Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 32 (32 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Most nézem h extra szünet lesz a következő futam előtt? Az pöpec, addigra kesz leszek a géppel, végre nem VR ready, hanem VR finished státusz
    Sokáig nem örülhettem, hogy végre a délutános hetem előtt van a gt3-as futam! Sajnos így másnap 5kor kelek. Pedig tok örültem amikor múltkor 3 hét volt a szünet de most sajna visszaáll a régiben!

  2. #27
    Fuji 54 körös lesz?

  3. #28
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Fuji 54 körös lesz?
    Igen, Fuji 54.

    Májusban lesz még egy szünet, az utolsó néhány futam megint jól fog kijönni neked.

  4. #29
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, Fuji 54.

    Májusban lesz még egy szünet, az utolsó néhány futam megint jól fog kijönni neked.
    Köszi!
    Az tök jó! Most hogy kis szünet van csináljátok festést a lambora? Hány mega kéne legyen max?

  5. #30
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Az tök jó! Most hogy kis szünet van csináljátok festést a lambora? Hány mega kéne legyen max?
    Az új skin beküldési szabályok szerint a 3. beküldési határidő a 7. futam előtti péntek, így jövő hét péntekig van időd festegetni.

    A skin mappa mindennel együtt max 20MB legyen. A pit személyzettel, pilóta ruha/bukóval nem érdemes foglalkozni, úgysem nézi senki, es viszi a helyet. Érdemes a karosszériára és kerekekre festést készíteni.
    A múltkor valami 4K-s skin volt, azért volt ilyen nagy a mérete, de látszott a felbontásból is.

  6. #31
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az új skin beküldési szabályok szerint a 3. beküldési határidő a 7. futam előtti péntek, így jövő hét péntekig van időd festegetni.

    A skin mappa mindennel együtt max 20MB legyen. A pit személyzettel, pilóta ruha/bukóval nem érdemes foglalkozni, úgysem nézi senki, es viszi a helyet. Érdemes a karosszériára és kerekekre festést készíteni.
    A múltkor valami 4K-s skin volt, azért volt ilyen nagy a mérete, de látszott a felbontásból is.
    Elküldtem! Megnézed kérlek H minden rendben van e vele, ha esetleg valami gond van akkor ne az utolsó pillanatban derüljön ki? Köszi!

  7. #32
    Idézet Eredetileg Asztalos Andras írta Hozzászólás megtekintése
    Elküldtem! Megnézed kérlek H minden rendben van e vele, ha esetleg valami gond van akkor ne az utolsó pillanatban derüljön ki? Köszi!
    Igen, láttam. Mindenképp időben ránezek

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •