hogy melletted vagyok. A TS-en beszélgetésből az első futam után kiderült, hogy nem én voltam az egyetlen, aki hasonlót tapasztalt veled kapcsolatban a pályán. Szerintem ezt gondold át, hogy a jövőben ne kelljen ennyit firkálgatnunk hasonló incidensek okán
    Pontosan ez történt velem is, csak egy kanyarral később: megyek egyenesen, az út bal szélén, a vonal mellett, erre egyszer csak egy teljes terjedelmével mellettem lévő autó, azzal a lendülettel, mintha ott se volnék fog és kilök a fenébe. Ezért kértem, hogy légyszi figyeljünk már oldalra is. Az egy dolog, hogy nagy ritkán előfordul, mert épp nem arra figyel az ember, de én nem ezt látom. Néhányan úgy mennek, hogy teljesen vakok oldalra. Ez így nem működik. Használjatok valamilyen segítséget(, vagy ha nem akartok, akkor hagyjatok mindig helyet).
    Félreértés ne essék, én is szoktam hibázni.

    Másik dolog pedig, hogy SZERINTEM az úgy fair, ha észreveszitek, hogy kilöktetek valakit, akkor megvárjátok és visszaengeditek magatok elég, akármennyi pozícióvesztéssel jár is az.
    Tudom, hogy ez csak fun futam, de így pont a fun része veszik ki a dologból, ha a sor végén kullogva roncs autóval kell végigmenni.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, ne viccelj már! Ez nem ilyen műfaj, hanem egyszerűen, ha nincsenek következmények, akkor némelyeknél úgy tűnik, mások a határok. Mentem én már nagyom korrekt futamokat public szervereken és máshol is. És volt bőven tömegbaleset már bajnoki versenyen is. Nem azon múlik, hogy milyen verseny, hanem azon, hogy az emberek fejében minden rendben van-e?
    Ezzel teljesen egyetértek, de azt is vedd kérlek figyelembe, hogy egy ilyen nyílt futamon semmilyen eszköze nincs a szervezőségnek arra, hogy kontrollálja a résztvevők habitusát, lényegben teljesen a bolygók állásán múlik, hogy éppen milyen mezőny verődik össze. Én is vettem már részt nagy jó és botrányos public futamon is, erre írtam, hogy ez sajnos ilyen műfaj...


    És azt is látni kell, hogy a morál rendbetétele bajnoki futamokon is egy hosszabb folyamat, általában el kell telnie pár futamnak ahhoz, hogy a fejekben is minden a helyére kerüljön a résztvevőknél... persze balesetek ez után is bárkivel bármikor történhetnek, legfeljebb kisebb rá az esély.

    Illetve az én általános tapasztalatom az, hogy minél népszerűbb, minél könnyebben kezelhetőbb egy autót, annál könnyebb botrányos futamokba beleszaladni vele, míg olyan verdák esetében, amikhez már komolyabb tudás kell(ene), ott sokkal értebb mezőny szokott összejönni. Ennél a Seat-nál meg "mainstream"-ebb kocsi nem is nagyon létezik...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 03. 10:54.

  12. #37
    Bognár Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 02. 09.
    Üzenetek
    3
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, nézd meg a videót és látni fogod, hogy miről beszélek. Ehhez replay sem kell, de szívesen átküldöm, ha ez segít. Az első eset 3:45-től kezdődik, a második 22:40-től.
    Megnéztem megint a tiédet és az enyémet is (https://www.twitch.tv/videos/256957193?t=00h29m29s és https://www.twitch.tv/videos/256957193?t=00h52m21s), szerintem színtiszta versenybaleset, ahol egy kicsit én voltam erősebb a kelleténél. Az első eset "direkt volt", mert bentről úgy éreztem, már megvan az előzés, és kiengedtem az ívre a box utcánál, hogy ki tudjak gyorsítani. Ha jól halom a hangból, nem kellett elvenned, végül is engedhetted volna még ki a fal felé, de igen, igazad van, keményebb voltam a kelleténél. És az is igaz, hogy nem száz százalékig vagyok tisztában az Assetto "érzésével", hogy mi merre meddig, életem első online versenye volt vele.

    A másodikat is nézd meg az én szemszögemből: mivel a Mansell előtt ugye jobbra húz az út, én simán azt követtem, nem rántottam rád a kormányt, mint az a te nézőpontodból érződik. Megnéztem Zelfivel is a Replayt, azon látszik, hogy picit te is jöttél befelé, miközben én picit kifelé, de volt még hely az út széléhez képest, koccoltunk. Szerencsétlenül jött ki, hogy ekkorát lökött rajtad az "Assetto", nekem sokkal kisebbnek érződött. Sajnálom, jobb lett volna tovább harcolni.

    Én jó versenynek éreztem annak ellenére, hogy egyszer engem is állóra daráltak... Ez van, ha nincs tét.

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Akos Bognar írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem megint a tiédet és az enyémet is (https://www.twitch.tv/videos/256957193?t=00h29m29s), szerintem színtiszta versenybaleset,
    A videók alapján ez egy színtiszta leszorítás a részedről... de nem töltene fel vki egy rendes replay-t?

    Ezek a videók teljesen használhatatlanok bármi nemű érdemi véleményformálásra...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 03. 11:03.

  14. #39
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    de nem töltene fel vki egy rendes replay-t?

    Ezek a videók teljesen használhatatlanok bármi nemű érdemi véleményformálásra...
    Parancsolj:
    Race 1
    Race 2

  15. #40
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Akos Bognar írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem megint a tiédet és az enyémet is (https://www.twitch.tv/videos/256957193?t=00h29m29s és https://www.twitch.tv/videos/256957193?t=00h52m21s), szerintem színtiszta versenybaleset, ahol egy kicsit én voltam erősebb a kelleténél. Az első eset "direkt volt", mert bentről úgy éreztem, már megvan az előzés, és kiengedtem az ívre a box utcánál, hogy ki tudjak gyorsítani. Ha jól halom a hangból, nem kellett elvenned, végül is engedhetted volna még ki a fal felé, de igen, igazad van, keményebb voltam a kelleténél. És az is igaz, hogy nem száz százalékig vagyok tisztában az Assetto "érzésével", hogy mi merre meddig, életem első online versenye volt vele.

    A másodikat is nézd meg az én szemszögemből: mivel a Mansell előtt ugye jobbra húz az út, én simán azt követtem, nem rántottam rád a kormányt, mint az a te nézőpontodból érződik. Megnéztem Zelfivel is a Replayt, azon látszik, hogy picit te is jöttél befelé, miközben én picit kifelé, de volt még hely az út széléhez képest, koccoltunk. Szerencsétlenül jött ki, hogy ekkorát lökött rajtad az "Assetto", nekem sokkal kisebbnek érződött. Sajnálom, jobb lett volna tovább harcolni.

    Én jó versenynek éreztem annak ellenére, hogy egyszer engem is állóra daráltak... Ez van, ha nincs tét.
    Ákos, nem erősebb voltál a kelleténél, hanem vakabb. Kétszer kerültünk egymás mellé és kétszer nem láttál. A te videódon nem látom az Assetto gyári kis piros nyilacskáit, hogy a jelezze, ha valaki van valahol melletted. Én sem használok spotter-t, de nem szoktam leszorítani másokat. Az első esetnél szimplán nem hagytál helyet, bár megtehetted volna. Utána a célegyenes végén pedig még meg is vágod a T1-et egy kicsit... Lehet, hogy ez a te értékrended szerint "versenybaleset", de szerintem csak annyiban az, hogy egy versenyen történt baleset.
    A második esetnél meg "az út jobbra húz" szöveget nem is értem. Igen, egy nagyon kicsit a Mansell előtt jobbra fordul, amit Zelfi és mögötte én is követtünk, cirka fél méterre a pálya szélétől. Te valóban nem rántottad rám a kormányt, hanem úgy húzódtál egyenesen és határozottan jobbra, mintha ott se lennék. Valószínűleg fogalmad nem volt róla, hogy ott vagyok.

    Feltöltöttem a replay-eket, bátran nézd meg, hogy mindaz, amit írtam, igaz-e?

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Parancsolj:
    Race 1
    Race 2
    Köszi, a második csak 20 mega...

  17. #42
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, nem erősebb voltál a kelleténél, hanem vakabb. Kétszer kerültünk egymás mellé és kétszer nem láttál. A te videódon nem látom az Assetto gyári kis piros nyilacskáit, hogy a jelezze, ha valaki van valahol melletted. Én sem használok spotter-t, de nem szoktam leszorítani másokat. Az első esetnél szimplán nem hagytál helyet, bár megtehetted volna. Utána a célegyenes végén pedig még meg is vágod a T1-et egy kicsit... Lehet, hogy ez a te értékrended szerint "versenybaleset", de szerintem csak annyiban az, hogy egy versenyen történt baleset.
    A második esetnél meg "az út jobbra húz" szöveget nem is értem. Igen, egy nagyon kicsit a Mansell előtt jobbra fordul, amit Zelfi és mögötte én is követtünk, cirka fél méterre a pálya szélétől. Te valóban nem rántottad rám a kormányt, hanem úgy húzódtál egyenesen és határozottan jobbra, mintha ott se lennék. Valószínűleg fogalmad nem volt róla, hogy ott vagyok.

    Feltöltöttem a replay-eket, bátran nézd meg, hogy mindaz, amit írtam, igaz-e?
    ha megnézed a twitches közvetítést akkor azért kiderül h nála sokkal több minden belefér...lehetne húzgálni bőven a strigulákat...itt egy leszorítás , ott egy lökés ...darab -darab
    ehhez jön még h totál vakon ment és kb sose tudta ha vannak mellette , vagy csak nem érdekelte...

  18. #43
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    a második csak 20 mega...
    Belefért annyiba a második versenyem

  19. #44
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ha megnézed a twitches közvetítést akkor azért kiderül h nála sokkal több minden belefér...lehetne húzgálni bőven a strigulákat...itt egy leszorítás , ott egy lökés ...darab -darab
    ehhez jön még h totál vakon ment és kb sose tudta ha vannak mellette , vagy csak nem érdekelte...
    Valószínűleg ott lesz a nézeteltérés oka, hogy ez "belefér". A twitch-es közvetítésben még mondja is, hogy "Bocsi, de oda be kellett tennem.". Hát persze, csak ezzel engem leszorított, hogy ne tudjak esetleg a következő jobbosban mellé és jobb pozícióba kerülni. Itt mentalitásbeli gond van, vagy nagyon mást értünk sportszerű versenyzés alatt.

  20. #45
    Bognár Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 02. 09.
    Üzenetek
    3
    Vihar a biliben, de elfogadom, ha ez nektek olyan fontos vihar, nem vitázom tovább.

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Akos Bognar írta Hozzászólás megtekintése
    Vihar a biliben, de elfogadom, ha ez nektek olyan fontos vihar, nem vitázom tovább.
    Nincs vita, kicsit korultekintobbnek, ovatosabbnak kell lenned, ennyi.

    Amugy udv nalunk, gyere bajnoki futamra is, ott teljesen mas a hangulat.

  22. #47
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Nagyon egy hullámhosszon vagytok
    Nekem picit másabb a véleményem, legalább olyan tanulságos Erik videója is, mint a #28-as hsz-ben, Balázs videója, mindkettőn jót mosolyogtam
    Erik videóján 0.39-nél Nagy Zsolton múlt, hogy nem forgatott a falba, 3.59-nél pont ugyanannyi helyet hagyott Ákos amennyit neki hagytál az előző kanyarban 3.50-nél. Ha Ákos is ragaszkodik a fehér vonalon belül Őt megillető helyhez akkor már nem lenne téma a 3.50-es szitu, ráadásul neked van Helicorsa-d is, mutatja ki van melletted... vagy, upsz, ezt már nem is merem tovább gondolni

    Szerintem nagyon egyoldalúan nézi mindenki a saját sérelmeit, amit Ő hibázik az általában pont belefér a fairplay szabályaiba, de ugyanez a másiktól...
    iRacing

  23. #48
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Erik videóján 0.39-nél Nagy Zsolton múlt, hogy nem forgatott a falba...
    Igen, amikor épp húzódtam jobbra, hogy a pályára kívülről visszatérő és Csőke Dezsővel ütköző Ákost kikerüljem. Ott valóban ráhúztam Zsoltra, aki valószínűleg látta, hogy nem azért teszem, mert nem akarom elengedni, hanem mert igyekszem elkerülni az előttem sanszosan kialakuló karambolt.
    Egyébként nem használok Helicorsa-t, csak a gyári Assetto app "nyilazgat" nekem.

    3:50-nél valóban kicsit szűk helyet hagytam, de egyrészt gond nélkül elfordultunk, másrészt pont emiatt nem kakaskodtam a következő kanyarban , hanem simán megadtam Ákosnak a belső ívet, hogy hadd menjen. Erre ő meg leszorít a kanyarkijáraton... Elfogadom, hogy utána nem látott, azt hitte, már nem vagyok ott, de nem ezzel van a baj.

  24. #49
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg ott lesz a nézeteltérés oka, hogy ez "belefér". A twitch-es közvetítésben még mondja is, hogy "Bocsi, de oda be kellett tennem.". Hát persze, csak ezzel engem leszorított, hogy ne tudjak esetleg a következő jobbosban mellé és jobb pozícióba kerülni. Itt mentalitásbeli gond van, vagy nagyon mást értünk sportszerű versenyzés alatt.
    Erik, azért szerintem is ezt egy kicsit már túlliheged, ennél voltak azért bőven cifrábbak is ezen a futamon... nem nagyon érdemel ez a jelent két szónál többet egy Fun-on szerintem, elvégre nem folyt vér.

    Bajnoki az más, ott járna érte ~1 figyelmeztetés..
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 03. 18:12.

  25. #50
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Amugy ne csodalkozzatok, hogy ezzel az autoval batrabb mindenki. Ebben pont ez a feeling. A tobbi mar csak azon mulik, hogy a tamado es a vedekezo fel ezt hogyan tudja kezelni. Engem is lekoccoltak tobbszor, de ha valaki akarja megfogja. Volt hogy ugy fordultunk el, hogy en voltam a szendvics kozepen es minden iranyba ment az autom csak egyenesen nem. Aki ezt nem elvezi, annak az nem is valo :/ Ha mar latod, hogy valaki rad fog tamaszkodni, akkor tedd oda a vallad te is. Ez egy ilyen mufaj. (Es itt most nem az elemebeteg kilokesekre gondolok)
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •