Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (52 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*14 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon, a versenyre kijelölt pálya nyomvonalon kell haladni.

    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak két dolgot még muszáj megjegyeznem:
    1. Lehet csak grafbeállítás, filterezés kérdése, de eléggé zavaró hogy az elöttem lévő (~100m) fehérvonal olyan mosott, bolyhos, pláne hogy el van görbülve, nem oda mutat amerra a pálya vezet. Célegyenesbe megyek, és picit befelé kanyarodik a fehérvonal. Ittmég nemzavar, de van 1-2 kanyar ahol nemtúl jó.
    2. A 3-as kanyar külső kerékvetője. Ha teljes gumifelülettel fordulsz rajta, oké. Ha túlsodródsz rajta, a zöldműfűre oké. De ha épp a vető végére teszed a kereket, mint a sutty kifújja alólad a tapadást. Irtóra nem következetes. Elvégre az autóversenyzésbe pont kéne egy határnak lennie, amin ha túl mész ott már veszítesz. Itt a 80,100% oké, a 90% nem. Grr
    1. Észre vettük mi is, sajnos majdnem mindegyik addon pályán ilyen mosott. megmondom őszintén én a fehér vonalas görbeséget nem is figyeltem még...
    2. Az hogy eldobja nem véletlen van.Ugyanis van egy felfelé ívelő kunkor rajta - olyan mint egy vájú - az pedig a jóminőségű magyar utakon is megdob és elrántja az autót.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt eszrevettem en is, de van ket dolog, ami engem jobban zavar:

    1. A telemetria nem mukodik, nincs adat, en pedig hasznalnam. Lehet, hogy nalam van a hiba, de masik palyan oke.

    2. A pilonok betonbol vannak, nekimesz es vege is a versenyednek.

    Nem szeretnem, ha maskor is lenne verseny rajta.
    1. Nem néztem meg hogy működik-e ez az én hibám amikor pálya teszt volt. Bár én nem nagyon használom. Sorry
    2.Ha élőben nekimész egy oszlopnak akkor is vége a versenynek. Ez ilyen sajnos!
    GT3 verseny még meg lesz tartva rajta aztán felőlem mehet a levesbe!
    Köszi a visszajelzéseket!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    1. Nem néztem meg hogy működik-e ez az én hibám amikor pálya teszt volt. Bár én nem nagyon használom. Sorry
    2.Ha élőben nekimész egy oszlopnak akkor is vége a versenynek. Ez ilyen sajnos!
    GT3 verseny még meg lesz tartva rajta aztán felőlem mehet a levesbe!
    Köszi a visszajelzéseket!
    En is igy gondoltam, thx.

    A muanyag pilonoknak ha nekimesz elrepulnek, mert fel kilosak sincsenek es muanyagbol vannak, olyanok, mint egy bolya.

  5. #30
    Teszt szerver megy.

  6. #31
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    1-22. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Asztalos András -> Molnár Attila70


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)

    Akinek nincs mért ideje és nevezett az értelem szerűen a "B" szerverre léphet csak fel!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #32
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    En is igy gondoltam, thx.

    A muanyag pilonoknak ha nekimesz elrepulnek, mert fel kilosak sincsenek es muanyagbol vannak, olyanok, mint egy bolya.
    Ez igaz, de érdekes, hogy nem mindegyik viselkedik betonként. Pl a célegyenes végi tényleg ilyen, de azt csak akkor érinted, ha hosszú féktávot veszel és olyan szűken fordulsz rá, ami nem épp ideális, majdnem vágni kell hozzá a kanyart. De ettől még igazad van.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, de érdekes, hogy nem mindegyik viselkedik betonként. Pl a célegyenes végi tényleg ilyen, de azt csak akkor érinted, ha hosszú féktávot veszel és olyan szűken fordulsz rá, ami nem épp ideális, majdnem vágni kell hozzá a kanyart. De ettől még igazad van.
    Nem is attol felek, hogy egyedul megyek neki, elofordul, hogy segitenek

  9. #34
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is attol felek, hogy egyedul megyek neki, elofordul, hogy segitenek
    Segíts másokon, hogy segíthessenek

  10. #35

  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Óvások ide jöhetnek.
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 05. 06. 22:07.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Elnézést mindenkitől, a közvetítés végül ezen a linken volt elérhető:
    https://www.youtube.com/watch?v=bbpLzzrUNvk
    (már ha valakit is érdekel )
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  13. #38
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést mindenkitől, a közvetítés végül ezen a linken volt elérhető:
    https://www.youtube.com/watch?v=bbpLzzrUNvk
    (már ha valakit is érdekel )
    Nagyon jo volt! Koszonjuk!

  14. #39
    Meg kéne tanulnom rajtolni a Porsche-val!

  15. #40
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jo volt! Koszonjuk!
    örülünk, ha tényleg tetszett!
    Mi is köszönjük a verseny végi interjút
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #41
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Elnézért kérek a 2. futam végéért minden szenvedő féltől különösen Zelfitől!


    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    örülünk, ha tényleg tetszett!
    Mi is köszönjük a verseny végi interjút

  17. #42
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Köszi a tegnapi futamokat, szuper kis-nagy csaták voltak. Talán bevállalósabb is voltam, többet kockáztattam, mint velem mások.

    Visszanézve, azért a hátsó traktusban voltak gondok rendesen. Lehet rossznapot fogtak ki, vagy a pálya volt trükkös, de remélem tanulnak a hibákból.

    Tragikomikus jelenet. Latoo-t vki megszánta és volt olyan jófej hogy irányba segítette, ne kelljen tovább várakoznia /

  18. #43
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Teljesen jó volt ezen a pályán versenyezni szerintem. A pálya nem varázsszőnyeg de legalább jól ráz. A grafika nálam teljesen rendben van főleg a szürke Sveg-i pálya után bár a vonalvezetése miatt az is nagyon tetszett. GT3 már talán jobb lesz rázás ügyben, legalábbis BMW nem pattog úgy mint a Maserati vagy a Porka. Mind a két futamon kaptam sajnos egy-két pofont ami helyezésekbe került. A csapatmunkát szépen véghez vittük Vizner Gabival és értékes pontokat hoztunk a csapatnak. Gratulálok a nyerteseknek és azoknak is akik végig nyomták ezen a nem egyszerű pályán.
    Ahogy próbálgattam Road Atlantát, hát az sem lesz egyszerűbb!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #44
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tragikomikus jelenet. Latoo-t vki megszánta és volt olyan jófej hogy irányba segítette, ne kelljen tovább várakoznia /
    Igen, legalább nem kellett kivárnom az egész mezőnyt

    Amúgy nagyon élveztem a futamokat. Lehet kritizálni a pályát, de a verseny szempontjából nagyon is rendben van.
    Nekem a rázással sem volt gondom, az én setupolási stílusom valahogy enyhítette a dolgot. GT3-ban szerintem rosszabb lesz, de azért könnyeket hullatni amiatt sem kell

  20. #45
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, legalább nem kellett kivárnom az egész mezőnyt

    Amúgy nagyon élveztem a futamokat. Lehet kritizálni a pályát, de a verseny szempontjából nagyon is rendben van.
    Nekem a rázással sem volt gondom, az én setupolási stílusom valahogy enyhítette a dolgot. GT3-ban szerintem rosszabb lesz, de azért könnyeket hullatni amiatt sem kell
    Igen, én voltam ez a "kedves", ne haragudj, nem akartam tovább törni az autódat, de nem számítottam arra, hogy belém durrannak hátulról és akkor már nem tudtam eldönteni hirtelen, hogy merről van még esélyem kikerülni téged.

    A pálya egyébként nekem is egészen tetszett, viszont összesen egyszer volt alkalmam gyakorolni rajta és a futam előtt se sokkal értem haza, így utólag belegondolva talán egészségesebb lett volna ha nem indulok.
    Legjobban azt sajnáltam hogy a célegyenesben való pályáról lecsúszásom után, szerencsétlenül visszapördültem a pályára és két versenyzőt is eltaláltam. Csak helyezkedni szerettem volna, hogy mikor elment a mezőny, minél hamarabb visszatérhessek, de nem úgy sikerült irányítani az autót, ahogy azt terveztem. Ezért az illetőktől már elnézést kértem.

    A közvetítést visszanéztem, ismét nagyon színvonalas lett! Grat hozzá! A futam közbeni pilóta megzavarás különösen tetszett
    Annyi megjegyzésem lenne, hogy mikor mondtátok, hogy a tükörben láttátok, hogy valaki nekicsapta a falnak, az nem én voltam és Hegedűs Benjámin se előzött le ott mikor mondjátok, én próbáltam őt

    Legközelebbi futamra mostmár próbálom megint összeszedni magam és nem végigbénázni az egészet.

  21. #46
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én voltam ez a "kedves", ne haragudj, nem akartam tovább törni az autódat, de nem számítottam arra, hogy belém durrannak hátulról és akkor már nem tudtam eldönteni hirtelen, hogy merről van még esélyem kikerülni téged.
    Semmi gond, legalább tényleg hamarabb visszaálltam irányba és nem kellett megvárnom mig elmegy az egész mezőny
    A maserati amugy olyan mint egy kisebb tank, alapvetően jol viseli a törést bár narancsárga lett az eleje, egyáltalán nem éreztem, teljesen vezethető maradt az autó

  22. #47
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én voltam ez a "kedves", ne haragudj, nem akartam tovább törni az autódat, de nem számítottam arra, hogy belém durrannak hátulról és akkor már nem tudtam eldönteni hirtelen, hogy merről van még esélyem kikerülni téged.

    A pálya egyébként nekem is egészen tetszett, viszont összesen egyszer volt alkalmam gyakorolni rajta és a futam előtt se sokkal értem haza, így utólag belegondolva talán egészségesebb lett volna ha nem indulok.
    Legjobban azt sajnáltam hogy a célegyenesben való pályáról lecsúszásom után, szerencsétlenül visszapördültem a pályára és két versenyzőt is eltaláltam. Csak helyezkedni szerettem volna, hogy mikor elment a mezőny, minél hamarabb visszatérhessek, de nem úgy sikerült irányítani az autót, ahogy azt terveztem. Ezért az illetőktől már elnézést kértem.

    A közvetítést visszanéztem, ismét nagyon színvonalas lett! Grat hozzá! A futam közbeni pilóta megzavarás különösen tetszett
    Annyi megjegyzésem lenne, hogy mikor mondtátok, hogy a tükörben láttátok, hogy valaki nekicsapta a falnak, az nem én voltam és Hegedűs Benjámin se előzött le ott mikor mondjátok, én próbáltam őt

    Legközelebbi futamra mostmár próbálom megint összeszedni magam és nem végigbénázni az egészet.

    Köszönjük az elismerő szavakat.
    A pontatlanságért elnézését kérünk, olykor becsúszik egy-egy tévesztett név. Legközelebb ezt megemlítem, hogy tévedtünk és helyesbítünk .
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  23. #48
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük az elismerő szavakat.
    A pontatlanságért elnézését kérünk, olykor becsúszik egy-egy tévesztett név. Legközelebb ezt megemlítem, hogy tévedtünk és helyesbítünk .
    Nem is azért mondtam, mert baj lenne és nem is névtévesztésről volt szó. Csak épp félúton kapcsoltatok oda és lemaradtatok az eset feléről.

  24. #49
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük az elismerő szavakat.
    A pontatlanságért elnézését kérünk, olykor becsúszik egy-egy tévesztett név. Legközelebb ezt megemlítem, hogy tévedtünk és helyesbítünk .
    Arra nincs tipp, hogy futamokon az applikáció a pozícióváltozásokat miként számolja? Mindig mindenki csak felfelé jön rajta látszólag.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #50
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Arra nincs tipp, hogy futamokon az applikáció a pozícióváltozásokat miként számolja? Mindig mindenki csak felfelé jön rajta látszólag.
    Sajna nincs tippem, bár voltak, akiknek a neve mellett pirossal jelölte a visszaesést. Megmondom őszintén most nem figyeltem ezt, de az előző futamon bizonyosan volt ilyen jelölés. Emellett az add-on pályákon random működik a versenyzők közti időtávolság megjelenítése. Itt pl időmérőn még működött normálisan, versenyen viszont ismét nem. Ez nem épp segíti a közvetítés pontosságát.
    Kipróbáltam a másik közvetítéshez használható appot, sajnos az is elvérzett használhatóság szempontjából.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •