Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (39 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT4 - Büntetések - Algarve

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "bedünnyögés" olvasható!

    Algarve 2018.04.08

    A/1. futam:

    0:00 - Gáspár Gergely - BUÁ le nem töltése: 2 figyelmeztetés
    4:44 -
    Gáspár Gergely - lökés, kiforgatás: 3 figyelmeztetés

    A/2. futam:


    2:18 -
    Demeter - Bartha - Lányi - versenybaleset
    2:33 - Gombos Gergő - lökés: magát büntette

    2:44 - Scheiblinger Péter - lökés: 2 figyelmeztetés
    2:45 - Terhes Csaba - lökés: 3 figyelmeztetés
    2:53 - Szűcs Tamás - lökés: magát büntette
    3:25 - Terhes Csaba - veszélyes visszatérés:
    1 figyelmeztetés
    9:45 - Piski Tamás - lökés:
    3 figyelmeztetés
    9:57 - Piski - Zelfel: versenybaleset
    22:38 - Piski Tamás -
    lökés, kiforgatás: 3 figyelmeztetés

    B/1. futam

    0:00 - Szilágyi Zsolt - elmaradt BUÁ bejelentése: szóbeli figyelmeztetés
    1:52 - Molnár Attis - lökés: magát büntette
    1:59 - Lele László - tömegbaleset okozása: 4 figyelmeztetés
    2:22 - István Kornél - lökés, kiforgatás:
    3 figyelmeztetés

    B/2. futam

    1:43 - Labutyin Máté - lökés: 2 figyelmeztetés
    2:18 - Tóth Levente11 - lökés, nem figyel oldalra: 1 figyelmeztetés
    2:49 - Molnár Attis - lökés, kiforgatás: 3 figyelmeztetés


    Összevont büntetések:

    3db
    Boxutca Áthajtás: Jákói Kristóf
    2db Boxutca Áthajtás: Piski Tamás
    Boxutca Áthajtás: Morvai Norbert, Lehota Zsolt, Gáspár Gergely, Terhes Csaba, Lele László, István Kornél, Molnár Attis
    2 db Figyelmeztetés: Pokornyi Balázs, Petneházi Zoltán, Gáspár Gergely, Vizner Gábor, Lehota Zsolt,Nyilas László, Szerémi Szabolcs, Scheiblinger Péter, Labutyin Máté
    1 db Figyelmeztetés: Szatmári Tamás, Kuczi Balázs, Molnár Dániel, Gombos Gergő, Piski Tamás,Kanyuk Ferenc, Szarka András, Sebestyén Csabapapa, Szilágyi Zsolt, Terhes Csaba, Lele László, Tóth Levente11

    Boxutca áthajtásos büntetés - a következő első futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 4. és 8. köre között kötelező. A letöltés pontos szerver szerinti idejét futam után az AC Bajnokság - BUÁ letöltése topikban jelezni szükséges.

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Sziasztok!

    A ket 3 figyelmeztetessel jaro esetemmel kapcsolatban szeretnem tudni, hogy ti hogy latjatok, kernek egy indoklast, allasfoglalast.

    Koszonom.

  3. #3
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Sziasztok!
    Hány Buá-t lehet egy futamon letölteni?
    Sajnos nem találtam sehol erről infót

  4. #4
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A ket 3 figyelmeztetessel jaro esetemmel kapcsolatban szeretnem tudni, hogy ti hogy latjatok, kernek egy indoklast, allasfoglalast.

    Koszonom.
    Első esetnél elfékezted magad, második esetben túl agresszív voltál. Bővebben Kristóf tud neked felvilágosítást adni, jelen volt a VB megbeszélésen. Ha nem sikerül, akkor írj és leírom, de most sajnos nincs rá kapacitásom lekörmölni.

  5. #5
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Tehát akkor itt jól értem, egyet löktem és magamat büntettem(meg Pfennig Kristófot és Asztalos Andrist)?

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hány Buá-t lehet egy futamon letölteni?
    Sajnos nem találtam sehol erről infót
    Az osszes BUA-dat a kovetkezo futamon kell letoltened, amin megjelensz.

  7. #7
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az osszes BUA-dat a kovetkezo futamon kell letoltened, amin megjelensz.
    Értem köszi!

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát akkor itt jól értem, egyet löktem és magamat büntettem(meg Pfennig Kristófot és Asztalos Andrist)?
    Ez egy nagyon kemeny helyzet volt, csoda, hogy nem lett belole nagyobb baj. Nem lennek a VB helyeben itelethozatalkor.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A ket 3 figyelmeztetessel jaro esetemmel kapcsolatban szeretnem tudni, hogy ti hogy latjatok, kernek egy indoklast, allasfoglalast.

    Koszonom.
    Gáspáros eset:
    - Késôn fékezel a 3. sorból. Talán az utolsó elötti pillanatban, miközben elötted Gáspár már a 2. sávban van. Láttuk hogy Gáspár féktáv közben irányt is vált, eléd vág, de nemláttunk ellenkormányzást sem tôled. Túlságosan kiakartad maxolni.
    Terhes eset: Féktávon táncol elötted Csaba. De megfogjátok. Kanyar kijövetelnél simán kipöckölted Csabit hátulról. Csaba kicst lassan, szüken jön ki. Szivatós, de a gázt még nem kellett volna nyomnod.

    A féktávon belüli irányváltást Tudod jól hogy én szigorítanám, de nem vagyok egyedüül. Tisztázni kell, téma kell hogy legyen.

  10. #10
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Gáspáros eset:
    - Késôn fékezel a 3. sorból. Talán az utolsó elötti pillanatban, miközben elötted Gáspár már a 2. sávban van. Láttuk hogy Gáspár féktáv közben irányt is vált, eléd vág, de nemláttunk ellenkormányzást sem tôled. Túlságosan kiakartad maxolni.
    Terhes eset: Féktávon táncol elötted Csaba. De megfogjátok. Kanyar kijövetelnél simán kipöckölted Csabit hátulról. Csaba kicst lassan, szüken jön ki. Szivatós, de a gázt még nem kellett volna nyomnod.

    A féktávon belüli irányváltást Tudod jól hogy én szigorítanám, de nem vagyok egyedüül. Tisztázni kell, téma kell hogy legyen.
    Ne haragudj, de ez igy zavaros, nem is kicsit.

    Gaspar: A szabalyzatban szo sincsen savokrol, az autoversenyzesben sem hallottam meg ilyet. Savok felfestve vannak kozuton. Indoklaskent mar masodszor talalkozom ezzel a fogalommal. Tisztazzatok, tegyetek be a szabalyzatba, akkor van mirol beszelni, addig ez nesze semmi, fogd meg jol. Mirol beszeltek, azt sem tudom es ezzel nem vagyok egyedul. Az viszont benne van a szabalyzatban, hogy fektavon nem szabad iranyt valtani, elevagni, lattatok is, de megsem szamit. Miert?

    Azt pedig, hogy egyenesben, fektavon miert kellene ellenkormanyoznom, tenyleg nem ertem.

    Csabi: Bevagott elem, megzavart, onnantok probaltam elkerulni az utkozest, befele huzodni, meg a kanyart is levagtam, hogy elkeruljem azt. Kovetkezmeny volt, nem kulonallo eset. A gazhoz pedig az utkozesik hozza sem ertem.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 03. 31. 19:31.

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de ez igy zavaros, nem is kicsit.

    Gaspar: A szabalyzatban szo sincsen savokrol, az autoversenyzesben sem hallottam meg ilyet. Savok felfestve vannak kozuton. Indoklaskent mar masodszor talalkozom ezzel a fogalommal. Tisztazzatok, tegyetek be a szabalyzatba, akkor van mirol beszelni, addig ez nesze semmi, fogd meg jol. Mirol beszeltek, azt sem tudom es ezzel nem vagyok egyedul. Az viszont benne van a szabalyzatban, hogy fektavon nem szabad iranyt valtani, elevagni, lattatok is, de megsem szamit. Miert?

    Azt pedig, hogy egyenesben, fektavon miert kellene ellenkormanyoznom, tenyleg nem ertem.

    Csabi: Bevagott elem, megzavart, onnantok probaltam elkerulni az utkozest, befele huzodni, meg a kanyart is levagtam, hogy elkeruljem az utkozest. Kovetkezmeny volt, nem kulonallo eset. A gazhoz pedig az utkozesik hozza sem ertem.
    Annyi lenne a lényeg szerintem a h megértsd h ne vetődj be, ne hazardirozz, mert ha csatt lesz akkor szinte mindig a hátulról jövő divebomber lesz buntetve...
    Építsd fel a támadást, érj mellé fektav előtt és akkor biztonsággal tudsz majd előzni...
    Marha könnyű beengedni messziről az autót nem törődve azzal h be tudsz e majd fordulni... Nem fogsz tudni, hogy mert az előtted lévő arra számít h messze vagy akkor még ha nézelődsz is akkor is van annyi eszed h visszahúzodsz... Az előtted lévő bizony be fog kanyarodni, mert azt hiszi nem publici szerver stílusban közlekedik a mögötte lévő...

    ha meg látod h nem tudsz megállni , akkor én is elvárnám h próbáld meg elkerülni a balesetet és nem kilökni a többieket, így akár forgathatnád a kormányt be szokott jönni...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 03. 31. 19:40.

  12. #12
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Laci, ha a te velemenyedre vagyok kivancsi, teged kerdezlek. Most nem ez tortent.

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az viszont benne van a szabalyzatban, hogy fektavon nem szabad iranyt valtani, elevagni, lattatok is, de megsem szamit. Miert
    Nincs benne ilyen a szabályzatban. Az van bent, hogy: "féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos!"
    Hogy mi minősül veszélyesnek és mi nem nem, azt meg a mindenkori VB dönti el. Most úgy döntöttek, hogy nem az volt a veszélyes, hanem a te féktávod.

  14. #14
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs benne ilyen a szabályzatban. Az van bent, hogy: "féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos!"
    Hogy mi minősül veszélyesnek és mi nem nem, azt meg a mindenkori VB dönti el. Most úgy döntöttek, hogy nem az volt a veszélyes, hanem a te féktávod.
    Ez vilagos, en is voltam Vb tag. Nem kerdojeleztem meg a dontest, nem kertem felulvizsgalatot. A kerdesem az volt, hogy miert?

    A reszleteket akarom tudni.

  15. #15
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, ha a te velemenyedre vagyok kivancsi, teged kerdezlek. Most nem ez tortent.
    ezt most olvastam egy másik fórumon és jót nevettem:
    "Pihenés képp, nézz át a Masters gt4 topikba, kb ez a téma ott is. A hátulról kilökő ott sem érti miért cikáznak előtte féktávon, neki joga van bevetődni, az elől lévőnek ezt kutya kötelessége tolerálni, és lehetőleg kivédeni a koccanást. Féktávon az elől lévő már nem változtathat irányt, megáll körbe néz jön-e valaki, csak aztán kanyarodhat.
    Szóval Te vagy a hibás, próbáld kanyarodás nélkül teljesíteni a versenyt, lehetőleg jóval gyorsabb tempóban mint a mögötted jövő, akkor nem lehet baj) "

  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ezt most olvastam egy másik fórumon és jót nevettem:
    "Pihenés képp, nézz át a Masters gt4 topikba, kb ez a téma ott is. A hátulról kilökő ott sem érti miért cikáznak előtte féktávon, neki joga van bevetődni, az elől lévőnek ezt kutya kötelessége tolerálni, és lehetőleg kivédeni a koccanást. Féktávon az elől lévő már nem változtathat irányt, megáll körbe néz jön-e valaki, csak aztán kanyarodhat.
    Szóval Te vagy a hibás, próbáld kanyarodás nélkül teljesíteni a versenyt, lehetőleg jóval gyorsabb tempóban mint a mögötted jövő, akkor nem lehet baj) "
    Ugy irom, hogy meg te is megertsed; pont nem erdekel mit olvastal, min nevettel es telibe leszarom, hogy mi a velemenyed

    Szerintem jo neked a masik forumon, javaslom, maradj ott.

  17. #17
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy irom, hogy meg te is megertsed; pont nem erdekel mit olvastal, min nevettel es telibe leszarom, hogy mi a velemenyed

    Szerintem jo neked a masik forumon, javaslom, maradj ott.
    azt csak olvasom de itt mindig van miért billentyűzetet ragadni...

    múltkor még a Spai időmérős bugnál megbírtam állni ...de mostmár csak leírom mert megbántottál
    Ott is csak azon csodálkoztam h hogy megváltoztál , hiszen régen még a szervízúton hűtötted a gumikat felvezető körön , meg meg szerettél volna állni a pálya közepén gumihűteni... Most meg már nyomod Spa-ban felvezetőn is a gázt rendesen és a q indulásakor az egéren a kezed

  18. #18
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    azt csak olvasom de itt mindig van miért billentyűzetet ragadni...

    múltkor még a Spai időmérős bugnál megbírtam állni ...de mostmár csak leírom mert megbántottál
    Ott is csak azon csodálkoztam h hogy megváltoztál , hiszen régen még a szervízúton hűtötted a gumikat felvezető körön , meg meg szerettél volna állni a pálya közepén gumihűteni... Most meg már nyomod Spa-ban felvezetőn is a gázt rendesen és a q indulásakor az egéren a kezed
    Ezt én is szóvá tettem, de amúgy is teljesen egyértelmű volt az eset mindenkinek, csak már nehéz mit mondani ezekre...Közvetlenül mögötte mentem az időmérőn, csodálkoztam is hogy miért nyomja mint az ökör, hiszen felforrnak a gumik a kör végére...aztán később rájöttem :-D Sajnos a vér nem válik vízzé...

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ha ilyen nagy az egyetertes a hulyesegben, szerintem menjetek szobara!

  20. #20
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ilyen nagy az egyetertes a hulyesegben, szerintem menjetek szobara!
    A csalás, meg a nem fair viselkedés kiveri a biztosítékot mindenkinél...És játszhatod a hülyét, mindenki tudja hogy nem vagy az, és biztos vagyok benne hogy nagyon kevés ember hiszi el hogy ez is véletlen volt. A futam elején mikor láttam, hogy nem te vagy az első, először arra gondoltam, hogy visszaadtad a helyed, akkor azért megemeltem volna a kalapom. Meg mondjuk erőteljesen megváltozott volna a rólad kialakult kép. Őszintén sajnálom hogy nem ez történt, mert ha ezek a szarságaid nem lennének, igazán példaértékű lenne ahogy versenyzel.
    Utoljára módosította: emberallat; 2018. 04. 01. 07:41.

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    A csalás, meg a nem fair viselkedés kiveri a biztosítékot mindenkinél...És játszhatod a hülyét, mindenki tudja hogy nem vagy az, és biztos vagyok benne hogy nagyon kevés ember hiszi el hogy ez is véletlen volt. A futam elején mikor láttam, hogy nem te vagy az első, először arra gondoltam, hogy visszaadtad a helyed, akkor azért megemeltem volna a kalapom. Meg mondjuk erőteljesen megváltozott volna a rólad kialakult kép. Őszintén sajnálom hogy nem ez történt, mert ha ezek a szarságaid nem lennének, igazán példaértékű lenne ahogy versenyzel.
    Az, hogy ki mit hisz, gondol, nem mozgat. Amig a mezony - veled egyutt - szetvagta a palyat es megis azon rugozik, hogy en talaltam egy bugot, addig ennek szamomra nincs sulya.

    Tobb mint egy ev utan meg emlekeztek a gumihutesre, az meg, hogy Csorosz Laci levegva a kanyarokat a bukoterben elozott meg es eszebe sem jutott visszaadni a poziciot, el sem eri senki ingerkoszobet. Ez kettos merce igy, amit nem tudok komolyan venni. A biztositekot en verem ki, ha mas csinalja pont ugyanazt, ugyanugy mint en, le sincs szarva.

    A poziciot visszaadtam volna Andrisnak, de miutan a rajtnal megeloztek, ez nem volt lehetseges.

    Viszont tenyleg nem erdekel ki mit gondol ezzel kapcsolatban, mert ez mar reg elerte azt a szintet, aminek koze nincs az objektivitashoz, nem lehet komolyan venni.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2018. 04. 01. 08:11.

  22. #22
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy ki mit hisz, gondol, nem mozgat. Amig a mezony - veled egyutt - szetvagta a palyat es megis azon rugozik, hogy en talaltam egy bugot, addig ennek szamomra nincs sulya.

    Tobb mint egy ev utan meg emlekeztek a gumihutesre, az meg, hogy Csorosz Laci levegva a kanyarokat a bukoterben elozott meg es eszebe sem jutott visszaadni a poziciot, el sem eri senki ingerkoszobet. Ez kettos merce igy, amit nem tudok komolyan venni. A biztositekot en verem ki, ha mas csinalja pont ugyanazt, ugyanugy mint en, le sincs szarva.

    A poziciot visszaadtam volna Andrisnak, de miutan a rajtnal megeloztek, ez nem volt lehetseges.
    Csak amíg mi megkaptuk érte a büntetést, addig te halászgatsz a számodra oly kedves "szürke zónában". És tévedsz, nem csinálja más ugyanazt mint te...A határok feszegetése, az ezzel járó hibák, levágások, véletlen balesetek okozása egészen más mint a szabályok és bugok szándékos megkerülése és kihasználása, utána meg mindenki hülyének nézése. Nem tudom miért esik jól neked, hogy amikor valaki meghallja a neved (más ligákban is) akkor a csalás jut eszébe. :-)

  23. #23
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy ki mit hisz, gondol, nem mozgat. Amig a mezony - veled egyutt - szetvagta a palyat es megis azon rugozik, hogy en talaltam egy bugot, addig ennek szamomra nincs sulya.

    Tobb mint egy ev utan meg emlekeztek a gumihutesre, az meg, hogy Csorosz Laci levegva a kanyarokat a bukoterben elozott meg es eszebe sem jutott visszaadni a poziciot, el sem eri senki ingerkoszobet. Ez kettos merce igy, amit nem tudok komolyan venni. A biztositekot en verem ki, ha mas csinalja pont ugyanazt, ugyanugy mint en, le sincs szarva.

    A poziciot visszaadtam volna Andrisnak, de miutan a rajtnal megeloztek, ez nem volt lehetseges.
    lehet én emlékszek rosszul , de mintha én melletted lettem volna az ügyben h igenis el kell fogadni az óvásodat , mert igazából teljesen jól leírtad hol mit vétett szerinted Laci... (azidőmérős dologról meg inkább hallgattam )
    ha jól láttam akkor meg is kapta a büntijét a sok vágásért és mintha nem is pampogna érte , h de miért?

    az időmérős bug meg csak a szokásos sok véletlen egyike amik veled történnek... (amin egyébként senki nem rugózott , mindenki hallgatott róla h mit gondol)


    a piszkos húzásaid mellett most itt az új dolog a fordított rajtrácsnak köszönhetően:
    Nem tudsz mezőnyben autózni... Minden mindegy alapon bevetődsz és húzza be a nyakát az előtted lévő... elvárod h az előtted lévő ne vegye be a kanyart hisz az tilos szerintem azt se tudod h ha vannak előtted akkor nem árt kicsit hosszabb féktávot venni a megszokottnál...
    nem baj igazából ez se , mert előfordul h tekézni jár valaki, de azért publicon is kap az ember legalább egy sorryt és nem kezdenek el engem támadni , mert be mertem kanyarodni...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2018. 04. 01. 08:33.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Csak amíg mi megkaptuk érte a büntetést, addig te halászgatsz a számodra oly kedves "szürke zónában". És tévedsz, nem csinálja más ugyanazt mint te...A határok feszegetése, az ezzel járó hibák, levágások, véletlen balesetek okozása egészen más mint a szabályok és bugok szándékos megkerülése és kihasználása, utána meg mindenki hülyének nézése. Nem tudom miért esik jól neked, hogy amikor valaki meghallja a neved (más ligákban is) akkor a csalás jut eszébe. :-)
    Nem halaszgatok, az meg, hogy kinek mi jut eszebe, nem erdekel. Ezt a szurke zonat erolteted, de a Spa-i bugban semmi szurke nem volt, az egy ervenytelen kor, le is irtam. Pont ez jelenti a kettos mercet, hogy ha tortenik valami, egybol rosszindulattal szandekossagot felteteleztek.

    Egyetlen mas megmozdulasom sem volt, ami egy picit is megkerdojelezheto, tisztan versenyzem, megis amint mod nyilik ra, jon a szurke zona, meg a csalos szoveg. Ha en csinaltam volna, amit Laci, mindenki a fejemet kovetelne. Pedig az a normalis, ahogy az o eseteben reagaltok. Szabalytalan volt, buntetest kapott, lepjunk tovabb.

    En meg nem kaptam buntetest, mert az iilletekes Vb belatta, hogy nem volt szandekossag a dologban, te megis az ellenkezojet allitod, a tenyektol fuggetlenul.

    Na pont ezert nem erdekel, hogy csalozik valaki. Pont ugyanekkora erovel kikialthatna tokeletesnek, az is ugyanilyen tavol all a valosagtol.

  25. #25
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem halaszgatok, az meg, hogy kinek mi jut eszebe, nem erdekel. Ezt a szurke zonat erolteted, de a Spa-i bugban semmi szurke nem volt, az egy ervenytelen kor, le is irtam. Pont ez jelenti a kettos mercet, hogy ha tortenik valami, egybol rosszindulattal szandekossagot felteteleztek.

    Egyetlen mas megmozdulasom sem volt, ami egy picit is megkerdojelezheto, tisztan versenyzem, megis amint mod nyilik ra, jon a szurke zona, meg a csalos szoveg. Ha en csinaltam volna, amit Laci, mindenki a fejemet kovetelne. Pedig az a normalis, ahogy az o eseteben reagaltok. Szabalytalan volt, buntetest kapott, lepjunk tovabb.

    En meg nem kaptam buntetest, mert az iilletekes Vb belatta, hogy nem volt szandekossag a dologban, te megis az ellenkezojet allitod, a tenyektol fuggetlenul.

    Na pont ezert nem erdekel, hogy csalozik valaki. Pont ugyanekkora erovel kikialthatna tokeletesnek, az is ugyanilyen tavol all a valosagtol.
    Biztos a puszta véletlen műve a rólad kialakult kép

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •