Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (61 összesen)

Téma: AC FunRace: Seat Leon TCR - 05.02

  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC FunRace: Seat Leon TCR - 05.02

    Kedves Versenyzők!

    Következő nyílt futamunk a WTCR hétvégére való tekintettel a Hungaroringen lesz megrendezve, hogy levezessük az izgalmakat!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz. Fontos még, hogy az autókban nincs kuplung, amint sebességbe rakjátok indul, erre a rajtoknál oda kell figyelni.

    Időpont: 2018.05.02. (szerda)
    Autó: Seat Leon TCR 2018 1.2[LETÖLTÉS]
    Helyszín: Hungaroring [LETÖLTÉS]
    Setup: link2
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race1: 20:20 - 11 kör (~20 perc)
    Race2: 20:45 - 11 kör (~20 perc)


    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #Seat Leon TCR ( A-B-C)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Seat Leon TCR
    Gyakorló Jelszó: masters

    Eddigi köridők: ACFUN - Time Table
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    A futamon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről, valamint a pálya és az autó letöltése a fenti kiírásból.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs". Beállítási segítség itt: névhasználat
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Seat Leon TCR szerveren. A prekval szerver használata nyílt, jelszó az aktuális futam topikban.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon!



    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 05. 02. 11:25.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    Szervezés alatt van egy felkészítő futam ugyan ezzel a kombóval még a jövő hét folyamán a Nagy Norbival és Szabó Zsoltival, azaz a Zengő Motorsport WTCR versenyzőivel, aminek az időpontját hamarosan kiírjuk.

    Szóval addig is kössétek fel a gatyát és toljátok a köröket, hogy rendesen meg tudjuk izzasztani a srácokat a versenyen!

  3. #3
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50
    Másnak is van checksum failed? :/ Mitől lehet ez?

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak is van checksum failed? :/ Mitől lehet ez?
    Rossz palyaverzio vagy autoverzio. Toltsd le a kiirasbol(elso hsz fent) mindkettot es probald utana ujra.

  5. #5
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50
    Áh nem néztem h a Red Bull Ring óta updatelve lett az autó, köszi!

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    Most szerda este kerül megrendezésre a felkészítő futam, igyekszünk minél több WTRC versenyzőt meghívni az eseményre, egyelőre Nagy Norbi a biztos résztvevő, a többiekkel még egyeztetünk.

    Szóval kérlek készüljetek fel és gyertek el a futamra, izzasszuk meg méltó módon a profi magyar versenyzőket, rajtunk ne múljon a sikeres szereplésük a hétvégén!


    A részvétel nyílt, kocsi és pálya letöltés az 1. hsz-ben, a gyakorló szerver is él, a prekval nevezés dátumát hamarosan módosítjuk szerdára, pontos kiírás este...



    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Figyelem!

    Szervezés alatt van egy felkészítő futam ugyan ezzel a kombóval még a jövő hét folyamán a Nagy Norbival és Szabó Zsoltival, azaz a Zengő Motorsport WTCR versenyzőivel, aminek az időpontját hamarosan kiírjuk.

    Szóval addig is kössétek fel a gatyát és toljátok a köröket, hogy rendesen meg tudjuk izzasztani a srácokat a versenyen!

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Infók a most szerdai WTCR felkészítő futamról: ITT!!


  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Szerdán (05.02) megtartjuk az after party-t és levezetjük a felgyülemlett izgalmakat, gyertek!

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Setup Hungaroringre itt

    by Zelfel Tamás

  10. #10
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Picit játszottam a gumi nyomással és az első összetartással! Próbáljátok ki! Második körre eléri az üzemi hőfokot az eleje.
    Zelfi_Best leg
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A mai futamtáv 2*11 kör ​lesz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Up a mai futamnak!

    Kedves Versenyzők!

    Ma is Seatozunk kicsit! Gyertek minél többen és vezessük le a felesleges feszkót egy Fun Racing keretein belül!
    Nevezni nem kell, skineket random fogja a szerver adni. 2x11 kört megyünk fordított rajráccsal a második futamon.
    A többi infó a futamkiírásban található.
    A futamra nem kell szervertagság bárki felléphet!

    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Picit játszottam a gumi nyomással és az első összetartással! Próbáljátok ki! Második körre eléri az üzemi hőfokot az eleje.
    Zelfi_Best leg
    köszi

  14. #14
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    Srácok egy kis segítség kéne!
    Egyszerűen eltűnik a kurzor,ha belépek pályára,vagy ha replayt nézek!
    Így sajna semmit nem tudok csinálni,a pályára is vagy 10 perc vak kattingatás után tudtam kimenni,hát akkor mi lenne ha setupolni szeretnék..

  15. #15
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Sziasztok!

    Mai esti Fun Race-t az új streaming felszerelések tesztelésére szeretnénk használni.

    Ezen a linken találjátok meg az elő streamet: https://www.youtube.com/watch?v=UHu5...ature=youtu.be

    Sipos Attila és Zsinór Jani a Simtag Belgiumi műhelyéből fog indulni mely a legendás Spa-Francorchamps-i pályán található.
    A Simtag legelső prototipusában bal kéz felől Sipos Attila, a jobb oldalon követhető legújabb 2018-as motion szimulatorban pedig Zsinór János követhető.

    Véleményeket, kérdéseket itt, vagy méginkább a Youtube chatben tudom megválaszolni.
    Kiváncsi vagyok mi a véleményetek a képminőségről, a hang még nem végleges és a helyszín is változni fog a közel jövőben, ugyanis ez a főpróba mielőtt elköltöztetjük ezeket a technikákat a paddockba.

    Üdv,
    Kiss Attila
    Utoljára módosította: Tilus; 2018. 05. 02. 19:58.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #16
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok egy kis segítség kéne!
    Egyszerűen eltűnik a kurzor,ha belépek pályára,vagy ha replayt nézek!
    Így sajna semmit nem tudok csinálni,a pályára is vagy 10 perc vak kattingatás után tudtam kimenni,hát akkor mi lenne ha setupolni szeretnék..
    ALT+ENTER után ablak módba kerülsz, ez tuti megoldja a problémádat.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #17
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ALT+ENTER után ablak módba kerülsz, ez tuti megoldja a problémádat.
    Köszi a gyors választ!
    Az Alt+enter valóban megoldotta a kurzorkérdést,viszont szaggatni kezdett a játék,és hatalmas input lag is jött hozzá...

  18. #18
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a gyors választ!
    Az Alt+enter valóban megoldotta a kurzorkérdést,viszont szaggatni kezdett a játék,és hatalmas input lag is jött hozzá...
    Miután beszetupoltad magad, és menésre készen pályán vagy....újra ALT+TAB és máris meg van oldva a szaggatás is.
    Persze nem ez a jó megoldás, vmi beállitás, driver bug, okozhatja a gondodat.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #19
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Időrend:
    19:45-kor Szerver indítás, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz: masters

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*11 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!




    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #20
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Éles szerver megy! Ha szükség lesz akkor indítom a következő szervert.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #21

    Public szerver !!!

    Hát ami itt volt a közepébe-végébe az méltatlan a Masters névhez szerintem. Na jó ez egy kicsit erős
    Értem én, hogy Fun, meg "túra autó". De ez a "csak azért is rövidebbet fékezek", meg csak kis kipöccintéssel arrébb löklek, hogy beférjek melléd az nálam nem a fair versenyzést jelenti, hanem a public feelinget.
    Amíg le nem dobta az agyam az ékszíjat addig élveztem. Grat srácok

  22. #22
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg nobukodonozor írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ami itt volt a közepébe-végébe az méltatlan a Masters névhez szerintem. Na jó ez egy kicsit erős
    Értem én, hogy Fun, meg "túra autó". De ez a "csak azért is rövidebbet fékezek", meg csak kis kipöccintéssel arrébb löklek, hogy beférjek melléd az nálam nem a fair versenyzést jelenti, hanem a public feelinget.
    Amíg le nem dobta az agyam az ékszíjat addig élveztem. Grat srácok
    +1

  23. #23
    Balazs Botlik Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 12. 26.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    3

    Ez mi volt?

    Köszönöm a lehetőséget! Életem első és utolsó online versenye volt. Ha hasonló "élményben" szeretném magam részesítenni,
    akkor inkább letöltök egy roncsderbi szimulátort.

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nobukodonozor írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ami itt volt a közepébe-végébe az méltatlan a Masters névhez szerintem. Na jó ez egy kicsit erős
    Értem én, hogy Fun, meg "túra autó". De ez a "csak azért is rövidebbet fékezek", meg csak kis kipöccintéssel arrébb löklek, hogy beférjek melléd az nálam nem a fair versenyzést jelenti, hanem a public feelinget. Amíg le nem dobta az agyam az ékszíjat addig élveztem. Grat srácok
    Idézet Eredetileg Balage7474 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a lehetőséget! Életem első és utolsó online versenye volt. Ha hasonló "élményben" szeretném magam részesítenni,
    akkor inkább letöltök egy roncsderbi szimulátort.
    Ez egy nyílt public futam volt, amire szűrés nélkül bárki jöhetett, nem egyhivatalos Masters bajnokság, így ennek fényében semmilyen eszközünk nincs a minőség garantálására sem, az mikor milyen..

    Tudomásul kell venni, hogy ez egy ilyen műfaj, aki valóban korrekt versenyeken szeretne részt venni, az látogasson el bajnoki futamra!


  25. #25
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Köszi a futamokat! Kicsit sajnáltam, hogy ki lettem gyakorlatilag tolva a pályáról, de sebaj, majd legközelebb. Légyszi használjatok legalább helicorsát.
    Idézet Eredetileg Balage7474 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a lehetőséget! Életem első és utolsó online versenye volt. Ha hasonló "élményben" szeretném magam részesítenni,
    akkor inkább letöltök egy roncsderbi szimulátort.
    2. futamon az első körbében 4 embert forgattál ki egy az egyben: még az egyenesben Varga Tamást, majd T3-ban, Deák Ferit, sikánnál Sipos Attilát és Szűcs Tamást. Ennek fényében csak kíváncsiságból végigpörgettem a futamod: téged egyszer sem lök meg senki, viszont te többször is leterelsz/összekoccansz másokkal. Mikor kiestél, akkor is te rontottad el a kanyart, majd húztad be Deák Feri el, mikor már a kocsija orra melletted volt.
    Így nem érzem túl korrektnek a megállapításod.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •