Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    lehet én emlékszek rosszul , de mintha én melletted lettem volna az ügyben h igenis el kell fogadni az óvásodat , mert igazából teljesen jól leírtad hol mit vétett szerinted Laci... (azidőmérős dologról meg inkább hallgattam )
    ha jól láttam akkor meg is kapta a büntijét a sok vágásért és mintha nem is pampogna érte , h de miért?

    az időmérős bug meg csak a szokásos sok véletlen egyike amik veled történnek... (amin egyébként senki nem rugózott , mindenki hallgatott róla h mit gondol)


    a piszkos húzásaid mellett most itt az új dolog a fordított rajtrácsnak köszönhetően:
    Nem tudsz mezőnyben autózni... Minden mindegy alapon bevetődsz és húzza be a nyakát az előtted lévő... elvárod h az előtted lévő ne vegye be a kanyart hisz az tilos szerintem azt se tudod h ha vannak előtted akkor nem árt kicsit hosszabb féktávot venni a megszokottnál...
    nem baj igazából ez se , mert előfordul h tekézni jár valaki, de azért publicon is kap az ember legalább egy sorryt és nem kezdenek el engem támadni , mert be mertem kanyarodni...
    Laci, ket forditott rajtracsos futamot s megnyertem, tudok mezonyben autozni. Ez egy szar futamon volt, dekoncentralt voltam, hibaztam, nem is keveset es nem vagyok buszke ra.

    A videokat pedig nem a magam mosdatasara raktam be, hanem azzal a cellal, hogy kozosen tanuljunk belole. Gaspar Gerinek atment az uzenet, megertette, respect. Az, hogy neked nem es szemelyeskedsz, az a te dolgod.

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos a puszta véletlen műve a rólad kialakult kép
    Gyokeresen megvaltoztattam a hozzaallasom es a versenyzesem erre a szezonra. Mar szervezo sem vagyok. A rolam kialakult velemeny pedig maradt ugyanaz.

    Ergo semmi koze hozzam.

  3. #28
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy ki mit hisz, gondol, nem mozgat. Amig a mezony - veled egyutt - szetvagta a palyat es megis azon rugozik, hogy en talaltam egy bugot, addig ennek szamomra nincs sulya.

    Tobb mint egy ev utan meg emlekeztek a gumihutesre, az meg, hogy Csorosz Laci levegva a kanyarokat a bukoterben elozott meg es eszebe sem jutott visszaadni a poziciot, el sem eri senki ingerkoszobet. Ez kettos merce igy, amit nem tudok komolyan venni. A biztositekot en verem ki, ha mas csinalja pont ugyanazt, ugyanugy mint en, le sincs szarva.

    A poziciot visszaadtam volna Andrisnak, de miutan a rajtnal megeloztek, ez nem volt lehetseges.

    Viszont tenyleg nem erdekel ki mit gondol ezzel kapcsolatban, mert ez mar reg elerte azt a szintet, aminek koze nincs az objektivitashoz, nem lehet komolyan venni.
    Tomi neked tényleg a politika irányába kellene orientálódnod,mert az még a vezetésnél is jobban megy neked.Sajnálatos,hogy nem érzed,hogy miért érnek ezek a kritikák mindíg téged.A belátás sokat lendítene a kapcsolataidon,de mivel nem érdekel mások véleménye így nehéz lesz.Piski Tamás a világ ellen Én azt gondoltam,hogy ezt is meglehet unni,de úgylátszik,hogy mégsem.:S Sajnálom tényleg,mert nem vagy te rossz srác,csak valahogy a győzniakarásod mindent félresöpör.

  4. #29
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Gyokeresen megvaltoztattam a hozzaallasom es a versenyzesem erre a szezonra. Mar szervezo sem vagyok. A rolam kialakult velemeny pedig maradt ugyanaz.

    Ergo semmi koze hozzam.
    Ez egy nagyon hosszú út, amibe nem férnek bele a "véletlenek" vagy mik...örülj ha 3-4 év tiszta hozzáállással meg tudod ezt változtatni, de hát sajnos magadnak köszönheted. Ha nem lenne közöd hozzá akkor meg másról is kialakult volna ilyesmi amikor te nem versenyeztél, de láss csodát, nem történt ilyen...

  5. #30
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, ket forditott rajtracsos futamot s megnyertem, tudok mezonyben autozni. Ez egy szar futamon volt, dekoncentralt voltam, hibaztam, nem is keveset es nem vagyok buszke ra.

    A videokat pedig nem a magam mosdatasara raktam be, hanem azzal a cellal, hogy kozosen tanuljunk belole. Gaspar Gerinek atment az uzenet, megertette, respect. Az, hogy neked nem es szemelyeskedsz, az a te dolgod.
    az üzenet neked se ment át h ne vetődj be , mert az előtted lévőnek joga van kanyarodni és nem várhatod el h mindig meneküljenek előled... nyilván sokan elugranak előled és bejön sokszor a divebombing , de egy Iracingben vagy SRS-en gyakorlatilag egyik ban -ból kerülnél a másikba, mert ott nem ismernek és nem félnek tőled

    és ez az üzenet szintén nem csak neked szól ...kevesebb baleset lenne ha csak akkor próbálna előzni mindenki amikor felépítette és tökéletesen biztos benne h nem fognak még csak összeérni sem... hidd el meg lehet csinálni divebomb nélkül is...
    ha nincs támadási pozíció nyugodtan vissza is lehet húzódni...
    ha látom h csatt lesz , akkor megpróbálhatom elkerülni és félrerántani..

  6. #31
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi neked tényleg a politika irányába kellene orientálódnod,mert az még a vezetésnél is jobban megy neked.Sajnálatos,hogy nem érzed,hogy miért érnek ezek a kritikák mindíg téged.A belátás sokat lendítene a kapcsolataidon,de mivel nem érdekel mások véleménye így nehéz lesz.Piski Tamás a világ ellen Én azt gondoltam,hogy ezt is meglehet unni,de úgylátszik,hogy mégsem.:S Sajnálom tényleg,mert nem vagy te rossz srác,csak valahogy a győzniakarásod mindent félresöpör.
    Hidd el, nagyon unom. Es utolag mindig megbanom, hogy egyaltalan hozzaszoltam, belementem. Nem harcolok en a vilaggal, keves az ido es rovid az elet ahhoz.

    Egyebkent a mezony 90%-val teljesen normalis a viszonyom, kapok sok pozitiv visszajelzest is, mint most toled. Csak nehanyan vannak, akik mindig megtalalnak, veluk nem kellene foglalkoznom es kesz.

  7. #32
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    ez szerinted egy pozitív visszajelzés volt? wtf? LOL

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ez szerinted egy pozitív visszajelzés volt? wtf? LOL
    Volt benne pozitiv visszajelzes is. Nem egyoldaluan negativ. Nekem mar ez is sokat jelent.

  9. #34
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Volt benne pozitiv visszajelzes is. Nem egyoldaluan negativ. Nekem mar ez is sokat jelent.
    szerintem is jó versenyző vagy amúgy és azt is megértem ha ez csak egy rossz verseny volt... de miért kell utána olyan videókat betenni és a másik fél felelősségét hangoztatni ahol előzési pozició nélkül , hátulról belemész a másikba...és nem érted mi a gond...

    ha csak a féktávon irányváltás problémájára akartad felhíni a figyelmet, akkor egy olyan videót kellet volna betenni ahol nincs csattanás... egy olyat amiből látszik h az előtted lévő szabálytalanul védekezik ellened stb egy olyat ahol te voltál az okosabb és nem mész neki ...

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem is jó versenyző vagy amúgy és azt is megértem ha ez csak egy rossz verseny volt... de miért kell utána olyan videókat betenni és a másik fél felelősségét hangoztatni ahol előzési pozició nélkül , hátulról belemész a másikba...és nem érted mi a gond...

    Ezt amugy le is irtam a hsz-ben amiben a videokat linkeltem.
    ha csak a féktávon irányváltás problémájára akartad felhíni a figyelmet, akkor egy olyan videót kellet volna betenni ahol nincs csattanás... egy olyat amiből látszik h az előtted lévő szabálytalanul védekezik ellened stb egy olyat ahol te voltál az okosabb és nem mész neki ...
    Ezek lettek megovva. Nem akartam elovenni olyat, ami nem kerult vizsgalatra, mert abbol sertodes van.

    Ezt le is irtam a hsz-ben amiben a videokat linkeltem. Felelosseget sem hangoztattam, az te voltal. En azt mondtam, hogy ez a VB dolga.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 04. 01. 09:40.

  11. #36
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek lettek megovva. Nem akartam elovenni olyat, ami nem kerult vizsgalatra, mert abbol sertodes van.

    Ezt le is irtam a hsz-ben amiben a videokat linkeltem. Felelosseget sem hangoztattam, az te voltal. En azt mondtam, hogy ez a VB dolga.
    már ne haragudj , de te azt írtad h kettőn áll a vásár stb... ezért is ragadtam billentyűzetet... mert a az ilyen divebomokat én gyűlölöm és ezt írtani kell ... a baleseteket te okoztad , mert lehúzták a rolót nálad...és az gáz ha ezt nem érted...

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    már ne haragudj , de te azt írtad h kettőn áll a vásár stb... ezért is ragadtam billentyűzetet... mert a az ilyen divebomokat én gyűlölöm és ezt írtani kell ... a baleseteket te okoztad , mert lehúzták a rolót nálad...és az gáz ha ezt nem érted...
    Vegtelen ciklusba kerultel

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok, nekünk ezt miért kell "végighallgatni"??

    Menjetek szobára, vagy ott a telefon és jóízűen lehet szapulni egymást napestig...
    Vagy közönség nélkül nem megy?

    A további full értelmetlen cicaharcot törölni fogom...de lehet az előtte lévőt is.
    Aki nem érti meg, annak bann-t is oszthatok. Köszöntem.

  14. #39
    Reprezentatív minta az országról. És mellesleg tönkre vágja mindazok munkáját, akik itt a szervezéssel nem keveset dolgoznak

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •