Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1

    R3E MDTM - Silverstone 04.11

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters DTM 2018 bajnoksága! Ötödik helyszínünk Silverstone. A Northamptonshire megyei Silverstone település közelében található versenypálya Londontól 130 kilométerre észak-nyugatra fekszik. A létesítmény eredetileg bombázó repülők támaszpontjának épült a második világháború idején. A ritmusos vonalvezetésű aszfaltcsík 5,1 kilométer hosszú, gyors és lassú kanyarkombinációkat egyenes szakaszokkal ötvözve 10 jobb és 7 bal kanyarból áll. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    5. Futam: 04.11. - Szerda Silverstone - rank
    Autók: DTM 2013-2016 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): DTM 2013DTM 2014DTM 2015DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (15 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:15 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:50 (5 min) napszak: dél
    Race2: 21:55(22 min) napszak: dél

    Shakedown időpont: 04.09. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK
    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Bajnokság 2018
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 03. 29. 11:50.

  2. #2
    Na mi ez a pangás? Hová lettek a taxik például?

  3. #3
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na mi ez a pangás? Hová lettek a taxik például?
    Megyünk-megyünk ( én olyan időt tudok még csak amivel nem égetem magam a prequal szerón )

  4. #4
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Megyünk-megyünk ( én olyan időt tudok még csak amivel nem égetem magam a prequal szerón )
    Egyébként eleinte én is rohadtul szenvedtem itt, mert elpattogott a fenébe a kocsi mindenhol az eddigi pályákon használt beállításokkal, úgyhogy előkapartam egy régebbi setupot a Summer Cupról, ahol a stabilitásra mentem rá. Azt nem mondom, hogy ez a leggyorsabb, de legalább két egyforma kört meg lehet tenni vele egymás után (ezzel futottam az 51.8-at)
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  5. #5
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként eleinte én is rohadtul szenvedtem itt, mert elpattogott a fenébe a kocsi mindenhol az eddigi pályákon használt beállításokkal, úgyhogy előkapartam egy régebbi setupot a Summer Cupról, ahol a stabilitásra mentem rá. Azt nem mondom, hogy ez a leggyorsabb, de legalább két egyforma kört meg lehet tenni vele egymás után (ezzel futottam az 51.8-at)
    Köszi, majd kipróbálom

  6. #6
    Szerver fut: GTR-MASTERS.HU-SHAKEDOWN*
    Jelszó: masters
    Jó szórakozást!

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerverbeosztás:

    01-15. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver
    20:30-kor LAG teszt ( kérlek ne késsetek! )

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Szerverjelszó ITT található!

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Onboard itt nézhető!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Szigethy Attila Versenyző Mikeka logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 02.
    Város
    Neszmély
    Üzenetek
    37
    Ha buá letöltés közben a boxba való gyors behajtásért dq-t kaptam a futamról, akkor letöltöttnek tekintett a buá vagy nem?

  10. #10
    Még mielőtt valaki azt hinné, hogy önmagam szórakoztatására sandbaggelek az időmérőn, nem erről volt szó, két hete váltottam T300-ra és most először fordult elő, hogy hiába takarítottam le a kis tapikorongokat a T3PA-n előző használat után és most is, mégis folyamatosan toltam előre pedálozás közben, úgyhogy gyorsan rögtönöznöm kellett neki egy éket és mire visszaértem, csak 3 perc maradt

    Legalább a versenyek egész jók voltak így, de nálam most pont fordított helyzet állt elő, mint a DFGT-vel, annak a szerény képességeiből az R3E szerintem kihozta a maxot, a T300 kifinomult FFB-jéhez viszont sokkal jobbnak érzem már alapból az Assetto fizikáját és most inkább RaceRoomban szenvedek vele, már többek beállításait kipróbáltam de valahogy olyan darabosnak érzem még mindig az irányítást. Az első futamon eldobtam a gépet vagy háromszor

    Grat mindenkinek, remélem azért ennél már csak többen leszünk Már egy ideje gondolkodom egy "Miért nem indulsz R3E bajnokikon?" topic nyitásán, érdekelne, hogy a többség a játékból magából ábrándult ki, vagy a DTM ennyire népszerűtlen (bár én úgy vettem észre ez a csökkenő tendencia általánosan is igaz, főleg itthon). Csak ha jól láttam halandó szavazást nem írhat ki, úgy meg kevesebb értelmét látom.

  11. #11
    Nekem összességében nem lehet okom panaszra, hoztam, amit elvártam magamtól. Az első futamon némi hátránnyal indultam a rajt után, mert volt valami dominó effekt, de szép lassan jöttem fel, végül a 10. hely pont meglett, köszönhetően annak, hogy Zelfi felakasztotta a kocsiját a rázókőre. A Balázsok végül utolértek a baleseteik után, de nem kakaskodtam, a 10. hely érdekelt.

    Második versenyen rajt az élről, buktam két helyet, ezzel a kocsival nem tudok rajtolni. Utána beálltunk kicsit, előttem Lázár Gábor, mögöttem Kenéz Sanyi, de Gábor 2-3 kör után mintha félreugrott volna előlem a visszafordító előtt. Így nyertem egy kis időt, míg aztán jöttek a "nagyfiúk". Nagyon nem engedtem el senkit, de arra figyeltem, hogy én ne lassuljak védekezés miatt. Ha valaki 0,3-on belülre került, akkor nem zártam az íveket, a DRS-t úgysem lehet akkor már kivédeni. Végül a 7. hely meglett, bár Sanyi nagyon igyekezett utánam a végén. Szerencsére nem volt még egy kör

    A második verseny onboard videója:
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 04. 12. 09:05.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A második verseny onboard videója
    Egyébként multiban sebességbe tudod rakni a kocsit a rajtnál, nincs kiugrás, úgyhogy meg tudod spórolni a saját reakcióidődet is, ami alatt 1-esbe rakod. És olyan 80-90%-os gázállással lehet a legjobban indulni, akkor nem/alig pörögnek ki a kerekek. Itt az én rajtom is, ha valakit érdekel:


  13. #13
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként multiban sebességbe tudod rakni a kocsit a rajtnál, nincs kiugrás, úgyhogy meg tudod spórolni a saját reakcióidődet is, ami alatt 1-esbe rakod. És olyan 80-90%-os gázállással lehet a legjobban indulni, akkor nem/alig pörögnek ki a kerekek.
    Naja, annyi kocsinál nem működik a kuplung, hogy már nem merem betenni 1-be. Meg szó se róla, nemigen gyakoroltam a rajtolást a DTM-es vasakkal. Neked nagyon szépen betapadt.

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Silverstone

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  15. #15
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: Silverstone

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK
    A statisztika egy picit furcsa, kaptam egy ajándék pole-t, pedig még csak a fordított rajtrácson se az élről indultam.

  16. #16
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Hát ez a futam jó lehetett volna számomra ha nem bénázok ennyit. Sajnos az első futamon eldobtam egy dobogót mert felültettem az autót a T4-ben a hurkára és ott hintáztam vagy 1 percig. De jött a segítség! Nálam a fair play díj győztese Ásványi Feri aki lelökött a hurkáról.Köszi még egyszer!
    Második futam: a végéről sikerült fel küzdenem magam a 3. helyig amit az utolsó körökben elbénáztam így Bajka Matyi megelőzött. Végül P4.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #17
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a futam jó lehetett volna számomra ha nem bénázok ennyit. Sajnos az első futamon eldobtam egy dobogót mert felültettem az autót a T4-ben a hurkára és ott hintáztam vagy 1 percig. De jött a segítség! Nálam a fair play díj győztese Ásványi Feri aki lelökött a hurkáról.Köszi még egyszer!
    Második futam: a végéről sikerült fel küzdenem magam a 3. helyig amit az utolsó körökben elbénáztam így Bajka Matyi megelőzött. Végül P4.
    Csak hogy ne érezd magad pechesnek, a második futamon én is felakasztottam magam a hurkára és hiába kiabáltam Hódi Balázs csapattársamnak hogy lökjön le, mert neki le volt némítva a TS hangja egy félperc alatt valahogy lehintáztattam magam róla amin meg is lepődtem hogy sikerült...

    @Erik:
    Második futamon az a jobbra kiugrás igazából egy mentés volt ugyanis kigyorsításon elindult a segge teligáznál, mikor még szögben állt a kormány kicsit, és így sikerült megmentenem hogy ne menjek le a pályáról, aztán rögtön tapadtam vissza rád, ahogy sikerült összeszedni.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •