Találatok: 1 - 18 (18 összesen)

Téma: AC FunRace: Seat Leon TCR - 04.18

  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC FunRace: Seat Leon TCR - 04.18

    Kedves Versenyzők!

    Következő "fun" futamunk Road Atlantán lesz megrendezve!




    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz. Fontos még, hogy az autókban nincs kuplung, amint sebességbe rakjátok indul, erre a rajtoknál oda kell figyelni.

    Helyszín:


    Autó:



    Időpont: 2018.04.18. (szerda)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (14 kör) kb.20 perc

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 80%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 30 (szerver elosztás kalkulátor)

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #Seat Leon TCR ( A-B-C)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Seat Leon TCR
    Gyakorló Jelszó: masters

    Eddigi köridők: ACFUN - Time Table
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 04. 17. 20:10.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    A főoldalon a következő 2 hét eseményeinél a Fun Race Atlantára kattintva, nem ez a topic, hanem még a Bikerneki jön be

  3. #3
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A főoldalon a következő 2 hét eseményeinél a Fun Race Atlantára kattintva, nem ez a topic, hanem még a Bikerneki jön be
    Köszi, holnap javítom!

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    köszi

  6. #6
    Kozma Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5

    Smile


    köszönöm

  7. #7
    Köszi!

  8. #8
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Tiedét próbáltam Donington Park-ban most, de nekem kicsit nehezen fordulósnak tűnt. Nyomtam egy default-ot, azzal talán egy picit konzekvensebben ment, de ez már teljesen ízlés szerinti dolog. Csak azért írom, mert bátran használhatja bárki az alapbeállítást, tök stabil azzal is. Inkább azzal lehet nyerni, hogy egyre bátrabban kanyarodunk vele. Még ha meg is csúszik, akkor sem száll el vele csak úgy az ember.
    Road Atlanta-ra meg betöltöm Gabiét

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tiedét próbáltam Donington Park-ban most, de nekem kicsit nehezen fordulósnak tűnt. Nyomtam egy default-ot, azzal talán egy picit konzekvensebben ment, de ez már teljesen ízlés szerinti dolog. Csak azért írom, mert bátran használhatja bárki az alapbeállítást, tök stabil azzal is. Inkább azzal lehet nyerni, hogy egyre bátrabban kanyarodunk vele. Még ha meg is csúszik, akkor sem száll el vele csak úgy az ember.
    Road Atlanta-ra meg betöltöm Gabiét
    Erik! Ezek a beállítások nem Doningtonra készültek hanem Road Atlantára így elképzelhető hogy nehezen fordul. Egyébként meg igen, mindenkinek más a stílusa és az alap set is jó bárhova.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Ha már Donington, az a mod már korábban rongyosra lett használva és azért van mellőzve mostanság, vagy valami technikai probléma van vele esetleg? Csak mert szerintem az egyik legjobb minőségű pálya mod (mondjuk ez a Road Atlanta is elég jó)

  11. #11
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Erik! Ezek a beállítások nem Doningtonra készültek hanem Road Atlantára így elképzelhető hogy nehezen fordul. Egyébként meg igen, mindenkinek más a stílusa és az alap set is jó bárhova.
    Nem kritizálni akartam a set-et, csak összehasonlítottam az alappal. Verseny előtt mentem a tieddel 1:10,4-et, aztán az alappal három körön belül megvolt az 1:10,3, amit versenyen végül 1:10.1-ig faragtam az ott beállított fix set-el (és valószínűleg növekvő tapadás mellett). Tényleg csak azért mondtam, hogy ebbe a kocsiba egész nyugodtan be lehet ülni úgy, ahogy van és tolni neki bátran.
    A nüansznyi különbségeket meg leginkább az fogja észrevenni, aki egyrészt eléggé tapasztalt hozzá, másrészt elég kört tol bele a gyakorlásba.

  12. #12
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kritizálni akartam a set-et, csak összehasonlítottam az alappal. Verseny előtt mentem a tieddel 1:10,4-et, aztán az alappal három körön belül megvolt az 1:10,3, amit versenyen végül 1:10.1-ig faragtam az ott beállított fix set-el (és valószínűleg növekvő tapadás mellett). Tényleg csak azért mondtam, hogy ebbe a kocsiba egész nyugodtan be lehet ülni úgy, ahogy van és tolni neki bátran.
    A nüansznyi különbségeket meg leginkább az fogja észrevenni, aki egyrészt eléggé tapasztalt hozzá, másrészt elég kört tol bele a gyakorlásba.
    Lehet félreérthető voltam, nem vettem kritizálásnak. Csak írtam, hogy ezek a setek nem oda készültek.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már Donington, az a mod már korábban rongyosra lett használva és azért van mellőzve mostanság, vagy valami technikai probléma van vele esetleg? Csak mert szerintem az egyik legjobb minőségű pálya mod (mondjuk ez a Road Atlanta is elég jó)
    Így van ahogy leírtad. Egyébként ez a két pálya között vacilláltam, hogy melyik legyen és mivel Road Atlantán még nem mentünk így arra esett a választásom.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    UP a holnapi futamnak

    Kedves Versenyzők!

    Holnap Seatozunk kicsit! Gyertek minél többen és vezessük le a felesleges feszkót egy Fun Racing keretein belül!
    Nevezni nem kell, skineket random fogja a szerver adni. 2x14 kört megyünk fordított rajráccsal a második futamon.
    A többi infó a futamkiírásban található.
    A futamra nem kell szervertagság bárki felléphet!

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2018. 04. 17. 20:46.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Kovács Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 08. 25.
    Üzenetek
    41
    ha úgy alakul a második futamra még be lehet csatlakozni?

  16. #16
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg geriii11 írta Hozzászólás megtekintése
    ha úgy alakul a második futamra még be lehet csatlakozni?
    Igen, tudsz csatlakozni bármikor.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Időrend:
    19:45-kor Szerver indítás, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz: masters

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*14 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!



    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!




    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Szerver megy, lehet csatlakozni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •