Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: AC FunRace: Seat Leon TCR - 04.04

  1. #26
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Egyébként így két verseny után az is elmondható, hogy eléggé nagy a kontraszt a RaceRoomos WTCR-es Audihoz képest. Annak nincs szinte semmi tapadása, minimálisan túlvállalod magad pl. a Sheivlak kanyarban Zandvoortban és már repülsz is a bukótérbe. Ezzel szemben ez a Seat brutálisan odaragad az aszfaltra, talán még a RR-es TC1-es kocsikhoz képest is. Egyfelől szórakoztató, de nekem túlzásnak tűnik, valaki kikérhetné erről is pl. Nagy Dani véleményét

  2. #27
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Én igyekeztem ma kimaradni az adok kapokból,de sajnos rengeteg ütközés volt,gyakorlatilag nem tudom megmondani hogy én hibáztam,vagy mások kentek fel ennyiszer a falra!
    Valószínűleg középen van az igazság,mindenesetre a végefelé összeálltak a futamok annyira,hogy lehessen élvezni őket!
    Nekem nagy iskola ilyen tömegben vezetni ,mivel nagyon ritkán adatik meg!
    Remélem hogy kicsit tudtam ezáltal fejlődni
    Csak jószándékként mondom (nemcsakneked). Ha van időd, energiád hasznos tud lenni ha az ilyen "nemtudommivolt" eseteket megnézed replay-ben. Kívülről sokkal jobban látni hogy mi történt, mint kocsiból ülve. Elég sokat lehet tanulni, fejlődni belőle.

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként így két verseny után az is elmondható, hogy eléggé nagy a kontraszt a RaceRoomos WTCR-es Audihoz képest. Annak nincs szinte semmi tapadása, minimálisan túlvállalod magad pl. a Sheivlak kanyarban Zandvoortban és már repülsz is a bukótérbe. Ezzel szemben ez a Seat brutálisan odaragad az aszfaltra, talán még a RR-es TC1-es kocsikhoz képest is. Egyfelől szórakoztató, de nekem túlzásnak tűnik, valaki kikérhetné erről is pl. Nagy Dani véleményét
    Naigen. Nekem elég porszívó.
    A hátulját konkrétan nem lehet kihozni a sodrából. Rángatom a kormányt meg se kottyan neki. Féktávon is csak a blokkolásra kell figyelni, a kitörés esélye csekély. Akárhogy megyek be egy kanyarba stabil. 0-ás hátsó szárny, 71-es fékarány. Mintha csak elöl, kétkerekű lenne az autó.
    De lehet csak elszoktam a FWD-től.

    Nekem a hupszlis utáni jobbos kanyar kijáratán dobta ki a kocsim hátulját a kerékvető, kétszeris, elég érdekesen, mintha kirántották volna a szőnyeget alóla. Gumi-kerékvető-beesési szög probléma lehet.
    Utoljára módosította: Kettel; 2018. 04. 05. 11:55.

  3. #28
    Gombos Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    278
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként így két verseny után az is elmondható, hogy eléggé nagy a kontraszt a RaceRoomos WTCR-es Audihoz képest. Annak nincs szinte semmi tapadása, minimálisan túlvállalod magad pl. a Sheivlak kanyarban Zandvoortban és már repülsz is a bukótérbe. Ezzel szemben ez a Seat brutálisan odaragad az aszfaltra, talán még a RR-es TC1-es kocsikhoz képest is. Egyfelől szórakoztató, de nekem túlzásnak tűnik, valaki kikérhetné erről is pl. Nagy Dani véleményét
    Termeszetsen semmi tapasztalatom sincs tcr autoval, de ha ez valamit szamit, akkor Barcelonaban nagyon hasonlo idot tudtam menni a Seat-al, mint a WTCR tesztek idoi. Ez valamit biztos jelent.
    Áldozatok nélkül nincs győzelem és most te vagy az áldozat

  4. #29
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    47
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    you
    hát persze, én , köszi

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •